Autorius Tema: NH eventas  (Skaityta 39860 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #45 Įrašytas: Rugsėjis 04, 2015, 12:31 »
Nesakau nei kad šūdas nesakau kad ir gerai, man tiesiog jis taip kazkaip nu "nipašitsa" ir tiek bet kaip ir sakiau čia mana tik keletas kapeikų :) tebunie šviesa kad ir visoms frakcijoms, bet šiaip jis man toks "nearmiškas" :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #46 Įrašytas: Rugsėjis 06, 2015, 20:42 »
nu va praejo pirmasis Neurohsimos Hex turnyras, skaitau kad turnyras pavyko kaip pirmas blynas bet apie viska is pradziu :)
susirinkom, pasitraukem uz ka zaisim - gavau Smart - neteko ju niekada ciupineti (nors pas mane jie atgule yra bet dar nebuvo ismeginti gyvai), pasiziurejau - 90% saudo, nu tai jau sis tas, patys ganetinai mobilus (deka bazes savybes), vienas nemirtingas padaras (tas buvo MVP :D ) ir keletas minusu kad battle hexu tik 4 ir move is vis tik vienas. Pasidarem pairingus nu ir pirmyn -

1 match vs Simas (Steel Police) - sekmingai greitai patraukiau keleta unitu ir visus 4 battle vos ne is eiles, tai mano Smart aka Sliveriai soktelejo i prieki ir po to uzduso, bet persvaros pakako kad Simas nepasivytu, nors ten jo keletas unitu kaip antai kur reflektina suvius man jau buvo skersai gerklej atsibode ypac kai vienu momentu lentoje buvo visi 3....bet vis del to laimim :)

2 mathc vs Maroom (Hegemony) - Mariukas gavo savo ''tinkl gaiz'' ir ne veltui jis ten pirmoj partijoj isnese savo priesininka. Sunkiai traukesi ganetinai korteles, Marius uzlockino mano pagrindines gresmes ir truputi truktelejo i prieki, va kiek truktelejo taip ir nepavyko pasivyti ir/ar aplenkt...gaunam malku grazioj formoj :) 1-1

3 match vs Gintaras (Uranopolis) - Gintaras buvo ganetinai nuliudes jau pries sedant prie stalo nes jam gal is tikro ir nepasiseke siek tiek, nes gavo armija su kuria losti yra tikrai sunku, o kai jis netiek lietes NH ir tuo labiau tos frakcijos kuri reikalauja analizes dar daug kam tai logiska kad per dideles sypsenos nebuvo pas ji. Taigi susedom, prisidejo jis ten tu baisingu masinu, bet man kaip tycia pradejo ajti kaip pagal uzsakyma ir ziauriai truktelejau i prieki, nors vienu momentu buvau biski nusigandes, kai Gintaras viena ataka sustume  8 zalos :) bet tuo Uranopolis ir baige pasirodyma 2-1

Po matematiniu skaiciavimu ir hp skaiciavimu (kas pasirode yra butina nes buvo panaudota net kelis kartus) i top4 isejo - Ramas, Maroom, Matas ir as. Taigi pusfinalis -

4 match vs Matas (Vegas) - va cia turbut visa fortuna kuri buvo pas Mata atejo pas mane :D buvo turbut greiciausia partija neskaitant finalo (apie tai veliau), Matas trauke kazka bet nieko kazko baisaus, o man ejo kaip is pypkes ir labai greitai buvau igijes dideli pranasuma ir nebebuvo daug sansu lengvai pavyti, su Smartais kiek pastebejau i late game isivelti yra pragaistis bet jie to ir nereikia nes ju strategija ir turetu buti - staigi pradzia, atotrukis, o po to laukiam ramiai :) tai va taip ir isejom ramiai i finala :)

Finalas vs Ramas (Mephisto) - nu va cia prasideda idomumai, Ramas yra labai patyres NH zaidejas ir jis be pralaimejimo daejo iki finalo...stebejau pusfinali su Maroom jo kova, jis DRASKE Mariu, galvoju, nu veliai zino, bet kai atsisedau pats pamaciau kame ten reikalas..turbut pralaimejau per 5 minutes, nes kai Ramas po keliu turnu pradejo stumti po 8 zalos i turna supratau kad cia dviracio neisrasi imam garbinga 2 vieta :) taip, kad sveikinam kol kas pirmaji NH cempiona Rama!!!

Reziume - skaitau, kad turnyras pavyko, visi buvo patenkinti, tam tikrus niuansus pakeisim manau antram turnyre (kuris labai tikiuos kad bus) bet sumoje viskas buvo smagu ir grazu :) tik gal davai be Mephisto? bo as susilaikau kol kas komentuoti apie ji ten, bet manau daug kas suprato kad mano pradzioje isakyta nuomone apie ji igavo realia forma :) nes Dooms Day nelosiama del kaip suprantu imanomo infinite loop'o bet cia tai ..... be komentaru :)

nu bet neesme :) Ramas yra senas vilkas, zaide gerai ir galingai, kitas su Mephisto gal ir nebutu taip ivares :) taip kad garbinga pirma vieta :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #47 Įrašytas: Rugsėjis 06, 2015, 21:42 »
Gavau Steel Police, su kuriais nebuvau anksčiau lošęs, bet jau po pirmo mačo su Tomu įsikirtau kaip ten kas. Visumoj likau 5-oj vietoj, kas man kaip neitin patyrusiam žaidėjui yra visiškai pakankamai :)

Dauguma turbūt suprato, kad 30 min mačui yra absoliutus reikiamas minimumas, nu neskaitant finalinio Tomo ir Ramo mačo kuris truko apie 5 min. Apie Mephisto neturiu komentarų, nes neteko prieš Ramą lošt, bet jei dauguma pritars, ateity jo reiktų atsisakyt. Taip pat reiktų pasvarstyt apie Uranopolį, gal jis tikrai per silpnas ir juos irgi palikt ramybėj? Tada turėtumėm 12 frakcijų.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #48 Įrašytas: Rugsėjis 06, 2015, 21:45 »
Del uranopolio sakyciau reiktu palaukt ir patestint, ten sunki frakcija ir manau viena sunkiausiu o kad jie silpni tai paziejus unitus neatrodo tiek kad ten issivartyy ir strategiskai tobulai viska padaryt yra laaaaabai sunku :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: NH eventas
« Atsakymas #49 Įrašytas: Rugsėjis 06, 2015, 22:26 »
Na va prabėgo NH! turnyriukas, kuris buvo labai smagus. Gavau žaisti už Hegemony, jeeeej žinoma frakcija ir nuo manęs jau paženklinti kaip "Tinkl gajs"  :D Svarbiausia, kad jau žaista ir pažįstama.

1 Raundas. Prieš Gintaro Uranopolis. Tai pati naujausia frakcija, kuria gan sudėtinga žaisti, nes kiti unitai yra neaktyvūs kol jų nepajungia į rozetę :D Bet jei yra pajungiami, tai gali būti riesta, nes didžioji dalis unitų šaudo po du žalos ir dar turi skydą. Na bet Gintarui nesekėsi prieš mane žaisti. Tik nežinau ar jam plytukės nesitraukė, ar sunkiai sekėsi kažką išstrateguoti. Nors buvo keletas pavojingų momentų, bet visad kaip tyčia jam spėdavau išjungti elektrą, nudusdavo jo unitai, o aš jį taip sėkmingai nulesiodavau po 5-6 laifo. Laimėjau 20-0. Galingai. Pats net apakęs buvau :)

2 Raundas. Tomas ir jo Smartai. Annoying nemirtingasis šaulys, kuris visad sugrįžta ant lentos po mirties. Tokį padariūkštį nusimesti turbūt būtų nelogiška :) Aišku visi tokie šaudyklės ten pas jį susirinkę, negana to dar ta bazės savybė, kad aplink ją visi gali lakstyti ir sukinėtis tai  :dash: Nusiteikiau sunkiai kovai, o ji tokia ir buvo, su palaginimais. Bet išnešiau sveiką kailį. Nors dar iki pat paskutinio ėjimo nebuvo ramu, nes neaišku ką Tomas padės ir kaip aktyvuosis mūšis. Vis dėl to likau su 2-3 laifais priekyje. Pergalė!

3 Raundas. Prieš Ramą Mephisto. O neeee pagalvojau, nes jau buvau prisiklausęs koks jis ten yra Evil. Supažindino su visais niuansais, truputį susimėčiau kaip čia reiktų prieš tokį žaisti. Bandom. Keli turnai ir žiūriu kaip lenta užsipildo Mephisto plytelių jūra, nebėra jokio priėjimo, kad juos sunaikinti. Daro iš manęs ką nori. O kad per vieną kovos iniciavimą padarytų 12 žalos bazei, tai dar turbūt nesu gyvenime matęs. Sėdžiu toks  :o 0:20. Okeeeey.

Laukiam paskaičiavimų. Patenkų į TOP4. Spėkit ką gaunu. Ogi my favourite Mephisto :D Pusfinalis. Bandom atsigriebt ir ar tikrai tas šliužas toks baisus kaip atrodo. Jau lyg ir unitai gerai krenta nuo pat pradžių. Bandau nuimti bonusus, šiek tiek nulesioti. Išsiveržiu pagal gyvybės taškus gal kokiais 5 taškais. Na ir meldžiuosi, kad traukimai eitųsi. Ir neskaitant to, kad visai neblogai traukėsi, vis vien Ramas prisidėjo tų bonusų, nieko nebespėjau naikinti. O kai apsistato, tai tiesiog jau tampi toks tuzginamas ir jauti agoniją kaip greitai pradedi mirti :D Na pasirodžiau šįkart geriau. Gal kokiais -6 taškais gavau.

Kova dėl 3 vietos. Prieš Matą ir jo papirkinėtojus Las Vegas. Gera ten ta frakcija. Unitų vos keletas, bet yra 3 plytelės, kuriomis galima užvaldyti kitą priešininko unitą. Pati bazė ir gali vieną pasičiupti užvaldyti. Visa krūva su judesiu dalykų. Kaip medžikistai pasakytų - gryna kontrolė. Kaip supratau Matui visai gerai ėjosi traukimai, nes iškart pasitraukė porą agitatorių, kurie iškart papirko porą mano parsidavėlių. Savo bazę įgrūdo į kamputį, negana to dar ir minom apsisatė. Gavosi tokia sunki partija. O aš žioplys kažkaip pagalvojau, kad tas minas anuliuoti turi dėti unitus, o visai nepagalvojau, kad galima moduli numesti ir taip jomis atsikratyti. Kas aišku būtų buvo logiška padaryti netempiant laiko. Aišku man tai dašilo jau į žaidimo pabaigą. Buvo per vėlu. Matas laimėjo. Likau 4 vietoj, kas skaitau yra visai gerai :)

Reziumuojant, vis dėl to manyčiau, kad Mephisto yra biški OP. Aišku reikia su ja mokėti žaisti ir nenuvertinu Ramo. Ramas pilnai tikiu galėjo laimėti ir su kokia kita frakcija. Bet aš mieliau ateities turnyruose (tikiuosi tokie bus) išimčiau Mephisto, Dancerius ir Doomsday Machine. Nes čia yra tos tokios trys kiek per daug kitokios frakcijos nuo visų kitų. Nors grįžtant prie Mephisto gal jis toks baisus ir neatrodytų žaidžiant 3-4, nes lenta greičiau užsipildytų ir neužvaldytų situacijos. Bet žaidžiant 1 on 1 tai jis tikrai Evil. Kaip ten bebūtų, sveikinimai Ramui laimėjus pirmąjį Neuroshimos turnyrą! :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #50 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2015, 00:54 »
Ačiū vaikinai už sveikinimus. Taip, aš laimėjau pirmajį NH turnyrą, bet žinot, nesijaučiu labai laimingas dėl to. Aš turiu savo minčių dėl Mephisto, parašysiu jas pabaigoj, dabar trumpai - kaip viskas atrodė mano akimis, nors berniokai jau vaizdžiai viską aprašė, bet 2 centai štai čia....

Sumetėm visas skirtingas plyteles į vieną maišą ir Justas traukė visiems frakcijas. Išėjo liapa tokia, ir pasirodo niekas negavo Neo Džiunglių, kurių kažkaip tame maiše buvo dvi plytelės, reikėjo pertraukti. Aš norėjau gauti Moloch, arba Borgo, kurios yra tikrai laiko patikrintos ir galingos partijos. Kadangi rašau nebe pirmas, jau visi žino ką gavau. Labai įdomi buvo reakcija žmonių, kai aš ištraukiau Mephisto - maždaug, ačiū dievui, kad Ramas patraukė ir man nebeliko jos. Aš labai nenuliūdau, nes man tas radioaktyvus kirminas patinka, už jį smagu lošt, yra labai daug visokių pasirinkimų ir pan. Tad pasiraitojau rankoves ir pasiruošiau kovai.

Match 1 - vs Karolukas (Borgo)

Karolukas gerai žaidžia visus žaidimus. Tai toks pat bruožas kur ir pas Povkę - kokį geimą  bepaduosi, tokį supranta ir nelamina. Plius Borgo, kurių pliusai yra greitis ir kariai, atakuojantys bent į kelias puses ir kuriais Mephisto nelabai gali pasigirti. Pradėjom dėlioti plyteles, nepasakyčiau, kad labai ilgai galvojom ar ką, bet staiga chebra sako - liko 5 minutės, o pas mus abu dar ant 20 life metteris stovi. Tada supratom, kad pusę valandos gal ir yra mažokai ir susimajačinom, aš kažkaip pirmas įkandau Karolukui daugiau ir laimėjau pasibaigus laikui su truputį daugiau damago. Breaking pont buvo mano Gražtas. Jo pagalba praktiškai galėjau teleportuotis po mepą ir tai buvo labai nepatogu Karoliui, kuris apstato savo kariais mane, bet neįštraukia atakos plytelės. Aš pabėgu ir tada jau diktuoju savo salygas. Plius, jis iš pat pradžių ant lentos padėjo abu geriausius savo karius - Netfigher mutant, kurie paprastai frakcijai yra game over. Bet Mephisto taip lengvai neužmesi tinklo, jis tiesiog per didelis - aš sėkmingai nuo šių tinklinių siaubūnų pabėgau. 1:0 partija ir 3 taškai for first blood.

Match 2 - vs Inga (Moloch)

Kaip pasakė pati Inga, ji yra nepatyrusi žaidėja, bet jos rankose - baisi armija. Robotų terminatorių legionas. Tas faktas, kad tai yra startinė NHEX armija leidžia manyti, kad ji yra bent kažkiek Ingai pažįstama. Molochų minusas - mažas mobilumas. Į tai ir dėjau viltis. Inga pirmais turnais patraukė tactical nuclear launch ir aš laukiau su nerimu, kur jinai tą bombikę nutėkš. Laikė kelis turnus, ale paskui kai rovė, mažą nepasirodė - išnešė bent tris modulius. Tiesa, pabaigoj, aš padariau tą patį - aptaškiau gal 3 jos robotus rūgštimi. Labai gerai įspraudžiau kirminą į kampą, šalia Ingos bazės ir stabiliai kandžiojau, pats gaudamas mažai žalos. Man peilis buvo tie šarvuoti jos robotai, kai net "Acid Spray" nesunaikina iškarto, gerai kad ne visi jei buvo prie bazės, kai įgyja stipresnį šaudymą, daug žalos blokavau skydu, kuris yra ant Mephisto nugaros. Pavyko laimėti kiek didesniu skirtumu nei prieš Karoluką. 2:0 ir 6 pergalės taškai. Not bad.

Match 3  - vs Maroom (Hegemony)

Jau Karolukas spėjo Mariuką nuteikti - "Tavo tinklai neveiks prieš jį , būk ramus...". Tai turėjo "labai pakelti" Mariaus moralę :) Bet buvau girdėjęs, kad Mariukas berods visiškai išnešė Tomą, wow - su Hegemonija juokauti nelabai galima, nes tie vaikinai gerai kanda artimoj kovoj. Pats būčiau patenkintas gavęs šią frakciją. Bet, kažkas nutiko ne taip. Ar Mariui nėjo "korta" kaip sako, ar čia man gerai sukrito. Partija buvo brutali ir negailestinga. Marių aš sunaikinau visiškai - 20:0. Ne pats nepatikėjau. Bet tai leido man padaryti kone puse mepo nukloti implantai ir moduliai, kurių Marius nenaikino. Įdomu buvo tai, kad beveik visa žala ėjo per Spygius, aš su kirminu net nepriėjau prie jo bazės. Tiesa, kelis kartus Marius pajudino savo bazę, tuo numušdmaas spyglius. Bet kai ant stalo yra visi trys Nagų moduliai, plius Inkubatorius dar padidina atakos galia +2, tai su abiem spygliais visai įmanoma padaryti 12 žalos. Tai yra baisus ginklas, kuris buvo neįzoliuotas (tiesa abu spyglių implantai buvo jau gerokai sužeisti). Bet sužeistas - dar ne miręs. Žiauri kova. 3:0 - 9 pergalės tokenai.

Kadangi laimėjau visas kovas, į top 4 kelias švietė gražiom spalvom. Kaip padiskutavau paskui koridoriuje su Tomu, tai Top 4 smagumas yra tas, kad nors ir laimėjai visas kovas iki šiol, atėjęs į top 4 jei pralaimi, važiuoji namo :) O pralaimėt šansas buvo, nes žaisti iškrito tuoj pamatysit prieš ką...

Top4 qualifying matchg  - vs Maroom (Hegemonia)

Taip, Marius gavo revanšą. Ir šį sykį, tas mąstantis žmogutis jau paėmė naują taktiką - jis nekreipė dėmesio į kirminą ir ėmė daužyti mano modulius. Kas yra Mephisto be modulių ir implantų ? Ogi 1 iniciatyvos paprasta plytelė, kuri daro 1 žalos trimis kryptimis. VISKAS. Ta strategija labai dailiai veikė, nors galiu pasakyti, kad Marius irgi dailiai traukė reikiamus karius. Keista buvo, kad jis mėtė lauk visus savo modulius. Moduliai, mieli skaitovai, yra labai didelis gėris, jei naudojami teisingai. Taigi, mano moduliai ir implantai gražiai dužo ir kai prie stalo priėjo Tomas buvo kažkur 19:15 Mariaus naudai. Marius iš Tomo tada išgirdo paskatinamąjį karo šūkį ir paraginimą duoti kirmiui į nosį. Deja, kai Tomas kitą kartą priėjo prie stalo jis pamatė 14:15 rezultatas buvo jau mano naudai ir ant stalo po kovos dūmų išsisklaidymo buvo vos kelios Mariuko karių plytelės. Nepamenu koks buvo combo, bet kažkaip perlaužiau. Paskui vėl įkišau kirminą į kampą, kur buvo grūstis ir su Inkubatoriaus pagalba išpūčiau ataką. Iniciatyva mano buvo 3, dėka dviejų Akseleratorių, kai Hegemonijos galintys man pakenkti kariai buvo maksimaliai tik 2. Ištraukiau paskutines plyteles, nes žaidėm jau be laiko ir įsijungė paskutinis varymas. Marius dar spėjo atjungti su tinklu vieną Nagą ir susūdyti man 3 žalos, bet pats gavo 5. Patekau į finalą.

Final vs  Tomas (Smart)

Man visada yra smagu žaisti prieš Tomą, tiek Magijos, tiek bet kokiame kitame turnyre. Su juo tiesiog yra linksma, prisižvengi daug. Tiesa, šioje finalinėje kovoje žvengti nebuvo ko. Greičiau norėjosi verkti. Kova truko gal tikrai kokias 5 - 8 minutes. Kažkaip pradėjom dėlioti plytukes ir žiuriu, kad Tomas man nieko nenaikina. O visi žinom, kas būna, kai pas Mephisto prisikaupia plytelių. Pasidėjau abu Spyglius - o kaip gi be jų. Dar sustiprinau savo plyteles Kietintoju, kad iškart nenukaltų. Paskui dar Nagai išėjo, ko gero irgi visi trys. Nebereikėjo net inciatyvos, nes pasidėjau dar Zondą ir Nasrus, tai žala ėjo stabili ir kas turną. Pabaigos net nematėm, nes Tomas man paspaudė ranką.

Final Thoughts. Grįžęs namo dar pasiėmiau taisykles Mephisto ir nuodugniai perskaičiau, nu gal sakau ne taip žaidžiau, gal ką sumaišiau. Nu ne pasirodo, viskas gerai. Radau tik vieną niuansą, kuris buvo žaidžiamas truputį ne taip, bet tai nebuvo game breakeris. Tai buvo partijoje su Maroom. Vienu metu buvau aktyvavęs Spyglius abu ant Mariuko HQ. Vieną Spyglio implantą Marius man atjungė su tinklu. Tokiu atveju turėjo nusiimti Spyglio tokenas. Aš nenuėmiau, bet kai padariau ataką, aš skaičiavau žalą TIK nuo aktyviojo Spyglio, po kovos abu tokenai nusiima vis tiek. Čia yra svarbu tame, kad jei aš vėliau patraukiu ar pašalinu tinklą, aš turiu vėl iš naujo aktyvuoti Spyglio implantą, kad uždėti tokeną. Kaip sakiau - tai nebuvo grubi klaida, Marius negavo daugiau žalos, nei kad reikėjo, tiesiog toks formalumas...

O dėl Mephisto galios. Mes grįždami namo su Justu ir Karoluku biški diskutavom. Aš nemanau, kad jis yra OP, taip pat nemano ir Justas, kuris stebėjo viską iš šalies. Gali būti, kad aš ko gero vienintelis moku gerai žaisti už Mephisto, kiti yra tik girdėję ir labai mažai kas čiupinėję rankose. Tai natūralu, kad nelabai žino ir kaip gintis. O esmė yra - naikinti implantus ir modulius. Čia labai praverčia plytelės su multiple atakos kryptim ir iniciatyva. Ką labai puikiai parodė antroji partija su Maroom ir ką ko gero būtų parodžiusi partija su Karoluku, jei jis nebūtų iškart išmetęs ant lentos savo abieju tinklų. Be implantų Mephisto yra silpnas, tie patys spygliai bijo tinklų, žalos, o galų gale judrumo (jei bazė ar unitas yra po spyglio tokenu, jam tereikia pasitraukti iš tos vietos ir tokenas nusiima). Labai naudinga yra pačią bazę įstumti į implantų krūvą - jie patys iš savęs juk nedaro žalos, o HQ daro žalą visom kryptimis. Aišku, sunku įtikinti žmones, kai dvi iš penkių partijų baigėsi tuo, kad Kirminas visiškai sunaikino priešininką. Kažin kaip viskas būtų , jei Mephisto būtų kitose rankose. Kas čia žino, bet jei darysim kitus turnyrus, aš sutiksiu su daugumos nuomone - jei jie norės išimti Mephisto iš turnyrų - let it be. Juk norime, kad žaisti būtų smagu ir competetive, o ne - "...ai, tas gavo Mephisto, vsio, dabar visiems ragai ir į vienus vartus.." :) Nors tada rektų apsvarstyti ir Šokėjų kandidatūrą, nes jie irgi yra daugiau ar mažiau nelabai standarinė armija...

Visiems ačiū už suorganizavimą ir dalyvavimą, ačiū už smagias partijas. Manau tikrai ne paskutinis kartas ir tokį eventą tikrai norėsis pakartoti.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...