Autorius Tema: The Witcher : Adventure Game  (Skaityta 10365 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
The Witcher : Adventure Game
« Įrašytas: Sausis 09, 2014, 10:26 »
Tikriausiai nėra tokių, kurie nebūtų žaidę, skaitę ar bent girdėję apie Šapkowskio Raganių. Check diz...
http://www.gameon.lt/go/stalo-zaidimas- ... -netrukus/
Sorry, Simai, aš vis dar nemoku pakišti nuorodos po kokiu nors vienu raktiniu žodžiu. Bet geriau pakalbam apie geimą. Realiai kažkokios geros raganiaus versijos ir nebuvo sukurta - yra kortų žaidimas, toks paprastas labai. Šitas iš šalies atrodo žymiai rimčiau. Gaila, kad dar kol kas mažai mėsos, bet tie faktai, kad žaidimas leidžiamas FFG kartu su CD Project (pastarieji turi licencija ir varto kompiuterinio varianto dalį), plius savo nagus bus prikišęs Ignacas Trzewicekas, gerai mums žinomas iš Neuroshimos projekto, leidžia mums manyti, kad galime sulaukti tikrai kokybiško produkto.
Nors, tame trumpam aprašyme esu linkęs sutikti su vienu dalyku - ok, pats Geraltas bus, puiku, Triša - super, Jarpenas - very welcome, nu bet ką ten veikia Vėdrynas, aš suprasti irgi negaliu. Ką nebuvo veikėjų daugiau ? O kaipgi Vesemiras, raganių vadas? Kiti raganiai - Berengaras, Leo ? Taip pat žaviosios Jenifer ir Cirila ? Ar tai reiškia, kad bus expansionų ?
Well, belieka tik laukti. Manau mūsų Marius pirmas apie tai sužinos ir informuos :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: The Witcher : Adventure Game
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 09, 2014, 12:35 »
Citata iš: "Nostromo"
Sorry, Simai, aš vis dar nemoku pakišti nuorodos po kokiu nors vienu raktiniu žodžiu
Turi omeny taip?
Stalo žaidimas Sapkowskio Raganiaus visatoje. Geriausi mūsų vakarai, jau netrukus…
Tai čia easy, va kodas
[url=http://www.gameon.lt/go/stalo-zaidimas-sapkowskio-raganiaus-visatoje-geriausi-musu-vakarai-jau-netrukus/]Stalo žaidimas Sapkowskio Raganiaus visatoje. Geriausi mūsų vakarai, jau netrukus…[/url]Kas dėl pačio game, atrodo gražiai. Gaila nesu dar buvęs The Witcher visatoj (tik nemėtykit akmenimis). Tikėkimės čia nebus koks nors worker-placement-random-euro-with-flavor game :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.