Autorius Tema: Angel Wr  (Skaityta 13996 kartus)

TomasKJ

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 197
Angel Wr
« Įrašytas: Gruodis 10, 2012, 19:02 »
Angel Kingdom

Creatures:                                                                                      
4  Nearheath Pilgrim                                  
4  Emancipation Angel                              
4  Kor Cartographer                                  
4  Restoration Angel                                  
4  Guardian Seraph    
1  Herald of War    
1  Adarkar Valkyrie    
1  Gisela, Blade of Goldnight  

Spells:
2  Lightning Bolt
4  Lightning Helix
4  Defy Death

Artefacts/Lands:
4  Sphere of the Suns
2  Door of Destinies
4  Seraph Sanctuary
4  Arid Mesa

3  Mountain
10 plains

Toks va dekiukas. Is paziuros gal letas, bet seip smagiai zaidziasi. Ir cia tik forge variantas, nes bet kuriuos atveju 4 Harm's way kortas butinai idesiu, kogero vietoj boltu ir 2 dideliu angelu, pagreitint ir padaryt lanksteni deka. Side deck nerasau, nes kol dar neturiu rankose deko tai neverta net ir galvot, bet aisku ten bus Revoke existence pora kortu, pora boltu ir tt. Ir taip, Serra Avenger nelabai pritampa sitam deke. Beja apsvarstyciau mono W.
Na laukiu pasiulymu/kritikos. :)

P.S. Mielai nupirkciau ar tradinciau kortas is sito saraso, tai kas turit pm. :)
Reading your mind is not cheating..

Simuck

 • Administrator
 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 2028
  • hmpg.net
Re: Angel Wr
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 11, 2012, 14:30 »
Patestinau tavąjį deką.
Iš principo dekas stiprus. Tačiau keleto kortų kažkaip nesugebu pateisint arba nelabai suprantu tavo laimėjimo metodo:
- nesuprantu ką čia veikia Kor Cartographer. Jis ne tik kad neduoda tau privalumo su Seraph Sanctuary/Door of Destinies/Defy Death, bet ir brangus mana prasme ir boardstate iš esmės nekeičia, nes landas ateina tapintas. Jei tu jį žaidi tik dėl "flicker" su Restoration Angel, tai sakyčiau labai brangus combo (pinigine prasme);
- minėtasis Restoration Angel, nors ir labai efektyvus padaras, iš jo didelės naudos nėra apart flash ir gero cmc. Aš suprantu, kad jei testavai ant Forge, gal ir smagu flashint kai kompas puola, nes jis nenutuokia ką tu turi, ypač jei turi atsitapinęs 4 landus, tačiau prieš realų oponentą taip gali nevisada išdegt :);
- Emancipation Angel naudingas su Sphere of the Suns jei baigiasi counteriai arba jei ant tavo padaras užmestas koks Pacifism, bet mano nuomone lėtina žaidimą.

Yra keletas dekų, prieš kuriuos praktiškai neįmanoma laimėt, pvz. Jeff Van Egmond's Big Red. Jei išeina Inferno Titan, Wurmcoil Engine arba Karn Liberated - praktiškai ragas, nes nėra kaip jais atsikratyt, o LB/LH per mažai. Panašus atvejis su UW deku, jei išeina Wall of Denial - iškart stabdo. Padarus sudėtinga užpumpuot, nes tėra 2 Door of Destinies ir brangokas Defy Death, su jais gali būt per vėlu kažką daryt.

Siūlau keletą pakeitimų:
4 Journey to Nowhere (arbaOblivion Ring)---> Kor Cartographer,
4 Angel of Jubilation (su sąlyga jei Arid Mesa keisi į Clifftop Retreat) ---> 4 Restoration Angel

Jei vistik pasilieki prie senojo varianto ir planuoji susipirkt, patariu pradėt nuo Arid Mesa ir Restoration Angel. Kai juos turėsi, tada galėsi likusių kortų ieškot :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

TomasKJ

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 197
Re: Angel Wr
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 11, 2012, 19:51 »
Na Kor Cartographer tai tikrai yra ant keitimo ribos, seip naudodavau beabejo paflikinti ir free blokeris. Buvau pamirses apie Oblivion ringa, nes tokio tipo removalo tai tikrai reik. :) o del Angel of Jubilation.. Bandziau lost su jais, bet kazkaip neprilipo. Jie labiau masei manyciau? Gal ir gerai butu skelt i 2 restoration + 2 Jubilation angelus. Ka manai jei pereit prie Mono W? 4 Oblivion Ring ---> Kor Cartographer + 4 Journey to Nowhere --->4 Lightning helix. Kita vertus tada su Kor'ais butu gan nesunku Emeria, the Sky Ruin uzpumpuot. Ar gal splash'u i kitas spalvas.

Aisku dekas dar ner zibantis, ir as dar daug vilciu dedu i harm's way korta kuri man begalo patinka. O laimiu dazniausiai su Door of destinies arba seraphimais, kadangi del ju passivo man beveik nereikia gintis tai uzskraidau su lifesteal, kadangi piligrimai kaip jau pastebejai beveik visad patenka ir isbuna iki galo, su restoration angel pasitaisai kaip reikia. :) Tik va ko pasigestu, ir labai, ypac kaip U megejas, tai kortu traukimo. :))
Reading your mind is not cheating..

Simuck

 • Administrator
 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 2028
  • hmpg.net
Re: Angel Wr
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 11, 2012, 22:00 »
Harm's Way yra normali korta, bet ji neišgelbės prieš Doom Blade/Go for the Throat. Gal vertėtų pagalvot apie Faith's Shield, galų gale juk yra Cloudshift.

Restoration Angel apskritai mažiausiai tinkamas angelų deke. Jį naudot tik su padaru, kuris duoda labai naudingą efektą ir keičia boardstate, kaip kad Thragtusk.

Mono W variantas gal net labiau būtų tinkamas. Galėtum naudot pvz. 3 Journey to Nowhere, 3 Oblivion Ring, 2-3 Cloudshift. Ir beje, kodėl tau neįsidėjus 4 Baneslayer Angel? :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.