Žaidimai > Turimi žaidimai

Carcassonne: Graf, König und Konsorten taisyklės

(1/3) > >>

titasas:
Sveiki,

Esu čia naujokas, bet google pagalba suradau, kad jūsų forume yra žmonių turinčių šį papildymą :)

Su mergina nusipirkome pirmą žaidimą, jis buvo carcassonne, o dabar jau turime trečią papildymą. Tik skirtumas nuo pirmų dviejų, kad šiame Carcassonne: Graf, König und Konsorten taisyklės buvo įdėtos vokiečių ir rusų kalba, o angliškai internete surastos taisyklės irgi nekažką padėjo.

Kaip suprantu į šį papildymą sueina 4 mini papildymai, tačiau ir atskirai ieškant taisyklių lietuvių kalba nėra.

Tik vieną supratome apie karalius ir vagis, kad karalių gauna tas, pas kurį didžiausia pilis, o vagį - pas kurį kelias ilgiausias. Gale žaidimo pas ką yra karalius arba vagis tas gauna už kiekvieną pilį/kelią po tašką.

Tačiau kitų Count of Carcassonne, River II ir Cult nesuprantame taisyklių.

Gal galėtų, kuris nors turintis šį papildymą paaiškinti? :) Būtume labai dėkingi ir turbūt ateityje padėtų ir kitiems žaidėjams :) AČIŪ!

Apie papildymą http://boardgamegeek.com/boardgame/33458/carcassonne-graf-konig-und-konsorten.

Justas:
Sveikas, nepyk, kad niekas neatrašo, klubas visą šį mėnesį atostogose. Turim kelis žmones, kurie yra Carcassonne bei nemažai papildymų nusipirkę, tai jie tau galėtų viską detaliai parašyt. Aš įdėsiu, ką pats radau.

Count of Carcassonne - link'as į taisykles anglų kalba: http://upsilon.cc/~zack/teaching/1011/g ... /count.pdf

Carcassonne: The Cult - Šitas mažas papildymas turi 5-6 plyteles, ant kurių yra pavaizduotas kultas. Kultas veikia taip pat, kaip ir vienuolynas - kai aplinkui apstatomas 8 plytelėmis, tu surenki 9 taškus(po tašką už kiekvieną plytelę). Jeigu vienuolynas ir kultas yra padedami vienas šalia kito, pirmasis žaidėjas, kuris apstato savąją kulto ar vienuolyno plytelę surenka 9 taškus(kaip, kad surinktų paprastai), tačiau greta esanti kulto ar vienuolyno plytelė gauna 0 taškų.

Carcassonne: The River 2 - Tas pats, kaip ir The River, tiesiog atnaujinta taip, kad veiktų su visais kitais papildymais. Žaidimo pradžioje pastatai upę. Ant upės figūrėlių dėti negalima. Žaidi ir skaičiuoji taškus taip, kaip basic žaidime.

Jei bus klausimų, problemų su anglų kalba ar link'u rašyk, jei galėsim, pagelbėsim :smile: .

skwazi:
Turiu aš šitą papildymą, bet lietuviškų taisyklių jam neturiu. Kadangi rašo, kad anglų, vokiečių ir rusų taisiyklių variantai nepadėjo, tai lieka tik išverst taisykles į LT, o tam jau reikia laiko kurio nėra

titasas:
Taigi, reziume Carcassonne: Graf, König und Konsorten papildymo taisyklės:

Count of Carcassonne
Nesuprantu :)

King and Scout
Karaliaus ir vagio kortelės padedamos į šoną. Pirmasis pastatęs pilį gauna karaliaus kortelę, o pirmasis užbaigęs kelią - vagio. Toliau žaidžiant, žaidėjas, kuris pastato didesnę pilį už praitą didžiausią - perima arba pasilieka karaliaus kortelę. Taip pat ir su keliu. Žaidimo pabaigoje žaidėjas, turintis karalių gauna už kiekvieną pilį po tašką, o žaidėjas, turintis vagio kortelę - po tašką už pabaigtą kelią.

River II
Žaidimo pradžioje nebenaudoji standartinės Carcassonne žaidimo pradėjimo kortelės, o į atskirą krūvą sudedi upės korteles. Žaidėjai po vieną traukia kortelę (kažkur lyg skaičiau nuo jauniausio?) ir pastato upę. Kokie apribojimai upei yra? Nes lyg U formos negali gautis ar kažkaip pan :|

Cult
Kultas yra tas pats, kas vienuolynas, tiesiog jeigu kultą pastatai šalia kito kulto arba vienuolyno, tas kas pirmas pabaigia savo kultą arba vienuolyną, gauna 9 taškus, o kitas negauna nieko :)

Kaip suprantu, kiekvieną iš šių mini papildymu galima apibūdint keliais sakiniais.. ir ką jie ten tose taisyklėse tiek daug rašo :|

Justas:
Dėl Cult papildymo patikslinsiu - kultas šalia kulto, bei vienuolynas šalia vienuolyno gali būti ir jiems taškai skaičiuosis kaip įprasta. Kova dėl taškų prasideda, kai gretimuose laukeliuose atsiranda kultas ir vienuolynas.
River papildymo taisyklės - vietoje įprastinio startinio laukelio dedama šaltinio plytelė(iš kurio turėtų ištekėti upė. Iš likusių papildymo plytelių išimama ežero(į kurį upė suteka) plytelė, o likusios(turėtų būti 10 plytelių, jei neklystu), atskirai nuo kitų žaidimo plytelių yra užverčiamos ir sumaišomos. Užverstas upės korteles žaidėjai traukia ratu, kol jos pasibaigia, o tada žaidėjas, kurio eilė dėti plytelę, vietoje traukimo padeda ežero plytelę, taip užbaigdamas upę. Tada žaidimas tęsiasi įprastai. Upė negali turėti U formos posūkio. Figūrėlės negali būti dedamos ant upės. Kas pradeda yra susitarimo reikalas.
Count of Carcassonne galėsiu išversti į lietuvių kalbą, kai turėsiu laiko.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją