Autorius Tema: 2014.11.16 Sekmadienis  (Skaityta 34333 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 11:01 »
Yra koks 80 proc kad mes su žydre niekur neišvažiuosim ir mielai ateitume 7dienį galvų palaužyt. Ar atsirastų pas ką nors vietos 2 žmonėm? (Ramai, aš viltingai žiūriu į tave :D)

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 12:19 »
Bus dar to laiko manau ta Heroes of Normandy sulosti, namie isbandysiu, bus geriau, kai atsinesiu jau suzaides neviena misija ir persiskaitinejes visokius "klaustukus" .    :unknown: Gerai, kad iskart zinau , kad nezais, kad nesinesti, nei kad kai kas pasizadejo losti Descenta, o atsitempus nuejo Battlestar Galactika losti   :o
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 12:27 »
Povilai - tau su Žydrūne vietos prie mano bet kurio žaidimo visada atsiras ! Taip, kad welcome į jau ir taip nerealią kompaniją :) O dėl galvų laužymo - nu čia sunkiau, nes Talismanas nėra toks geimas, kur su kubiukais, turi į priekį sugalvoti 16 varymų, čia toks lengvas, gražiai vizualiai atrodantis kauliuko paridenimas. Bet nereiškia, kad nereikia galvoti žaidžiant :)
Jau 6 žmonės - yey ! Savo quotta aš įvykdžiau - nes pasižiūrėjau, vis tik lubos ir yra 6 žaidėjai. Pilnas namas. Bus ką buožinti arba būti buožinamam :D
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 13:48 »
Savo ruožtu įsimesim fileriams Takenoko ir Elder Sign (jei kas norės)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 14:34 »
Citata iš: "Povils"
Savo ruožtu įsimesim fileriams Takenoko ir Elder Sign (jei kas norės)

Brolau, kiek trunka Elder Sign filinimas ? I might be interested...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 15:27 »
Elder Sign priklauso nuo Ancient one, bet šiaip per 40-60 min galima susisukt, be to taisyklės nėra sudėtingos

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkritis 11, 2014, 15:33 »
Jei 60 min, tai čia kaip su King of New York - anaiptol ne fileris :) Fileris yra iki puse valandos.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkritis 15, 2014, 11:42 »
Donatai aš jeigu ką mielai prisijungčiau po Talismano partijos (jei labai ilgai neužtruksim) sužaisti Heroes of Normandie. Turėk tai omenyje :yes:

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkritis 15, 2014, 13:28 »
Talisman nespesit galbut net uzbaigti, tad, nemanau ar spesim sulosti Heroes of Normandy :smile:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkritis 15, 2014, 19:37 »
O aš manau, kad dar ir kaip spėsim pabaigti Talismaną. Esam lošę šešiese ir tai užtruko nekažką ilgiau nei tarkim 4-se. Kadangi turn struktūra yra nesudėtinga, manau reikalas suksis greitai.
Paskutiniu laiku imu galvoti dėl vienos house rules - kai žaidėjai pasiekia Galios Karūną, Naikinimo burtas suveikia ant 4,5 ir 6 , o ant 1,2 ir 3 - fail. Ar nereiktų padaryti, kad burtas suveikia tik ant 5 ir 6, kaip Eldritch ?
Kodėl taip manau ? Todėl, kad jei kažkuris pirmas pasiekia centrą, kitiems žaidimas pretty much over. Dar nesu matęs, kad kažkas iš paskos nueitų iki centro ir būtų kova tarp lyderių. Dažniausiai visi gražiai užsilanksto nuo Command burto. Tai, kad būtų šansas kitiems pasivyti (nes dažnai būna, kad kokiam lyderiui ant kulnų lipa kitas žaidėjas), būtų gerai sumažinti to burto success rate. Ši rulė nėra iš piršto laužta, kažkuriam forume jau tai atėjo kai kam į galvą, nors tada tikėtina trupučiuką prasitęs žaidimo laikas. Dar nenusprendžiau dėl to.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Lapkritis 16, 2014, 19:55 »
na stai praejo sekmadienis, o kadangi jis buvo TOKS turbut busiu pirmas parases raporta bet kol viskas ant karstu noris ta padaryt...

zodziu losem Talismana - as, Simas, Maroom, Zydre, Povilas ir Ramas. Is visos isvardintos gvardijos tik Ramas vienas buvo jau ne karta loses si daikta, o mes buvom zali naujokeliai :)
Pries geima gavom trumpa glausta informacija story apie ka cia viskas vyksta, tada Ramas paiskino taisykles kurios paprastos ir aiskios ir praktiskai per visa zaidima nekilo jokiu niuansu del situaciju nes viskas simple :) zodziu pradejom - pasitraukem herojus - gavau bobelka spellcastere kaip as ja paskiau vadinau - vaidilute :) tokia kaip visada buna magai - silpna kovoj, stipri ant burtu...nu ir pradejom..
labai nesivelsiu i niuansus, tikiuos kiti parasys ka nors tuo klausimu, bet esme buvo tokia kad praejau ganetinai neblogai, kol neatejo totalus zastojus ir kuomet visi jau buvo subege i vidurini rata as dar klaidziaujau kazkur isoriniam kartu su giltine ir vis ieskojau kelio vidun :) bet po to netiketai pradejo taip graziai reikalai suktis kad net saldu pasidare - uzmusiau Rama, pridirbau visokiu zbitku negeru visiems, po to nuo Vaidilutes krito ir zydre su savo Ogru, zodziu Vaidilute siautejo kaip velnias, jin net sugebejo pati pirma ilysti i centrini zieda BET totaliai pasiklydo sachtose ir islindo vel antram rate, bet jin vis ejo ejo ejo ejo ir niekaip nebepraejo prakeiktu duru ant kuriu istaske puse savo proto (melynu trikampiuku :D ) kol galu gale islindo kazkur is kanalizacijos ir vel pasileidusi begt pro sachtas isnere velns zino kur....BET jin visgi sugebejo islikti paskutine ant stalo kol visi nuo Ramo herojaus - Varliaus krito kaip muses nuo dichlofoso :D nu ir kol vienas is monstru - hobgoblinas stovejo dykumos viduri ir pasiemes savo ''daikta'' ziurejo i begancias pro sali princeses Ramas isbure baisuji burta paskutini karta ir likusi viena ant stalo Vaidilute griuvo i amzina poilsi :D

reziume - geimas patiko, tikrai labai patiko, jis labai paprastas ir kaip as sakiau - grazi pasaka :) bet turbut nepameluosiu ir tikiuos nieko neizeisiu BET didziausias pliusas buvo ta kompanija su kuria losem - chebra buvot nerealus :) tiek prizvengem ir pasikrovem emociju kad dar turbut dar si sezona nebuvau pasikroves :) nu zodziu tokia chebra ir talismanas yra visi vaistai nuo visu ligu :) dar karta aciu visiems :) noreciau identiskai ta pati reikala pakartoti :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Lapkritis 16, 2014, 21:26 »
Kadangi žinau, kad Ramo raportas bus didžiausias tai bandysiu pirmas savo įspūdžius aprašyt. Lošiau Talismaną ir gavau priestą - Mykolą. Su kristaus palaiminimu buvau glebaus kūno ir aštrios minties. Mano turbo privalumai buvo maldoj, ir automatiškam spirits galabyjime, bet negalėjau nadot ginklų. Vadinasi spelai - mano draugai. Iš pirmo žvilgsnio aš keikiaus gavęs tokį veikėją, bet buvau vienas iš dviejų žmonių, kuris užbaigė žaidimą su savo pirmuoju herojum. Prasidėjus žaidimui apvogiau porą žmonių ir įsigijau kelis gerus followerius, kuriems mokant pinigus stiprėju, sudariau tylų pagalbos paktą su Tomu ir judėjau po lentą (labai pravertė mano kompasas, su kuriuo galėjau daugiau laisvės judėt) . Gal reikėjo daugiau šventykloj sėdėt ir melstis bei taip sustiprėt, gal reikėjo mažiau warlocko užduočių imt, bet laimėt nepavyko.. Nors ir buvau nusigavęs iki trečiojo pragaro rato, toliau žengt nepavyko, nes smarvės neužteko. Tai tas mano priest buvo viesai nieko pilietis. Mano pasiekimas - gale žaidimo Ramą paverčiau rupūže :D ir mūsų pasaka baigėsi tuo, kad mus nugalėjo princas varlius (kurį matyt teks laimė kažkam bučiuot kad atvirstų į warrior). Pats žaidimas žiauriai patiko - taisyklės lengvos, nuotykis įdomus, galima sugalvot kažkokį planą ar pastrateguot ar tiesiog leistis nuotykio srove. Kiek lankausi daiskarde tai buvo vienas labiausiai patikusių 7dienių ir žaidimų (savaime aišku, kad norėsi jį turėt savo spintoj ir sėkmingai trint tarp pirštų).
Bet geriau už žaidimą buvo kompanija, su kuria žvengėm iki nukritimo. Jei nebūtų spaudęs laikas, dar mielai būčiau pavaikščiojęs lentoje ir pamušęs kokį monstrą. Ir automatiškai pasirašau kitai Talismano partijai, kai ji nusimatys. Tai didelis ačiū šiandien žaidusiem ir laukių žinių apie kitą partiją :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Lapkritis 17, 2014, 00:04 »
A štai ir ramo reportas. Biški laginu, šaika, nemušat per galvą  - aš juk miegojęs tik 4 valandas iš po naktinės, plius dar viena akimi žiūrau Bondą ir pasaką apie „Skyfall“, tai mėginsiu įsipaišyti... O žinot, jaučiuosi visai teigiamai pasikrovęs. Lošėm tą Talismaną, ha – Doncė sakė, kad nebaigsim :) Ale pabaigėm. Man atrodo, tai buvo ko gero geriausia iki lošta partija. Ir visai ne dėl to, kad aš laimėjau, nors tai man asmeniškai yra ganėtinai malonu, nes Talismaną laimėjau jau antrą kartą iš eilės !  Žinodami tą faktą, mano bendražaidėjai kitoje sesijoje ko gero mane patį pirmą pavers į varlę, pripūs, užriš virvutę ir paleis kaip balioną. Manau atsakymas buvo kompanijoje, tai jau ne vienas minėjo. Taip pat, pirmą kartą kartu protus suremėm su mūsų klubo fainąją porele – Žydre ir Povilu. Su Povilu esu jau kartą lošęs Eldričą, o dabar visa šeimyna buvo ir dar jie mus namo parvežė, yey !

Atvarėm su Justu patys pirmi, atsirakinom. Nėra ką veikt, aš sakau Justui – „Ė, gal Dungeon Twister ?“ , jis man sako – „Tu durns, kaip tu stumi...“, nu tai pradėjau setup‘ą dėliot. Kai atėjo likę vaikėzai, jau viską buvau sudėjęs. Paporinau basnią apie Talismano veikalą ir pradėjom tą nuotykį. Gavau žudiką gėjų. Kodėl gėjų ? Nugi todė, kad ant character sheet‘o buvo parašyta „Ass-ass-in“, o tai reiškia „Į šikną-į šikną“. Visi žinom, kad tas žudikas yra geras backstabinti, bet mane persekiojo Justo prakeiksmas – jis praeitą sesija žaidė už žudiką ir jam vis nesisekė atsitoti ant kitų veikėjų, kad juos nu‘STAB‘inti...taip, kaip sakiau nustebinti nesiekė visai. O dar Tomas, kuris sėdėjo man iš kairės, nuo pat pradžiu pradėjo mane buožinti, kaži ko aš jam labai nepatikau. Tai pusę žaidimo vilkausi su kokiais dviem laifo ir iš parduotuvės už vogtus pinigus nupirktu kardu. Tomo mergaitė buvo vaidilutė, ji galėjo switch‘inti kortas ir ji pastoviai turėjo po ranka burtų. Simas ir Žydrė buvo atitinkamai trolis ir orkų karo vadas, abu tokie „awr-awr“ veikėjai – dideli, stiprūs ir kvailiukai. Nu jiems ant galo pavyko prasimušti tiek, kad jau sugebėjo atsiminti kokį burtą. Bet vis tiek Simas po to numirė. Miriau ir aš, nuo Tomo paleisto į mane ugnies kamuolio. Bet paradoksas – gavęs naują veikėją, warrior‘ą pastebėjau, kad su daiktų palikimu tapau nuo pat pradžių dar geresnis, nei kad pusę žaidimo levelintas žudikas  :unknown:  Mes su Simu pradžioj verkėm, kad visai nejudam į priekį, vėliau verkė Tomas, kad nėra progreso. O Mariukas (jis buvo menestrelis) su smuikeliu sau apžavinėjo vilkus ir baltasias meškas ir vargo nematė. Jis gan operatyviai prisirinko craft‘o kaladukų. Skurdo nematė ir Povilo kunigas, kuris visada maniau, kad yra kažkiek silpnesnis veikėjas. Bet jo niekas nei karto nemušė, jis gražiai draskė dvasias į gabalus ir rinko burtus, o vėliau dar ir daiktų  ir pasekėjų susirado. Simui pavyko rasti lobį ir jis susižėrė gražaus pinigo, vienu metu turėjo gal kokius 8 aukso. Galiausiai pavyko priveikti ir Žydrūnės orką, už tai dėkui Tomo tai velnio mergai. Tai naujas Žydrės veikėjas buvo Tamsos riteris su labai navatnu karo kumeliu. Kadangi ji irgi iš protėvio orko paveldėjo daug daiktų ir vergų, tai nesijautė tos traumos, kai pakeiti veikėja. Ant galo pajutom, kad jau lydosi smegenai ir ėmėm judėti link tikslo. Bet taip visi iš karto ir chaotiškai. Tai vienas, tai kitas pereidavo Galios Portalą. Aišku, daugelis toli nenueidavo, nes portalą pereiti daug vargo nereikia, nors manau Tomas su tuo nesutiks. Žymiai sunkiau rasti kelią šachtose, arba prasikasti pro kriptą. Kaip nekeista pirmoji ledus pralaužė Žydrūnė su savo juoduoju riteriu. Tai buvo netikėta, nes ji buvo čia dar neseniai mirus, o čia jau žiek bando primesti savo ideologiją. „Inherit items“ oficiali taisyklė yra jėga. Plius, jos karo arklys puikiai darė savo darbą. Jai visai ant kulnų lipo Mariuko „el mariachi“. Abu ėjo taškas į tašką, abu turėjo Talismanus, nors vienu metu buvo tokia moralinė dilema pačiam Mariukui – Povilas turėjo du Talismanus, o jis – nė vieno. Nu tiesa, paskui Povkė pamėtė vieną pievelėje. Bet Mariukas nesižemino eiti ir ieškoti kažkur tarp žolių, vabalų ir vorų. Jis paprasčiausiai primušė Simą ir atėmė vieną. Su tom muštynėm buvo epic dielą, čia ko gero legendos ir „NY Times“ rašys. Dar būdamas trolis, Simas bandė talžyti Marių su iš pažiūros stipresnėmis statistikomis, bet liesas menestrelis buvo ne iš kelmo spirtas, atmušė abi atakas, o antros metu, net atemė iš trolio kardą. Tai va, susitiko tas muzkantas juodąjį riterį aukščiausiame kalne ir ėmė jie pliektis su Žydre. Nu bet ką tu ten padarysi prieš geležim kaustytą arkliūną. Žuvo vargšelis, o riteris paėmė jo smuikelį, pyst į kelėną perlaužė ir įmetė į lavą. Ir tada nutiko labai geras pavyzdys, kas nutinka, kai nebeturi nieko prarasti ir imi elgtis taip, kaip normaliom salygom tikriausiai nesielgtum. Mano karys buvo užkočiojęs biški jėgos (turėjau tuo metu 6), plius kirvis rankoj – kovoje 7 jėgos. Matau, kad čia jau nebe juokai, per smilkinius kartais kalą skausmas nuo Žydrės riterio buriamo Galios Burto (Spell of Command). Ai, sakau – nėra ką prarast, eisiu pro portąlą, ko paprastom salygom net nebūčiau nei baisiausiam sapne nesugalvojęs. Ir ką jūs manot – praėjau išridenęs kaip tik 6 jėgos. Bet čia dar nieko – Tomas yra praėjęs portalą išridendamas kaip Simas sako – „snake‘s eyes“ , t.y. – vieną/vieną. Žinai, ir atsitik tu man taip, kad tarp daiktų turėjau lopetą, kurią irgi iš kažkurio pavogiau, ko gero iš Tomo – o ji minusuoja 2 taškus nuo bendro trijų kauliukų ridenimo kriptoje. Tai pavyko man iš pirmo karto išsikasti išėjimą iš kriptos. Susėdau su giltine palošti kauliukais, tai irgi iš pirmo karto ją aplošiau. Sekas gi man. Iš karto noriu atsiprašyti visų dėl vilkolakio... mano klaida – nustatinėjant vilkolakio stiprumą reikėjo ridenti ne vieną, o du kauliukus. Tai man gavosi labai silpnas vilkas, nors baisiai daug kažkas pasikeisti negalėjo, nes tuo vieninteliu kauliuku išridenau 2, o jei antras kaulas būtų buvęs kad ir 6, tai būtų tik 8 to vilko stiprybė. Mano jėga kovoje buvo 7. Bet aš ridenau du kaulus, rinkaus didesnę reikšmę, tai vis tiek būčiau įveikęs. Kai galų gale įžengiau į Karūnos menę, Žydrūnė nustebusi atsisuko. Nu ir pradėjom luptis. Per visas tas machankes man visą reikalą gelbėjo Nepaklusnumo Skydas (Shield of Defiance). Kai Žydrė mane puolė su arkliu, tai mano statistika tapdavo tokia kaip jos – viską lėmė kauliuko ridenimas, o aš gi ridenau du kauliukus, ji – vieną. Plius jai laaabai nesisekė ridenti. Dabar vienu metu imu abejoti, ar nesinaudojau skydu, kai puoliau pats ? Nes jis veikia tik kai puola mane. Neatmenu, bet čia neesminė detalė, nes patyrusi pralaimėjimą, Žydrūnė turėjo prarasti arklį, o jau tada ji turėjo likti tik su 3 jėgos taškais. Visas tas reikalas yra toks netikėtas, kad iki šiol man netelpa galvoje, kaip aš taip galėjau prasukti tokią varkę ir kaip nerealiai mane lydėjo sėkmė, o aš juk ne Povkė, kuris laimi 99 žaidimus iš 100. Čia gera mėsa pamąstymui, kaip vis tik galima žaisti ir rizikuoti, nors Tomo pavyzdys kaip tik – kalba priešingai  :no:  Žodžiu, pradėjau burti Galios burtą ir žaloti kitus, užlenkiau Simą, o tada Povilas pavertė mane į varlę ir pasakė – „Nemaniau, kad tai pasakysiu, bet mes mirsim nuo varlės...“ – tada aš kitu varymų paridenau, užlinko jis, o dar sekančiu – ir Tomas. O aš pradėjau dainuoti – „I‘ve got the Powa !“.

Užskaitau šį sekmadienį, buvo nerealus experiencas – labai puiki publika. Prisižvengėm iki soties. Norėtau tokią pat kompaniją matyti kitą savaitgalį prie Spartako... yea, tai būtų puiku. Rimtai...  :twisted:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Lapkritis 17, 2014, 10:26 »
Na pas mus reportas trumpesnis turėtų būti :D
Startavom su Tigris & Euphrates. Toks oldschool'inis geimas, išleistas dar prieš 2k krizę :) Mindaugo gal ir "šviežesnis" leidimas, bet grafika senovinė, gal ir trūksta spalvų ar kažko naujoviškesnio, bet žaisti visai netrukdo. Žaidžiau pirmą kartą, taisyklės lyg ir paprastos, lyg ir viskas aišku kol taisykles dėsto, bet kai pradėjau žaisti, tai net neįsivaizdavau kokiu būdu reikia siekti pergalės. Mindaugas, kaip žaidžiantis ne pirmą kartą, greitai pradėjo buožinti ir savo ėjimo metu medinukus namo nešdavo saujom. Aš tuo tarpu dėliojau soliterį, aiškindamasis žaidimo niuansus. Justui pradžia sekėsi geriau nei man. Žaidimo pabaigoje, lyg ir pavyko suprasti žaidimą, tai ėmėmės mušti Mindaugą. Kauliukai jau ir man pareidavo saujomis, bet to nebeužteko, kad pasivytumėm Mindaugą. Patirtis nugalėjo :)
Iš pirmo žvilgsnio žaidimo strategiją labai nusprendžia kokias korteles pavyksta ištraukti, t.y. luck faktorius. Todėl negali kurti toli siekiančių planų, tiesiog žiūri ką turi rankose ir stengiesi tai išnaudot. Pvz nepasisekė traukti raudonų kortelių - neapsimoka rizikuot ir skelbt revoliuciją, nes nelaimėsi. Arba atvejis kuomet užkūriau mėlynu kauliukų fabrikėlį ir ištraukus mėlyną kortelę ji man visiškai nenaudinga - užima vietą ir reikia galvoti kaip atsikratyti, galima būtų sunaudot ėjimą ir išsimesti, bet gali po to sėkmingai vėl išsitraukti mėlynas. Reikės būtinai sužaisti dar bent keletą kartų, su viltim, kad dabar jau žinosiu kaip žaisti :)

Atsinešęs turėjau ElGrande, tai dar vienas geimas išleistas prieš 2k krizę :) Būtų labai tikęs po Tigrio, bet pasukom lengvesniu keliu ir prisijungę Donata išmokinom jį žaisti ką tik nusipirktą Takenoko :)
Na čia man kišo koją luck faktorius :D Greit sunaudojau kortas su žaliais bambukais ir prisitraukiau geltonų, o geltonų laukų lentoje kaip tyčia nebuvo: nei užsiauginsi, nei pavalgysi. Matydamas, kad visai nesiseka su geltonais, ėmausi aklai šaudyti: tiesiog stačiau galimus autocompleate variantus ir traukiau kortas, bet iš tokių mano pašaudymų išlošė Justas :( Jis greit atliko 7 užduotis ir laimėjo.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #29 Įrašytas: Lapkritis 17, 2014, 19:09 »
Na aš trumpai apie Talismaną  :smile:  Kadangi dauguma jau pasidalino įspūdžius tad nebėra ko daug bepridurti ir atkartoti. Kas liečia mane, tai man labai patiko ši vieno žaidimo diena. Buvo daug linksmų akimirkų, visas procesas vyko sklandžiai ir galima drąsiai teigti, kad mėgavomės šia gražia pasaka, nuotykiu. Aš gal labiau norėčiau pasidalinti įspūdžiais apie patį žaidimą! Visų pirma Talismanas mane visai maloniai nustebino, nes iš tikro tikėjausi, kad bus daug bereikalingų kauliukų mėtymų, daug flavor teksto kaip kokiam horrore ir apskritai kad pats žaidimo procesas bus lėtas. Nė velnio pasirodo! Taisyklės iš tikro yra labai paprastos, žaidėjų ėjimai trumpi, o visos kortos - paprastos ir neužtrunki jas suprasti. Man tai patinka ir už tai Talismanas gauna +. O va kas mažiau patiko šiame žaidime buvo pats judėjimas lentoje. Toks gana ribotas, pagal išridentą vertę judi į vieną arba į kitą pusę. Pamenu kai norėjau atsikratyti apsimetėliu pasekėju turėjau patekti į miestą, bet niekaip vis nesisekdavo išridenti reikiamą skaičių, kad užlipti ant to langelio. Na ir gaunasi toks trypčiojimas vietoje. Ir nežinau kodėl, bet kažkodėl prisiminiau Runebound ir jo labai šaunią judėjimo mechaniką. Pagalvojau, kad kažkas panašaus tiktų Talismanui. Aplamai galėtų šiuos du žaidimus apjungti ir gautųsi tobulas fantasy žaidimas :D
Apibendrinant mielu noru dar kartą kada sužaisčiau Talismaną. Manau kitasyk viskas vyktų daug sparčiau ir nebeužtruktume 5-6 val. :smile: Smuikininkai yra jėga! :D