Autorius Tema: Žaidimai klubui  (Skaityta 18904 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Žaidimai klubui
« Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 09:56 »
Sveiki,

Laukiame pasiūlymų ir diskusijų dėl kito stalo žaidimo pirkimo klubui. Koks jis turėtų būti?
Siūlykite žanrus, konkrečius pavadinimus bei trumpai kodėl toks ar anoks.
Poto padarysime apklausą/balsavimą ir pirksime labiausiai norimą žaidimą klubui esant pirmai pasitaikiusiai progai.
TrustNo1

SaBeerNik

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 274
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 10:19 »
saskes, smagu.
visi moka,
greitos partijos :D
*pew* *pew* ...missiles kills

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 10:22 »
Teks..
Klubui reikia kaip minimum aštuonių galingų kompiuterių, sujungtų į tinklą, kad galima būtų žaisti kompiuterinius board geimus, MTG ten visokius ir panašiai. Heroes 3 arba disciples II :P

Mano pasiūlymai būtų:
Naują Munchkin papildymą: standartą arba apie kaubojus (galima vieną iš jų su ekspansionu).
http://www.worldofmunchkin.com/cardgame/
Argumentuoju: manau net vieną kartą žaidę, sutiks, kad tai labai smagus žaidimas, kuriame galima ir atsipalaiduoti, ir pasukti smegeninę. Kiti pliusai: sąlyginai kainuoja nebrangiai, be to užima mažai vietos, dėl to patogu transportuoti :D
Be to, didelių geimų mes turim per akis, tik nėra laiko jų žaisti. Vadinasi, mums reikia kažko įdomesnio už šaškes ir lengvesnio už domino.

Kitas mano pasiūlymas būtų (nors ir utopinis, tačiau niekada jo neatsisakysiu) pripirkti klubui (esant daugumos norui, aišku) MTG kortų vienetais. Internete pardavinėjamas toks trashas kilogramais vos ne :D
http://www.magic.ee/shop/default.php/cP ... 13126cfdd0
Argumentuoju: sąlyginai tai išeina daug pigiau nei teminių dekų pirkimas, lavina žaidėjų sugebėjimus SUSIRENKANT savo-valdišką dek'ą. Galima bus prasukinėti kitokio mastelio turnyrus. Vienintelis trūkumas bus: norinčių susirinkti savo deką bus mažuma (tinginiai jūs :P ).

Kažkada žaidžiau board geimą, neprisimenu pavadinimo: Žemėlapis yra statomas ant stalo žaidimo eigoje iš detalių, vienas žaidėjas yra meistras - likę herojai. Kiekvienas herojus turi charakter lista su abiličiais, yra ekvipmentas ir panašiai. Figūrėlės eina per požemius, ten meistro padedami išlenda visokie skeletonai ir panašiai. Labai fun žaidimas buvo, gaila, neprisimenu pavadinimo, tik tiek, kad mes jį kelias dienas lošėm :) Tai, kadangi aš nelabai gaudausi įvairiuose geimuose, norėčiau, kad klubas turėtų kokį nors RPG pagrindų pagrįstą geimą.

Visada norėjau turėti Monopolį (dabar nebe taip noriu, bet principas liko) :D
Argumentuoju: jei aš būsiu patenkintas, patenktinti bus ir mano Gurps žaidėjai, nebūsiu sneaky bastard per Munchkiną ir tikrai nespausiu herojų per Last day on Eatrh (hm hm). MTG šitas negalioja.

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 10:31 »
Versetty žiūrėjo Munchkin Quest. Kaip jis? ir Munchkin'as ir RPG ir Board game ir žemėlapiai:
http://www.worldofmunchkin.com/munchkinquest/

Aš norėč custom deck'o MTG :D

Ir norėčiau išbandyti kitokius turnyrus apart teminių kaladžių. ;) Artūrčikai apšviesk plačiau, kokių dar galima būtų suorganizuoti neišsiplečiant finansiškai ;)
TrustNo1

SaBeerNik

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 274
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 10:46 »
munchkin quest panasu i doom, tik labiau fun atrodo :D
*pew* *pew* ...missiles kills

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 12:08 »
Na, munchkinas visada yra gerai :)
Bandžiau perskaityti taisykles, sulaužiau smegenis :D Bijau tik, kad Munchkin quest nebeturės šito šarmo, kuris yra paprastame - backstab your friend, o pataps paprasčiausiu slash and hash žaidimu su humoro elementais. Erdvė yra skirstoma į kambarius, vadinasi dingsta komandinis darbas ir skatinamas herojiškumas. Padėti gali tik tie, kurie yra netoli, o eiti, tarkim atgal, dėl to, kad mano draugas liurbis užsirovė ant ko nors - retas norės, jei prieš akis dar nenulootinti kambariai. Pasibandyti, aišku, būtų įdomu, bet kiek supratau:
a) čia daugėja rpg elementų ir žaidimas virsta panašiu į crpg DnD tik su humoro elementais.
b) žaidėjai arba išsilakstys kas sau, arba visi bukai vilksis paskui tą "kietąjį munchkiną" kaip ir visuose rpg.

Įdomiausi turnyrai, kuriuose teko dalyvauti, buvo tokie: gauni kažkiek kortų (at random), susirenki kaladę ir tada loši pagal standartines taisykles, pagal taškų sistemą.
Na, ką reiškia neišlaidauti? :D Aš savo laiku sukišau apie 300 lt ir tai buvo labai mažai.
Variantas būtų, kaip jau minėjau, pirkti iš interneto kilogramais neatrinktas kortas arba supirkti lietuvoje. Kiekvienam MTG žaidėjui visada lieka krūvos makulatūros, pas mane patį galima sienas išsiklijuoti. Aš galiu su Šiaulių klubu bandyt pašnekėt, ką jie gali pasiūlyti ir kokia kaina. 10 centų už vieną kortą - tai normali mažesnė nei vidutinė kaina.
Trūkumai: kortos bus belekokių leidimų, visiškas crapas ir panašiai.
Pliusai: atsiras galimybė susidėti sau deką ir gauti daugiau fun'o.
Tai pats pigiausias variantas. Kitas variantas: sudalyvauti naujo leidimo prelyze: sumokėti startinį mokestį ir sudalyvauti anksčiau minėtame turnyre su prizais. Po kiekvieno tokio turnyro lieka apie 100 kortų. Kaina turnyro (kai aš dar dalyvaudavau prieš kelis metus) kažkur 60 lt.
Pagrindinis trūkumas šitos machinacijos yra toks:
klubas prisiperka, tarkim, 500 kortų. Kaip vyksta dalybos tarp norinčių? pagal spalvą, ar at random? Idealiausia - visas po lygiai padalinti tarp žaidėjų ir tegul jei susirenka deką, o likutį deda atgal į bendrą katilą. Vėliau iš bendro katilo daromi patobulinimai, jei reikia. BET:
1) šitie dekai lieka kaip klubo dekai, su kuriai gali žaisti bet kas? Tada vieni tikrai bus silpnesni, kiti - stipresni.
2) kiekvienas žaidžia tik su savo surinktu deku? O tai kaip priversit mane susilpninti savo deką, jei aš užsispausiu ant vienintelio kieto artefakto ir niekam neduosiu jo panešioti? :D
3) idealiausias variantas būtų šitie turnyrai, kuriems susirenkami asmeniniai dekai, kurie po turnyro yra sumaišomi atgal į bendrą katilą.
Kadangi pats išsprendžiau anksčiau išsakytą problemą, tai apibendrinsiu šitą visą dalyką:
1) žymiai padidės MTG fun'as, ypač tada, kai žaidėjai supras kaip veikia dekai, o ne manys, kad moka žaisti, jei žino taisykles (no offence).
2) tai užims laabai daug laiko, jei dekai bus renkami klube. Ir pradžioj bus labai sudėtinga ir kils daug klausimų. Bet mes gi nebijom sunkumų? ;)
Ir pagrindinis (jaučiu jau koks antras ar trečias, ne? :D ) šios sistemos trūkumas yra tas, kad perkant įvairių leidimų kortas, galima skaudžiai nusivilti, nes kai kurių leidimų kortos tampa efektingos tik su savo leidimo kortų kombinacijomis.

P.S. Taip, čiukčia rašytojas, o ne skaitytojas  :Yahoo!:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 14:45 »
Man tai kažkaip visi žaidimai atrodo įdomūs ir sunku išrinkt, bet klubui manau labiau tiktu kur reikia bendradarbiauta ar galima sudaryt sąjungas kažkas tokio, pvz kaip ir Doom žaidiam ar Last Night on Earth, įdomu kai reikia tartis ir kažką kartu galvot.

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 26, 2009, 17:32 »
WOW  :good: , as uz (visom keturiom) kalbant apie MTG sumanyma! Beabejo, su teminiais dekais losti idomu, kodel? nes jie yra TEMINIAI.  :smile: Juose jau yra sukurtos tam tikros strategijos ir kiekvienas dekas turi savo taktika. Bet atverskim antra medalio puse, kaskart zaisdamas pries kazkoki deka tu zinai ko tiketis ir kaip ji reikia nugaleti, tad lyg ir jokio surprise'o nebelieka. O va kai losi pries nezinoma deka, yra visai kitaip, nezinai ko tiketis(spalvos lyg ir apriboja ta netiketumo faktoriu, bet tik apstrakciai). O ir susideti deka yra tikrai smagus uzsiemimas.  :Yahoo!:
Aisku, saugokim vertybes, pvz as tikrai mielu noru noreciau iseiti tiek kamigava, tiek ravnica ir time spirals iki galo, isisavinti kortas, nusimanyi ar bent zinoti kuri korta kuriai edicijai priklauso, isnagrineti visas taktikas ir tt. tad tektu suderinti kaip tai abu tuos dalykus.
O del tu kortu "kilogramais", tai tikrai sudominai, pats mielai uzsipirkciau taip papigiaja, savam dekui renkant nieko geriau ir negali but kaip daug randomu kortu..

P.S. gal kas nori pamainyt kortom is savo "trasho"?  :oops:
Reading your mind is not cheating..

SaBeerNik

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 274
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 27, 2009, 01:22 »
Citata iš: "TomasKJ"

P.S. gal kas nori pamainyt kortom is savo "trasho"?  :oops:

turiu patrinta bugnu devinke ir kryziu troike is skirtingu kaladziu  :good:
*pew* *pew* ...missiles kills

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 27, 2009, 09:26 »
:ROFL:
Aš monitorių arbata apspjoviau  :evil:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 28, 2009, 23:40 »
jo.. atrodo zmogus normalei paklause... o jus cia pradedat. neissipleskit :) jei daugumai bus idomu, siulau pakurti atskira topica, kur viska isanalizuotumete, o dabar uzkniso skaityti, dar kai puses terminu nesuprantu :D cia diskutuojam apskritai apie kokius geimus pirkti?? ir manau musu jaunas klubas dar nera pasiryzes rinkti turnyriniu decku :) gal tik keli zmones gali tam leisti pinigus, o visi kiti, susidariau toki ispudi ir sprendziu pagal save, ateina smagiai praleisti laiko zaidziant vis kitus zaidimukus ;) todel kolkas svarbu kiekybe, o ne kokybe ;) nesakau, kad ideja neverta demesio, tiesiog tiek isplesdami savo pasiulymus, siaurinat esmine tema.

p.s. kas nori monopoli palosti? turiu parvezhta is štatu, galiu atsitempti. viena karta gyvenime esu laimejes  :-P nors jis niekuom nesiskiria nuo LT :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 28, 2009, 23:59 »
galim sumest monopoli, kita sestadieni pas mane :D kas renkasi?  :drinks:
Reading your mind is not cheating..

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkritis 29, 2009, 00:06 »
nesielk taip neapgalvotai, nes itariu, kad tokiomis salygomis gali susirinkti daugiau zmoniu nei i kluba :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkritis 29, 2009, 09:55 »
o pas man vietos daug, baldu beveik ner tilps visi :D jei ka balkonas dar yra   :crazy:
Reading your mind is not cheating..

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Žaidimai klubui
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkritis 29, 2009, 10:24 »
1. Apie turnyrinius dekus niekas nekalbėjo  :o (aš tokio net neturiu).
Tiesiog siūlau klubui kitokį SAVŲ turnyrų formatą, kuriame klubiečiai lavinsis kaip žaidėjai, o tai žaidėjams neatsieis nė lito, nebent jie patys to norėtų.
2. Monopolį aš mėgstu lošti, ypač, kai būna alaus ir nelabai monopolio :D
3. Patys pykstat, kad kiti offtopina, bet patys irgi taip darot  :evil: