Autorius Tema: Dėl klubo likimo  (Skaityta 112819 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #75 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 14:01 »
Citata iš: "Hurris"
Nu manau del sekmadienio aisku
O del treciadiene pvz galim daryt taip
Jei raktininkas(ai)  mato, kad treciadieni iki 17:00
Nera 5+ zmoniu tai neina, nes ziema kai ateini
2 arba 3 zmones tai nekas :)
Iš patirties galiu pasakyti, kad tai bloga mintis, nebent visi būsim neapsakomai stropūs ir prasinešim apie dalyvavimą/nedalyvavimą. Be to, kas norės būti raktininkais? :) Aš tikrai ne :D
Galima rinktis tik sekmadieniais, aš nieko prieš.
Citata iš: "Hurris"
P.s kada alaus uz klubo atgima?
Gal po to kai klubas atgims? :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #76 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 14:28 »
O, Simas išklėlė rimtą klausimą. Dėl susirinkimo kartų. Logiškai mąstant jei renkiesi du kartus, nei vieną, tai išdegini daugiau elektros ir pan. Ar nuo to neturėtų kilti nuomos kainą ? Jei ji yra fiksuota, tai tada viskas ok. Bet jei ji skirsis, tada tie, kurie planuoja ateit tik sekmadieniais (ko gero pats prie tokių būsiu) - ar jie nesijaus nuskriausti ? Kodėl jie turės mokėti daugiau už trečiadienius pvz. jei jie neis tomis dienomis ? Aš nedarau iš to dramblio, tiesiog garsiai mastau - tą dalyką reiktų išsiaiškinti....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #77 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 14:41 »
Neteisinga kryptimi mastai. Čia abonementinis (arba klubo nario) mokestis pusei metų už lankymasi klube neribotą kiekį. Teisę ateiti turi į visus susitikimus bet lankomumams neprivalomas ;)

Citata iš: "wiki"
Abonementas – teisė tam tikrą laiką kuo nors naudotis (biblioteka, telefonu, elektroniniu paštu, kompiuterių tinklu, vieta teatre); dokumentas, patvirtinantis tą teisę.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #78 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 15:43 »
Tas tai gerai, bet pagal tavo logika, galetume klube sedeti kas vakara, jei sugalvotume. Taip iseina, kad tas kuris nuomoja patalpas apie tai numate ir neiskele reikalavimu, kiek privalom kartu ateiti ir kiek elektros isdeginti.
Ok, tada sitas klausimas atsakytas.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #79 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 16:42 »
Ramui is po naktines katiliuks neuzsikuria, siulyciau batareika  :drinks:  :D
T o d e l     r a s y s i u      l e t a i :D

Neteisingai supranti logika, paaiskinsiu darbe gyvai :)

Siaip patalpu kaina ir sildymas nesumazes nuo mazesnio lankymosi kiekio. O elektra be el radiatoriu, peciu, saldytuvu ar suvirinimo aparatu bus lasas juroj, net ir sedint kasdien.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #80 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 20:36 »
perkam garažą ir buržuikę :D už 3k prasisukam :D nereiks nuomos mokėt, tik malkų susiveikt  :evil:  evul plan.
o šiaip tai spėju pasirašysiu pusmečiui, o paskui žiesim kiek čia išeis kartų ateit.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #81 Įrašytas: Rugpjūtis 20, 2014, 23:15 »
Pasidomėjau šių patalpų išmatavimais, tai jos yra 3,89 x 5,88m. Realiai kas liečia didįjį stalą tai manau jis išsitektų ir liktų po metrą nuo sienos drąsiai :) Taip pat mane patikino, kad metinis mėnesio vidurkis neturėtų viršyti 250lt sumos, tad visi šansai išgyventi :) Beje siūlė grįžti į senasias patalpas, bet ten jau kaina išaugtų, o ir su Tomu pašnekėjom, kad neverta už bereikalingus kvadratus permokėti (prisiminkim trečiadienių lankomumą). Kalbant apie Simo iškeltą klausimą apie susirinkimų kiekį, tai man pavyzdžiui nėra svarbu kiek bus jų per savaitę, tik manau, kad aš pats dėl pernelyg didelio užimtumo atsisakyčiau turbūt trečiadienių. Arba labai retais atvejais ateičiau, man svarbiausia žaidžiami sekmadieniai :smile: Beje pakopinsiu keletą raktų kopijų, kad juos turėtų bent keli žmogeliukai. Ir manau, kad šias patalpas jau užsakinėsiu, kad nuo rugsėjo galėtume startuoti  :smile: O dėl kėdžių aš pilnai sutinku dėl senukų akcijos. Gintaras minėjo, kad galėtų nuolaidą gauti? Tai čia per tave reiktų tada pirkti? O kad imtume disetka ir dar gal net daugiau tų kėdžių tai čia faktas :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #82 Įrašytas: Rugpjūtis 21, 2014, 08:57 »
Dėl raktininko darbo dienomis.
Jei nuspręsime, kad darbo dienomis renkamės 17-18 valandos tarpe, tuomet galėčiau būti raktininku darbo dienomis. Mat darbas man praktiškai kitoj gatvės pusėj, tai galėčiau po darbo iš karto į klubą eiti ir ten visų laukti kad ir nuo 17 (jei klubo vieta išlieka ta pati, bent jau taip supratau iš postų). O jeigu darbas man padarytų negražų pokštą ir priverstų dirbti labai ilgus viršvalandžius, tai būtų labai paprasta kažkam paimti raktus iš manęs, nes dirbčiau čia pat.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #83 Įrašytas: Rugpjūtis 21, 2014, 11:36 »
Dėl raktininko 2dieniais ar 4dieniais.
Aš dirbu tam pačiam pastate (4aukšte) iki 6 val., todėl taip pat galėčiau būti raktininku jei kam kiltų noras susirinkt 2dienį ar 4dienį (aš pats 1dieniais ir 3dieniais užimtas).

Dar pora klausimų: 1. ar išeitų susitikt 08.31 (7dienis) ir gyvai apsitart reikalus, paduot litus ir t.t. kad 09.06 jau pilnai būtų galima žaist?
2. Kaip apsisprendžiat ką lošt? ar apsitariat forume ir paskui atsinešat, ar atėję vietoj išsirenkat? Ar laikot žaidimus vietoj ar nešiojatės su savim? Gal kur reikia surašyt sąrašą kokius žaidimus turiu?

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #84 Įrašytas: Rugpjūtis 21, 2014, 11:50 »
Povilai, mes dėl susitikimų kas ką žais visada pasiplanuojam forume. O informacija apie turimus klubiečių žaidimus gali rasti viršutinėje meniu juostoje "game list". Ten ir galima atsižymėti savo turimus žaidimus. O kai atsiranda naujas klubiečio žaidimas, berods Simas jį patalpina į šiuos sąrašus. Dėl susitikimo ir apsitarimo tai dar tiksliai nežinau, gal būt jau mums leistų ir 08.31 į patalpas, dar negaliu to patvirtinti.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #85 Įrašytas: Rugpjūtis 21, 2014, 14:57 »
Citata iš: "Povils"
Gal kur reikia surašyt sąrašą kokius žaidimus turiu?
Forumo gameliste pasižymėk prie tų ką turi (su pliuso mygtuku). O jei sąraše kažko nėra, parašyk man į PM žaidimų sąrašą, suvesiu.
Beje, tas galioja ir kitiems :) Jei kas užturėjot geimų kurių nėra sąraše ir norit įsitraukt, prasineškit.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #86 Įrašytas: Rugpjūtis 21, 2014, 20:54 »
Povilai, iš šių postų akivaizdu, kad reikalinga aktyviai reikštis forume, nes čia ne tik gali sužinoti, kas ką planuoja neštis ar žaisti, bet ir paskaityti reportų, po gerų sesijų. Šiaip, kai palankysi klubą, suprasi žaidėjų tendencijas, nes kai kurie labiau mėgsta euro žaidimus, kai kurie - ameritrash'ą. Taip yra savotiškos neoficialios grupelės, kurios mėgsta žaisti tam tikrus žaidimus (pvz. aš ir dar kokie 4 - 5 žmogiukai labai mėgstam prisėsti prie Descent), bet tas susiskirstymas NĖRA griežtas - mes visada esam atviri pasiulymams, kaip antai prie Descent bet kada gali prisėsti žmogus, niekada jo net nebandęs. Bet tam, kaip sakiau - reikia labai dažnai lankytis forume, nes žinai - kas pirmesnis, tas gudresnis, nes kai kurie žaidimai tiesiog labai turi paklausą, todėl neretai būna netgi taip, kad po sėkmingos sesijos žaidėjai netgi užsirezervuoja vietą kitai sesijai. Klubas pats turi apie kokį 10 žaidimų, kuriuos klubui atidavė kai kurie žaidėjai, bet didžiają dalį nešames patys. Ilgiau klube pabuvęs suprasi, kas kokį žaidimą turi ir gali atsinešti, o taip pat - kokiam žaidimui linksta širdis.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #87 Įrašytas: Rugpjūtis 24, 2014, 13:32 »
Dėl patalpų jau viskas suderinta, galime pradėti rinkliavą :) Abonentas pusei metų, iki kitų metų kovo mėnesio kiekvienam klubiečiui kainuoja 150lt + 50lt vienkartinis kėdės mokestis. Iš viso 200lt. Dėl kėdžių Gimtaras sakė mane painformuos kitą savaitę ar pavyktų gauti dar kažkiek pigiau. Jei norite pinigus pervesti man į sąskaitą, tada parašykit man asmeninę žinutę. Tie kas paduos grynais, tai galės padaryti per pirmą mūsų susitikimą, kraustymosi metu, ar šiaip kur susitikus prie progos. Beje avansas niekur nedingo ir reikia 400lt, bet čia aš dabar iš savęs apmokėsiu tai. Taip pat galvoju, kad gal reiktų kitam savaitgaliui padaryti kraustymasi. Tose patalpose dar yra šiokių tokių rakandų (net odiniai baldai! :D ), kuriuos galime panaudoti pagal savo poreikius arba jų atsisakyti. Tai manau prie to pačio galėtume pasimodeliuoti kaip ten kas. Būtų aišku gerai ir iki savaitgalio gauti kėdžių, kad prie to pačio susineštume viską. O startuoti tada galime rugsėjo 7 dieną  :smile:

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #88 Įrašytas: Rugpjūtis 24, 2014, 18:54 »
Viskas labai puiku :) as pasirasau i talka sekmadieniui kitam kad susinest ir susiruost viska :) jeigu pons skwazis gales atvaziuot su stalais butu lb puiku ir galetumem viska pasidaryt :) nu o jau 7 rugsejo apsibraukiam raudonai ant kalendoriaus ir pradedam :)  :wiz:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #89 Įrašytas: Rugpjūtis 24, 2014, 19:11 »
Stalams atvezt laiko rasiu, del ilgesnio pasisedejomo nesu tikras