Autorius Tema: Goblin Rg deck  (Skaityta 34374 kartus)

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Goblin Rg deck
« Įrašytas: Gruodis 02, 2012, 09:40 »
Susideliojau decka :)
Per forge kiek zaidiu, lyg normaliai. Noretus ir expertu nuomones :)
Siaip, jau zinau pirma kritika - turetu but mono red. bet nebus  :twisted:  Red kortose nera, arba beweik nera apsaugos, o man ji atrodo butina. saip, pagrinde man reikia naturalize (red kortose nera tokios ar panasios kortos), o kitos green kortos atsirado kaip priedas.
Creatures cia gali atrodyti mazai, bet prie spell yra 4 kortos kurios duoda juos ir dar dwi kurios gali duoti creatures. tai kiek zaidziau - uztenka.

[deck=goblin Rg.][column.]Lands
6 Forest
14 Mountain
4 Rootbound Crag

Creatures
4 Goblin Chieftain
3 Goblin King
3 Krenko, Mob Boss
4 Scuzzback Scrapper

Spells
4 Vines of Vastwood
2 Burn at the Stake
3 Goblin Caves
4 Krenko's Command
3 Lightning Bolt
1 Naturalize
3 Quest for the Goblin Lord
2 Rise of the Hobgoblins[/column.]

[column.]Sideboard
1 Vexing Shusher
2 Electrickery
2 Disintegrate
3 Naturalize
2 cobbled wings
2 stuffy doll
2 bower passage
1 Goblin Chirurgeon[/column.][/deck.]

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 02, 2012, 13:42 »
Tau gal ir atrodo kad reikia apsaugos, nes zaidi aiskiai per mazai padaru. Kur Goblin Lackey, Goblin Ringleader Siege-Gang Commander, Gempalm Incinerator Sarasas geru goblinu ir pigiu - Didziulis. ir vietoi naturalize daug kartu geriau zaisti yra Krosan Grip. Taip tu gali visus forestus i mountainus pakeisti ir zaisti 3 Krosan Grip'us sideboard'e ir isliksi savo mylima Rg :)
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 02, 2012, 23:47 »
Patestinau tą deką ant Forge. Iškart pasirodė viena bėda: per mažai padarų, per daug spellų kurie situaciniai. Pvz. pradiniam hande 2 landai, vienas Krenko, Mob Boss, du Vines of Vastwood, Burn at the Stake ir Krenko's Command. Jei žaidi ir du sekančius turnus trauki landus, tai kažką pradedi veikt tik ketvirtam turne kai išeina Mob bosas. Per tuos kelis turnus tave priešininkas gali ramiai apdaužyt, kad niekaip nebeatsikelsi.
Aišku, dekas nėra beviltiškas ir jei sukrenta reikiama tvarka (o priešininkas ilgai dėliojasi ką nors), tai gali per 4-5 turnus užmušt. O bet tačiau, patarimai būtų tokie:
- mest lauk Vines of Vastwood ir Naturalize. Jie gali būt sideboarde. Jei nori +X/+X, tam yra labai gera korta - Brute Force. Vietoj Naturalize tinka tiek Nature's Claim, tiek Krosan Grip - pagal skonį;
- jei orientuojies į moderną (ką ir siūlyčiau daryt), mesk lauk Goblin Caves. Tau didelio toughness nereikia, tu ne defendini, o puoli;
- Lightning Bolt žaisk 4, didesnė tikimybė, kad ateis į ranką;
- Quest for the Goblin Lord neturi tame deke prasmės, jei mažai padarų. Arba žaidi daug padarų ir juos naudoji, arba jų nereikia nė vieno. Tas pats liečia ir Burn at the Stake;
- SB reiktų kokio nors atsakymo prieš flyerius, pvz. Needle Storm, Corrosive Gale ar kažko panašaus. Prieš gerą spiritų deką dabartinis dekas neturi šansų.

Va, jei išmestum mano minėtas kortas, atsirastų vietos Siege-Gang Commander ir kitiems goblinams, pvz. Goblin Arsonist, Bloodmark Mentor (jis beje galėtų pakeist Rise of the Hobgoblins) , Goblin Wardriver, Boggart Ram-Gang ir t.t. O jei nepagailėtum $$$, tiktų ir Goblin Guide.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 03, 2012, 12:52 »
Goblin Piledriver butu non-budget variantas :)
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 03, 2012, 19:18 »
reikia ir man trigrasi ikist :) einu patestint ant forge decka ir parasysim savo pozicija :)
nu va patestinau ir as biskiuka :)

Nu manau kazko stebuklingo nepasakysiu ka jau pasake vilku taryba :)
Visu pirma kaip ir Simas sake per daug situaciniu spellu, yra aisku partiju kai ateina tikrai gera ranka nu ir susidelioja viskas kaip turi buti, bet siaip truksta sio bei to...
-truksta padaru (man bent), taip, jeigu ateina Ponas Krenko galima greitai ten prasisukti, bet ir tai jam reikia papildomo vieno kito turno kad tu goblinu atsirastu, ir tai jau buna maziausiai 4-6 turnas, jau problematiska kaip goblinam...
-remuvalo MORE, bent jau tikrai 4 lightning boltai, butu galima butu ir koks incinerate ar siaip kas nors pigiau negu Burn at the Stake (kiek kartu atejo i ranka nebuvo kaip net panaudot, labiau apsimokejo overrun tiesiog daryt, negu saudyt ir tapint padarus kuriu nera taip jau daug :) ) siulymas - more BURN! (goblinai megsta ugni ir siaip HIT and RUN)
-del naturalyze tai jo, cia be diskusiju turetu but SB korta
-vines, du zalios uz +4/+4 su goblom biski skauda, geriau mineti Brute Force, arba jei jau labai labai labai nu taip labai noris zalio pump, tai tada giant growth nu bent jau kaina mazesne :)
-pastebejimas del Rise of Hobgoblins, buvo durna situacija, kaip atrodo losi Rg kalade, ateina hobgoblins, o pas mane ant stalo forestai du ir rootbound...... emmm......gal tada jei jau ta korta paliekant jei yra noro, isplashint koki dual RW landa?
-Beje Krenko tikrai 4 turetu buti, jis cia kol kas game winneris (jei nepasigauna remuvalo atejes ir turi kelis turnus :D )
-flyeriai yra zudikas to decko .... arba kazko kaip sake simas pries flyerus, arba manau dar geriau paprasta burnas kaip lightning boltai ir incinerate ir visas kitas geris kur kainuoja centus ir sako - 2 damage to target creature or player :D

va taip va kol kas tiek :)
siaip viskas faina bet manau kad paciam butu smagiau laimet dazniau tai reiktu kazka pakoreaguot ka pasake kolegos :)

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 03, 2012, 22:58 »
Aciu uz kritika, apgalwosiu jusu pastabas. Nors tikrai nezadu daryti wiska kaip sakot :) jei noreciau tiesiog stipraus deko,
nebuciau gimdes sawo, buciau tiesiog koky nukopijawes ir tiek. noris sawaip kazka padaryt, su sawa mintim
(dabartiniai pasiulimai wisiskai pakeistu decko orentacija kaip zaisti, nes dabar jis ir nera puolinimis)
Nors ir suprantu, kad is to nieko gero nebus :D bet swarbu ne laimes, o dalywaut, sakoma.
Vines of Vastwood man reikalinga ne del +x/+x, o del hexproof (ar apsaugos panasios jy tai). pradzioje naudojau ranger's guile, bet sita geresne.
Naturalize gal ir reiktu pakeist y nature's claim, wisai gera korta, reiks isbandyt :) del sidedeck - retas deck neturi jokiu artifact ar enchantment, todel bent 1 main decke manau turetu but.
goblin Caves man butent ir reikalingi del gynybos, kad mano gobliniukai galetu gintis nuo ataku iki tol, kol ateina reikemi monstrai.
zaidziant su quest for the goblin lord, dar nebuwo taip, kad nesusideciau 5 counteriu... gal su per silpnais deckais zaidziu, nezinau... bet kai ateina mob boss, tuos counterius susidet nekyla jokiu problemu.
del flyeriu, tai zinau, mano deckas pries juos silpnas. aciu uz pasiulitas kortas, butinai rieks ismeginti kaip jos weikia, tokiu geru, tam reikalui, nebuwau rades :)  nors del tu paciu spiritu, tai jie gana sekmingai mirsta nuo Electrickery kortos :)
Del mob boss, nededu ju 4riu, nes jis tik wienas gali but ant stalo. o jei taip iseitu, kad rankoje tureciau 3, tai butu problematiska situacija. dar wienas dalykas del sios kortos - jai nereikia tiek daug laiko. decke yra labai puiki korta - Goblin Chieftain, kuri duoda wisiems haste. todel jei yra mob boss, si korta ir siaip kokia random, tai pirmu randui kai tik ateina+3 goblinai, kitu turbut +6, nuo Goblin Chieftain gauna +1/+1, dar kokie goblin lord ir pan, su wisais puolu iskarto ir GG. tai tik 2 turn nuo atejimo mob boss. aisku, cia optimistinis senarijus, bet tam kad jis ywyktu ir turiu Vines of Vastwood kortas, su kuriom sy combo galeciau ginti.
Nededu daugiau remowal, nes noriu turet gynybos sitam minetam combo. bet sidedecke to remuwal yra, tai jei reiktu - ysideciau
del burn at stake. pacioje pradzioje wisa deck deliojau butent pagal sita korta. dabartineme decke ji gerokai praranda sawo jega(nes labai daug jegos ygauna paprasti gobliniukai del ywairiu +x/+x), bet kol kas kartais ji man wistiek prawercia, kai negaliu tiesiogiai pulti (ja as naudoju pagrinde tik pries paty player). manau kad reiks ja y side deck det.

Pora klausimu:
kodel siulai orentuotis y modern decka? siaip ydomu :)
turiu parsisiuntes ant forge ta pack'a ywairiu decku, bet nelabai randu stipriu.
gal galit pasiulit deck'u stipresniu? ar siaip deck'u, pries kuriuos pasimatytu mano decko siplnos wietos (pralaimeciau)?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 04, 2012, 00:24 »
Štai ką pakomentuosiu į tavo postą.
Goblinų dekai negali būti gynybiniai, tiesiog tokia raudonos spalvos paskirtis: užmušti priešininką greit didelėm padarų pajėgom ir/arba burn spellais. Aš pvz. nelabai suprantu kaip tu ginies su dabartiniu deku, net jei tavo padarai 3/3. Sakyčiau, jei jau tikrai nori žaist gynybiniam stiliui, tai reiktų žaisti ne RG, o RW labiau. Prarasi galimybę į Vines of Vastwood, tačiau atsiras Faith's Shield arba Emerge Unscathed. Gali įsidėt Lightning Helix, tai tau dalinai kompensuos life, nes nesukritus gerai rankai tave daužys priešininkas. Galėsi dėtis Boros Recruit, Hearthfire Hobgoblin arba Hobgoblin Dragoon, netgi Rise of the Hobgoblins turės daugiau prasmės. Vietoj Naturalize gali būt Revoke Existence. Jei žaistum baltą, gerai gynybai būtų defenderiai, o balta jų turi nemažai, pvz. Perimeter Captain, Wall of Omens, Angelic Wall ir t.t. Kol tu ruoši savo armiją, ramiai gali gintis + defenderių paprastai nenukalsi su Lightning Bolt. Suprantu, kad deką reiktų perdaryt kažkiek, bet pagal spalvas toks variantas gal labiau tiktų.

Jei vistik nori pasilikt prie žalios ir žaist gynybinį žaidimą, įsidėk kažkiek Wall of Tanglecord: pirmus 3-4 turnus drąsiai atsilaikysi net ir prieš flyerius. Aišku, jei reikia grynai goblino, yra Lobber Crew, nors man jis kiek per brangus cmc prasme.

Kodėl modern? Paprastai: jei mes darysim klubę turnyrą (o kad darysim tai faktas), jis bus tik modern :-P

Nežinau kurį dekų packą turi ant Forge, bet šitame yra daug legacy ir vintage dekų. Pamėgink prieš AI Sovereigns of Lost Alara, Exalted dekus, UW Spirits, įvairius elfų dekus. Nebus taip paprasta :) Nu o jei pavyks nuolat ir lengvai laimėt prieš Affinity Blue Hard, tada jau nieko nebesakysiu, tavo dekas bus unbeatable :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 04, 2012, 20:02 »
mano supratimu nera sis deck nei gynybinis, jei puolinimis. man tiesiog reikia islaukti kol ateis y randa reikiamos kortos, kas dazniai reiskia, kad nepuolu kaip pamises, o laukiu. bet tai neesme.
del perejimo prie white, reiks rimtai apgalwot, aciu uz pasiulitas kortas.

aciu uz deck'u pack, tikrai randau deck'u pries kuriuos sunku zaist - tas gerai. nors tawo (kaip suprantu) isgirtas deck Affinity Blue Hard man nelabai ka padaro, kol kas 5:1 pergaliu pralaimejimu santykis(nenaudojant sidedeck). pries AI Sovereigns of Lost Alara kartais laimiu, kartais pralosiu (nors dazniau pralosiu). reiks padirbt su side deck, nes pries toky deck reikia pasukt galwa kaip zaist :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 04, 2012, 20:32 »
Na ką belieka pasakyt. Arba tavo kompas lošia ant kažkokio super easy mode, arba tu pats esi lucky bastard jei sugebi taip laimėt. Belieka testuot prieš tikrą oponentą ant Cockatrice. Tada ir pamatysi pliusus/minusus.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 05, 2012, 01:06 »
O va testavime ant Cockatrice galiu as padet. Bent jau is asmenines patirties - Forge'o kompas nezino pats ka daro daznai. For Example: Turi 3 landus rankoi, 3 ant stalo ir 4cmc korta. As nezinau kodel bet jis 2 turnus nesimete jokio lando. O tada jau jis prapyle. Arba buvo sutuacija kai mano Llanowar Elves gavo 3 Pacifism  :fool:
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 05, 2012, 01:08 »
P.S. Turnyru jums kritiskai reikia, vasaris is leto arteja zmones :)
ϕyrexian ϕanatic

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 05, 2012, 06:58 »
del forge AI sugebejimo zaist, tai jis tikrai nezaidzia deck'u optimaliai. kaikuriuos deck'u iswis labai lewai zaidzia.
reiks isbandyt ta kita programa :)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 05, 2012, 12:00 »
Cockatrice tai programa online pries kitus zaisti, geriau susitart su kuomnors is sito forumo ir pries juos zaisti :)
ϕyrexian ϕanatic

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 05, 2012, 17:18 »
kai parsisiunciau - supratau :)
rase, kad gali zaist be interneto, bet tada pats turi uz 2 zmones waiksciot. ir ten su zaidimo twarka nelabai aisku... gali daryt ka nori... gal zaidziant online kitaip, nzn.
bet ir neswarbu, dar ir neturiu deck'o galutinio (nes sy, aisku, reikia koreguot). dabar turiu dar daug ka apgalwot  8)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Goblin Rg deck
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 06, 2012, 12:50 »
Taip ten daro visi ka nori, ten zmones laikosi taisykliu nebijok :). Sakau is pradziu kamnors is sito forumo per skype pasiulyk pazaist per cockatrice'a, suprasi kaip ten paprasta gan :)
ϕyrexian ϕanatic