Autorius Tema: 2015.04.12 Sekmadienis  (Skaityta 17420 kartus)

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandis 11, 2015, 11:50 »
Keletos zmoniu pageidavimu Star Wars perkeliamas i kita sekmadieni, gero pageiminimo :)
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandis 12, 2015, 10:30 »
Ateisiu šiandien. Nežinau kaip ten dėl mage knight bus, nes jei dar kas ateis, turbūt reiks pasiskirstyt. Manau nuspręsim vietoje būdami :-)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandis 12, 2015, 21:50 »
Šiandien mūsų negausiai susirinko, tai Simas, Tomas ir Karolis ėjo Mage Knight žaisti. Girdėjau daug linksmo tauškimo iš jų pusės, tai turbūt gerą laiką apturėjo :) Na o aš su Galeonu taškėm Neuroshima dviese. Nors ir visas dvikovas aš laimėjau, bet Rolandas iš tikro greitai ir gerai perprato žaidimo niuansus. Aišku būdavo kad kartais kažko nepastebėdavo, kas turbūt daug ką ir nulemdavo žaidimo eigoje. Bet kaip naujokas tai šauniai koveisi! :good: Beje būtų įdomu išgirsti pačio nuomonę apie šį žaidimą, kaip tau jis pasirodė?

Dabar pereisiu prie šiek tiek rimtesnių dalykų ir kurie man nepatinka. T.y. Raktai ir betvarkė klube. Jau anksčiau kažkokiu mistiniu būdu dingo viena klubo raktų kopija... Negana to dabar ir tualeto raktai dingo... Aliooo!? Na jei dėl klubo raktų kopijos jau prarandu viltį kad atsirastų, tai kreipiuosi į visus Vėlykininkus, kurie žaidė Gurpsus, gal kas nors netyčia įsidėjot pas save tualeto raktus? Apsižiūrėkit ir gal netyčia rasit, o jei rasit, būkit malonūs grąžinkit :) Ateity reiktų kažką daryti ir su žaidimų dėžėm kad jos visur nesimėtytų kur papuolė. Gal kažkokią lentyną pirkti, ar tai iš papildomo "susimetimo", o gal būt atliks iš mūsų turimų dabartinių rezervų. Matysim ir tikrai šį dalyką reiks spręsti. Tai tiek minčių iš mano pusės :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandis 13, 2015, 02:45 »
Mariukai, tai kad jau per Gurpsus WC raktų nebuvo, aš net ėjau į WC, kuris yra aukštu žemiau. Tikėtina, kad jie dingo dar prieš tą pirmadienį. O kad bardakas klube, tai tikra tiesa, po kelias žaidimų kopijas mėtosi, popierių, įmaučių, mtg kortų. Kadangi lentynos kaip ir nėra, būtų gerai, kad žaidimų savininkai juos parsineštu namo. Kam klube dulkes rinkti....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandis 13, 2015, 08:38 »
Buvo daug tauškimo iš mūsų pusės, bet ar linksmo tai čia jau kitas klausimas :D Žaidėm scenarijų "Dungeon Lords", ten esmė paprasta - iškuopt visus dungeonus ir tombus per 5 raundus. Pasiėmiau raudoną charą nu ir ką, nesisekimas tai buvo topinis. Negana to, kad pradžioj mapas iškart atsivertė su pelkėm (čia yra belekokia bausmė), tai dar ir muštis buvo mažai su kuo. Per visą mapą buvo vos vienas pilkas keepas ir nė vieno monster den! :crazy: Per visą geimą kažkaip išvengiau woundų ir baigiau visiškai sveikas, visvien likau ant galo. Povkė aišku su tuo charu būtų pusę mapo išnešęs :D Labiausiai užsilevelinęs buvo Karolis, paskutiniais turnais jis ten belekaip taškė monstrus, ant galo dar skaičiuojant achievmentus Tomui buvo maža viltis ant taškų išeit, bet pasirodė beviltiška su krūva woundų :)
Iš esmės scenarijus nors ir neblogas, bet toks vieną-du kartus palošt, daug taktikos ten nėra. Plius trys žaidėjai ten max, keturiese išvis būtų trypimas vietoj.

Dabar pereisiu prie šiek tiek rimtesnių dalykų ir kurie man nepatinka. T.y. Raktai ir betvarkė klube.
Betvarkė klube tai kaip tamsi šmėkla keliauja dar iš kolegijos laikų. Jei koks mtg turnyras, tai atėjęs būtinai rasi vienam kampe krūvą kortų, kitam tuščių dėžučių, dar kokie lievi slyvsai mėtos, lapai su niekam nereikalingais decklistais. Nu ir aišku pritryptas purvynas ypač pavasarį ar žiemą, kurio sušluot tai aišku niekam nė motais.

Dėl besimėtančių dėžių - jau kokį pusmetį šneku, kad reikia senosios spintelės, kur kampe stovėdavo ir kraudovom geimus, niekam nemaišė. Kelintą susitikimą sakau Robkei, kad atvežtų, nes ji pas jį yra. Matyt čia labai sunki užduotis, išsivežt ją berods nebuvo taip sunku. O apie žaidimų palikimą klube jau senai buvo šnekėta. Kas nori - tas palieka. Bet jei spintelės taip ir neatsiras, tikrai reiks susirinkt viską namo.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandis 13, 2015, 10:45 »
Dėl besimėtančių dėžių - jau kokį pusmetį šneku, kad reikia senosios spintelės, kur kampe stovėdavo ir kraudovom geimus, niekam nemaišė. Kelintą susitikimą sakau Robkei, kad atvežtų, nes ji pas jį yra. Matyt čia labai sunki užduotis, išsivežt ją berods nebuvo taip sunku.
Su dabartine mano transporto priemone atvežimas yra neįmanomas (netelpa).
Be to jei nebučiau jos nesunkiai išvežęs, tai apie atvežimą nebereiktų net distutuoti, nes jos nebebūtų.
Turiu numatęs alternatyvą tam reikalaui, ji atvežti tilps.

galeonas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandis 14, 2015, 12:10 »
Neuroshima pasirodė toks daugiau taktinis žaidimas, nes reikedavo daugiau reaguoti i Mariaus veiksmus nei kašką pačiam suplanuoti. Na truputėlį primiršau, kad kai kurie kariai gali judėti tavo ejimo metu, nors ir nesužaidus mušio tailso, bet nemanau, kad tai būtų itakoję galutinį rezultatą. Tos raudonos rasės air assoult sužlugdę mane antroj partijoj kai sunaikino 5 ar 4 mano karius :D, šiaip patiko man, tiktais galėjo priešininkas būti šiek tiek silpnesnis :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandis 15, 2015, 08:53 »
Vakar su Marium tvarkėm patalpą.. Viskas tviska it katino kiaušiniai, net kviečia sulošt savaitės vidury :) prašymas - stangtis palaikyt tvarką - ypač dėžių ir arbatos puodelių klausimu (purvynas dar ne taip kartais matosi)

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandis 15, 2015, 10:40 »
Reiktų 7dieniais kaip pirmą žaidimą apšilimui visada sužaist "apsitvarkom".

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandis 15, 2015, 11:30 »
Reiktų 7dieniais kaip pirmą žaidimą apšilimui visada sužaist "apsitvarkom".

geriau būtų po visų 7dienio žaidimų aišku.. arba šiaip stengtis neapsišiukšlint esamuoju laiku :D

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2015.04.12 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandis 17, 2015, 00:11 »
Ačiū Povilui už talką :good: Šiek tiek apkopėm viską. Pasistenkim kitą sykį būti tvarkingesni ir nenumetam kur kas papuolė :)