Autorius Tema: 2012.02.29 Trečiadienis  (Skaityta 7386 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2012.02.29 Trečiadienis
« Įrašytas: Vasaris 29, 2012, 09:20 »
Ypač retas vasario 29 susitikimas :)
Iš savo pusės atsinešiu Dominion ir Luna. Ką kiti žais ar norės žaist?

P.S. registruotis kalendoriuje vėl nebe madoj? :(
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.02.29 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 29, 2012, 11:05 »
As atsinesiu save, jei kas ko norit sakykit is mana puses :) jei ne ateisiu kaip i svecius :)

P.S. i svecius einu su buteliu bet cia ateisiu tusciom  :drinks:

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.02.29 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 29, 2012, 13:26 »
Nu kadangi uztvirtinom ghost stories ant easy , galim bandyt medium :) ir dominion irgi neatsisakysiu  :smile:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.02.29 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 29, 2012, 21:37 »
Šiandien įvyko toks tylus Dominion Prosperity pristatymas :) Sulošėm porą partijų, pinigai sukosi nežmoniški. Keletą kartų turėjom 19 pinigų pirkimams ir gana nesunkiai, ypač Tomas  :-P Tikiuos kiti irgi norės išbandyt :)

Dar chebra lošė Luną, berods Mindaugas laimėjo. Tai tiek.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.02.29 Trečiadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 01, 2012, 09:07 »
Nu biski dadesiu ir as :)
Vakar visai padoriai susirinko kaip 3iadieni net visi 8 todel uzteko 2 stalams zmoniu ir nereikejo niekam but lycnam :)
Kas nuejo Luna'tikuot, o mes sedom megint naujojo Dominion Prosperity :) Pirma tiesa visi pasidziaugem Simo kaladziu imautem-dezutem, siulem jam verslo plana is karto bet jis man rods atsisake :) nu nsv, sedom lost as sims povke ir matas :)
Pirma partija kai pradejom lost ir pamatem kokios sumos vaiksto issiziojom, nes kai padedi ant stalo 20 pinigu ir turi viena baju atsiranda dileminiai klausimai ka pirkt, laimejo Matas :)
sakom davai losiam antra nes dar kruva nauju kortu nemegintu, susideliojom, aha dar daugiau pinigu dar didesnes sumos :D jau dziugavau kaip  viskas fainiai eina pagal plana deja per anksti Matbuoze (Matas = Buoze) surinko 3 taskais daugiau ir laimejo :D as norejau ji palikt uz tai ir nevest namo kaip bausme uz pergale, bet kazkaip nusprendziau kad reikia leist ir jam pasidziaugt pergales skoniu :D tai va taip , treciadienis buva gerai :)

HarisPoteris

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 9
Re: 2012.02.29 Trečiadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 01, 2012, 09:53 »
Po biškio dadėjimo, prisidėsiu ir aš 8)
Atėjom su mintim žaisti Dominion su nauju papildymu, ale nepatekom į išrinktųjų būrelį ir per didelį nenorą buvom įkalbėti eit žaisti Luną...  :cry: Kol Karolis dėliojo puzlę-žaidimo lentą, Mindaugas iki pat žaidimo pradžios kalbėjo, kad 'Ojej, kaip bus sunku, pamatysi, geriau jau Nostradamą eitume lošt', o man akys nuo žaidimo taisyklių ir variacijų vis plėtėsi. Vos nepasidaviau :crazy: Tai sunkiai sekėsi įsivažiuot, ko nepasakysi apie Karolį (jauna galva, et..) Bet antram-trečiam raunde taip patiko ir azartas paėmė, kad reikėjo lošt atsistojus :D Žodžiu, buvau Mindaugo konkurentė iki pat žaidimo pabaigos, o jis tai čyterių čyteris, dar atsilyginsiu aš jam :evil: Skaičiuojant taškus iš antros vietos nukritau į garbingą trečią (nestačiau šventyklų..........), JusT tylėjęs ir atrodęs kaip plaukiojantis vos nedavė Mindaugui į kaulus... Nu dar ateis čyterio valanda :evil:
Liuks žaidimas, labai! Norėsiu dar!
"Mes perkame daiktus, kurie mums nereikalingi, už pinigus, kurių neturime, kad padarytume įspūdį žmonėms, kurių nekenčiame."