Autorius Tema: Parduodu Battlestar Galactica expansion - Exodus  (Skaityta 12979 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Parduodu Battlestar Galactica expansion - Exodus
« Įrašytas: Gegužė 28, 2013, 10:38 »
Tai niekam nenaujiena, kad turiu dvi kopijas šio BSG expansion'o. Pasimetę siuntiniai buvo, užkėliau vėją, atsiuntė papildomai, o vėliau atėjo ir dingęs siuntinys, tai dabar viena dėže yra per daug.
Nemanau, kad kam iš klubo narių reiks, bet gal kas žinot kam reikia, arba turit draugų ar aplamai, kur nors kada viena ausim nugirsit kalbant kokius BSG fanus kurie žada susirinkt visą rinkinį šio nuostabaus žaidimo.

Kaina - 80 lt.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Parduodu Battlestar Galactica expansion - Exodus
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 28, 2013, 17:27 »
Tai tu gavai vieną kopiją už dyką ir dabar parduodi ją už 80 lt? :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Parduodu Battlestar Galactica expansion - Exodus
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 28, 2013, 19:57 »
Citata iš: "Hornis"
Tai tu gavai vieną kopiją už dyką ir dabar parduodi ją už 80 lt? :D

Aš gailiuosi, kad negavau dviejų kopijų už dyką nors galėjau. Užsakinėjau Pegaso ir Exodus expansionus vienu metu. Praejo kazkur menuo - gavau siuntini, bet ne savo. Cia musu salies muitine pasidarbavo smagiai, nes vietoj geimu radau pedkelnes ir vaistus ir prieskonius ir dar daug nesamoniu, kurie buvo adresuoti net ne man, o moterytei i Kauna. Su moteryte susisiekt nepavyko, o su muitine kariaut yra beprasmiska, tai jums tikrai sakau, nes ir rasiau ir skambinau ir forminau skunda , ko tik nedariau, jei smagiai nusiplove rankas. Siuntejas pasirode dosnus ir isiusnte pakartotinai ABU expansionus. Tuomet gavau Pegasa, kiek veliau ir Exodus, o paskui dar po kokio menesio atejo ir, kaip supratau pirminis Exodusas, praklaidziojes po pasauli kazkur trejeta menesiu. Aisku, kaip doras pilietis, as tureciau buti so generous ir siusti jiems atgal geima uz savo leshas, BET... gerokai nervu man tai kainavo. Maniau, gal pasilikti ta geima atsarginems dalims, bet tik vieta uzima, tai manau, gal kam pravers geriau nei man, nes uz tokia kaina retai kur rasit.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Parduodu Battlestar Galactica expansion - Exodus
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 14, 2014, 13:57 »
Citata iš: "Aliraza142"
Man tik idomu, kiek babkiu tau kainuos visi tie grazumynai ? :)

Man kainavo tik nervų. O žaidimas dabar yra patikimose rankose ir naudojamas pagal paskirtį.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...