Autorius Tema: Modern turnyras nr.4  (Skaityta 13026 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Modern turnyras nr.4
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugpjūtis 25, 2013, 00:51 »
Citata iš: "goldenas"
Citata iš: "ExLegendz"
Nekažką man sekės ;)
Pirma partija VS Karolis, kažkaip laimiu 2-0
Antra partija VS Un(Dovydas), ilgam tampomės, bet pralošiu, per daug counterių. 0-2
Trečia partija VS Simas, greitai mane sudaužo su double strikeriais 0-2
Ketvirta partija VS nepažystu, kažkaip nesitraukia kortos ir užskraido mane su indestructable. 0-2.

Į ketvirtfinali nepatenku, ir einu namo :D
Nu jo gal ir nelabai sekes ,bet idomiai ten saidinais maciau , i saida 5 lendus ismetei ir is saido broodmate dragon idejai ismetes landus :D decka su 18 landu palikai, kam? :D 22-23 pats tas ten turetu buti :)

vistiek mana flood buvo visas partijas. O iš side tai prisidėjau tų, už 1B parodyt ranką ir išmest spell.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Modern turnyras nr.4
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugpjūtis 25, 2013, 09:39 »
Citata iš: "ExLegendz"
Citata iš: "goldenas"
Citata iš: "ExLegendz"
Nekažką man sekės ;)
Pirma partija VS Karolis, kažkaip laimiu 2-0
Antra partija VS Un(Dovydas), ilgam tampomės, bet pralošiu, per daug counterių. 0-2
Trečia partija VS Simas, greitai mane sudaužo su double strikeriais 0-2
Ketvirta partija VS nepažystu, kažkaip nesitraukia kortos ir užskraido mane su indestructable. 0-2.

Į ketvirtfinali nepatenku, ir einu namo :D
Nu jo gal ir nelabai sekes ,bet idomiai ten saidinais maciau , i saida 5 lendus ismetei ir is saido broodmate dragon idejai ismetes landus :D decka su 18 landu palikai, kam? :D 22-23 pats tas ten turetu buti :)

vistiek mana flood buvo visas partijas. O iš side tai prisidėjau tų, už 1B parodyt ranką ir išmest spell.
Nesvarbu ka saidini vistiek nemesk i saida niekada landu , nebent 1-2 , speju su 18 landu uzscriuvino jau tikrai tada :D . Floodas nezinau kodel buvo ,gal blogai prasimaisei? cia toks dekas kuriam reikia nemazai landu ,kad spetu ismesti ir removala ir padarus :)

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Modern turnyras nr.4
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugpjūtis 25, 2013, 10:14 »
Smagus buvo turnyras, nors ir nelabai sekesi. surinkau 6/12 tasku, patekau i pusfinali ir pralosiau Simui. Kaip supratau pasidalinom su Unu 3-4 vietas ir tai yra ok. :) Dekui dar yra kur tobuleti.. :) o del infekto, tai del manes jis gali ir buti, +- 50:50 musu match-up, gaila kad neteko susitikti su Goldenu per turnyra, bet gal issiaiskinsim kita kart.  :drinks:

O del issisaidinimo 5-iu landu.. Nemanau kad kada taip daryciau, ypac kai cia trispalvis dekas :)). Bet kai deko nezinai, jei pora kart uzfloodino tai ir issimete. :)
Reading your mind is not cheating..