Klubo reikalai > Klubo informacija

Susitikimai ketvirtadieniais

(1/2) > >>

Simuck:
Kadangi forume vis pasirodo pasiūlymai susirinkt ketvirtadieniais ką nors ne itin ilgo sulošt, pagalvojau gal reiktų pasvarstyti padaryti šią dieną oficialia? Kaip suprantu nevisi darbo dienomis gali, bet kad nenagrinėt niuansų, siūlau pabalsuot, o paskui tegu sprendžia Marius :)

Nostromo:
O kitų variantų bus ? Pvz - antradieniai ? Jei nea, aš balsuočiau už ketvirtadienį nuo 19:00, tokiu atveju, jei man darbas dieną, galiu tiesiai po jo drožti į klubą, man čia netoli. Geimų, savaime aišku neatsinešiu, bet bent jau su klubiečiais susimatyčiau...

Maroom:
Na dėl manęs jūs galit nors ir kasdien rinktis ir žaisti :smile: Galite neoficialiai su tam tikrais žmogeliukais pasiplanuoti kada ateiti ir pažaisti. Aišku reiktų tada iš anksto raktais pasirūpinti, nes ne pas visus yra. Žinoma, galima ir ketvirtadienį oficialų padaryti. Aš tikrai nesu prieš, tik tiek kad kaip jau esu kažkada ankčiau minėjęs, aš pats turbūt retokai ateičiau paprastomis darbo dienomis. Bet jei tik yra noro - prašom! :smile:

skwazi:
Susilaikau šiuo klausimu, nes mano atėjimas vidury savaitės butų išimtis o ne taisyklė :)

Dzastus:
Sveiki. Esu Justinas. Esu nevietinis kuriam laikui istriges Šiauliuose. Be stalo žaidimų sunkiai sekasi gyventi :D bet kiek mačiau renkates tik sekmadieniais bet as savaitgali dazniausiai isvykstu i Vilniu arba pas drauge tai norejau pasiteirauti ar renkates darbo dienomis pazaisti? Jei ne oficialiai tai gal taip butu norinciu pazaisti po darbo apie 18h?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją