Klubo reikalai > Turnyrai

NH eventas

<< < (2/11) > >>

Simuck:
Aš in!

Visai kaip Dominione padaryt nepavyks, bet skirtingai nei Ramas siūlo aš galvoju taip: turim du stalus po 4 žaidėjus, prie kiekvieno stalo slapta randomu išrenkam 4 frakcijas, susėdę burtais išsitraukia su kuo loš ir lošia prie to stalo. Po to žaidėjai keičiasi stalais ir vėl randomu traukia iš prieš tai ten padėtų 4 frakcijų. Į finalą patenka po 2 geriausius nuo stalo ir ten jau renkamės randomu iš visų įmanomų frakcijų.
Jei darytume Ramo variantą su viena frakcija iki galo, tada reiktų rotuot žaidėjus kas su kuo žais ir gal net ne po 4 prie stalo, bet ilgiau truktų.
Įdomu kaip daromi oficialūs turnyrai, jei jie tokie išvis būna?

Versetty:
oficialus buna - pasidomesiu ir pasiziesim :)
turim 5 zmones kol kas :)

Nostromo:
Ar būna oficialūs turnyrai to reikalo ?
Šiaip Simo variantas sutinku - trumpesnis. Bet man patinka, kaip su MtG teminiais - gauni viena ir varai iki galo. Tai garantuoja, kad tu loši kiekvieną kartą su kita frakcija ir tarsi prisiriši, plius bus lengva suprasti stiprias/silpnas puses ir naudotis. Simo variantas tinka, norint įrodyti - dzin su kokia frakcija žaidžiu, noriu įrodyti skilą, kad galiu laimėti prieš bet ką. Tai yra labiau competitive variantas, o mano labiau - teminis (o ar tikėjotės kitaip ?). Be to kaip supratau, pagal Simo variantą lošia 4-se ? Tai kaip čia ? FFA ? Ar teamais ? Ši dalis man neaiški, nes jei 1x1, kas manau ir turėtų būti, tai tada vis tiek prie dviejų stalų loš 4 žmonės. Nes 4 lentos vis tik įpareigoja lošti 8-iems žaidėjams iškart. Žinoma visi vienodai nebaigs, bet galima uždėti laiko limita, čia kaip su Mtg turnyru, jei nespėja, dar po kokius tris varymus, tada pas ką daugiau laifo, tas laimi.

5 žmonės jau yra, manau tikrai bus daugiau. Matas tikrai žais, jam tas geimas patinka.

Simuck:
Vis tik pritarsiu Ramui - su nuosava frakcija nuo pradžios iki galo labiau fun, nei random :) Būtų gera proga labiau pažint savo unitus, ypač neturintiems arba rečiau žaidžiantiems NH.

Sugalvojau tokį variantą, bet jam reikia 9 žmonių, kitaip neišdegs. Esmė tokia: turim tris stalus, prie kiekvieno lošiam tryse FFA. Išvis sulošiam po tris partijas. Tarkim, turim žaidėjus A, B, C.... I. Tada pirmus tris mačus lošia taip:
1-as stalas žaidėjai ABC, 2-as stalas žaidėjai DEF, trečias - žaidėjai GHI.
Antrus tris mačus lošia AEH, DBI ir GCF.
Trečius mačus lošia ADG, BHF ir ECI.
Po kiekvieno mačo užrašom rezultatus į lentelę. Laimėtojas gauna 3 taškų bonusą jei baigė su 10 ir daugiau taškų ir 5 taškų bonusą jei su mažiau nei 10. Po visų mačų į finalą išeina trys žaidėjai su daugiausiai taškų ir lošia FFA. Dar nesugalvojau kaip nuspręst kas išeis į finalą su lygiu taškų skaičium jei toks bus.

Ką manot apie tokį variantą?

Maroom:
Me is in of course!!!  :Yahoo!: O tai data gal tada būtų ši: rugpjūčio 30? Seniai laikas buvo šiam turnyrui :) Vieniems pasiūlymams aš pritariu, kitiems gal nelabai. Visų pirma aš būčiau už tai, kad kiekvienas žaistume skirtingus raundus su atsitiktinėmis frakcijomis, o ne su viena ir ta pačia iki pat finišo. Motyvuoju tuo, kad turim įrodyt savo skilą ir būt lankstiems. Be to iš kitos pusės žiūrint, gal aš nelabai būčiau patenkintas gavęs kokią frakciją su kuria nesu žaidęs ir dar kokia kompleksinė. Todėl aš už įvairovę :) Patiko Simo siūlymas daryti stalus po tris žaidėjus FFA rėžimu. Bet aš siūlyčiau taškus skaičiuoti tiesiog į priekį. Tarkim iki 20 taškų. Berods toks variantas ir yra Neuroshimoje, tik nebepamenu kuriam rėžime. Tiesiog kiek mes padarom kitiems žalos nepriklausomai nuo bazės, skaičiuojam taškus į priekį. Surenki 20 žalos - win the game ir tiek gauni taškų. Kiti kas kiek surinko ir atitinkamai gauna. Per tris kokius raundus susumuoji bendrus taškus ir tada darai TOP4. Aišku būtų įdomu pamatyti oficalius turnyrus, kaip jie organizuojami. Bet iš esmės kaip bedarytume, man tinka visi variantai. Noriu NH evento!  :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją