Autorius Tema: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)  (Skaityta 157955 kartus)

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #105 Įrašytas: Gruodis 01, 2014, 17:36 »
Sveiki,

Talismanas įdomus žaidimas, bet kaip sakant, per lengvas :) Dažniausiai žaidžiu jį su sūnum :) Oi pamenu kiek skype konferencijų su sūnum buvo jį lošiant kol dar Dubline gyvenome :)
šiaip mes naudojam tokį house rules judėjimui. Žiauriai gerai gaunasi ir sužaidžiama greičiau (!) bei atsiranda daugiau strateginių dalykų:
1. Išorinaim rate metami du kauliukai. Žaidėjas pasirenka kurią reikšmę naudoti. t.y. jei iškrenta 5 ir 3 tai pasirenka ar per 3 ar per 5 keliauja. Jei išmetamas dublis (2x6 ir pan.) tada žaidėjas pasirenka per kiek nori iki išmestos reiksmės, t.y. jei išmeta 3 ir 3 tada gali keliauti iki 3 langelių - per 1, per 2 ar per 3. Arkliui metamas papildomas kitos spalvos kauliukas kurio reiksmė pridedama prie pasirinktos reikšmės.
2. Vidiniame niekas nesikeičia
3. centre niekas nesikeičia.

Vilkolakiui bei giltinei naudajame dar papildomas tris kauliukus - baltą, raudoną ir žalią. jei baltas iškrenta 1, tada giltinė keliauja per žalio kauliuko reikšmę o vilkolakis per raudono.

Tai pat siūlau pažaisti alternative endings :) Tikrai daug įdomesnis pasidaro žaidimas. Tarkim atsiranda ir kooperatinis variantas
TrustNo1
BGG profile

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #106 Įrašytas: Gruodis 01, 2014, 18:18 »
Taigi, Robertas mane aplenkė, sorius - bet nebespėju jau parašyti reportų, nes : ilgų nėra šiuo metu kada, o trumpi - nestilius :)
Visumoj iš Robkės veido jau matės, kad jis neapimtas ekstazės yra :) Bet bent jau pabandė :D Nors pradėjo jis gerai - su pirkliu. Pirmas find'as - du maišai pinigų. Antras eventas - jis gavo vėl kokius 5 auksinius. Tai apsikrovė auksu (apie kokį 10 kapeikų) per pirmus kokius 5 turnus. Bet deja, Povilas prasuko jau klasika tapusį "Misfortune" and Giltinės ir jis mirė. O paskui mirė dar kartą. Mėginu prisiminti, ar tik ne jis vienintelis ir mirė ? Gal nea, man atrodo mirė dar Žydrūnė.
Bet žinot kas laimėjo ? Nepatikėsit... gi Bralis ! Jis jau antrą kartą laimi šį žaidimą (pirmas kartas buvo su Sage veikėju). Nežinau kaip jam tai pavyksta, bet jis taip ramiai vaikšto, lyg ir į akis nekrenta, nieko nedaro ir staiga - BAM. Nors šį kartą tas šmikis buvo gudrus. Jis gavo burtą, kur gali pasikeisti vietomis su veikėju. Palaukė kol Žydrė nueis, iki Ugnies Slėnio, tada apsikeitė vietomis ir įsmuko į Karūnos menę. Čia irgi klasikinis triukas yra.

Surtinku, geimas senas ir mechanika sena ir paprasta. Bet man ji nekliūna. Esmė yra linksmai žaisti, o su gera chebra tai gerai gaunasi ir tai yra puiku. Laimėsi, nelaimėsi - visai smagu pažvengti iš kokios fėjos, kuri užšoko ant nuožmaus drakono, arba koks dyyyydelis ir baisus herojus trolis buvo paverstas į maaažą ir šlapią varlę :)
Judėjimas ? Kaip ir sakiau, labai nemažai veikėju turi tam tikras judėjimo mechanikas, kurios ir daro juos kažkiek geresnius. Jei bus house rule, tai jie tada labai leidžiasi kartele žemyn. Aš jau sakiau Robertui, kad yra n būdų, kaip enhance'inti judėjimą. Nors Andriuko būdas su trijų spalvų kauliukais, kai žaidime yra ir Reaper ir Werewolf (kas nerekomenduotina) visai sudomino - bet aš dar pakeisčiau kad juda arba vienas arba kitas - neprailgsta judinti abu ir gaunasi įvairovė.
Bet dėl basic judesio - jei dėl to pykina, vadinasi žaidimas ne tau ir nereikia prievartauti savęs - viskas ok. Tai tikrai lengvas geimas, be galvojimų į priekį su minimalia strategija ir herojaus savybių išnaudojimu. Geri alutį, kalbiesi su draugais, žvengi, ateina ratas - parideni kaulioką - fun. What more a man wants ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #107 Įrašytas: Gruodis 01, 2014, 19:39 »
Citata iš: "Nostromo"
Geri alutį, kalbiesi su draugais, žvengi, ateina ratas - parideni kaulioką - fun.
Primena teleloto, tik ten net parident nebereikia  :-D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #108 Įrašytas: Gruodis 01, 2014, 21:06 »
Citata iš: "Nostromo"
What more a man wants ?
Boobs! Don't forget boobs!

Šiaip man patiko Robkės review ir beveik atitinka mano nuomonę kol nebuvau žaidęs. Tiesos yra, kad pradžioj random vaikščioti kur kas smagiau, nei žaidimo gale kai jau trūks plyš turi užlipt kur reikia. Bet visas tas chaosas atsiperka gera chebra ir kaip Ramas sakė, tarkim alum :) Prieš žaidžiant tiesiog reikia įsisąmonint, kad čia jokių deep strategy nebus, o greičiau bus linksmas laiko prastūmimas. Nes realiai čia net minimali strategija neįmanoma, jei tu negali planuoti net vieno ėjimo į priekį (pasvajot gali aišku). Nebent su Andriuko minėtais house rules, bet čia turbūt jau būtų Talisman 2.0.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #109 Įrašytas: Gruodis 01, 2014, 21:46 »
Šiaip tas reikalavimas "tinkama chebra" daug kur yra privalomas. Kad ir mano megstamam Battlestar galaktica - jam reikalinga tinkama chebra.

O Andriaus siulomas variantas nebent talisman 5.0 pretenduotu, nes dabartinis versija jau 4.0 yra :)

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #110 Įrašytas: Gruodis 02, 2014, 10:42 »
Teisingai, nėra daug ko tikėtis iš Talismano. Primena jis Snakes and Ladders :) Meti kauliuką ir nežinai kur nukeliausi - į priekį, žemyn ar aukštyn :) O judėjimo house rules tai tik norint paįvairinti žaidimą ir sumažinant sėkmės faktorių :)
Na nemanau kad kažkas keisis 5 versijoje :)

O tai bandėd alternative endings?

P.S. tiesa ant Android yra oficialus geimas kur galima prieš AI palošti and net online ar net keliese prie vieno device :) Visai fun laikui prastumti
TrustNo1
BGG profile

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #111 Įrašytas: Gruodis 02, 2014, 20:42 »
Šiandien nuodugniau apžiūrinėjau "The Dungeon" kortukes. Ten yra gan nemažas procentas dalykų judėjimui "pagerinti". Tai ir daiktai (pvz. "torch"), follower'iai ("Clockwork Owl") ir dar event'ai keli. Ir tas "house rules" , kur meti kaulą ir judi ne tiek kiek iškrito, o - iki to skaičiaus (ta prasme, gali ir mažiau) ten taip pat yra. Bet šiaip ten daugiausiai yra padarų ir ne pačių mažiausių. Pačio požemio laukeliai įdomūs, žinoma dauguma "Draw 1 card", bet yra labai originalių. Pradžioj maniau, kad užplakus Tamsos Valdova, iškart gali patekti tiesiai į Karūnos Menę - damn too easy, tai dabar pamatęs kokie reikalavimai manau, kad ko gero eisiu senu, geru keliu - per vidinį žiedą  :yes:

Alternative ending esam bandę - aš asmeniškai su vagiuku esu užplakęs pačią Sniego Karalienę :) Bet manau reikia surinkti daugiau expansionų, tada bus didesnis pasirinkimas tų ending'ų ir bus didesnė intriga.

Androidinis variantas visai nieko (analogiškas yra ir Steam), dailiai veikia, bet AI dar "durnokas" - neskuba eiti iki tikslo. Kelis kartus lošiau, labai nesunkiai maudžiau aš ten juos. Kaip Andriux ir sakė - laikui prastumt - puikiai tinka.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #112 Įrašytas: Gruodis 06, 2014, 21:41 »
Penktadienia reports čia. Yra labai smagu, kai reikalas nutinka neplanuotai, nes jokio šio penktadienio neturėjo būti, bo turėjau dirbti naktį, BET – kolegė paprašė susikeisti, ko pasekoje naktines atidirbau treciadienį – ketvirtadienį, ir dabar gavau 5 dienas laisvas. Tai organizavau veikalą. Daug kas negalėjo, tai pamatavau, kad reik surinkt iki 4 žmonių, nes planavom SOA test-drivą. Tai atėjo iš tos daugumos negalėjusių: Justas, Bralis ir Mariukas. Klasikinė chebra. Kaip visada, pirmas pasirodė Justas, jam ant kulnų užmynė Ex‘as. Kadangi, kaip visada, Bralis pažadėjo pavėluoti, tai nutarėm į vatą nevynioti ir standartiškai sudėti vieną partiją Neuroshimos. Patraukiau Borgo mutantus ir kaip ir apsidžiaugiau, bet kai pamačiau, kad Justas ištraukė mano favoritus – Sharrash, biški susinepatoginau, o kai Marius parodė raudoną spalvą išvis neramu pasidarė – visi žinom, kokie kieti yra Moloch‘ai. Faustas išrinko, kad pirmas pradės Justas, tad bazę ant lentos dėti gavau paskutinis, kas yra advantage, nes matai kur priešininkai spawn‘us padarė. Anie išsideploy‘ino kampuose, o aš kaip durnelis, pasidėjau kone tarp jų line of sight, kiek arčiau Mariaus. Kodėl ? Kažkaip švietėsi, kad Borgo ir taip greiti yra, o bazė priduoda dar to greičio, maniau aplink savo HQ prisidėsiu greitų gezų ir raganėsiu. Deja, taip nebuvo, nes pradėjo mane lesti. Lesė skaniai, tad greit nusiridenau iki kokių 14 taškų. Pasisotinę mano kraujo, anie du pradėjo kreipti dėmesį vienas į kitą. Mariukas labai lievai nuteškė „nuclear launch detected“ ir nunešė tik vieną mano unitą ir vieną modulį. Po to buvo apšaudytas Justas, kuris beveik visada sėdėjo be karių. Ir tada aš patraukiau savo Net Fighter – kas nežino, kartoju – Borgo Net Fighteris yra siaubų siaubas, nes užmetęs tinklą, jis dar močina 3 žalos į atjungtą objektą. Tai yra tikras priešo bazių košmaras. Ir man pavyko taip tik tokį vieną įkinkyti į patį kraštą. Jo nugarą saugiai saugojo Justo modulis. Mariukas neturėjo šansų jį nu‘pushback‘inti, o jei dėdavo kažkokią grėsmę, tai šalia buvo mano HQ, ir bet kuris padėtas mano mutantas buvo greitesnis už bet kurį jo robotą. Po to atėjo ir antras mano tinklistas (aka - network admin), bet aš jį padėjau į vidurį, kur jis dailiai saugojo tą pirmą mano „žvejį“ su tinklu. Planas buvo su single move orderiu prišnioti jį prie Justo bazės, bet Mariukas negrįžtamai nustūmė jį į šoną. Žodžiu Marius smagiai valgė žalą ir nieko negalėjo padaryti, bet Justui į pabaigą pradėjo eiti visi tiek 4 sprogmenai, tai kad pasiuto jis taškyti ten viską. Žodžiu, kaip supratot – Molochus mes....um, tiklsiau – aš sunaikinau. Bet Justas gerai pabaigoj apsistatė ir jo jau nepagavau. Laimėjo jis, aš atsilikau per 4 taškus. Tai yra neblogai, nes maniau, kad mirsiu pirmas ir dar nekaltas būdamas.

Bralis pavėlavo stabiliai valandą. Bet kai jis galų gale atėjo, ėmėm į nagą Anarchijos Vaikus. Pirmi du faktai apie geimą: 1. Jis pasirodo yra žymiai geresnis, nei įsivaizdavau dar jo nežaidęs ir faktas 2 - Jis yra žymiai gilesnis, nei atrodo iš išorės. Ant dėžės parašyta viena partija – 90 minučių. Kiek čia bus ? Pusantros valandos ? Nu pirmą partiją mes užtrukom „kiek daugiau“ – 4 valandas. Tai nežinau, kaip čia bus klube dėl kelių partijų sužaidimo. Bet čia buvo pati pirma partija, netgi man. Dabar jau ir taisyklių aiškinimas vyks greičiau ir jau žinau kur atkreipti dėmesį naujiems žmonėms. Man džiugu, kad mano nuojauta neapvylė dėl geimo įsigijimo. Sakydamas, kad žaidimas yra gilesnis, nei atrodo turėjau galvoje – nu kas ten gali būti gilaus, kai yra tik kelios plytelės ir daug kur nepavaikščiosi ? O broli... eurogeimų mėgėjai ten jausis kaip namie, o tokie žaidėjai, pvz. kaip Maroom, kuriems patinka galvoti 5 varymus į priekį, galės tai daryti su malonumu. Cinkas, kurį supratom tik įpusėję – labai svabu, kur tu nuvažiuosi, ant kokio location‘o.. nes tu ten pasiliksi ir kitą varymą (jei neišvarys konkurentai), vadinas nereiks gadinti orderio judesiui, plius atėjus tavo varymui iškart gali pasinaudoti location‘o privalumais, kurie yra tam raundui vienkartiniai :) Plius, kadangi žaidimo esmė yra babkės, tai visai dzin, kiek tu prarasi klubo narių, ar ginklų – as long as tu turėsi daugiausiai babkių – būsi kiečiausias. Kai pasidalinom klubus, gavau pačius Anarchijos Vaikus – f*ck yeah ! Justui teko Majai – meksikonų kartelis, Mariukas tenkinosi juodaodžiais One Niners, nu o Bralis buvo čiurka – Lin‘o sindikatas (kiniečių triados ar kažkas tokio). Žaidimą galima lošti dviem režimais – Unleaded (bešvinis benzinas) – kur salygos visiems vienodos ir tas režimas skirtas noobams. Prisiminę, kad mes netokie (a mes ne vyrai ??) iškart  pakūrėm High Octane (benzinas su aukštu oktaniniu skaičiumi) – čia starinės salygos kiekvienam skiriasi ir kiekvienas klubas turi po dvi unikalias savybes. Mano savybės: galiu pirkti ginklų už vieną pinigų ir kai parduodu ginklus, gaunu vienu pinigu daugiau, nei kad gautų kitas parduodamas ten pat. Nu tai tematiška, nes SAMCRO ir per serialą geriausiai vartėsi su ginklų prekyba. Justo Majai pradėjo su padidintu kiekių narių, bet jo „base orders“ skaičius buvo dvigubai mažesnis nei pvz Lino kiniečių. Gi, Lin‘as pradėjo gal ir su daug orderių (in fact – daugiausiai už mus visus atskirai paėmus), bet tik su vienu nariu (Majai – su 4, palyginimui). Kiniečiai moka nusiimti „heat“ (nepageidaujamą pareigūnų dėmesį), o Majams nereikia naudoti orderio, kad sukeltų muštynes. Taip pat jie gali iškeisti kontrabanda į ginklus. Mariuko juočkiai nenaudoja orderio, kai reikia kviesti pastiprinimą, be to esant tam pačiam „karščio“ kiekiui, jis gali stumti į rinką vienu daugiau kontrabandos. Dar palyginimui – aš ir Bralis pradėjom su nuliu kontrabandos, o ar Justas ar Marius nepamenu kuris dabar – su nuliu ginklų. Žodžiu, savybės yra subalansuotos ir nei viena nepasirodė broken, nors iš pradžių galvojom, kad One Niners galimybė sukviesti pasitiprinimą dykai yra biški OP, bet nepasitvirtino – nes Mariukas finišavo paskutinis  :oops:

Kaip manot kas laimėjo ? Tai jau tampa įpročiu, bet VĖL laimėjo Bralis. Ir tam nutikti lėmė kai kurie veiksniai. Pirma - Lin Syndicate žaidėjo savybė yra ta, kad jei jis pradeda naują roundą turėdamas Reaper Patch, jis gauna 3 pluoštelius pinigų. Žaidimas vyko 6 roundus, o Bralis patch‘ą turėjo nuo 2 iki 5 roundo, o tai bus – 12 babkių. Kitas akcentas – jis vienu metu išstūmė apie 12 maišų kontrabandos po vieną pinigą už maišą – dar plius 12. Taip pat buvo dar viena „Last call“ korta, kur gengas, kuris neturi heat‘o – gauna 4 babkes (nepamirškit, kad niekas kitas taip gerai nemoka „patepti“ mentų, kaip chinamen‘ai). Visumoj jis surinko 49, aš surinkau 38, trečias buvo Justas ir gale Mariukas (nepamenu kiek jie ten surinko). Beje, Bralis buvo vienintelis, kurio ant lentos stovėjo visos figūrėlės (5 nariai ir 5 naujokai). O pradėjo jis su vienu nariu ir 3 kandidatais. Dar vienas iš geresnių momentų buvo gaujų karai. Atsivertė ta korta, kur už kiekvieną sužeistą rival gaujos narį gauni po 2 babkes. Tai per tą raundą aš jaučiu sunaudojau kokius 7 ar 8 ginklus, paskaičiuokit patys kiek gavau navaro :) Po tokių susišaudymų nuo žaizdų mirė tik vienas mano naujokėlis, o Mariuko – gal tik vienas išgyveno (mirė kokie 4-5 žmonės, tarp jų ir klubo nariai). Užtai vaikai, atsargiai jūs su tais ginklais, gerai ? Labai daug aistrų virė prie tokios plytelės, kaip Gėrimų Parduotuvė (matyt vyrams degė „šachtos“). O jei rimtai, tai ta plytelė tikrai gera, dėl to ir gviešėsi visi jos kontrolės. Kas liečia kontrabanda, tai ko gero per visą žaidimą pardaviau ne daugiau 3 tašių, nors kiti tai stūmė kontrabanda fūromis ir tikrai gavo gero pinigėlio iš to. Aš naudojau vieną plytelę, kuri už du maišus duoda 3 babkių ir dar vieną ginklą, plius gauni heat vieną, nes pavojinga veikla juk ten. Tas „heat“ faktorius žaidime žiauriai gerai sugalvotas yra – nori pelningai kažką prasukti, neliksi nepastebėtas pareigūnų. Kuo daugiau „karščio“, tuo mažiau gali prakišti kontrabandos ir tuo greičiau artėja tą akimirka, kai teks už grotų pakišti vieną savo klubo narį, kaip atpirkimo ožį. Bet nėra tas vilkas toks baisus, kaip atrodo. Aš iš pradžių galvojau – nu va, čia prisirinksiu to heat‘o, kaip paskui reiks nusiimt ? Bah, pasirodo nereikia taip imt į galvą – yra būdų nusiiminėti tai, bet kartais nevertą – renki ir kaip bus taip bus, nes už grotų sodinamas narys, numuša heat iki vieneto. Grim Bastards (tas promo) klubas, netgi turi klubo savybę, kai kišdami narį į kaliūzę, jie dar spėja parduoti vieną maišą kontrabandos už maksimalią kainą – 3 babkes. Nors atsipalaiduoti nerektų, nes kai kurios anarchijos kortos skaudokai baudžia tuos, kurie turi daugiausiai mentų dėmesio. Mums tokios nepasitaikė, ačiū Dievui. Bet, kaip sakiau – nebuvo ir nei vienos plytelės, kur aš galėjęs būčiau parduoti ginklus (juos aplamai žymiai pelningiau yra parduoti, nei iš jų šaudytis), tad žaidžiau su savotišku handicap‘u – nes parduodant aš gaunu viena babke papildomai daugiau.
Dar labai veža tas pats dalykas, kaip ir per Spartaką (ne veltui tas pats žaidimo gamintojas, jaučiasi stilius), kai gali laisvai derėtis, tartis, daryti ir laužyti sąjungas. Man tokie dalykai labai išlaisvina iš taisyklių rėmų ir atveria kelią fantazijai ir laisvam bendravimui. Galiu mestelti pavyzdį. Mariukas ir Bralis suvažiavo į vieną langelį ir jau tikrai matėsi, kad bus rimtas susirėmimas. Nei vienas, nei kitas – neturi ginklų. Pas mane guli gal kokie minimum 7. Aš sakau – „Brali, nori laimėti...??“ – be žodžių suprantam kas kaip ir jis nuperka iš manęs dvi puškas po 2 euro. Tada atsisuku į Mariuką ir sakau – „Tu matei, kiek jis nusipirko dūlų ?“ – ir siūlau jam „didmeninę“ kainą – tris ginklai už 7 euro. Bet jis buvo išdidus ir nesutiko. O dabar atsisukit tą vietą, kur aš rašiau kaip Mariukas laidojo savo žmones... jo, išdidumas čia tikrai ne vietoj, dar iš Spartako laikų tą supratau. Jei yra galimybė – ja reikia pasinaudoti. Ir pats finalas buvo geras - Bralis pademonstravo neblogą hegemonija – atsivertė Galimybės korta, kai už 1 pinigą, gali pirkti po vieną ginklą.... 6 KARTUS ! Tai Bralis už visus ir nusipirko... užgniaužę kvapą stebėjom, kaip iš fūrų į jo sandėlius kraunami mirties įrankiai... o tas sako – „dabar, kai ką nors planuosit prieš mane, LABAI GERAI pagalvokit....“
 
Žodžiu – gėris buvo vakar tas test-drive. Žiauriai nekantrauju klube pamėginti jau su šiokia tokia patirtim (tokią pat patirtį turės ir Justas) ir su naujais žmonėm, tikiuos po partijos ir jums išliks toks pat geras prieskonis nuo žaidimo.
Realiai tą vakarą planavom po SOA dar lošti World of Warcraft, bet pamatę, kad jau pusę pirmos supratom, kad nebespėsim. Tada pasiėmėm senus gerus zombius, nes kaip visi žino, dar nesu žaidęs tų naujų scenarijų. Pasirodo, kai kurių dar ir pats Mariukas nežaidęs buvo, tai visiems lipo pasirinkimas, gal išskyrus Bralį, nes bajeris - aš pasakojų kaip čia kas bus, taisykles primenu, o tas matau jau kaip koks zombis, vos ne mieg. O pasirodo, jam tada buvo žiauriai blogai, ar tai pykino, ar tai dar kas. Gi kaip dar vėliau paaiškėjo, jis atsinešė alaus.. daug alaus. Gėrė, gėrė jį, išgėrė 4 skardines, tada mano žmona jam padarė kokteiliuką – viskis su Ginger Ale švepsų (pas mus namie penktadieniais tikrai nėra alcohol free zona) ir jis susikratė to kokteiliuko shot‘ą ir paskui dar ant viršaus užvertė dar vieną alaus. Visi, net mano vaikai žino, kad maišyti yra nuodėmė, o Bralį visada pažinojau, kaip daug galintį pakeltį žmogų, ale pasirodo pramušė ir jam... nu tai jis išėjo namo, o mes likom tęsti zombius trįse. Aš perėjau į herojų pusę, liko Mariukas, vienas senas, bet labai patyręs zombis. Lošėm scenarijų, kai du iš keturių herojų yra pilotai ir jų abiejų negalima prarasti. Herojams reikia rasti skrydžio planus ir benzino, juo užpildyti lėktuvą ir juo išskristi. Skristi turi bent vienas pilotas ir dar vienas keleivis at least. Jau pačioj pradžioj praradom Kenį („oh my got, they killed Kenny – you bastards !“) ir Bilį. Jei dar vieną herojų prarandam – bačka. Planus radom gan nesunkiai, bet va su degalais buvo sunkiau. Jau maniau, kad nebeįmanoma laimėti, bet mes kažkaip vis balansuodavom ant tos ribos. Žaidime sutikom tą gargarą, medkirtį behemotą ir Bilis su juo netgi kovėsi ir sugebėjo išnešti kailį. Aš į tą medkirtį pykštelėjau signalinę raketą, kuris paprastai kertą bet ką iš vieno šūvio, bet tik ne tą pabaisą. Tad nevidonas cancel‘ina žaizdas jei išberią 4+, tai pas jį yra 3 hitbox‘ai. Sugebėjau užpildyti dvi vietas. Bet paskui agentas Karteris jį vis tiek nušovė. Karteris išvis smagiai šaudė visą žaidimą, jis iš karto turi pistoletą, bet Justas dar rado shotgun‘ą, tai su juo draskė labai viską, kol Mariukas su zombių kortą tą šauniką atėmė. Karteris neabejotinai buvo žaidimo MVP. Second best buvo kaimo mergikė Dženė. Kažkuris herojus jai padavė beisbolo lazdą, o visi žinom, kad Dženei tokie daužomi ginklai lūžta tik ant 1. Tai Dženė daužė galvas zombiams kaip kokius kopūstus ir lazda vis neluždavo. Taip ir nesulūžo ji iki pat pabagos, nors vienu metu vienam zombiui smogiau gal kokius 5 kartus, nes krenta visi įmanomi skaičiai ir nesidubliuoja. Buvo fun. Bet geriausias buvo finalas – likus kelioms valandoms iki saulės nusileidimo, užsidegė centrinė plytelė (pakilimo takas), o kaip manot kas ten buvo ? Taigi lėktuvas ! Aišku, scenarijus nieko nesako apie tai, kad ugnis gali pažeisti lėktuvą, bet patikėkit mes su Justu gerai žviegėm, kai radęs benzino, Karteris ramiai sau jį pylė į lėktuvą, aplink siaučiant liepsnos liežuviams. Dar ko gero, užsirūkyt reikėjo paprašyti. Anyway, supylė tą kurą, užvedė variklį ir ėmė laukti, kol kas nors kitas įlips į lėktuvą. Dar nepaminėjau to fakto, kad kiekvieną kartą Karteriui reikėjo tikrinti, ar jis neužsidegė, nors tam preventinti turėjom dvi event kortas. Bet jei būtų užsidegęs, ta būtų bėdos, nes gaudamas wound‘ą jis dar tikriną, ar nevirsta į zombie hero, nes buvo užkrėstas. Taigi, šalia prie angaro buvo Dženė ir Amanda, bet netikėtai kelią pastojo zombis. Buvo likusi viena valanda, o Karteris dar turėjo pistoletą su kažkiek šovinių. Planas buvo labai paprastas – nušauna zombunį, kelias laisvas ir merginos atbėga iki lėktuvo ir – zemlia proščiaj ! Bet lemiamu momentu, FBI agentas, praėjęs rimtą mokyklą ir turintis to šaudymo patirties, paprasčiausiai nepataikė... lemiamu momentu, įsivaiduojat ? Teko eiti Dženei ir sudaužyti zombio galvą su bytą, bet tuo metu ji prarado galimybę įlipti į lėktuvą. Bet tuo metu kitame miestelio gale vienas zombis apstojo Sally, kuri buvo nubėgusi prie antenos. Tai tas zombis darė dvi atakas ir abi mergina pralaimėjo. Tai buvo žiauru, nes ko gero Amanda, mergaitė, kuri buvo šalia Dženės dar būtų spėjusi išnešti mėsas. Čia kaip per kokį filmą, pačią paskutinę akimirką susivėlėm, bet partiją užskaitau. Mane vis tiek stebina tas žaidimas gerąją prasme – atrodo žiauriai sunku ir nesiseka ir jau atrodo nebėra valčių laimėti, o kažkaip judi ir netikėtai laimi. Tai mums čia ant galo smeigė nu toks bad luckas, kad net negaliu, juk Sally dar turi savybę – kiekvieną kovą, gali liepti permesti zombiu kauliuką. Tą ir darėm, nu bet Mariukui laaaabai jau dažnai vakar krito šešetukai...

Penktadienio pažaidimai užskaitomi belen kaip. Kaip Bralis deklaravo kitą dieną (mat ėjom su savo vaikais kartu į kiną) – jam sveikata jau buvo gera, taip kad nenusinuodijo jis, viskas ok. O zombius reiktų palošt dažniau, pasimiršta taisyklės pamažu, o įtampą tai žaidimas laiko labai gerai...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #113 Įrašytas: Gruodis 07, 2014, 12:47 »
Dar zombis turėjo vieną kozirį, Locked Door, laikiau, Amandai, bet neprireikė :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #114 Įrašytas: Gruodis 13, 2014, 17:09 »
Atsibudau su skaudančia galva. Pirma mintis – trys buteliai „Baltijos“ tamsaus yra too much for meh... ai, what the hell – užtai buvo linksma ! Šiandien iki vakaro atsigausiu,  o kol kas backtrackinam įvykius atgal laiko tėkmės linijoje...

Kadangi dalis jau užsibookino vizitą pas mane kone savaitės vidury, tai susirinko publika, kuris paprastai pas mane renkasi rečiau. Taigi atėjo abu Arūniukai (Arunas B. – aukštas ir Arūnas E. – neaukštas). Turėjo būti ir dar trečias Arūnas , on zhe – Bralis, bet... pačią paskutinę akimirka paskambino ir atidėjo, nes mirė kažkas iš giminių ir jam reikėjo lėkti į Telšius. Tai labai rimta priežąstis ir Braliukai, priimk mūsų užuojautą. Dar buvo abu mūsų kompanijoje labai laukiami seniukai – Edis ir Gintaras, su jais visada būna linksma. Tai va tokia penkeriukė liko, kas irgi retai būna, nes pa defaultu – arba 4 arba 6.

Turiu paminėti, kad buvo ir dar viena priežastis dėl ko tas penktadienis buvo svarbus. Ogi – mes išbandėm naują mano geimų stalą ! Brolyčiai – stalas nuostabus, neskaitant to fakto, kad parsivežęs aš vienas pats  užbogdinau jį į penktą aukštą ! Ne tai, kad jis būtų laaabai sunkus, bet tiesiog nepatogu paimti, jis platus. Senojo, virtuvinio išmatavimai buvo 80x120, šito gi – 100x180 ! 60 cm iš galo ir 10 iš šono – telpa papildoma lenta ir koks playmatas :D Išlankstėm – kitam gale praktiškai nematau žmogaus. Užtiesiau tą savo rusvą staltiesę – neužtenka iš galų, kokių 5 cm trūksta :) Prašysiu žmonos pasiūti naują. Bet pats stalas toks masyvus ir stabilus, kai išsideployino tai nė krust. Žodžiu, vykęs pirkinys, tiesa gavos kiek brangiau, nei standartinė kaina, nes čia custom užsakymas.

Tai faktas, kad ne visi susirenka laiku, kol laukėm paskutinių, tai labai nenukrypom nuo tradicijos – Neuroshima Hex. Šį kartą – trise. Čia labiausiai nepasisekė Arūnui E, kuris atėjo praktiškai 5 minutės,  kai pradėjom žaidimą, todėl jam teko laukti, kol mes susitaškysim trįse. Gavau Hegemonija, pamaniau – OSOM ! Gintė pasisavino Outpost‘ą, o va Arūnas B. išsivartė su peraugusiu kirminu rankoje. Viena iš sunkiausių frakcijų naujokėliui. Kita problema išsilupo ta, kad biški buvo primirštos Mephisto taisyklės, tai pradžioj biški vėlėm. Tiesiog labai seniai buvo Mephisto išlindęs iš po žemių. Dėl to neteisingo žaidimo daugiausiai nukentėjau žinoma aš ir kaip nekeista Gintaro iki pusės žaidimo niekas nepušino. Iškilo amžina dilema – ką močinti – pačią Žemės Kirmėlę, ar jos implantus ir modulius ? Močinsi žaltį, jis apsidėlios augmentais ir bus stiprus, močinsi ataugas – nedarysi žalos jam pačiam. Gudriai sugalvota. Mephisto, kaip ir Šokėjams nėra paranku lošti prieš du kitus žaidėjus, bet Arūniukas smagiai sau dėliojo implantus pačiame žemėlapio krašte ir nejautė krizės. Po to mes netyčia prasukom labai smarkią varkę, kai aš padėjau vieną savo mušeiką, jį dar pastiprino mano bazė ir modulis, plius Gintaras nukreipė ten į jį dar savo šaulį. Pas mane buvo ataka, kurią inicijavau. Kadangi Mephisto pa defaultu kanda tik trim puselėm, tai mano smogikas išgyveno. Ateina Gintės varymas – tas vėl išlupa atakos inicijavimą – pakartojam ! Va tada pamanėm, kad reikia iš žalius žmogeliukus mušti (Gintės Outpost‘o kareiviai). Gyvatė ant galo buvo jau stipri (Arūncė per du traukimus ištraukė visus 4 nagus), tai kando kaip minimum  3 žalos. Bėda buvo, kad negalėjo prieiti prie HQ. Atėjo paskutinis varymas, mes su Arūnu vienodai – apie 10 gyvybės, Gintars kažkur – 14. Man šansas, ar gintis, ar daryt žalą. Praktiškai nuo manęs priklausė, kas laimės, tai leidau laimėt naujokui, taip nutraukdamas NHEX winning streak Gintarui. Sorry brother..

Kadangi susirinko seni backstaberiai tai labai nesiparindami nutarėm žaisti Spartaką, už kurį nubalsavom vienbalsiai, plius Arūnas E. dar nebuvo žaidęs, bet labai norėjo pamėginti. Kadangi pasimokėm su Tomu ir Povilu, kad netraumuot naujo žaidėjo, nutarėm lošti softcore variantą, kai susitarimas yra susitarimas ir negali smeigt peilio, nu žodžiu lošti kone sažiningai :) O vaikeli, kaip tai buvo nevykusiai sugalvota ! Jau po dvieju raundų supratom, kad ta zateja yra lieva ir peršokom ant hardcore varianto. Labai skaudžiai pasijuto, kai kurie žaidimo niuansai ir dingo visas flavoras, patikėkit tikrai taip ir buvo. Tad, nuo šiol - jokių soft versijų – tai ne toks žaidimas. Povilai, jei tai skaitai ir planuoji daryti second shot, turėk tai galvoje. Nors galiu pasakyti, kad mes praktiškai ir nebackstabinom – juk kam reikalingi priešai žaidimo pradžioj ar vidury, tiesiog gera buvo žinoti, kad GALI tai padaryti bet kada :) Vis tik faktas išlieka – Spartakas toks žaidimas, kuris turi savo fanus,  gerbėjus ir žaidėjus. O kadangi publika buvo teigiama ir tinkama, tai apturėjom skanų blast‘ą. Kadangi pradėjom nuo 3 Influence, tai pats žaidimas užtruko vos 4 valandas, kas mano manymu yra labai optimalu, lošiant 5-se. Klube nespėjom sužaisti 4-se per šešias valandas ir man iki šiol mistika – kodėl ?

Neįštrauktas liko Batiatas :D Arūnas E., kursai buvo freshman tame žaidime gavo Glaberį. Mums tai labai patiko, nes stipriausias house‘as teko naujokėliui – gal nemokės žaisti už jį ? Po klubo žaidimo buvo nutarta kad Glaberio house rule yra nebe 4 kortos, o netgi 5 (vietoj default 3 – aš neįsivaizduoju kur buvo playtesteriai ?). Bet kadangi žaidė naujokas, tai nutarėm su Gintaru dar palikti 4, tuo pačiu įsitikinsim, ar tikrai 4 yra broken too. Aš gavau Tulijų, vergų pirklį – nice, už jį dar nebuvau žaidęs ir visi žino, kaip aš mėgstu vergus :) Šalia manęs gyveno good old Solonius (Ginte), o kitam stalo kampe (kuris vos matėsi tolumoje) buvo senatorius Varinijus (Edis) ir Sepijų klanelis (Aru B.) Taigi startavom, kaip visada pardavinėja visi intrigų kortas pirmu raundu, kaupia babkes turgui. Einam visi į turgų. Pamenat, kas atsivertė pats pirmas aukcione, kai tada lošėm klube ? Ganikas. Spėkit, kas pirmas atvirto dabar ? Teokolis ! Zjbz... ji nupirko Edis, už kokį 13 denarijų tai tikrai. Jis lėtas, bet kai pirmu pick‘u tu jį gauni, tai visi likę visų startiniai gladiatoriai tiesiog neturi prieš tokį monstrą šansų. Bet, karma egzituoja, gal trečias ar ketvirtas atsivertė Onomajus, aš visai jo norėjau, bidinau berods 13, bet jį nusičiupo Arūnčikas B. sumokėjęs gražią 15 auksinių kruvą. Atsirado intriga. Aš, kadangi nieko doro nenupirkau turguje, gan pigiai tapau hostu. Su tais hostai buvo bajeris, gal pirmus 4 turnus aš juo ir buvau, nes arba turgus nieko gero nežadėjo, arba tiesiog taupiau babkes. Užtai hostus imdavau tikrai papigia, nes rebiatos tiesiog jau nebeturėdavo babkių tam reikalui. Vieną kartą hostą paėmiau už kone gėdinga 5 denarijų sumą. Tai nenuostabu, kad man kaupėsi smagiai Influence, nors įpusėjus žaidimui neturėjau jokio gladiatoriaus, išskyrus startinius ir dar nebuvau išėjęs į areną. Visai gera strategija. Dar vienas pliusas tos strategijos buvo tas, kad pas mane pūpsojo kalnai pinigų ir galėjau primesti kitiems savo politika :) Laukiau gero pirkinio, žinai.. dar pinigai plaukė iš hosto sandėrių, nes juk liaudis tai turėjo ką parodyti publikai ir žinoma, buvo pasiruošę patepti auksu delną. Tai vieno iš tokių reginių Kapujos žmonės neužmirš dar ilgai. Į ranką pakliuvo korta, kuri leidžia organizuoti Primusą. Tai, man kaip hostui, priduoda dar vieną, papildomą influence, tai kaip nepasinaudosi :D Kadangi neturėjau eiti su kuo į areną, sukviečiau likusius, pažadėdamas, kad suporuosiu juos įdomiai. Vienoje komandoje buvo abu Arūniukai (Onomajus ir berods Daganas – middle tier gladiatorius) , kitoje – Teokolis ir Gintaro starinis Numidijos gladiatorius. Aš statčiau už Arūnus, bet kažkodėl arenoje sirgau už kitą komanda. Pripažinkit, jėgos daug maž lygios, nu gal kiek į Arūnų pusę, bet čia juk Primusas, čia visai kita strategija ir gali nutikti bet kas. Kova truko geras 20 minučių ir mes jau atsistoję ten šėlom. Po to pajutau kaip kaista ausys, emocijos buvo so high ! Finalas buvo netikėtas – Onomajus nušniojo Teokolį. Mirtinai. Aš pradedu manyti, kad tai tampa jau tradicija. Paskutines dvi sesijas Teokolis keliaujas pas protėvius. Nieko, tai tikrai pasikeis, kai gausiu naują papildyma – tada šito gladiatoriaus manau bijos ir pats Ganikas. Žodžiu, statymai mano nenukentėjo, bet Edžio ir Ginatro komanda pilnai turėjo šansus laimėti.

Nepraėjo nei du turnai, kai vienas iš Arūnų sužaidė antrą kaladėje esančią Primuso korta, ot sekasi. Sužaista gal buvo ne visai protingai, nes tokią kortą, kai turi rankoje, reikia laukti kol gausi hostą ir aišku reikia stengtis jį gauti, nes tai reiškia +2 influence ir nepakartojamą reginį žiūrovams. Problema šį kartą buvo ta, kad aš VIS DAR neturėjau ką siųsti į areną, apart starinių (turėjau du trakiečius). Gavau pakvietimą ir buvau suporuotas su Gintaro Žudiku (The Murderer). Mūsų priešininkai buvo jau seni geri arenos numylėtiniai – Onomajus ir Daganas. Visi kaip pasiuto statyt už traumas ir mirtis. Jie buvo ryškiai stipresni ir jie tai žinojo. Mūsų pliusas buvo tik vienas – mes turėjom daugiau ginklų. Aš atsinešiau šalmą, o Ginte buvo ištikimas savo stiliui – pirkti daug ginklų, tai pas jį to gėrio buvo pilnas sandėlys. Jis atsinešė kardą ir impregnuotos odos diržą. Negaliu sakyti, kad priešininkų pusėj nebuvo to paties, pvz. Onomajus atsinešė skydą. Kova buvo nemažiau įdomi. Mano trakietį nužudė, Žudikas buvo sužeistas, o Onomajus tapo čempionu. Vis tik kai lieka du prieš vieną, tai tą vieną sulesa labai greitai – vis tik kovos simuliaciją yra puikiai padaryta. Gerai uždirbom iš lažybų, nors ir pavojingai likau su vienu gladiatorium. Bet užtat per pinigus nemačiau savo priešininkų. Kitą raundą paaiškėjo, kad Žudiko sužeidimai yra visai nerimti ir jis atsistojo ant kojų. Atėjo turgus, vienas iš pirmų atvirsta Spartakas. Tai mano šansas, babkių tai turiu, ale užvaldė godumas, kaip čia nepermokėti. Prieš tai buvau nucioshinęs, kad žaidėjai turi labai mažai pinigų, daugiausiai dar jų turėjo Gintaras (bet tikrai ne daugiau už mane), primečiau, kad pas jį rankoje bus nedaugiau 13 auksinių, tai dėjau 14. Atverčiam delnus, o tas sako – 15. Suskaičiuojam, akurat. Būčiau susivėlęs, jei rankoje nebūčiau turėjęs kortos, kuri leidžia aukcione numušti priešininko bid‘ą per 2. Gavosi kaip tik, mano 14, jo tik 13, Spartakas mano. Nu pagaliau ! Kadangi Gintei grįžo babkės, jis tapo hostu. Kaip ir reikia nujausti, sekantis į areną išėjau aš. Keista buvo tik tai, kad prieš Spartaką stojo Gintaro Žudikas. Spartakas buvo stipresnis, tas akivaizdu, bet Žudikas atsinešė daug geležies ir tai mane neramino. Labiausiai iš tos geležies man nepatiko grandinė su spygliuotu bumbulu. Kadangi tai yra expansion‘o ginklas, kuris dar nebuvo ant stalo niekada padėtas, tai papasakosiu kaip jis veikia. Jis yra vienkartinio naudojimo (ta prasme, po panaudojimo – exhaustinasi). Atstumas – 3 heksai. Darai ataka, rideni normalius atakos kaulus ir jei padarai žalą, tai jinai būtinai turi eiti per speed kauliukus. Tematiškai tai atrodytų, kad įsuką ta grandinę virš galvos gladiatorius ir šnioja per kojas. Ir kur yra cinkas ? Ogi tai, kad bet kurs gladiatorius, turintis 4 speed kauliukus, gali net nelaimėti iniciatyvos, nes jis pasiekia bet ką per 7 heksus (4 judesio + 3 grandinės) ir kalą pirmą smūgį. O kai nušnioja priešininkui mėlynus kaulus toliau jau yra tik laiko klausimas. Čia pasisekė tokiems, kurie turi gerai gynybinių kauliukų, arba gali buti, kad atakos kauliukus priešininkas išmes nevykusiai, bet net ir viena žaizda yra skaudu, kai kalba eina apie mėlynus. Tai panašiai nutiko ir man, Gintė kaaaaip šniojo su ta grandine Spartakui – pataikė į dešimkę, likau su 1 kaulu mėlynu. Nuostabu ! Po to ramiai uždaužė pamažu. Kova baigėsi pralaimėjimu (ne mirtim ir ne sužeidimu), bet Gintaras būdamas hostu net nesileido į kalbas, pasakė – „Sorry, Ramai – lenk beržą kol jaunas“ ir nulenkė nykštį žemyn. Po to man kokia minutę buvo šokas, nes po tos pergalės Žudikas tapo antruoju Kapujos čempionu. Bet tai pasmerkt Spartaką miriop !? Kita vertus – kaip Spartakas galėjo prakišti kovą prieš silpnesnį fiziškai ?? Išvada viena – grandinė su spygliuotu bumbulu yra tikra bomba – jos rinkos kaina gerokai bus sukelta, tas akivaizu. Su ja middle tier gladiatorius gali nugalėti top tier gladiatorių, jei tas nenaudoja kitų ginklų. Tas aišku gerai, nes suteikia papildomą boost‘ą vidutiniokams, bet kas bus jei tokį ginklą gaus kietas bičas ? Jooo...

Tas nutikimas mane nuleido ant 14 auksinių. Po to jau babkių pas mane nebebuvo kalnai, išseko klodai. Ir nors Influence turėjau 7, bet nei naglų vergų, nei gladiatorių aš neturėjau. Man patiko tai, kada pagal Influence visi buvom daug maž vienodai, vadinas buvo šioks toks balansas. Tiesa ant galo Arūno E. Glaberis gerai pavarė į priekį ir čia buvo viskas per tą antrąjį Primusą. Arūnas buvo hostas (+1 INF), tada Arūnas B. už kelis auksinius inicijavo Primusą, o tai yra dar +1 Arūnui E. nu ir galiausiai jų komanda laimėjo, tai dar +1 INF. Trys influence per arenos fazę ! Gi žiauru... tuo metu jis jau buvo ant 10 influence, bet pas jį buvo tik 6 guardai, jam dar trūko 2 iki dviejų prasukimų tos savybės, kur gražini guardus ir gauni tos įtakos. Ir įsivaizduokit, per sekančią intrigų fazę jis iš kaladės patraukė du guardus ! Kadangi jis kalbėjo trečias, kai kaip smeigė iki 12 ir Arūnas B. ir Edis jau nieko jam padaryti nesugebėjo :( Ir ką tai reiškia ? Ogi tai, kad vėl laimėjo Glaberis, už kurį šį kartą žaidė visiškai naujokas, lošiantis Spartaką pirmą kartą ! Ar yra dar manančių, kad Glaberis ne OP ? Taip kad 5 kortos abiejose jo savybėse yra BŪTINYBĖ !

Kadangi dar buvo pusė keturių tik, visai anksti, o mes buvom nutarę ošti rimtai (vaikai miegojo, žmona – Suomijoje) tai net neketinom skirstytis. Įkalbėjo kolegos mane lošti smuklę. Gavau Ieva, kuri šiaip man patinka visai. Lošiant nutiko du dalykai. Pirmas – mane suvarė pirmą, nors pirmais turnais išlošiau gal pusę visų babkių :) Gal dėl to ir suėdė, ant keršto. Antras dalykas – man jau smeigė alus ir pasijutau šiek tiek įbimbęs. Dar nesu žaidęs „Red Dragon Inn“ ir jautęs, kad iš tikro girtėju :) Neblogas jausmas, hehe... žodžiu gerai buvo tas, kad ne su kiaulėm miegot teko, o šiltai ir minkštai antrame smuklės aukšte. Prieš užsnūsdamas girdėjau, kaip lėbauja apačioj mano sugėrovai. Ilgai netempė ir Edis (Gogas). Aš nesu tikras, nes tikrai neatmenu, bet ko gero laimėjo Gintė (Fiona).

Tai va tokie dalykai dėjosi. Buvo žiauriai smagu, nors ir nieko nelaimėjau, bet esmė – gerai praleistas laikas. Reiks pakartot. Dabar, kai būna daug norinčių reiks parotuoti žaidėjus, kad visi galėtų apsilankyti, nes visus norisi matyti. Jei kurį penktadienį ko nors nebūna, bet išeina raportas, labai nepykit – kitą kartą sudalyvausit ir jūs.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #115 Įrašytas: Gruodis 14, 2014, 13:22 »
Nepyksim tik mirsi pirmas  :butcher: kad pakvietimų nesiunti :D O šiaip tai darbingas savaitgalis buvo.
Tai vis dar Glaberis nesustabdomas, O gal manot, kad panerfintas ir nebereikia kreipti dėmėsio, o vistiek netikėtumą padaro.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #116 Įrašytas: Gruodis 14, 2014, 13:53 »
Matai, per šią sesiją nepardavėm Glaberiui nei vieno guardo, netgi brangiai. Jam labai sekėsi juos patraukti, bet niekas labai jo ir nemočino, tiesa keletą gerų schemų ėjo ant jo, bet labai sekėsi jam su guard roll'u. Ant galo dar gavau kortą , kur gali supirkti jo guardus po 3 aukso, bet va to aukso nekažką.
Sekantį kartą testuosim tikrai su penkiom kortom ir neduok dieve, reiks daryti 6 :) ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #117 Įrašytas: Gruodis 15, 2014, 23:06 »
Man ką tik dašilo, kad mes ne taip lošėm :) OMG, aš vis dar negaliu patikėti, kad tą dalyką galėjom pamiršt. Dėka to, nebūtų miręs Teokolis ir visi kiti ko gero...

Kaip lošėm mes : Mes skaičiuodavom, jei po kovos likdavo trys skirtingi kauliukai , tai yra pralošimas, jei du - sužeidimas, jei vienas - mirtis.

Kaip reikėjo: Kai lieka trys skirtingi kauliukai - karys dar gali kovoti , čia yra vieneto taisyklė, jis dar nenugalėtas. Juk gali siųsti kovoti vergą, jie dažniausiai turi tik tris kauliukus, nes nėra kovotojai - ką, tai reiškia, kad tik išėjęs į areną, jis tampa nugalėtas ? Nesamonė. Nugalėtas esi, kai lieka du kauliukai, sužeidimas - kai vienas. O mirtis - kai nebelieka kaulų...

man gėda...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #118 Įrašytas: Gruodis 16, 2014, 21:57 »
jo..... sudalyvavom

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #119 Įrašytas: Sausis 03, 2015, 17:04 »
Trumpai papasakosiu pirmąjį šių metų neklubinį penktadienį. Avantiūrai pasirašė Robkė, Arūnčikas B. (kad būtų paprasčiau, Arūnčikus vadinsiu pavardėm), B. reiškia – Bukis (tokia pavardė). Dar buvo Justas ir aš. Paskutiniu metu kažkaip derinu, kad būtų arba 6, arba 4 žmonės, nes yra aibė geimų, kuriems tinka šie du skaičiai. O va pvz. penkiems jau mažiau geimų. Nors pamačiusi tik mus keturis mano dukra dėjo – „Reiktų daugiau dėdžių...“, o Faustas, kai su mama buvo parduotuvėję nusipirko savo čipsų, nes paskutiniu laiku „dėdės“ mažokai atneša, kas beje, yra netiesa, nes po šio vakaro liko kokie porą pilnų dubenų čipsų ir praktiškai du litrai giros (ačiū Justui). Pirmas klausimas pro duris įvirtusiems svečiams buvo – „kaip jaučiatės atvykę tokiu oru, kai šeimininkas šuns į lauką neįšleistų ?“. Orelis pakliuvo tai nežieminis visai, mes net mašiną kieme pastatėm toliau, nes vėjas kieme labai blaškė sielų medį (yra pas mus toks, kai apšerkšnija, labai panašus iš filmo „Avatar“ į sielų medį). Tam medžiui vasara be jokio vėjo lūžo šaka ir apgadino kaimyno mašiną, tad nutarėm nerizikuoti. Bet pas mus viduje, buvo jauku ir šilta. Kol laukėm Robkės, prisneak‘ino Faustas ir atidarė savo dovanų gautą pirmą stalo žaidimą – „Ei, čia mano žuvis“. Tai lietuvio ir vokiečio sugalvotas žaidimas ir išleistas FFG. Uber fileris, žaidžiamas per max 10 minučių ir jį supranta net vaikai. Bet neapsigaukit – strategijos čia gilios, nei tik šiaip rinkti žuvis. Kaip pasirodė, buvo padarytų neapgalvotų varymų ir mudu su Justu likom ant atskirtų ledo lyčių, kur susirinkom visas žuvis, tai pas jį buvo keliomis daugiau ir jis laimėjo. Tada atėjo Robkė ir susėdom pasitarti, ką šį vakarą lošim. Mano pradinis planas buvo lošti World ir Warcraft. Bet kaži kaip pasiūliau Starcraft‘ą, kuri jau vis labiau noriu sulošti – vis tik tai pirmas mano rimtas geimas ir labai gaila, kad labai daug kas bijo jį lošti, nes buktai jis sunkus. Cha, sunkus jis atrodė tada, kai dar nebuvom matę daug įvairių geimų, na o 5 kg dėžė su 180 miniatiūrų atrodė tikrai grėsmingai. Bet Staras palygint su kokiu Earth Reborn yra vandenėlis. Taigi, pasiūliau ir stebiu reakciją. Labai didelės atmetimo reakcijos nebuvo. Justas pasakė, kad jei nuspręsim, tai jis loš, nors bevelytų lošti kažką kitą. Šiaip jis šaunuolis, prisitaiko ir nekelia bangų dėl nemėgstamo geimo, nes gali lošti gerai bet kurį geimą. Keista buvo, kad Robkė nesistojo piestų ir nesakė – „Niekada...“. Paskutiniu laiku Robkė labai pasikeitė. Geraja prasme. Turiu galvoje, jis išbando vis labiau ir daugiau amerithrash‘o. O tai yra džiugu. Tai jis ir sako – ai, man tinka belen kas, be to vis tiek kažkada teks tą pamėginti. Bukis buvo to nebandęs ir reakcija irgi buvo neutrali, nors jis seilino varvę į Red Dragon Inn, kuris yra jo mėgstamiausias geimas pas mane. Tai supratau, kad jei bučiau dar labiau papušinęs, būtume lošę SC, bet aš gi taip negaliu. Aš noriu, kad visiems būtų gerai ir vakaras būtų nesugadintas. Liko variantas grįžti prie WOW, bet čia netikėtai dėjo mano žmona. Sako – „nu bet jūs geri, juk penktadienis buvo darbo diena, dirbot (nu išskyrus mane), pavargot, reikia atsipalaiduoti. Vadinas reikia žaisti ne sunkų žaidimą, ale Descent, Starcraft ar WOW, kur vėl reikia apkrauti smegenis ir mąstyti, o kokį nors lengvą ir fun...tuos sunkius žaidimus reikia neštis į klubą ir lošti sekmadieniais“. Tada virš visų galvų atsirado klaustukai. Buvo svarstoma Spartako galimybė, bet čia kaip nebūtų keista užstabdžiau aš - nesupraskit manęs neteisingai, aš dievinu Spartaką, bet labai laukiu naujo expansion‘o, kurį būtinai pratestuosim, plius norisi lošti penkiese, tada būna daugiau intrigų. Pilarsus ir 7 Wonderius atmetėm, nes tie geimai bus lošiami klube sekmadienį. Visi norėjo sulošti zombius, bet juos reiktų lotši bent nuo 5 žaidėjų, nes kitų atveju teks valdyti po du herojus. Ir tada Justas (vėl ačiū jam) sako – „lošiam Žiedų valdovą“. Tas geimas man irgi labai limpa ir aš galiu jį lošti belenkiek ir belenkada. Nepamenu ar daug jį buvo žaidę likę nariai, bet jie neprieštaravo. Gavau Frodo. Žaidimas iš pradžių ėjosi gan neblogai, taupėm kortas. Morajos kasyklas praėjom gan tvarkingai, ale kai atvykom į Helmo Daubą, prasidėjo bajeriai :) Aš iš eilės ištraukiau jaučiu kokius 5 eventus ! Nenuostabu, kad scenarijų baigėm ne atėję lenta iki galo, o dėl to, kad baigėsi blogi eventai. Saurono akis jau stovėjo kažkur pusiaukėlėj. Bukis (Meris) stovėjo praktiškai akies papėdėje ir užvertęs galvą žiūrėjo į tą akį. Atvykom pas senę Šelobą. Kaip nekeista, šitam scenarijui priešingai – labai sekėsi, ištraukėm gal vieną ar du eventus tik. Atvykom į Mordorą su nemažai kortų rankose (aš net išsaugojau Smygolą), bet buvom pakankamai arti akies, tiksliau ji buvo per daug arti mūsų. Čia irgi su eventais sekėsi neblogai, bet sėkmę lėmė ne tai. Iš po vorės daug kam betrūko vieno ar dviejų skydukų iki Gendalfo pagalbos, tai iškart ir atsirakinom. Kad pasiutom pirkti Gendalfo burtus ! Tik žiūrim, kad kaip vėjas nešamės iki Lemties Kalno papėdės. Bukis nešė žiedą, bet kaip minėjau, jis buvo arčiausiai Saurono, bet mes jį su burtais atstūmėm atgal. Teko jam daug kaulų rident ir pagaliau pavyko padėti žiedą ant kalno – vsio – nebeliko žiedo nešėjo. Reikėjo ridenti kaulą ir sunaikinti žiedą. Ir čia Meris, pavarde Bukis sugebėjo užsilenkti, nes per daug pajudėjo į tamsą ir susitiko su Sauronu. Darbą pabaigė Semas Robkė, kuris nesunkiai sunaikino artefaktą. Neįtikėtina, bet mes laimėjom. Ir kaip Arūnčikas sugebėjo užsilenkti paskutinę sekundę, kai pergalė ir geras gyvenimas buvo taip netoli... tragic, TRAGIC !
 
Kadangi pradėjom su lengvais geimais, tai po tokios pergalės pagalvojom, kad mus šiandien lydi sekmė coop žaidimuose. Prie mūsų prisijungė Diana ir mes penkiese nutarėm išgelbėti pasaulį nuo ligų. Pandemic yra iš tų geimų, kurį visi mielai lošia. Kad būtų smagiau, nutarėm imti vieną expansion‘o variantą – mutacijas. Aš gavau mokslininko rolę, kuri man visai patinka – greičiau išrandi vaistus. Žmona gavo containment specialist, kuris yra modifikuotas medikas. Robkė buvo Generalistas (bbz, kaip verčias į lietuvių kalbą tas dalykas), bet tie 5 action‘ai visada praverčia. Arūncė buvo archyvaras, o Justas – epidemiologas. Bet Justas iškart gavo dvi event kortas su startine ranka, viena iš jų – persikvalifikavimas. Jis pasikeitė rolę į mediko, nes ta rolė yra jo mėgstamiausia, nors aš sakiau, kad tai daryti nėra protinga, nes mes lošiam 5-se, ratas sukasi lėtai, vadinas jei neskubėsi, tai su vaistais gali buti sunku. Mes jau turėjom kontaminacijos specialistą, tad mums reikėjo arba paslankumo (pvz. dispečeris), arba tie žmonės, kurie duoda/ima kortas, nepriklausomai nuo miesto, pvz. Išradėjas. Šiaip žaidimas ėjosi gerai, mes greit pasiskleidėm po pasaulį, vyriausybė įrengė bazę Rytų Europoje, aš sugalvojau vaistus nuo geltonosios šiltinės, žmona – nuo raudoniukės. Kiek vėliau Justas išrado preparatą nuo juodosios mirties, o į pabaigą Bukis sukonstravo ir nuo mutacijos kažkokį birzgalą. Vienintelis, kuris pasauliui nieko gero nedavė, buvo Robkė :) Jis naudojo kompanijos resursus ir švaistė įmonės pinigus :) Kaip antai – nusitrenkė į Santjagą, pasaulio užmirštą kampelį, kur viską išgydė (kaip Justas sakė, jo viską – visus tris žmones). Ant galo matom, kad dar neturim plano, ką daryt su mėlynuoju virusu (juo užsikrėtęs žmogus tampa gėjumi). Ir dar matom, kad turnai liko gal 3, ties manimi bus chana. Žmoną turi 3 mėlynas kortas, Justas turi galimybę su special event‘u duoti jai dar vieną mėlyną kortą. Bet reikia dar penktos. Penktą turi Robkė, bet kad atiduoti ją, jam reikia nustrenkti į Wašingtoną. Nors ir turėdamas 5 actionus, jis savo chodu to padaryti negali. Lyg maža būtų tų problemų, netikėtai įvyko užkrėtimas kažkokiam mieste, o ten buvo mutacijos liekanų (nesvarbu, kad buvo išrasti vaistai) – mums pasibaigė violetiniai virusai (kubeliai). Bet pripažinkim – mes praktiškai negydėm mutacijų, nes jos buvo pasiskleidusios gerai visoje Azijoje po vieną kubelį ant miesto. Paskaičiavom, kad jei Diana būtų kažkur žaidimo pradžioj išmetus kitą kortą (ten buvo sprendimas, kai jai reikėjo skristi ir ji turėjo du variantus), viskas butų suveikę gerai. Taigi, faktas, kad bet kuris mūsų sprendimas įtakoja tai, kas nutiks vėliau – kaip ir žaidime taip ir gyvenime :)

Po tokio pralaimėjimo pamatėm, kad jau yra pusę dešimtos, o vadinas pats laikas vaikučiams eiti į lovas. Iki tol jie neršė aplink stalą ir vogė virusų kubelius. Kol mudu su žmona guldysim vaikus, kad šaika nenuobodžiautų (apie kokį pusvalanduką), nutarėm jiems pakurti Neuroshimą. Justas paaiškino taisykles, nes Robkė tą geimą lošė pirmą kartą (pagarba jam). Kai užguldėm vaikus, žmona atsisveikino ir nuėjo ilsėtis, o aš žiūrėjau kokia drama ten vyko post apokaliptiniame pasaulyje. Robkė gavo SMART – ne pačią geriausią frakciją naujokui, bet toli gražu ir ne pačią blogiausią. Bukis gavo Outpost‘o partizanus, o Justas kerojo Neo Džiunglėse. Tiesa, jis pradžiai ištraukė Mefisto, bet supratęs, kad nėra su juo žaidęs ir reiks mokytis,  o kas pamoko nėra, o pačiam skaityti nėra laiko, pertraukė iš naujo. Jis labai gerai įsitaisė kampe ir apsidėjo iškart net dviem kietais simbiontais. Reikėjo pusę žaidimo, kol jis gavo pirmas žaizdas. Praktiškai Robkė su Arūnčiku jau vienu metu derino abu veiksmus, kaip čia pakenkt tiems augalams. Arūnčikas vienu metu gerai susūdė žalos su vienu savo anihiliatoriumi, o Robkė su kyborgais nušaudė jam abu simbiontus. Justas tik į pabaigą patraukė bombikę ir savo tinklistus. Nors Robkė pusę žaidimo krapštė galvą ir ilgai galvojo ir sakė, kad jam niekas neaišku, manau taip nebuvo, nes jis laimėjo (aišku ne be mano pagalbos). Antras liko Justas, o paskutinis Arūnčikas, bet juk jis laimėjo su kirminu praeitą sykį. Robkei tapo aišku, kad norint pagauti cinką, reikia pamatyti, ką daro kitos frakcijos, o tam gerai jam būtų išmėginti elektroninį NHEX variantą. Bet įdomų būtų sužinoti, iš po pačio, ką jis mano apie šį žaidimą.
 
Vakaro užbaigimui išsitraukėm SAMCRO. Bukis buvo nežaidęs, visi kiti turėjo supratimą ir norėjo išmėginti naujas strategijas. Pasidalinom frakcijas. Robkė gavo negrus (cha, jis netgi buvo apsivilkęs violetinę maikę, tai buvo žiauriai į temą), Bukis anarchistus, Justas – kiniečius,  o aš meksikonus. Tas buvo labai gerai, nes praktiškai visi, išskyrus Arūniuką, kuriam buvo visai dzin už ką žaisti, gavom frakcijas, už kurias nebuvom žaidę. Kai ką supratau, lošdamas už Majus. Jų yra daug ir jiems nekainuoja sukelti muštynes. Tas gerai, bet tikras peilis yra mažas basic orderių skaičius. Paskaičiavau, kad Majai maksimaliai gali turėti 7 orderius, o pvz. Lino sindikatas – 9. Jie, kadangi pradeda su daugiau, pačioje pradžioje praktiškai gali užsiimti bet kokią plytelę be problemų. Aš čiupau kontrabandos plytelę, bet tik vėliau paaiškėjo silpnoji Majų pusė – ginklai. Norint gauti maksimalų orderių skaičių, reikia įšventinti narius, tam reikia ginklų, o jie pradeda su nuliu. Aišku, jie moka mainyti kontrabandą į ginklus, bet faktas tas, kad kontrabanda iš dangaus irgi nelyja. Juk Black Market fazė – ne paslaptis – vienas iš pagrindinių įplaukų, kontrabandos reikia ir ten. Tai žodžiu, su ginklais aš visą žaidimą sėdėjau šiknoj. Justas gerai išmaudė naujoką šiame žaidime - Arūną. Arūnčikas, kaip SAMCRO, gali prasukti ginklų bet kada ir jis jų prasukdavo. Justas moka gydyti naujokus ir pribūrė, kad parduotų Arūnčikas jam ginklų, po du tūkstančius už vienetą. Arūnas paskaičiavo, kad jis pasidaro ginklų už tūkstantį, o parduoda dvigubai ir dar tie ginklai šaudo Ramą – lygties kitoj pusėj dega reikšmė  „pelnas, apsimoka“. Bet jis nepažvelgė gilliau – parduodas ginklus jis juos atiduoda priešininkui pusvelčiui, o nuo kada padėjimas priešininkui yra geras strateginis variantas. Žinoma, Justas su tais ginklais tikrai nešaudė į pačius anarchistus, bet Arūnčikas galėjo užtaupyti pilną sandėlį ginklų ir paskui parduoti juos gerose opportunity progose. O jų buvo bent dvi, vieną iš jų jis išnaudojo, bet ne pilnai, pardavė tik du ginklus, o galėjo dar dvigubai tiek. Justas gi, labai norėjo sušaudyti Ramą ir jis į jį šaudė. Ir galingai. Viename raunde greitosios pagalbos automobilyje gulėjo trys mano naujokai ir vienas narys. Ir tarsi nujausdamas, kuom čia gali baigtis viskas, Robkė su visa juočkių gauja atvažiavo į ligoninę, kad neleistų man saviškių iš ten išsivežti. Bet jie tikriausiai pamiršo, kaip Ramui sekasi su pasveikimu. Kiek beriu kaulą , tiek pliusas. Taip bent jau būdavo kitose šio žaidimo partijose. Bet pasirodo ši irgi buvo ne išimtis. Išgyveno visi, išskyrus vieną, paskutinį naujoką, kuriam pasibaigė mano kauliuko ridenimo luck‘as. Taip, kad išnaikinti Majų nepavyko, nors Justas labai į batą nekrito šaudydamas, nes tuo metu vyko Gaujų Karai – kiekvienas ginklas, kuris jam kainavo 2 tūkstančius, už sužeistą mano bičą jam atnešdavo tuos pačius 2 tūkstančius. Heat ? Nelabai čia baisiai jam ir tai buvo, juk jis lošė už sindikatą, o jie moka susitart su mentais, plius buvo krematoriumas ir dar kažkokia plytelė, kur galima buvo labai lengvai nusiimti karštį. Aš dabar gavoju, ar nepadariau klaidos. Aš gal pusę žaidimo laikiau užsiėmęs dvi labai kietas plyteles – abiejuose galėjau SKIM‘inti po 2 tūkstančius ir boost vienoje – du kontrabandos krepšiukai, kitoje boost – abu krepšiukus parduodu už 4 tūkstančius. Pliusas – nekyla karštis per Black Market, ir gaunu vidutinę rinkos kainą už kontrabanda. Bet niuansas tas, kad per BM aš tada rūkau, o kiti gali nevaržomai prekiauti ir GALBŪT gauti po tris tūkstančius už maišą. Gal 4 raunde užsiėmiau opportunity kortą, kur galiu vogti du ginklus iš kaži ko. Kitos kortos kaip tyčia atsivertė, kad negalima ginklų parduoti. Arūnas, per kurį sukosi pastoviai didžiausias ginklų traffikas tarsi pajuto, kad čia bus gaidys, tai ginklus išmainė į kontrabandą, kad negalėčiau jų pavogti, nes niekur neparašytą, kad negali mainyti :) Aš atėjau naktį į jo sandėlį vogti tų ginklų ir nei vieno neradau, bet pamačiau gal 5 maišus kontrabandos ir suskaičiavau jo babkes. Jis turėjo 18 tūkstančių. Grįžęs suskaičiavau savo – 25k. Ok, vadinas dar ne subinėj esu. Bet neramino Justas. Jis nuo antro turno turėjo Reaper Patch ir generavo gerai pinigus. Tiesą, jis labai daug pirko ginklų, po 2 tūkstančius dažniausiai ir iš Arūno, tai daug ir išleidinėjo. Bet buvo porą gerų run‘ų, kaip antrai pats pirmas Black Market – kontrabandos turėjo tik jis ir Robkė. Robkė išvis, turėjo gal 5 krepšius. Ir atkiša kumščius, atverčia – pas mus su Arūnčiku nieko, nes mes neturim, pas Robkę – NIEKO...?? Justas ištiesia 3 maišus ir akinančiai šypsosi susižerdamas 9 tūkstančius. Robkė paskui goes like – „ ką aš, ką aš – aš ir pats apakęs... taupiau ateičiai kontrabanda...“. Žaidimo eigoj jaučiau, kad nelaimėsiu, bet kažkaip maniau, kad ir ne paskutinis esu. Justas akivaizdžiai pirmavo, nors ant galo Arūnas padarė kelis labai gerus sandėrius. Panašu, kad kartojosi Žydrės scenarijus. Tada nutiko bajeris :) Buvo atsivertusi kortelė „1-5 Koridor“ , kur gauni tiek babkių, kiek ant plytelės yra klubo memberiu. Robkė su visais negrais suvažiavo ir sako – 6 tūkstančiai... Wha...ką ? Kokie dar 6, jei kiekvienas klubas turi lygiai po 5 memberius ir po 5 prospektus. Suskaičiuojam motociklistus tuos jo violetinius – nu akurat – šeši. Žvilgt į taisyklių knygą, ten rodo, kad visų turi būti po lygiai, t.y. po penkis. Tada supratom, kad pas mane yra viena figūrėlę daugiau įdėta – ačiū Gale Force Nine ! Tai kaip čia gaunas, kad One Niners frakcija visą tą laiką laiką lošė su padidintu memberiu skaičiumi ir niekas nepastebėjo ? Keista, kad jie nei karto nelaimėjo, nes iš pažiūros jų savybė yra viena geriausiu žaidime, o dar kai daugiau figūrėlių netyčia buvo... Darau išvada, kad tai nėra broken savybė. Kitą sykį žinosim, kad reikia vieną motociklą palikti dėžėj. O mūsų partija baigėsi ir suskaičiavom kapitalą. Pas Robkę – 31 tūkstantis, pas mane – 32. Pas Arūnčiką – 34. Na o pas Justą ar ne 49 buvo. Čyteris aiškus. Antrą kartą iš trijų žaistų partijų laimi Lino Sindikatas. Reiks atkreipt dėmesį.
 
Pagalvojom, ką žaisti toliau, bet pamatėm, kad jau pusę keturių ir nutarėm skirstytis. 5 skirtingi žaidimai per vakarą (įskaičiuoju ir „Hey, that‘s my fish“) yra labai neblogai. Susimatysim su likusiais klube. Nostro over and out.


Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...