Žaidimai > Turimi žaidimai

Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)

<< < (4/31) > >>

skwazi:

--- Citata iš: "Nostromo" --- Aciu visiems, kas dalyvavo ir kas skaite si reporta.
--- Baigti citatą ---
Oho  :shock: 7val (+/-) trukusi partija praejo gan greitai, bet kiek laiko truks sito reportazo skaitymas as nedrystu prognozuoti  %)

Nostromo:
Bus trumpas reportukas penktadienio vakaro, pas mane virtuveleje. Nors afigenai niekas negalejo ateit, tai pasirase tik Bralis. Suguldem vaikus, sedom virtuvej, po 200 W lempa as , bralis ir mano zmona Diana. Pradzioj subeldem Carcassonne su 12 plyteliu Karkazones pilim, kur vaiksto grafas, cia kur buna ta pilis vietoj startines plyteles. Tai darem su tikslu, kadangi bralis jau senei prase manes paaiskint ir gyvai parodyti kaip ten su tuo mediniu grafu zaidziasi. Nu pakurem, baisiai labai tos pilies neisnaudojom, bet man karta kita pavyko prasukti graziai su tais pilies baudziauninkais ir nunesti pili, svarbiausia - netiketai ! Taisykles nesunkios, neaiskinsiu cia, bet faktas kad likau paskutinis :) Pirmavo kaip visada - mano zmona, kuri ant to geimo yra zveris. As pvz. istraukiu plytele, atvepes lupa mastau kur ja padeti, o jinai jau nekantrauja, nes iskart pamato zaibiskai ir jau zino kur det, man taip staigiai primest neiseina, gal todel ir krauna ji visiems i kaili. Nu bet nenoriu cia girti jos, nes pvz brali nuo paskutines vietos issuko grynai resursai. Suskaiciavom gaunas, kad jis vienu tasku gauna nuo manes, bet pas mane dauguma javu, o pas ji visi besalygiskai audiniai ir alaus daugiau nei pas mane - man desimt tasku, jam dvidesim ir apsinesiau 9 taskais... f**ck :)
Toliau, atsinesem Ghost Stories. Bralis dar buvo nezaides White Moon expansiono. Cia nesenei su zmona dviese sulosem, tai stebejomes - losem net ne initiation lygi, o normal, tai baigem abu kazkur su 5 "chi", nors pradejom abu tik su 3, abu issaugojom "jing/jang" simbolius ir aplamai, kazkaip nebuvo parkiu, nors esu isitikines kad zaidem tikrai pagal taisykles, necheatinom. Tai galvojom dabar cia trise, nebus ka veikt :) AHA ! Pirma partija pasidavem tik jai ipusejus, bo taip susivelem, kad net graudu cia man rasyti. Ok, uztat antra emem i vaiduoklius ziureti rimtai ir su pagarba. Nebuvo aisku, viskas kaip sviestu patepta, bet judejom. Zmones zuvo kilogramais ir kapines sekmingai pildes, bet zudavo vis tokie nekritiski gyventojai, kuriu curse'ai buvo tokie minoriniai. Pavyko suformuot mistini barjera (pavyko patiems, o ne su Zhou seimos pagalba !) , kuris mums labai pasitarnavo. Darem labai daug klaidu, nu netai kad klaidu, bet nepastebedavom kad reikia patraukt tokena, ar padet Su-Ling statulele irpan. Bet pasirode korta su raudonom raidem, atverciam, hmmm - Time Keeper'is. Jo stiprumas, 4 juodi kaulai, ateidamas is deko apacios isima du vaiduoklius, ir koznu turnu dar chasina - ateina po vaiduokli. O situacija idomi, mano varymas, sekantis bralio. Be idomus faktas tai, kad jei varymas ateina iki bralio - we're doomed ! Nes pas ji sedejo per viduri geltonas Lich King, kuris liepia rolinti curse kaula, o bralis - geltonas vienuolis su Botomless Pocket, tad jau suprantat, kad tao tokenu primuses pilnas kisenes. Pas ji vienas "chi" likes tik... primeskit , ant kiek curse kaulas jam pavojingas ! Jei ismeta viena is tusiu pusiu cool, jei ismeta tao tokenu praradima - basta, jei ismeta -1qi, mirsta ir praranda visus tokenus - irgi bachka, apie tai jei isridena "curse tile" as jau nebekalbu. Zodziu, mano turnas turi buti paskutinis, o as sedziu be tokenu vaashe ir be Jing-Jang ir kvailai sypsausi. Bet as net pirsto nepajudinau, BO - "Circle of prayers" kaip tik turejo juoda pasilpninimo tokena is seniau, ir bralis turejo kisenej tris juodas monetas. Autokill ! Phew, that was close...
Nu ir ziurim, kad dar yra laiko, atsidarem senei zaisto, bet man ypatingai gero Ziedu Valdovo deze. Kadangi buvom tik 3 tai nutarem nelosti Saurono expansiono , tik base game, kuris yra coop pries sistema. Gavau Pipina, Bralis buvo druchkutis Semas, o zmona gavo Frodo lyti ir rase, ant kaklo uzsikabino zieda. Pradejom visai smagiai, rankos linko nuo kortu ir eventai ateidavo saikingai. Tad mes graziai judejom reikiama kryptimi normos ribose, kas zadejo geras perspektyvas. Reikalas pradejo spaust aisku atejus iki Mordoro. Pas brali rankoj visa zaidima jauciu pastoviai sedejo gal 15 kortu, ne maziau, to gerio man netruko, ko nepasakysi apie mane, o paskui ju eme stigti ir zmonai. Helm's Deep zmona isvis iveikem kone idealiai, net neteko uzsimauti tame scenarijuje ziedo. Gerai ejo skydukai, bet i pabaiga jau emem gerai pirkti Gendalfo burtus, o vat Saurono akis, nepajudejo is vietos praktiskai tok, kol mes neipusejom Mordoro. O mes su hobitais jau buvom atsibaste iki vidurio. Nu ka prasidejo lenktynes. Paskutiniai veiksmai tokie, mano rankose gal 4 kortos, Dianos rankoje - panasiai, bralis sedi gal su 11 kortu, kaip visada. Akis jau pajudejusi link musu, o pasutine trasa ten pastoviai kauliuko ridenimas. Juodame maise (jis vadinas "Bag of Doom") lieka visai mazai plyteliu, visos jau beveik ant stalo. Zmona istraukia savo gera plytele ir sako - "Apchiuopomis jauciasi, kad maise dar dvi plyteles liko..." , nu sakom - zjbz, nes tikriausiai jau visus blogus eventus istraukem, liko tik geri, o event markeris jau prie priespaskutinio evento jau stovi (just for the record - paskutinis eventas vadinasi "THE RING IS MINE (You loose the game)". Ok, kisu ranka i maisa lyg ten butu kas skorpionu prideje, traukiu plytele - miskas nupiestas, phew, hiding'as, judu i paskutini langeli , ten kaulo ridenimas, nepamenu ka isridenau, bet neesme, nes nuo to moment'o nebera ring-bearer'io, ziedas dedamas ant ugnikalnio, belieka ji tik sunaikinti. Plyteliu traukt nereikia , px eventai. Kad sunaikint zieda, active player ridena kaula, jei nepavyksta jam, sekantis bando ir panasiai. Man tinka visi kauliuko variantai... ISSKYRUS VIENA - kai as judu i prieki per tris langelius i tamsa ir patenku i akies regejimo lauka ir agonijoje mirstu. Ridenu ta medini kauliuka ir atsivercia trys juodos akutes. One down - two to go, bralis ima kaula ridena - tuscia ! Pergale, kurios as nebesulaukiau :) Gaila Pipino, jis buvo geras hobitas... o tada ikisu ranka i maisa, paziuret kokia vis tik buvo ta antroji plytele, o ten - eventas. Taigi, man traukiant buvo fifty-fifty sansas, tai ar ne lucky bastard am i ??
Taigi , abu sunkus geimai buvo laimeti "by the skin of the teeth", nuo to pergale tik saldesne. Senei taip buvo, kad tokioje mazoje kompanijoje butu buve taip faina losti, o tai pripratom prie "6 player Galactica Friday Style". Baigem geimus kazkur apie 3 nakties, bralis isvaziavo namo, o as sakau - atostogos, nesimiega, kodel neparasius reporto. Smagu, kad skaitet :)

Simuck:
Cool.
Norėčiau kada nors klube sulošt Carcassonne su grafu, nes per visą laiką kiek lankau klubą taip ir nemačiau, kad kas nors atsineštų ir naudotų. Ar labai pailgėja žaidimas su tuo expu?

Nostromo:
Grafas pagrinde yra Big Box'e. Toki box'a labai nepatogu nestis i kluba, bes deze tikrai yra BIG. Bralis kadaise buvo atsineses pamenu, bet tada nezaide grafo niekas. Trukme zaidimo nepailgeja praktiskai, nes papildomu plyteliu neprisideda, isskyrus tik tas 12, kurios sudaro pili, bet jos funkcionuoja kaip startines ir iskart pradzioj padedamos ant stalo - "surenkama" pilis. Ir zaidimo eigos tas dalykas baisiai neitakoja, nes juk nedaznai buna taip, kad aktyvuojamas grafas ir pilies funkcija. Tai nutinka tada, kai tu padedi plytele, kuri pabaigia kam nors pili, kelia, vienuolyna ar lauka, tas zmogus gauna tasku, o tu negauni nieko. Tuomet gali siusti baudziauninka i Karkazones pili ir judini grafa po pilies sektorius, kur nori. Tai per musu zaidima zmona nesiunte baudziauninko i laza nei karto, bralis siunte karta, as pora kartu. Bet sudejus daug expu i kruva, sitas papildymas tikrai gali suteikti strateginiu galimybiu...

ExLegendz:
Reiktu man kada atsityst irgi pasiaiškint dėl rečiau žaidžiamu ekspu. Man visi jie sutilpo į main box ir dar vietos liko, netilpo tik pats toweris :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją