Autorius Tema: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS  (Skaityta 20854 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 08:07 »
As jei ir nebuciau pass, vis tiek negaleciau, nes dabar jau sekmadienis, as sedziu jau darbe, o turnyras 12 val. startuoja.
Na, bet linkiu gero zaidimo, labai noresiu paskaityti issamius reportus !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 11:03 »
ok, visi kylam ir begam i turnyra, liko valanda. :)
Reading your mind is not cheating..

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 17:51 »
Sudalyvavau, kliuvo RW deckas kur mėsa laifu mokėt ir laifa atstatinėt. Tai iš pradžių spurtas geras, būna, bet kai lieka priešui apie 9hp baigias smarve, ir prasideda laiko tempimas, man mana floodas, padarų nebeatstatau, o laifą palaikau, ir tempiu gumą. Taip laimėjau pirmą partija prieš Nerių nesunkiai, antras buvo Tomas (versetis), ten pasikapojom gerai, daugiau nei pusė deko sudeginom besipingindami, bet gavau malkų. Trečias buvo Mindaugas, pirmą laimiu greit, antrą sutaškė infektas, o trečioja su dviem landais laimiu labai greit. Trečia kova, Pofke, užlakstau kol pas jį riebalai neišlenda, kitoje kovoja, turėjau netoli 40 hp, bet mane užlakstė su 4riais 5-5 tramplais ir artefaktų suvalgymais. Trečia kova jau buvo apyligė, ištempiau pergalę. Patenku į aštunfinalį ir burtai lėmė, kad vėl prieš Tomą. o taip nenorėjau :D sakau gal atsirevanšuosiu, bet kur tau, pasispardžiau ir kritau laukan.

Tai va tiek trumpai.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 18:31 »
Na ka, pasibaige Mirodino ir Pyrexios kovos. Nuodais spjaudesi ir grudinta pliena demonstravo 13 is 14 deku, tad manau turnyras buvo tikrai vykes, bet pradekim nuo pradziu.
Pradzioj buvome 11, issidalinome dekus reprezentuojancias kortas, ir pasiemem atitinkamus dekus. As asmeniskai gavau viena is deku kuriuos norejau gaut, t.y. Pyrexios seto "Ravaging Swarm" GU Infect.:) deko esme yra kuo greiciau uzmest bent 1 infect counter'i, tada kiti padarai ir burtai suzvereja. Daug kartu laimejau pirmas partijas vien del to kad opponentai neblokuodavo ir prasileisdavo greitus infect padarus.

1.Tomas S GW
Partijos buvo idomios, juolab kad abu zaidem uz dekus kuriu nepazystam. Pirma partija laimiu nesunkiai, greit uzinfektinu ir pribaigiu. Antroj partijoj pasizaidem ilgiau, bet tada
Mycosynth Fiend suziba, dazniausiai budamas +5 ar daugiau. laimiu 2-0. Labai dziaugiuosi, nes visad vertinau Toma kaip stipru priesininka, o dar kai pamaciau kad jis gavo golemu deka "Artful Destruction", pamaniau kad cia tikra beda laukia.
p.s. Kiek maciau, Veliau Tomas perprato savo deka, ir be didesniu problemu isejo i finala.. Lucky me.  :-P

2.Karolis BU
Pirma partija leidzia painfectint ji, o po to nebesustabdo infecto ir numirsta. Antroj partijoj sekmingai prisikviecia Gyvu artefaktu, po to juos suklijuoja ir uzskraido. Trecia partija labai dramatiska, abiem sukrenta gan nebloga ranka, taskomes ir mane uzspaudzia iki 2hp, bet ir pats jau buvo gerokai apkrestas. Top deck istraukiu Mycosynth Fiend ir to uztenka apsigint laiku panaudojus Contagion Clasp proliferate savybe. Uzpuolu su 2 Chained Throatseeker ir GG. 2-1

3.Tadas UR
Pasisnekam, ir pradedam. Pirmoj partijoj greit prabega Glistener Elf, po to Tadas pasirenka neblokuoti jo kol infect kauneriai tampa tikra gresme. Padares pirmus kelis zalos jis pasiduoda. Antra partija pralosiu, jam sukrenta ranka o as muliganinu iki 5 ir pradedu su 1 landu ir late game handu.. Pirmos partijos letai zaidesi, visi net spejo sulost, tada trecia partija zaidem jau maloniu greiciu. Ilgai netrukus laimiu, uzspausdamas tiek su infekteriais, tiek su Mycosynth Fiend, kuris buvo uzauges 8/8. 2-1

4.Un W
Paslaptingai neatskleidzia savo deko, kol pagaliau neiseina ant stalo Myr Galvanizer. Seip partijos nebuvo labai sunkios, kaip is mono W Myr'u deko tikejaus daugiau gresmes.. 2-0

Astuntfinalis
5.Pofke GR
Megstamos jo spalvos, galvoju gero nelauk. :) Bet pirma partija vel greit uzbegioju su mazais infekteriais, pora instantu reikiamoj vietoj ir laimiu. Antra partija man sukrenta hand'as, ir apsidauzius pas man ant stalo 1 padaras su infect, pas Pofke ner padaru, o mano rankoj 2 Counter target spell burtai (2 ir tera per visa deka :D). Taip ir laimiu 2-0

Pusfinalis
6.Tomas G BU
Stebejau kaip Tomas losia astuntfinaly pries "Life for Death". Tikrai norejau kad laimetu Tomas nes man jo dekas atrode maziau pavojingas. :) Mano dekui visiska mirtis buvo Flyeriai ir removalas, o kaip veliau pasirode, pas Toma to netruko. :) Pirma partija laimiu, antra gaunu, o trecia partija buvo verta pusfinalio. Abu dauzomes, isremovino mano infekterius, pradejo skraidyt su Skinwing, issikviete net pati Psychosis Crawler.Man atejo Glistener Elf pradzioj ir keleta kitu padaru. Liudniausia buvo kad rankoj 2 6cmc padarai, o tik 5 landai. Prisizaidem iki late game, kol abu priartejom per 1 ejima iki pergales. Pagaliau gaunu 6 landa ir pasidedu Spinebiter, rankoj savo eiles laukia
Leeching Bite, turiu 6 hp o Tomas turi 6 poison kaunteirus. Bet tada Tomas pasuka galva ir uzkabina viena is dvieju Skinwing ant savo 3/3 padaro, ir puola su abiem flyeriais. 7 dmg ir GG. 1-2, pusfinalis vel pakiso koja. Reik nueit gal pas bureja kad koki "cleanse" burta uzmestu, nes kol kas panasu kad turiu Curse pasigaves kuris neleidzia pusfinaly laimet jau gal koki 4 karta. :)

Taiva, 3 vieta, bet as toli grazu neliudziu. Turnyras tikrai patiko, buvo itemptu, smegenis paprakaituot vercianciu partiju, dar + zaidziau uz patinkanti deka.., super. :)
Aisku Visi zemai pasilenkiam ir padekojam Donatui uz surengta turnyra.  :good:  dabar lauksim full Zendikar edicijos teminio turnyriuko Donatai :drinks:, ir tikesimes kad dalyvaus dar daugiau zmoniu, ane Ramai?  :friends:
Na, reportas padarytas, tikekimes kad visi spes pasisakyt, nes turit TIK SAVAITE. :)
Reading your mind is not cheating..

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 18:39 »
nu va papasakosiu ir as gal siek tiek placiau ir paskelbsiu galutinius rezultatus kaip kas stovejom pasibaigus turnyrui :)

losem is viso 13 zmoniu ir vienas botas :)
padalino kalades, gavau BU (juodai/melyna) proliferate (gaila kad ne infecta :D bet butu per gerai speju) :) tai va biski permeciau kalade, supratau kad evil kontrole tiek kad joje padaras stipriausias 3/3 ir tai tik vienas :D nu bet kontrole yra kontrole taigi meginam :)

1 match vs. Tadas (senas MTG'istas kaip supratau)
nu pirma partija kaip visada kol apsipranti su kalade kol ka, bet siaip ne taip isstenejau viena pergale, o po to kitoje jam prasidejo mana fludas ir nesunki antra pergale :) 1-0

2 match vs Marius (Exlegend)
maciau kaip jis salia lose pirma partija ir maciau kad pas ji greitas biaurus deckas RW su burnu ir haste'ais :) oh well losiam...po pirmos laimetos dalies pamaciau koks gali buti bjaurus dalykas life regeneravimas :) as jam 2 ikandu, o jis 1 atsistato ir taip pasaka be galo, as jam 4 ikandu jis 5 geinina  :o  tai kaip ir sake isdauzem vos ne puse kalades kai po to luzo jo deckas ir damusiau siaip ne taip :) 2-0

3 match vs Tomas S. (goldenas)
ten tai buvo kosmosas..pas ji golem splicer deckas ir jis yra konkreciai broken :D nu ne broken aisku bet pries ji losiant reikia tureti tona remuvalo...nors pas mane proliferate netruko -1/-1 tokenu dalinimo bet visiskai nieko nepasipriesinau, perbego kaip per slapia smeli per mane sausai :D 2-1

4 match vs Marius (maroom)
dar vienas RW deckas, tik siek tiek didesniais padarais nei pas Exlegend bet negeinina life taip smarkiai :) dideliu bedu nebuvo, ant galo per daug atsipalaidavau ir tai vos paciam nekainavo pergales :D bet istempiau vis tiek :) 3-1

top8 islindom - as, Tomas K., goldenas, exlegend, Simas, Povke, Karolis ir Un'as

darem random losima - gaunu Exlegend (vel) gal ir neblogiausias variantas prisimenant zaidima pries tai :)

taigi...top8 vs. exlegend
pirma partija kaip ir normaliai jo lenda, po to kaip ir pats jis minejo padusta ir tada as damusu, uztat antroj kas dejos, issileido Rage Extractor ir kaip jis mane pradejo lest  :o  per pora turnu ir suede..buvau apsales :D trecioj partijoj per lempa pirmam turne ismetu korta kuri liepia jam discardint top korta i greiva, jis vercia o ten tas pats artefaktas :D win condition pagrindine pavyko nukenksmint :) laimingas losiu ir laimiu nes jam ant galo pasileidzia mana fontanais ir baigiasi :)

top4 - Tomas K.
Tomas dziauges kad su manim jam lost reiks :) pas ji GU infectas - biaurastis kaip reta deckas :D visi ten krito kaip muses, Tomas man rods be pralaimejimo daejo iki top4 :) nu pradejom lost, pirma partija pas ji ateina enchantas kuris sugeba kiekviena castinta spella proliferatint ir neilgai trukus sedziu su 10 poison ir GG :) antra partija sukrenta nebloga ranka, paspurtuoju, pasikapojam ir pavyksta islygint rezultata :) trecia partija kaip visada su Tomu itempta iki paskutines kortos ir life pointo :) neatsimenu detaliu bet vel man pavyksta greiciau pradeti kandziot ir naikint jo infectus :) ir nors jau turejau 6 ar 7 infectus sugebu siaip ne taip pabaigt zaidima savo naudai :)

finalas - goldenas
nu va ir vel goldenas, vienintelis tas pries kuri taip sausai gavau :) pirma partija nieko nesiskiria nuo pries tai zaistu, mane perbega kaip vaika autostradoj su fura :) antra partija buvo kosmosas, jis pradejo leta ranka, o pas mane pradejo eiti normaliai, ka jis padeda as naikinu, prisideliojom pilna stala bet sugebejau sukonstruot home made foga su -1/-1 ir proliferate artefaktais nu ir isvaliau stala, bet kas is to, kad jis geinina life kaip beprotis, turbut per antra partija sudejus pas ji buvo koks 50-60 life bet sugebejau uzmust as ji....trecia partija..trumpa ir aiski kaip ir pirma :D pokst pokst golemu pilnas stalas daryk ka nori ....GG :)

tai va taip praejo man SOM turnyras :) sveikinu goldena su pergale ir cempiono vardu :)  :drinks:
sveikinu visus kurie dalyvavo ir su kuriais teko zaisti ir dekoju uz grazias ir itemptas partijas :)  :drinks:
manau turnyras buvo vykes ir visiems buvo smagu ir dar papasakos kiti kaip jiems sekesi :)

dabar surasau bendrus standingus viso turnyro:

1. goldenas
2. versetty
3-4. Tomas Kj.
3-4. Simas
5-6. Exlegend
5-6. Karolis
5-6. Povke
5-6. Dovydas
9. Maroom
10-13. Tadas
10-13. Donatas
10-13. Nerius
10-13. Mindaugas
14. Botas :)

va taip viskas atrodo ir mikrofona perleidziu kitiems :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 19:22 »
Taigis, gavau BR "Feast of Flesh" deką. Anksčiau jo neteko testuot, tai tik greit permečiau kortas, pažiūrėjau, kad krūva padarų sacinimo ir grąžinimo iš greivo, o daugiau ne kažkas. Pradėdam
R1 vs Unas su W Myr.
Pirmą partiją pradedu su Furnace Scamp, perbėgu, sac, jau -4. Kaip ir neblogai antram turne, tačiau tuoj džiaugsmas ir pasibaigė, nes pas jį pradėjo gamintis 1/1 myrai, paskui atėjo Myr Galvanizer ir užbėga su Inspired Charge. Antrą partiją mane daužo su viskuo, o aš anksti pasidedu Shrine of Burning Rage ir kaupiu counterius. Likau ant 4 life, pas jį 15. Tai sušeriu 8 nuo Shrine, išmetu Artillerize ant Blistergrub + 1 nuo Prodigal Pyromancer, GG. Trečia partija dėja buvo panaši į pirmąją, jam vos vieną kartą įkandau, daugiau mane užskraidė katinai ir užvaikščiojo myrai . 0-1
R2 vs Tadas su UR.
Pirmos partijos nelabai pamenu, tik tiek kad jį lesiau po 2dmg per turną, kol galų gale mane perbėgo. Antra partija buvo super annoying. Pasidėjo jis Sylvok Lifestaff ir kai tik nukalu jo padarą, jis pagainina 3 life. Taip ir tampėmės, kol dar pasidėjo Accorder's Shield. Tada man jau nebeužteko galios jį nukalt niekaip, pas jį 31 life, pas mane 2. GG. 0-2
Po dviejų raundų visiškai nesuprantu kaip laimėt su savo deku. Be jokio pasitikėjimo žaidžiu toliau.
R3 vs Karolis sy UB.
Pirmam raunde pas jį atėjo pora Augury Owl ir dar kažkoks padarėlis, tačiau sausai perbėgau, nes jam pagrinde ėjo landai. Antra partija panaši, man sugeba numušt life iki 11, bet jam vėl pradeda eit vien landai. Bet ėmė ir atėjo pas jį Phyrexian Ingester, pacopino mano Flamebore Viron ir stovi 11/8 su first strike. Tada kaip tyčia į ranką ateina Artillerize ant Blistergrub ir sustumia kiek priklauso. Šiek tiek atsiranda pasitikėjimo deku 1-2.
R4 vs Donatas su UR.
Pirmom partijoj rankoj turiu Chancellor of the Dross, tai įgaunu pranašumą. Tačiau jis nepėščias ir pradeda mane malt su 4/2 padaru. Lieku ant 4 life, kol neišsicastinu to paties Chancellor, atsistatau life, o Donatas scoopina. Antra partija jam nekrenta landai, tai biškį patempiam, kol nesunkiai užlakstau su Flameborn Viron. 2-2.
Po ilgų Tomo skaičiavimų ir kauliukų ridenimų pasirodo kad patenku į top8.
R5 vėl vs Unas.
Pirmoj partijoj mane spardo, kol neužkaupiu pakankamai counterių ant Shrine ir sustumiu 14 per turną. Antroj partijoj jam vėl nelabai gerai su landais, o pas mane ateina Flameborn Viron ir vėl padaro savo reikalą. Jee top4 8)
R6 vs Tomas S. su WG spliceriais.
Nu ten man praktiškai nebuvo ką veikt. Pirmoj partijoj rizikavau ir pradėjau su dviem landais, kas pasirodo buvo didelė klaida. Pirmą padarą pasidėjau kokiam 5 turne, kai pas jį jau buvo 4 golemai 4/4 su trample. Antra partija panašiai, biškį nušlaviau splicerius su Whipflare, bet golemai visvien padarė savo. Po matcho dar sulošėm šiaip vieną partiją for fun, bet vienas dalykas aiškus - mano dekui šansų laimėt prieš jį nė pro kur nėra, net jei būtų stebuklingai ideali ranka, nebent jam nekristų landai, bet ir tai kažin. Veiksminga korta prieš tą deką būtų Torpor Orb, bet kaip suprantu nė vienas dekas jos neturėjo.

Nu ką, top4 man buvo kaip aklai vištai grūdas, Karolio ir Donato nesėkmės dėka. Nes aš realiai nelabai suprantu prieš ką mano dekas galėjo būti veiksmingas, totalus random. Na o bet tačiau lucky me, tikiuos nieks daugiau nemušit manęs :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 20:23 »
Trumpas reportas ir is mano puses :smile:  Gavau RW decka, kur pagrinde vien pigenos ir padariukai menki. Kaip ir greito musimo kalade.
Pirma kova pries Donata. Kazkaip viskas taip graziai krito, padaru tiek prisigamindavo, kad grazu ziureti budavo :smile:  Vienu metu net 24 zalos ejimu kandau :D Per daug neparankus Donatui buvau, I Win!
Antra kova su pukuotuku. Triuskinanti mano pergale :D
Trecias Unas. Jo kalades principas kazkas panasaus i mano, greit daugintis ir valgyti. Galvojau bus idomu, bet anaiptol. Viskas i vienus mano vartus ir kone didziausias nuodas buvo kazkoks padarelis uz 3 manos 0/1, bet nesunaikinamas! Puoli ir atsitrenki i juos kaip i siena  :O: Me loose.
Ketvirtasis varzovas Versetty. Pirma dvikova lyg ir puse velnio ejosi, siek tiek gal manos truko, bet dar spurdejau. Bet iki to momento kol neissimete kazkoki padara karda is fantastikos aukso lobyno :D Esme, kad X/X, kas X reiske padaru lavonu skaicius graveyard'e, tad pradejo nuo 5/5 ir vis putesi. Be konkurencijos. Antra dvikova rizikavau zaisti su baltos manos trukumu. Tikejausi, kad issivartysiu, bet deja. Landai nelabai ejo, gan lengvai prabego pro mane. Me loose.
Kaip parode statistika, nepatekau i top 8, bet del to labai neliudziu. Kaip beginneriui, visai neblogai ir toks rezultatas. Tik po sio pirmo mano mtg turnyro vienas klausimas iskilo. Kiek suprantu, kai dalyvauja daugiau zmoniu (kaip siuo atveju 13), neimanoma su visais bent po karta suzaisti. Tad ar nebutu galima ateityje zaisti su kiekvienu po 1 dvikova, o ne iki 2 pergaliu? Pvz man butu buve idomiau suzaist su daugiau skirtingu varzovu ir paziuret kokios kitu kalades :smile: Jei nusisneku, tada nepykit :D Siaip viskas buvo liuks, sveikinimai goldenui :good:

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 20:43 »
Zaidziant su visais po viena, butu chaosas, organizatoriaus kancia, ilgai truktu ir labai priklausytu nuo sekmes ir ar nuo to kiek kartu oponentas mulliganina, del to ir duodama best 2 out of 3 formatu, auksto lygio turnyruose Top8 buna best 3 out of 5, kad kuo maziau butu laimima del sekmes faktoriaus.
ϕyrexian ϕanatic

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausis 20, 2013, 22:32 »
Parasysiu trumpa reporta ir as .
Taigi gavau GW Artful Destruction golemu deka.
G1 Tomas KJ  - Pirma ir antra partija keepinau su letais handais ,nebuvo 2nd dropu ,pigiausi spelai 4CC ,del sito ir nepavyko greitai issiplesti , o kadangi pas Toma buvo UG infectas su naturalaizu ir keliais counteriais kuriuos istrauke jis atmuso mano riebalus ir uzlakste su infectiniais padarais. 0:2
G2 Mindaugas - Abi partijas zaidem monopoli , jis zaide kazkoki UW infectini deka, kuris kazkaip neveike taip greitai kaip Tomo UG dekas.Golemai yra golemai ,vistiek pirma partija prisiveise ju daugiau ,beto spliceriai dadejo jiem abylku ir sulesiau, o antra partija savo darba padare Golem Artisan kuris del daugybes zemiu uzskraide. 2:0
G3 Tomas G. - Tiesiog prisidejau daug padaru , labai gerai sukrito spliceriai ,abi partijas istraukiau po 4-5 ,gg.  2:0
G4 Tadas - Zaide UR metalcrafta, pirma partija prisidejom daug creaturu ,bet mano golemai po 4/4 , o jo padarai 4/4 2/1 1/1 1/1, po truputi ir nugalejau , antra partija panasi situacija ,ant galo padejo pribaigti Mighty Leap. 2:0
G5 Karolis - Zaide UB Devouring Skies , pirma ir antra partija prisidejom po daug creaturu , golemu velgi prisiveise daugiau ir riebesniu ir po ilgos kovos laimejau.  2:0
G6 Simas - Zaide atrodo RB deka nors nelabai supratau pries koki deka zaidziau ,kadangi jam buvo bedos su lendais , antra partija muliganino , buvo greitas macas. 2:0
G7 Tomas G. - Pirma partija prisidejau splaiseriu , prilindo golemu , nesunkiai iveikiau . Antra partija pradejau su pusetinu handu , surizikavau , jis pasidare daugkartini Wrath of God su Contagion Clasp+Trigon of Corruption+daug manos , nieko negalejau padaryti ,tik buvau uzsikeles nemazai laifo su 2x War Report , teko palaukti kol uzmuso, bet kelis paskutinius roundus sedejau stabiliai tik su landais ant stalo.Trecia partija kaip dauguma partiju vel gerai sukrito kortos 2nd dropai myrai , paskui splaiceriai vienas po kito ir viskas. 2:0
Turnyras patiko ,gerai praleidom laika ,dekui Donatui uz dekus :smile:

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 21, 2013, 08:09 »
Dadesiu ir as zodeli :) Aciu visiems, nepatingejusiems ateiti ir palosti, isbandyti Scarsu teminius dekus  :good:  Kadangi visas kovas pralaimejau, nors turejau megstama raudona spalva, bet kaskaip beda turejau su lendais  :o  kaip bebutu, apie prizines vietas net nesvajojau beabejo, o tiesiog prisimint gerus MTG laikus norejos ir zinoma gerai praleisti laika. Buvo  tikrai smagus laiko praleidimas, o pavykes turnyras ikvepia uzbaigti jau nedaug belikusi surinkti INNISTRAD edicijos 15 teminiu deku, tad manau pavasario pabaigoje(gal anksciau pavyks) teks vel pasiraitot rankoves, griebt deka ir isspaust is jo pergale   :drinks:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausis 21, 2013, 09:14 »
Sveikinimai Golden'ui - naujam SOM cempionui !
As kaip tik pabaiges darba ejau vakar, kazkur 25 minutes po septyniu, ziuriu - langai tamsus, nedega. Kazin kada issiskirstet ? Dar ziek buciau trumpam ir uzsukes.
Klausimas - ar nepasirode kuris nors dekas silpnesnis/stipresnis uz kitus. Is patirties zinau, kad toli grazu ne visi theme dekai yra vienodo lygio, kaip gamintojas padaro juos, reikia daug balansavimo. Kaip siuo atveju pasizymi Scars'ai ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #41 Įrašytas: Sausis 21, 2013, 09:20 »
Issiskirstem apie 6 nes po turnyro jau galvos buvo kvadratines :) SOM pasizymejo nedideliu disbalansu :) nuskambes gal ir juokingai is mano puses, bet gal man pritars ir kiti, kad butent goldeno deckas buvo GEROKAI stipresnis nei daugelio:) nei vienas deckas praktiskai negalejo pasipriesinti jo kaladei, o dar zinant kas ji pilotuoja tai.... :)

taip jis nera nenugalimas, taip jis gali buti iveikiamas BET tai kad jis turi KRUVA golemu kurie minimaliai yra 3/3 ir tu golemu 5-6 turne buna po 4-6 ant stalo ir visi jie gauna - +1/+1, vigilance, trampe, regeneration uz 1 cmc..... yra truputi baisokoka :) man golemai truputi primine Sliveriu decka is Time Spiral :) vieni kitus pumpina, byra kaip is gausybes rago ir be tonos mass remuvalo neimanoma nieko padaryt :)

kiek man asmeniskai teko pries kitus deckus zaisti arba ziureti is sono, tai visi daug maz apyligiai, vieni sunkiau zaidziami kiti lengviau bet realiai su visais daugiau buvo galima vienodai praktiskai tiek laimeti tiek ir pasikrauti malku :)
kiek pats zaidziau nebuvo nei vienos partijos kuri butu aiski nuo pat pradziu galejai tiek laimeti pries visus tiek ir gauti nuo visu ...nu bet pries ta golemu decka.....no way :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #42 Įrašytas: Sausis 22, 2013, 01:58 »
Niu va, vadinas reiks balansuot. Tiesa, kas liecia sliverius, as tokiu drastisku pakeitimu esu ten padares, kad net geda. Sliveriu dekas dabar yra "rainbow" - visu penkiu spalvu ir dar netestuotas...su Xemu taip ir neprisirengem to padaryt.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: SCARS OF MIRRODIN(Teminiu deku) TURNYRAS
« Atsakymas #43 Įrašytas: Sausis 22, 2013, 08:13 »
Citata iš: "Nostromo"
Tiesa, kas liecia sliverius, as tokiu drastisku pakeitimu esu ten padares, kad net geda. Sliveriu dekas dabar yra "rainbow" - visu penkiu spalvu ir dar netestuotas...su Xemu taip ir neprisirengem to padaryt.
Tai atsitempk kada nors į klubą ir patestuosim, anokia čia bėda :)
Kas liečia splicerių deką, pas jį tiesiog geras mana boost, ko kiti dekai nelabai turi. Jei per antrą ir trečią turną pasidedi pvz. Copper Myr ir Palladium Myr, tai ketvirtam jau gali išcastint Maul Splicer. Dar nelabai aišku ką reiktų balansuoti: ar tą deką, ar kitus likusius.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.