Žaidimai > Turimi žaidimai

Įmaučių apžvalga/analizė

<< < (2/2)

Simuck:
Užturėjau Swan Panasia įmaučių, tai sakau padarysiu microreview.
Įmaučių reikėjo Ticket to Ride Card Game ir kuo įmanoma mažesnių, nes dėžės insertas, surprise surprise, nepritaikytas įmautėms, palikta koks 1,5 mm iš kraštų. Paieškojęs radau šitokias, skirtas MtG kortoms. Kadangi TtR kortų dydis lygiai 63 x 88 mm, sakau turėtų tikt. Va rezultatas:


Įmaučių dydis tiksliai atitinka nurodytą 64 x 89 mm, max ilgio paklaidą radau kokie 0,25 mm, ne daugiau. Pločio paklaida dar mažesnė, bet sunku išmatuot tiksliai. Kairėj kaip atrodo įmauta TtR korta, dešinėj - Mage Knight korta, įmauta į Swan Panasia, įmauta į KMC (Xzibit approves). Gal kam bus įdomu, kurie galvoja daryt double-sleeve, tai galiu patikint, kad puikiai tinka. Įmautės storį nustačiau paprastu metodu: suvilkau 50 kortų ir pastačiau šalia 50 nevilktų. Suvilktas suspaudžiau, kad išeitų oras, ir išmatavau kaladžių aukščio skirtumą, jis buvo apie 5 mm. Pagal formulę 5/50/2 = 0,05 mm aka 50 µm. Papildomai dalinam iš 2, nes storis nurodytas būna tik vienos įmautės sienelės, o ne visos apskritai. Realiai atitinka, nes truputį storesnės už plonas Mayday.
Kortos į tokias įmautes labai sunkiai maunasi, todėl sumauti 150 kortų teko paplušėt vos ne valandą :D O dar sunkiau jas ištraukti, jei yra poreikis, nes priglunda idealiai. Ir kas maloniai nustebino - sudėjus didelę krūvą kortų jos neslidinėja, nors maišosi irgi neblogai ir nelimpa viena prie kitos.

Simuck:
Nedidelis atnaujinimas: sutvarkyti linkai į Mayday įmautes, keletas naujų įrašų. Be to, pasikeitė Mayday įmaučių duomenų bazė. Anksčiau ten buvo pdf failas, dabar normalus saitas. Ir pirma buvęs neteisingas įrašas su Adventurers kortų dydžiu pataisytas, dabar rodo Mini USA (matyt paskaitė mūsų forumą ir susivokė :D).

Primenu, jei kas turit įmaučių kurių nėra sąraše ir/arba kurias galit išmatuot, tai galit pasitarnaut tautos labui :)

hexagon:
puikus gidas :good: tik pasigedau MTL (Make Them Last) įmaučių

Simuck:

--- Citata iš: hexagon  Rugsėjo 19, 2017, 16:02 ---puikus gidas :good: tik pasigedau MTL (Make Them Last) įmaučių

--- Baigti citatą ---
(bow)
MTL įmaučių dar neteko matyti. Pagooglinęs randu tik čia http://stores.ebay.com/Make-Them-Last
Įtraukčiau į sąrašą jei būtų išmatavimai bent jau ilgio ir pločio, be išmatavimų dėti nėra tikslo.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją