Autorius Tema: Starcraft Brood War  (Skaityta 75458 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausis 06, 2015, 01:39 »
Nice, Mariukai - aš ir nemaniau, kad esi toks Blizzard fanas :)

ok, negi reiks pirkti SC2 nesulaukus ? Nes turim vieną Wings ir viena Swarm, su manim būtų du Swarm.
Gal dar kas pasirašo šiai avantiūrai ? Dar žiek trys žmonės ir galim turnyriuką sukti :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausis 19, 2015, 15:14 »
Daug kas galbūt žino, bet nutiko bajeris. Sekmadienį klube dalyvavo Matas, sulošėm Neuroshima ir jis patraukė namo. Prieš išeinant pro duris jam, leptelėjau - "Matai, gal tu loši kompiuterinį SC2 ??" , jis - "Taip, lošiu.." Jo atsakymas buvo žiauriai į temą, todėl čia ir rašau. Jau 4 žmonės yra kurie norėtų pasidaužyti online. Matas irgi turi pilną WoL + HoS. Dar netgi Nerijus, kuris kartu buvo atėjęs irgi kažkiek žaidžia. Tai jau būtų penki žmonės. Dar vieną randame ir žiūrėk, jau turnyrėlį galima organizuoti.

Dabar dėl manęs. Aš nusprendžiau, kad palauksiu vis tik Legacy of the Void išleidimo. Matas sako, kad tikrai senesnėm dalim turėtų būti nuolaidos. Plius, Wikipedijoj skaičiau, kad LoV yra stand alone, kas biški nesiderina su prieš tai išleistais expansionais. Bet gali būti nepatvirtinta tai. Tai žodžiu laukiu, galbūti išleis visą bundle, visas dalis kartu už pigiau (imant urmu visada pigiau). Žinoma, aš esu čiupinėjęs tik SC2 single player. Multiplayer esu internete žaidęs tik Broodwar (tai buvo senais gerais laikais KTU Forto serveryje), tad ko gero iš visų mūsų būsiu didžiausias nevėkšla ir pradžioj ko gero dažnai pralošinėsiu. Bet aš turiu labai gerą teorinį pagrindą, nes darbe naktimis žiūriu WSC turnyrus ir kitus replay, tai žinau kas kaip ir su kuo ten viskas daroma, trūksta kaip sakant fizinio įdirbio :) Bet tas su laiku atsiras. Povkė dar sakė, kad Matas yra biški ne iš tos lygos, jis - aukštesnio skilo žaidėjas. Bet argi ne gerai mokytis iš stipresnių ? Man tai tikrai tinka.

Taigi, Mariuką Battle.net'e jau turiu, dar neturiu Povkės ir Mato username - noriu įsitraukti jus į draugus. Parašykit čia, arba į privatą, kam nusiųsti requestą.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausis 20, 2015, 14:03 »
Taigi, surasti laiko sekmadienį buvo į naudą net 100% + n% :)
Tiesa, jau tą dalyką sakiau Ramui ir Marius čia yra rašęs, bet SC2 Starteris nebe toks, koks buvo anksčiau. Žinau, nes išbandžiau su draugais tuos variantus ir prieš, ir po. Visai dar prieš metus Starteris duodavo tik vieną rasę naujokams išmėginti, ir, aišku, dėl to reikėjo ieškotis alternatyvų kaip StarFriend. BET gal daugiau nei prieš pusmetį BLIZZARD sumąstė SC2 padaryti free to play daliai savo sc mechanikos.
Multiplayer veikia visoms rasėms be apribojimų, jei oponentai iš friendlisto.

"Play the first five missions of the epic single-player campaign, wage unrelenting war on your friends in pulse-pounding multiplayer battles, and try the free StarCraft II Arcade. Get in the fight!"

Taigi, ištrynėm tuos nelegalius SC2 ir Starfriend programėlę ir jau n kartų lošėm legaliai ir 1x1, ir team, ir free for all, su modais ir be jų. O Arcadose galima rasti net labai kabinančių geimų.
Mėgėjai turi padarę net multipleyer modą su visais LoV naujais unitais pagal paskelbtus naujausius skaičius.
Seno starcrafto mėgėjai tuoj apsipils seilėm, sužinoję, kad yra modas ir su visais senojo SC1 unitais. :)

Baimintis starterio nėra pagrindo, ypač planuojant pirkti, nes taip padidės tikimybė gauti iš blizzard'o laiškelį su "special for you" pasiūlymu. Beveik esu įsitiknęs, kad LoV išleidimo dieną taip ir bus :))

mano battle.net:
Aiyoku#2346
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausis 27, 2015, 16:43 »
Povke, ar tu man parašysi savo Battlenet userį ? Jei gėdijiesi viešai, pavaryk į PM. Matas ir Nerijus jau įtraukti į sąrašą - aš jau turiu SC2 : WoL + HotS, pratinuos prie žaidimo, neužilgo pakurism testines kovas.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausis 27, 2015, 21:49 »
Omnis#2914