Klubo reikalai > Klubo informacija

Narių prisistatymai

(1/10) > >>

WebAdmin:
Sveiki,
Manau reikalinga tokia rubrika, kad žinotumėm mes patys ir naujokai galėtų pažinti kitus.
Taigi, pateikiame trumpą info apie save - kokie žaidimai patinka, kokius turite, kokius labiausiai norite žaisti. Tai padės ieškant varžovų vieniems ar kitiems žaidimams - bus galima naudojant AŽ (private message aka PM) susitarti ir padiskutuoti dėl vieno ar kito žaidimo ;)

WebAdmin:
Trumpai apie save :)

Vardas: Andrius

Turimi žaidimai (kartu su Waiduoklyte): LOTR: Strategy Battle Game, LOTR:The Boardgame + Sauron Expansion, Last Nigh On Earth: The Zombie Game (LNoE) + Growing Hunger Expansion, Carcassone + Inns and Cathedrals Expansion, RISK, Warhammer: Battle for Skull Path.

Labiausiai patinkantys žaidimai, kuriuos norisi žaisti pastoviai - LNoE ir Magic: The Gatrhering Zendikar deck'ai

Mielai pamokau ir sudalyvauju Citadels, Carcassone, Red November partijose ;)

Stalo žaidimai man pramoga, o ne pagrindinio prizo laimėjimas ;)

Nostromo:
Sveiki,

Mano vardas Ramunas ( bet draugai vadina Ramu ir tai manau visai gerai , bo trumpiau ). Klube mane pazinsit, nes esu su akiniais toks barzdonas, kuris daug sneka.
mano turimus geimus galite matyti toj skiltyje, kuri vadinas atrodo "Turimu zaidimu aptarimas" , as jei gaunu nauja graju , tiesiog papildau sarasa ten, so check them out. Is savo favoritu geimu galiu paminet aisku Magija ( nuo jos juk ir pradejau ), cia turiu aplamai visa magija, o ne kazkuriuos konkrecius dekus. Is rimtu zaidimu dar patinka Starcraftas ir Doom, o is paparastesniu labai smagus yra Red November ir Cash'n Guns, nors ir kiti , tokie kaip Citadeles, Carcasone, Saboteur yra tikrai smagus ir naujoku lengvai perkandami.
Man is esmes patinka vieno geimo ivairios variacijos. Pvz ta pacia Magija ( kuris po defaultu skirta dviem zaidejams ) galima zaisti ivaria galybe Multiplayer variantu ( ka mes ir darom ), arba pvz surengti tournamenta magijos ( ka mes tikrai padarysim dar, kai visi ismoks visus dekus ). O siaip mielai zaidziu ivairius zaidimus, nes buna gera kompanija ir gera nuotaika klube prie zaidimu stalo.
Paskutiniu laiku mastau, kaip pvz padaryti Blue Moon kortu zaidimo varianta pvz 4 zaidejams, nes tas geimas yra griezciau nei magija skirtas DVIEM zaidejam, o taip norisi turnyro...siaip ideja jau yra, bet beda ta, kad klube dar niekas nera zaides sio zaidimo iskyrus gal SaBeerNik ir Brali. Bet tai pataisoma.
Kol kas susilaukau nuo Warhamerio ir bet kokio Games Workshop zaidimo, nes jei koks kablys ismigs tai shakes, juk tai brangus geimai, reikalaujantys daug laiko ir finansu. Taip kad i miniatiuras kol kas ziuriu tik is sono, o del visu kitu galim tartis - visada sudalyvausiu.

Versetty:
Sveiki,

As esu Tomas, mano numeris 9, balsuokite uz mane telefonu 16654 :D juokauju zinoma :D

Esu Tomas, del zaidimu pasirinkimo neturiu kazkokiu dideliu nuostatu, propoguoju visus zaidimus, siaip prioriteta teikiu zaidimam neuzimantiem 6 valandu o siek tiek trumpesniem, bet zinoma galiu ir megstu palosti ir tuos didesnius  :smile:  
Turimi zaidimai: warhammer battle for skull pass + kol kas pavieniai unitai susijungiantys su starteriu, warcraft baord game, RISK.
Siaip po kol kas labiausiai patinkantys zaidimai yra Zombies: last night on earth ir Magic  :good:  
Siaip pradeda kirbeti man toks reikalas apie pirmaji koki nors eventa kuris jau pradeda bresti ir pradeda noreti isvysti dienos sviesa  :twisted:
Visada as pasiruoses apmokyti naujus zmones, parodyti geimus ir pasidalinti savo ziniom su kitais  :smile:
Taip kad i mane galima kreiptis ivairiausiais klasimais, jei tik galiu visada padesiu  :good:  :drinks:  
Peace !! :friends:

Anonymous:
Agoy  :smile:

Esu Vaida (kitaip žinoma kaip waiduoklyte 8) ).
Save galbūt galėčiau įvardinti, kaip pirmą mot. g. geimerę šiame didžiuliame žmogeliukų būryje  :oops: Žinoma už tai esu dėkinka pirmiausia savo Zuikiui (AndruX) ir žinoma kitiems žaidėjams  :Yahoo!:
Iš tikro mėgstu išbandyti visus žaidimus, kad galėčiau susidaryti savitą nuomonę  :wink: O šiaip mėgstami būtų: Last Night On Earth (ypač zombikės pozicija  :twisted: ), Lord Of The Rings, Citadelės, Carcassonne, Magic: The Gatrhering Zendikar deck'ai ir t.t.  O:)
Kokius geimus turime išvardino jau AndruX, tad nebesikartosiu  :good:

Jei kas nori pabendrauti, mielai prašome, padėsiu kuom galėsiu  :drinks:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją