Autorius Tema: GURPS sesija 2013-11-24  (Skaityta 27454 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
GURPS sesija 2013-11-24
« Įrašytas: Lapkritis 14, 2013, 23:22 »
Nu va buvo kalbų apie, kad yra noras sužaisti GURPS. Siūlau stiprią ir idomią sesija :)

Laikas - tolima ateitis kažkur apie 4058 metus.
Žaidėjai - 4-5 žmonės

Užtruktumėme apie 6-8 valandas priklausomai nuo to kaip Jums seksis :)
Veikėju kurtis nereiketu, jeigu kas nori kurtis tai su manim susisiekit, kadangi cia truputi skirstis nuo basic :)
kadangi ganėtinai problematiška paaiškinti paprastai pateikiu šioki toki ivada apie tai kas Jusu laukia :)

1. Simas
2. Whitkis
3. Justas
4. Vaidis
5. Maroom
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kompiuteris laimingas. Kompiuteris pamišęs. Kompiuteris padės Jums tapti laimingais. Tai jus pavers pamišusiais. Būti Alfa Komplekso gyventoju yra smagu. Taip Jums sako kompiuteris, jis yra Jūsų draugas. Daug išdavikų mėgino pakenkti Alfa Kompleksui. Daug laimingų gyventoju gyvena Alfa Komplekse. Dauguma gyventojų yra pamišę...

- Gal gali paaiškinti kaip čia viskas veikia?
- Atsiprašau gyventojau ši informacija tau neprieinama...
- Skrajutėje kažką rašo apie laimingą kompiuterį ir kaip smagu gyventi.
- Taip, Alfa Komplekse tu esi Sprendimas kuris tarnauja kompiuteriui. Pasitikėk kompiuteriu. Kompiuteris yra tavo draugas. Tu esi kompiuterio patikimas agentas ir saugotojas – Sprendimas visame Alfa Komplekse.
- Kodėl aš esu Sprendimas?
- Aš Jus taip vadinu – sprendimais. Tu tapai draugu dėl išdavystės. Kompiuteris Jus nubaudė mirtimi už Alfa Komplekso išdavystę. Kompiuteris apdovanojo Jus už ištikimybę. Dabar Jūs padedate kompiuteriui gaudyti išdavikus kurie nori sunaikinti Alfa Kompleksą tokį kokį mes žinome. Jus turite surasti ir sunaikinti visus išdavikus. Atsargiai. Išdavikai yra visur. Mutantai yra išdavikai. Jūs turite juos sunaikinti. Taip pat slaptų organizacijų nariai yra išdavikai. Organizacijos stengiasi pakenkti kompiuteriui ir Alfa Kompleksui. Tai pykdo kompiuterį. Jūs turite sunaikinti organizacijas. Beje....Jūs, Sprendimai, esate mutantai ir Jūs esate nariai slaptos organizacijos. Jūs esate išdavikai.
-Mes išdavikai??
- Taip, teisingai. Tavo kolegos Sprendimai su malonumu demaskuos tave kaip išdaviką ir sunaikins. Tu dirbsi kartu su daugeliu kitų Sprendimų. Jie visi turi galingus ginklus.
- Eikime prie aiškumo. Mano darbas yra surasti ir sunaikinti išdavikus. Aš dirbu kartu su žmonėmis kurie taip pat daro tą patį ir jie visi nori mane sunaikinti?
- Ne, nevisai. Jie nori sunaikinti išdavikus. Jie nežino ar tu esi išdavikas. Kol kas.
- O jei jie sugalvos kad esu?
- Jie tave sugaus ir sunaikins kaip padaryti bet kuris tikras Alfa Komplekso gyventojas jaučiantis, kad mylimas kompiuteris gali nukentėti. Žinoma jei tu pirma apkaltinsi juos išdavyste, kompiuteris sunaikins juos pirmiau ir tu galbūt liksi gyvas. Kol kas. Pastaba – neteisingas apkaltinimas išdavyste vis tiek lieka išdavyste.
- Taigi, aš turiu įrodyti, kad jie yra išdavikai kol jie neįrodė, kad aš esu išdavikas. Jeigu ne, aš mirsiu?
- Būtent. Negyvas Sprendimas negali įrodyti savo teisybės arba tavo neteisybės, todėl turbūt svarbiausia likti paskutiniam gyvam savo būryje. Būk atsargus. Nepasitikėk niekuom. Laikyk lazerį parengta visada.
- ....ir tu manai, kad bus linksma?
- Žinoma gyventojau! Linksmybės yra privalomos. Kompiuteris sako taip ir kompiuteris yra tavo draugas. Ar tu nepasitiki kompiuteriu? Nepasitikėti kompiuteriu yra išdavystė.
- O! Ne, žinoma ne. Jei kompiuteris sako, kad linksmybės yra privalomos, tuomet taip ir yra. Tik išdavikas galėtų galvoti kitaip......
- Puiku! Tu pradedi suprasti mintį. Kaip pasitikėjimo ženklą kompiuteris tavo paaukština į Apsaugos Būrį RED. Sveikas atvykęs į Alfa Kompleksą.....

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 15, 2013, 08:44 »
Mes jamam šitą darbą
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 15, 2013, 12:04 »
Gaila, kad ne meksikieciu tema sikart :D Skamba idomiai, greiciausiai atvyksiu i Alpha kompleksa  :smile:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 15, 2013, 17:19 »
Tegyvuoja kompiuteris!!! Mirtis išdavikams!!! Tegyvuoja kompiuteris!!!  :Bravo:

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 20, 2013, 22:48 »
Matau, bus linksmybių :D .I'm in.

witkis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 21, 2013, 08:45 »
me is in

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 22, 2013, 13:46 »
jeigu yra vietų, ir yra galimybė, kad mane kažkas įvestų į kursą, tai aš labai norėčiau...
Nieko nežinau apie būtent šį formatą, bet su RPG text role-play esu susidūręs (manau panašios fantazijos reikalaujantis žaidimas), tai gal labai nesuvargtų žmogus man išaiškinti esmę...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 22, 2013, 14:57 »
sveikas atvykes, jokiu problemu :) pasiimk tik tris d6 kauliukus ir tusinuka ar piestuka kas patogiau :)

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 22, 2013, 15:18 »
good :)
Dabar skaitinėjuosi GURPS lite, tai šiek tiek kurse būsiu. kaip suprantu characteriu nekursim, tai čia gausim juos randomu, ar kaip čia bus?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: GURPS sesija 2013-11-24
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 22, 2013, 16:26 »
charakteriu nekursit - juos gausit, nes kaip sakiau bus biski kitaip nei visada :) bet jo paskaitinet gali GURPS Lite, truputi vaizda susidarysi :)