Klubo reikalai > Klubo informacija

Dėl klubo likimo

(1/21) > >>

Justas:
Kaip visi žinote, buvo paskelbta, kad klubo veikla bus nutraukta Kovo 28 dieną. Šiandien pirmą kartą po žinios paskelbimo gyvai susitikime klube. Susirinkome aštuoniese, tai diskusijų šia tema netrūko. Didžiausia problema mūsų klubui yra finansinė. Kiekvieną mėnesį klubo išlaidoms (nuomai, mokesčiams, bei serverių išlaikymui) reikia skirti apie 250 Lt. Paskutiniu metu klubas nėra labai aktyvus todėl iš reikiamų 250 Lt buvo surenkamos juokingos - vos 50 Lt sumos, o likusią sumą tekdavo padengti Simui su Tomu. Net būnant įprastam aktyvumui šitą sumą surinkti yra labai sudėtinga. Tačiau yra galimybė klubą išgelbėti, pratęsti jo gyvavimą ir toliau turėti vietą, kur galime praleisti savo mėgstamą laisvalaikį. Žinoma, tam reikia mūsų visų pastangų ir noro.
Mano preliminariais skaičiavimais pilnai klubą būtų galima išlaikyti, jei atsirastų bent 10 žmonių, kurie sutiktų mokėti 30 Lt mėnesinį mokestį. Taip pat būtų galima įvesti alternatyvų mokestį tiems klubo nariams, kurie šiuo metu yra kituose miestuose ar dėl kitų priežasčių labai retai lankosi klube. Tuo atveju būtų galima įsigyti klubo kortelę
(tokią, kokia yra dabar) už 20 Lt 5 klubo sesijoms, tačiau jos galiojimas truktų 2 mėnesius nuo įsigyjimo. Antrąjį variantą būtų geriau taikyti tik išskirtiniais atvejais, kai finansai neleidžia kitaip, net jeigu kai kuriems tai ir labiau "apsimoka". Norint neatbaidyti naujokų, pirmus kelis kartus klubas jiems būtų nemokamas, tada būtų pereita prie 5 kartų kortelės, o tapus reguliariu klubo nariu, prie standartinio mokesčio. Bet koks pinigų perteklius būtų nešvaistomas. Surinkus pakankamai pinigų, klubo nario mokestis Simui ir Tomui būtų mažesnis, o esant galimybei ir visiškai nemokamas, kadangi jie tai užsitarnavo savo pastangomis, sudėtomis klubui išlaikyti, jau nebekalbant apie pinigines išlaidas - manau, visi klubiečiai šiuo klausimu man pritars :smile: . Tolimesnis pinigų perteklius(jei toks įmanomas :smile: ) būtų panaudotas žaidimų klubo reikmėms.
Tiems, kurie perskaitė mano tekstą iki dabar, ko gero kilo klausimas: Kodėl aš turėčiau mokėti už klubą 20 ar 30 litų, jei lankausi klube vos kelis kartus? Jūs teisūs, kai kuriems tai gali būti brangu. Galbūt jūs galite tuos pinigus išleisti praktiškiau, naudingiau, efektyviau, tačiau faktas yra tas, kad klubas be šių pinigų bus uždarytas.
Galbūt jau turite savo draugų ratą ir galite žaisti stalo žaidimus su jais. Man ir, manau,  ne tik man, joks draugų ratas nepakeis stalo žaidimų klubo.  
Taip pat viena iš priežasčių uždaryti mūsų klubą buvo per didelis kiekis atsakomybių per mažam skaičiui žmonių, arba kitaip sakant, viskuo turėjo rūpintis Simas su Tomu :smile: . Jei surinktume pakankamai norinčiųjų išlaikyti klubą gyvą, aš prisiimčiau atsakomybę už klubo finansinius klausimus. Taip pat galėtume skirti žmones, atsakingus už klubo patalpų raktus, forumo bei svetainės priežiūrą, turnyrų rengimą ir panašiai.
Pagrindinė šios temos paskirtis yra sužinoti, ar sutiktumėte dėl naujo klubo finansinio modelio, tačiau ne ką mažiau yra svarbi jūsų nuomonė, norai, patarimai bei pasiūlymai.
Taip pat susiję su šia tema yra keli aktualūs klausimai tuo atveju, jei nuspręsime pratęsti klubo veiklą:
1. Ką daryti su klubo atostogomis? (Nuoma už klubo patalpas turės būti mokama ir atostogų metu, todėl ir klubo nario mokestis turės būti mokamas. Yra galimybė pratęsti patalpų nuomą po atostogų, tačiau kyla pavojus, kad patalpos bus išnuomotos kitiems arba nuomos kaina kils)
2. Ar ieškoti kitų, pigesnių patalpų? ( Pakalbėjus su Tomu, sužinojau, kad galimybės šiuo klausimu būtų gana pesimistiškos, nebent ką nors pasiūlytumėt)
Taigi, prašau jūsų aktyviai komentuoti. Kiekvieno nuomonė yra svarbi ir kiekvieno nuomonė gali nulemti tolimesnį klubo likimą arba pabaigą.

Justas:
Beje, aš sutinku mokėti 30 Lt per mėnesį, taigi jau turime vieną  :D .

Nostromo:
Justas labai gražiai viską susakę. Tai vis tik finansinė problema klubą užpuolė, o ne tai, kad "atsibodo". Aišku, jei Tomas ir Simas iš savo kišenės rėmė, tai jau yra neteisinga. Bet kodėl tik dabar apie tai sužinoma ? Juk būtume anksčiau pradėję kažką daryti.
Realiai 30 lt. mokėt kaip ir galėčiau, galiu sau leisti tai finansiškai, BET... čia yra kitas niuansas. Viena, tai kad aš lankausi labai nereguliariai, bet ne dėl to, kad nenoriu. Tiesiog mano darbo specifika tai įtakoja, bet esu šeimos žmogus, o šeima - visų pirmiausia, būna juk visokiu planų. Tai vienos kortelės man užtenka pusantro, o kartais ir dviem mėnesiams. Čia klubas daug neišlošia. Kitas niuansas - padidinta kaina gali atpurtyti dar daugiau narių, kurių ir taip nebe kažką susirenka. Taip pat ir su naujokais gali būti. Reiktų tai apdiskutuoti.
Nors mes dažnai renkamės pas mane namie, man kai kurie dalykai irgi klubo neatstotų . Kaip antai, susirinkti Descent sesijai ant DIDELIO stalo :)
Kas liečia dėl atsakomybių pasiskirstymo, gal ir negražu man dabar loti, bet pamenu buvo laikas, kai degiau entuziazmu, sakau - duokit man ką nors, rebiatos, ar kokia forumo skiltį moderuot, ar rašyt kokius reportus, ar dar ką. Buvau gražiai pasodintas į vietą.
Dėl pigesnių patalpų tai manau tikrai sunkus variantas. Tiesa, žiemos metu prie kainos dar prisideda šildymas, o vasara, kai kaina būtų pigesnė, klubas kažkodėl atostogauja, nors atsirastų mielai, kas į klubą eitų. Čia nebent atsirastų koks nors kieno nors geras dėdė ir duotų patalpas laisvam naudojimui, bet čia, kaip sakiau - pasvajot'
Biški bėda, kad forumą skaito tik nedaugelis klubo vartotojų, tad objektyvios nuomonės čia nelabai prieisim, bet vis tik reiktų išgirsti visų čia besilankančių nuomonę, nes tie, kas aktyvūs forume ir yra dažniausiai besilankantys.

Maroom:
Teoriškai aš ir galėčiau skirti tokią sumą klubo išlaikymui. Žinoma kitas klausimas būtų apie pačias klubo patalpas: kur jos būtų, kokios jos būtų. Be to reiktų tokio žmogaus, kuris labai daug (pabrėžiu, kad LABAI DAUG) laiko skirtų tokiai veiklai. Nuolat eitų į klubą, įleidinėtų žmones, dalyvavimas renginiuose ir t.t. Galop gal net reklama kažkokia užsiimtų, kad pritraukti daugiau stalo žaidimų mėgėjų. O šiaip man patiko Mindaugo pasiūlymas, kad padaryti ale kaip klubo atostogas iki rudens, o po to žiūrėti, gal kažkokių minčių bus ir pan. Nes dabar esu beveik 100% įsitikinęs, kad ant vasaros žmogeliukų nieko nesusirinktų, vėl būtų problemos dėl lankomumo ir t.t. Žinoma tai yra graži iniciatyva ir aš ją palaikau, bet reiktų viską gerai apgalvoti :yes:

ExLegendz:
Man rods save apribojom, kai lankomumas padidėdavo, vietos nelikdavo..

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją