Autorius Tema: 2011.12.21 Trečiadienis  (Skaityta 7083 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2011.12.21 Trečiadienis
« Įrašytas: Gruodis 20, 2011, 10:17 »
Planuoju atsitempt Samurai. Jei bus Marius, galėtų Tobago paimt, nes sekmadienį nespėjom :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 20, 2011, 11:02 »
Samurai tai butinai prigriebk, nes labai jau seniai bezaidziau, net primirsau taisykles :smile: Na del tobago tiksliai nezinau ar pavyks atsinesti, jeigu ka kitka ka prigriebsiu :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 21, 2011, 22:50 »
Tai va.
Sulošėm Samurai, visi gavom nuo Mariaus. Nenusiminėm labai ir ėmėm Star Munchkin. Bet čia kur buvęs kur nebuvęs grįžęs "amerikonas" Artūras pricheatino, paaiškino nebūtas taisykles ir laimėjo belekaip atsiplėšęs. Ech...  :cry:
Beje, Tomas šį kartą savo sielos niekam nepardavė, todėl žaidė lygiai su visais kitais mirtingaisiais. Su kuo aš jį ir sveikinu! :P
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 22, 2011, 08:01 »
As cia gal biski ne i tema, bet kalbejau su Furor Games, jie man uzsake Red Dragon Inn trecia dali....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 22, 2011, 08:40 »
Nu vo skias taip buva viskas.....
Sedom Samurajus, nu konkreciai man ten nelaimingas geimas, kol as ramiai bandziau pasiimti kas pagal teritorija ir nerasytas taisykles turejo priklausyt man, atejo barbaras Marius su barbaru Povke ir nukosejo daugiau nei jiem priklauso :D Vienu zodziu jauciaus engiamas :D ir laimejo Marius, jis yra tikras Samurajus :D
Po to emem Munchkin, vo ten prasidejo da graziau, negana to kad as, Simas ir Povke sedejom ir ziurejom i tuscias rankas ir 1 lvl, Arturas parode savo burtus, sukciavimo ir santazo sugebejimus ir susparde kaip mazus vaikus mumis :P Bet uztat lb smagu buvo kaip jis "mete" kauliuka :D  Juoks juokais bet ale gavom ka net grazu buva :D
vienu zodziu treciadienis nerezultatyvus :P bet bet buvo smagu  :friends:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 22, 2011, 11:39 »
Aš tą žaidimą žaidžiau, kai jūs dar nesapnavot apie stalo žaidimus  :-P

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 22, 2011, 13:14 »
Ale nezinau kaip cia su manim yra, bet kiek zaidziau samurajus, tiek laimejau. Gal as apsigimes samurajus :D Kitasyk reiktu bandyt tsuro, noreciau dar but nenugalims banzuke  :D Beje kas munchkinus nera bandes, drasiai rekomenduoju, taisykles uztruks paaiskint pasakius viena sakini: "reik pasiekt 10lv". Viskas ir zaidi :D O siaip zaidimas savotiskas, tik nepatiko, kad labai jau daug ten to teksto kitose kortose, man patinka paprastumas :yes:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.21 Trečiadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 22, 2011, 15:05 »
Citata iš: "Hornis"
Aš tą žaidimą žaidžiau, kai jūs dar nesapnavot apie stalo žaidimus  :-P
O, galingasis sensėjau :pray:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.