Autorius Tema: Dominion turnyras v2  (Skaityta 38399 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Dominion turnyras v2
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 16, 2012, 19:48 »
dzin tos taktikos atėjau pamačiau nugalėjau :D ekspromtu

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dominion turnyras v2
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovas 16, 2012, 22:01 »
Nu matysim kaip čia bus :) Beje, vietoj Mato dalyvaus Mindaugas, nžn ar čia gera ar bloga žinia :D Bet Seaside kortos visvien bus.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dominion turnyras v2
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovas 18, 2012, 22:17 »
Taigi. Turnyras įvyko sėkmingai, nors ir su šokiais tokiais niuansais (Arūno nebuvo, jį pakeitė Gintaras). Prie vieno stalo burtų keliu atsisėdo Domantas, Povilas, Tomas ir Aurelija, prie kito aš, Mindaugas, Marius ir Gintaras. Abu scenarijai buvo tikrai smagūs ir geri :) Pirmą scenarijų laimėjo Mindaugas, aš atsilikau tik 1 tašku. Antrą laimėjau, nors ir sunkokai.
Į finalą išėjom aš, Domas, Gintaras ir Povkė. Scenarijus vėl pasitaikė neblogas, iškart pradėjau rinkt VP su Bishop, ko pasekoj surinkau 16 tokenų ir bendroj sumoj laimėjau 4 taškais prieš Domą su Povke (jie surinko po lygiai, tačiau Domas laimėjo pagal žemes). Garbingai apgyniau titulą :D
Reiktų paminėt geriausią turnyro combo: King's Court + Mountebank :) Domas ten kaip supratau raganėjo nesveikai.
Va tiek. Lauksim kito turnyro ir gal greičiau nei po metų :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.