Autorius Tema: Carcassonne 2.0  (Skaityta 14388 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Carcassonne 2.0
« Įrašytas: Rugsėjis 24, 2014, 12:28 »
Akivaizdu, kad šis žaidimas niekaip nenori mirt, tiksliau Hans im Glück ir Z-Man niekaip nenori jo numarint, nors jam jau beveik 15 metų  8) Anyway, žadama išleist nauja bazinė versija su atnaujintu artworku, kuris atrodys daug maž taip:





Kartu bus The River ir naujas The Abbot expas vienoj dėžėj. Matos, kad artas pasidarė kažkiek šiuolaikiškesnis, ypač matos ant kortelių su žole ir vienuolynais. Taip pat žadama, kad kita kortelių pusė bus tokia pat, kaip ir senojo, tai bus galima maišyt senus expus, nors nenustebsiu, jei anonsuos, kad perleis visus iki šiol išleistus expus su atnaujintu artu.

Turbūt visas šis reikalas labiau aktualus naujiems pirkėjams, arba tiems, kas turi Winter Edition.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Carcassonne 2.0
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjis 24, 2014, 12:50 »
Panasu kad happy endas ateina, jei keis tik artwork'a  :D
Arba paprasciausiai leidejai "autoriniu" honoraru nebepasidalino, ir artworko keitimas priverstinis patapo

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Carcassonne 2.0
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjis 24, 2014, 14:01 »
Nu artas gal ir gražesnis, bet tai pats tas komercinis faktas man nepatinka. Žiek po metų dar išleis vesija su Art Number 3. Kaip Simas sako, tai galbūt aktualu naujiems pirkėjams, kurie neplanuoja turėti daug expansionų. O seniukams, kaip mes, tai manau uždėtas jau seniai žalias pliusas.
Čia kaip ir su Small World - kad ir ką beišleistų, aš jau  į tai žiūriu su atlaidžia šypsena. Gal kiek kita situacija buvo su BSG - Daybreak, kuris pasirodė po geros pertraukos, kai praktiškai niekas nebesitikėjo. O mažesnių geimų dabar įprasta padaryt - card game version, dice game version ir pan. Nors... juk ir gamintojams pragyventi kažkaip reikia...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Carcassonne 2.0
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjis 24, 2014, 15:01 »
Citata iš: "Nostromo"
..bet tai pats tas komercinis faktas man nepatinka. Žiek po metų dar išleis vesija su Art Number 3.
Čia iš serijos "melžk karvę kol duoda pieno". Aišku, kad su Carc čia ne pirmas ir ne paskutinis atvejis, bet konkrečiai tą geimą jau rimtai reiktų palikt ramybėj. Kai pagalvoji, kiek yra geimų kurie niekaip nesulaukia net minimalių papildymų, o čia kepa ir kepa...
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.