Autorius Tema: Reikia patarimo  (Skaityta 29786 kartus)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Reikia patarimo
« Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 13:34 »
Ilgą laiką tampausi su šiuo klausimu, bet niekaip negaliu apsispręsti, tad prašau jūsų pagalbos.

Reikia padėti išsirinkti žaidimą dviem žmonėm. Vienas žmogus esu aš, o kitas - mano draugė, kuri iš stalo žaidimų, bijau, žaidusi tik Carcassone. Abu draugiškai sutarėm, kad nenorim deck build tipo žaidimų, taip pat gerai būtų, kad jis išdėstytas neužimtų vietos kaip Descent ir nebūtų žaidžiamas po 16 valandų. Iš mano pusės norėčiau, kad tai nebūtų kirmėliukai, 6 ima ir panašaus tipo žaidimai :D

Kol kas radau tokius variantus:
Claustrophobia
Small world
Okko
Warhammer Invasion

Siūlykit savo variantus arba / ir komentuokit mano pasirinkimus, nes iš jų esu žaidęs tik Warhammer....

 :drinks:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 13:53 »
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 14:28 »
Arturai - GOSU :) Tai nera deck built be taip tai yra kortinis pats is save bet juk GOBLOS :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:00 »
As keliu ranka uz Small World. Jis labai grazus, smagiai zaidziasi, lengva ismokti ir ismokyti naujus zmones, atejusius i svecius. Plius galima zaisti nuo 2 iki 6 (su nekromanto expansionu) zaideju.
Apie WH Invasion daugiau galetu Thomas pasakyt...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:21 »
Invasion pats žaidžiau, čia nieko sakyti nereikia.

Dėl Small world aš bijau, kad jis nebus įdomus dviem žaidėjams - juk kurtas multiplayer tipu.
Goku mane sudomino, o ekonominiai žaidžimai, atsiprašau, Simai, mane visada varė į neviltį  :o

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:30 »
Citata iš: "Hornis"
.. o ekonominiai žaidžimai, atsiprašau, Simai, mane visada varė į neviltį  :o
Tai kad Twilight Struggle ne ekonominis  :-P  Nu ok, sutinku, pasiūlymas prastokas.
Iš tavo pasiūlytų variantų man labiausiai patinka Claustrophobia, bet klausimas ar patiks tavo draugei žaidimo tematika?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 16:02 »
Claustraphobia ir man patinka, juo labiau, kad nudažytos figūrėlės ten jau. Tu teisus, būtent dėl to ir ieškau alternatyvos, nes bijau, kad jis gali būti per "sunkus" tiek tematika, tiek žaidimo taisyklėmis.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 16:35 »
Mano didziausias wishlistinis dviem zaidejams zaidimas - Dungeon Twister (yra ir naujasis leidimas Prison su miniatiurom ir solo)  :yes: Geriausiai tinkantis apibudinimas saim zaidimui - siuolaikiniai sachmatai fentezi pasaulyje  :D Nezinau del antros tavo puses, bet paciam manau tiktu toks stilius  :oops:  Kaip ten bebutu, bet manau klubieciai greitu metu gales isbandyti si zaidima is mano puses :good:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 17:43 »
Dungeon Twister man seniai kritęs į akį, bet Claustrophobia mane traukia labiau. Gal dėl to, kad ten labiau rpg sistema įvaldyta?

Papasakokit kas nors labiau apie Small world :) Aš gi jo net nežaidęs... :}

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 17:49 »
Citata iš: "Hornis"
Dungeon Twister man seniai kritęs į akį, bet Claustrophobia mane traukia labiau. Gal dėl to, kad ten labiau rpg sistema įvaldyta?

Papasakokit kas nors labiau apie Small world :) Aš gi jo net nežaidęs... :}

Ten viskas labai gražu ir shiny  :Yahoo!:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Reikia patarimo
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 20:57 »
Citata iš: "Dowydas"
Citata iš: "Hornis"
Dungeon Twister man seniai kritęs į akį, bet Claustrophobia mane traukia labiau. Gal dėl to, kad ten labiau rpg sistema įvaldyta?

Papasakokit kas nors labiau apie Small world :) Aš gi jo net nežaidęs... :}

Ten viskas labai gražu ir shiny  :Yahoo!:

Yep, check out this : http://www.boardtodeath.tv/review/1478
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...