Žaidimai > Anonsai, naujienos

The Others: 7 Sins

(1/4) > >>

Simuck:
Nuo šiandien prasidėjo naujo žaidimo The Others: 7 Sins kickstarteris. Tai horror tipo coopas 2-5 žaidėjams su overlordu.





Kadangi tai Cool Mini or Not geimas, laukia krūva afigieniškiausių miniatiūrų. Jei kas matė Zombicide miniatiūras, tai čia bus ne prasčiau. Žaidimo kūrėjas Eric Lang, tas pats kas sukūrė Blood Rage ir Arcadia Quest.

Siūlau pastudijuot kickstarteryje ir parašyt savo nuomonę. Gal verta backint? Tiesa, kaina nemenka - $100 plius preliminarus shippingas į LT $55.

P.S. geimas surinko pirmus $100,000 per 2 min :o

Simuck:
Žaidimo treileris:

Nostromo:
Omg, šitas projektas yra klaikiai rimtas ! Dar pridėsiu prie Simo parašymo, kad Erik M. Lang yra sukūręs ir XCOM: Enemy Unknown, taip kad tai yra visai rimtas vyrukas.
Players vs overlord sistema man patinka, nes tai Descent mechanika - ji turi gerbėjų pas mus nemažai. Tema irgi yra skani - artinasi pasaulio aplokalipsė, reikia preventint. Kažkiek panašumo su Cthulhu ar Eldritch'ų yra. Nuodėmių monstrai kaip padaryti - man žadą atėmė, va čia tai fantazija žmonių ir atitinkamai figūrėlės, kai kurios netgi assemblinasi - aukštas lygis. Netgi life ir corruption markeriai eina ne tokenais, o mini figurėlėmis (tos širdys ir čiuptuvai). Moduliuojamas mepas, kuris susidėlioja iš ko gero dvipusių plytelių garantuoja didelį peržaidžiamumą, nors starteryje 10 žemėlapio plytelių ir 7 scenarijai pasirodė kiek mažoka, bet spėkit - ar nebus čia expansionų ?? :) Porą didelių bosų su minionais irgi manau ateisy bus expandinta. Patiko herojai, ne šiaip kokie žmonės, bet tie patys extraterestial herojai iš kitų pasaulių. Tons of background, tons of flavor - hell, what a man wants - my type o' game :) Kaži, ar nebus autobuy, bet reiktų rimtai considerint dėl backinimo, bet jau šipingas gali nekainuoti :)

Nostromo:
Perskaičius kickstarter puslapyje man tik daba dašuto vienas dalykas. Žaidimas vadinas 7 nuodėmes. Ir tai ne veltui. Kas žino visas 7 nuodėmęs, kurios veda į sielos mirtį ? Jau dabar žaidime yra dvi iš jų, kuriuos reprezentuojamos avatarais ir kitais monstrais. Tai Puikybė (Pride) ir Tingumas (Sloth). O ką tai reiškia ? Ogi tai, kad complete geimas turės visas 7, vadinas dar minimum 5 expansionai turės būti, arba reikės labai smarkiai backinti kickstarterį, nes jau dabar mačiau, kad spyna uždėta ties Godumu (Greed). Dayum... šitas prjektas gali kainuoti... gal verta palaukti ?

Simuck:
Realiai reiktų aišku palaukt, bet bent jau Greed sin atsiras base geime, o tai gerai. Bet abejoju ar bus visi 7 sinai boxe, nes nerealu kokia tada dėžė turėtų būt su visom papildomom miniatiūrom.
Manau likus kokiom 5 dienom jei viskas tinka galima backinti ir ramiai laukt geimo pavasarį. Man kol kas nepatinka:
- miesto tailsai žiauriai primityvūs ir cartoonish, trūksta realistiškumo, kažkokio niūrumo. Pažiūrėjus į artists sąrašą sunku patikėt, kad prie tokio dalyko taip nepasistengė;
- shippingas į Lietuvą kosminis! Pusė geimo kainos. Nesuprantu kodėl į Latviją $35, o į Lietuvą $55 :fool:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją