Autorius Tema: Sekmadienis 2012.09.02  (Skaityta 10924 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Sekmadienis 2012.09.02
« Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2012, 12:31 »
Nu va pasibaige vasara, prasideda ruduo, o kartu ir atsidarom naujam sezonui :)
Rugsejo 2 d. - Sekmadieni - 14 val. (viskas kaip visada) pradedam 4 stalo zaidimu metus.

Laikas nesikeicia - sekmadieniais - 14.00 iki pagal poreiki, treciadieniais - 19.00 - iki pagal poreiki.
Vieta ta pati - SLK
Naryste - tas pats kaip visada

Tai ka daug i vata nevynioju, laukiam visu ir senu ir nauju ir pradekim zaisti :)

Tai ka losiam?  :drinks:  :friends:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2012, 13:33 »
Ntaip...nesveikas aktyvumas forume :)
Anyways - as busiu. Gal vienas kitas naujokas dar uzklys. Aisku, butu smaguma pamatyt ir senu veidu.
Ka geiminsim sia iskilminga proga ? Pasiulymai ? Pageidavimai ? Kazka nesudetingo reiktu manau - kas ka planuoja nestis ? Nes as dar planu jokiu neturiu...
Dar manau, reiktu , kad Simas sutvarkytu pasikartojancius eventus kalendoriuje, arba tiesiog juos paprasciausiai ijungtu. Aciu !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2012, 14:14 »
Planuoju uzeit. Is ramo tikeciausi pjankes naujos  :smile:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2012, 14:58 »
Norėčiau sumest Uno ir picas :D Gal dar va kokį Sobeką.
Eventus pakursiu.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2012, 14:59 »
Manau susirinks normaliai , butu gerai ka nors lengvo kaip sezono atidarymui , as tai buciau uz koki carcasone , dominion , Quarriors , "pjanke"   :Yahoo!:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2012, 22:21 »
Aš tai pasiilgau klubo, bet mane biški kankina sloga rimta, tai nežinau kiek gerai jausiuos, ar ateit ar ne.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2012, 23:09 »
nu as asmeniskai atsitempsiu Ghost Stories, o siaip ta grazia proga, labai noreciau jeigu susirinktu normaliai zmoniu Werewolf (Ramai i tave sauksmas), jeigu maziau zmoniu - kokia ale "pjanke", o siaip aisku niekada neatsisakyciau nuo Dominion, Carcasones su +N papildumu ir panasiai :) noriu daug is tikra kaip pirmam kartui :)

KrisTina2

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 11
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2012, 16:25 »
Aš tai Uno norėčiau palošt  :smile:
Laimingas tas žmogus, kuris moka būti laimingu

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2012, 17:30 »
Werewolfa pagriebsiu, nesunku isimest ir trecia "pjanke" isidesiu, nes daug kas nebande dar. O siaip labai noriu padeliot Ghost Stories. Ir dar zinot ka - ogi Dixit ! Simta metu to nezaides esu, cia aisku jei gerb. Simas atsitys ta zaida...
Mariukai, kurs su sloga - ateik, kaip mes be taves cia per toki eventa... ir Kriste atsitempk !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

KrisTina2

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 11
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2012, 18:49 »
aš irgi su su rimta sloga :( pati moku eiti nereikia manęs tempti :D
Laimingas tas žmogus, kuris moka būti laimingu

KrisTina2

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 11
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2012, 19:06 »
mes pasiimsim  Uno ir Quarriors  :wink:
Laimingas tas žmogus, kuris moka būti laimingu

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjis 02, 2012, 19:59 »
Susirinko apie 13 zmogeliuku. Matesi keletas nauju veidu, bent jau man. Pakurem vilkolakius, su tiek zmoniu smagiai zaidesi visai. Tomas ikalbejo jo pirmu turnu nenuzudyt ir ta gudrybe jam pavyko, nes realiai jis buvo asmens sargybinis, o ne koks tai tamsos ispera. O kaimas laikesi smagiai, ties pirmais turnais krito vienas vilkena, paskui zmones nulinciavo vampyra. Tada kita vampyra suvalge likes gyvas vilkokalkis, o ji pati demaskavo like kaimieciai. Idomu tai, kad i dienos sviesa neiskilo nei raganos, nei princo, anei medziotojo tapatybes. Laimejo geris, valio !
Paskui zmones zaide daug zaidimu kas sau. Mes prisedom prie baro, gavau alchemika troli, jis, vaikinas nieko toks, gerasirdis, todel kazkaip kritau pirmas , nes pora kartu teko isgert arkliskas dozes alkoholio (5+ promyles), like trys vaikinai dar ilgai peshesi, bet finalas buvo ka as zinau, gailiuosi kad nemaciau "real time", nes Edis buvo ant stalo pasidejes vyno taure su kokiais 4 chaser'iais. Bendra alkoholio suma apie 9 - 10 buvo kazkur, tai nuvirto jis be samones nuo suolo, o laimejo Robke su artefaktore Wizgaile.
Kol jie baiginejo spejom greit sulosti Piramides nuotykiu ieskotojus. Gavau japonke nindze jakudza. Visi puole raustis po akmenis pacioj pradzioj, ir kad pasiuto traukt loot'a - anie vienos gyvates. Mes su Povke susizvalgem ir nerem i giluma, ale blokai pradejo krist, ka as zinau, kokie trys is pirmu penkiu uzgriozdino praejima ir eme darytis neramu. Kriste rado du lauztuvus ir sugebejo islupti Horo statulele. Kiti nieko baisiai vertingo nepaeme, todel gan anksti eme nesti mesas laukan. Paskutinis liko Simas, giliai piramideje ir vos bepasivelkantis. Pagal loota nepirmavo, ale sako - jei sugebesi isbegt - busi saunuolis. Ir ka galvojat ? Isbego ! Visumoj laimejo Povke, nes turejo dvi brangenybiu skrynias, kur rideni kauliuka, tai prirideno jis apie 25 loot'o, antras buvau as, su 19 aukso, nu ir taip toliau. Partija buvo tikrai trumpa labai.
Paskui dejom Vaiduoklius. Man tas geimas kuo toliau, tuo labiau veza :) Tomai, neparduodi ? :D
Cia nutiko toks bajeris, kad negaliu dar iki dabar atsigauti - ot vat jums ir tikimybiu teorija. Zodziu, aiskinu - istraukem bosa. Jis kazkoks juodas, nelabai ypatingas, 5 rutuliuku gezas. Nu ok, pas viena kaimieti susilpninom juoda spalva, liko 4 rutuliukai. As pats turejau 3 juodus tokenus. Tai liko beriant tris kauliukus isridenti bent viena juoda arba balta ir bosui chana. Joa, to nesugebejom padaryti nei as, nei Robke (kuris rideno dar ir papildoma laukiuka) , nei Povke.
As suprasiau, kad reiktu is kokiu triju isrident du, ar pan. Nu bet viena balta ar juoda is triju ir tris bandymus, c'mon...as esu apsales, bet patiko :) Su tokia "sekme" mes buvom tiesiog pasmerkti.
Taigi, sekmadienis prabego labai nieko visai, pasikroviau - gera buvo vel sugrizt i kluba !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjis 02, 2012, 20:54 »
Taigi klubo sezono atidarymas, tikrai vykęs.
Kol laukėm nostromo, sumetėm UNO special edition :D
UW senai nekurtas praėjo visai teigiamai kaimui šį kartą, gavau raganą, kadangi pas mane kampe buvo ramu, tai lošiau pasyviai, tik per lynčus skatinau karti, nors pora kartu kliuvo kaimiečiam, bet paskui pradėjo išsirišinėt, kas kur kaip.
Kadangi pranašas buvo nekoks, siūlė lynčiuot kaimiečius, tai gavo nuodų dozę ir negana to buvo jam paleistos žarnos nuo vilkų. Gydyt neprireikė nieko.
Toliau sulošėm quarriors su naujom kortom, tai dvigalvis trolis buvo žiaurus stabdis, kai reikia būtinai aukot ką nors ir pasimt lievesni. Laimėt pavyko pofkej nors buvo paskutinis, bet pavyko kombo prasukt, kurios man nepavyko nei karta :D
Nuėjau Dominion su naujokais sulošt, irgi geras randomas buvo, nusipirkau gold iškart pavogė, ten visi thief užmasino, tai teko neatsilikt, ir atsikovojau. su double remodeliais kažkaip tai prasisukau iki 13 taškų, o kai kiti turėjo minusus ar plius 4.
Ir pabaigai sulošėm smagujį DIXIT, man kažkaip nelabai sekės nukrypt su visais :D bet nesibaigiau paskutinis.

Tai tiek.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

KrisTina2

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 11
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjis 02, 2012, 20:58 »
man irgi patiko su lobiais, dixit labai patiko erotinės temos psickologiniai spaudimai :D visai neblogai sekėsi pataikyti paveikslėlius į temas :) dar visai nieko su kauliukais tik ogros nervino reikėjo amžiais kauliukus keistis :D labiausiai patiko su vilkolakiais žaidimas kur visi pradžioje žaidėmė :)  Uno palošėm laukdami kol visi susirinks pirmą partiją laimėjau, nes kažkas kortas išmaišė mano naudai :D Marių dar nemažai "prišėriau" kortimis :D
Laimingas tas žmogus, kuris moka būti laimingu

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadienis 2012.09.02
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjis 03, 2012, 13:25 »
As supratau kodel mes pralosem vaiduoklius ! Povke kaltas ! As perskaiciau taisykliu pdf is oficialios svetaines ir atradau toki finta - Povke nepasake, kad pradzioje, per setupa, apart to, kad kiekvienas gauna savo spalvos tokena, kiekvienas dar gauna po 1 juoda tokena (cia Initiation levelyje, kuri mes ir zaidem) - o juk juodo tokeno kaip tik vieno mum ir pritruko, kai nesugebejom kaulu isrident.
Ziauru...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...