Autorius Tema: 2015.12.06 Sekmadienis  (Skaityta 17732 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 02, 2015, 18:07 »
Šiaip aš norėčiau pasiųlyti į kokį nežinau - akropolely, saulės miestą ar gedimino picą - kadangi GM bus alkanas, o jei bus alkanas bus piktas - kas priveda prie tam tikrų pasėkmių :D
jei laikas tinka sakyčiau kokią 18 val. kažkur. sprendžiam kur.

P.S. būtinai turėkite pieštukus ir trintuką (-us).

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 03, 2015, 08:25 »
Kaip supratau abu stalai jau uzpildyti. Kaip sakant kas pavelavo, tas nespejo.:D Na bet kokiu atveju si sekmadieni ilgai buti negaleciau, tai gal ir gerai.
Jei planai pasikeis, galit parasyti.:)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 03, 2015, 10:09 »
Nu nusprendem kad siandien kas losia RPG sekmadieni renkames siandien 18 val. prie Gaidzio. Eisim i Gedimina pica.....
Gedai, nu zinok mielai paimciau tave sekmadieni prie stalo, plius sakei kad nori RPG pamegint, bet kad jau turiu pilna squada tai 5 zmogaus neimsiu nes po to gaunasi bardakas :) nebent kas nors pasikeis ir uzleis tau vieta :)

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 03, 2015, 16:12 »
Tai suprantu, viskas tvarkoj. Tuo labiau, kad sekmadieni virtualus skrydziai vakare bus, tai galesiu pasiruosti.:) Dar vistiek manau turesiu proga isbandyti.:)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 03, 2015, 17:04 »
Jei dar kas nors būtų, galėčiau aš ką nors atsitysti. Jei bus Gedas , reiktų dar bent vieno žmogaus. Pasiimčiau Pilarsus ir Pandemic. O jei visus keturis pavyktų surinkti, tai gal net kokį Spartaką...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 10:13 »
Ok... Bandysiu išmiegojęs išdėstyt mintis apie vakar. Kaip Tomas sakė, mes galim spoilint kas yra nutikę, bet nelabai ką paspoilinsiu, nes per 4 valandas nelabai ką ir nuveikėm (kaip sakė praėjom gal 10 proc.).
Mūsų veikėjai susirinko gauti briefingą iš 4 rimtų dėdžių: sprogmenų speco, radijo speco, okultisto ir karininko. Pasiklausinėję dalykų gavom dar papildomai skillų prisidėt, o kai kurie ir nusiimt Sanity. O misija tokia - nuskridus į Prancūzijos miestelį, užmegzti pastovų radijo ryšį su Anglija, įkurti miestelyje nusileidimo taką atvykstantiems lėktuvams ir surasti kas galėtų padirbinėti dokumentus atvykstantiems. Mums kažkiek pagelbės Prancūzų partizanai, bet jais nepasitikėti ir reikia daugiau veikti patiems. Ir svarbu neišsiduoti, nes kitaip reikės perkąsti cianido tablečiukę. Vėliau gavom ir misiją iš mūsų slaptos tarnybos N Šefo - tame miestelyje surasti jo dingusį draugelį. Vienintelės užuominos du laiškai, kurių mes negaunam pasiimti su savim (tai teko padirbėt su popierium ir pieštuku). Sekantis epizodas - mus skraidina lėktuvu naktį ir mes iš jo iššokam. Pofke su Marium sekmingai nusileidžia į reikiamą vietą, mes su Žydre nublūdijam į mišką... o aš dar ir sugebu plotis į medį ir išsisukt koją. Pagaliau išsikrapščius iš miško mus pasitinka žmonės su deglais, mes šūktelim kodinį žodį "Beržas" ir epizodas baigiasi laimingai, nes ten mūsų sąjungininkai. Vėliau mus nugabena į fermą, kur mes kiaulidėje turim praleisti naktį, kol nurims triukšmas dėl mūsų atvykimo.
Kitą dieną gaunam šiek tiek pasikalbėti su fermos viršininku, kuris pasako, kad jis čia mus gali priimti max dar vieną naktį, o paskui jau eikit kur norit. Mes jam negalim sakyt savo užduoties, nes negali juo pasitikėt, todėl per aplinkui bandom klaust klausimų apie dokumentus, ir nusileidimui tinkamą vietą. Dėl dokumentų jis duoda nuorodą į žmonos brolį, dirbantį vario kasykloje... o dėl nusileidimo vietos - tai matau, kad gyvatė aiškiai meluoja... nu ir ką tu jam? Jam px ant mūsų :D maždaug eikit kur norit, bet pas mane nebūkit. Pasiskirstėm į dvi komandas, komandoje po vieną šnekantį prancūziškai (pas mane Žydrė, o su Pofke ėjo Marius - prancūzas). Mes su Žydre nutarėm eiti į kasyklą susiveikti popierių, pakeliui prasukant pro viešbutį pasiimti kambario nakčiai ir bandyti aptikti dingusio žmogaus pėdsakus. Tuo tarpu Pofke su Marium patraukė į biblioteką ieškoti info apie miestelio istoriją. Na va tada ir pradėjom rankiotis miestelėnų įtarinėjimus apie mus. Aš gavau karščio už tai kad viešbutyje bandžiau suprasti ar žiurkiškai ir prancūziškai, neapykanta vokiečiams, spinduliuojantis tipelis yra pasipriešinimo dalyvis. O Pofke su Marium - kad per daug įžūliai bibliotekoje klausinėjo apie keistus įvykius prieš tris metus. Pamatę, kad šūdas gaunasi, nes niekur nepasistūmėjom, nusprendėm pagaliau ateiti į kasyklą. Mums ten Luisas davė užsipildyti tuščius blankus, kad turėtume priedangą. Kadangi tarp ten atėjusių vienintelė prancūzė buvo Žydrė, tai ji tą ir padarė, bet matyt GM praklausė, nes paskui buvo įsitikinęs, kad mūsų veikėjai vaikštinėja su tuščiais lapais rankoj. Tai va, mes tuos blankus turėjom nunešt pas Merą, kad gautumėm dokumentus, bet anas nebedirbo ir supratom, kad tą padarysim tik rytoj. Pofke su Marium gavo kambarį kavinėj, o mes grįžom į savo viešbutuką. Girdėjau kaip kavinėj prie vyrukų kabinėjosi žandaras už dokumentų nebuvimą ir anie vos išsuko uodegas. O mes dar buvom nuėję į restoranėlį pavalgyt, bet ten apart Nacių karininko ir geraširdės šeiminkės nieko neradom. Po viso šito mažo pavalgymo patraukėm į savo kambarius miegot ir laukt kitos dienos bei tikėtis, kad mums šaus į galvą kokia geniali mintis, nes atrodėm pasimetę ir su didele nežinia ką daryti toliau. Ties tuo ir užbaigėm sesiją. Žodžiu nenuveikėm nieko ir prisirinkom krūvą įtarinėjimų. Niekuo negalim pasitikėt ir niekas mums nepadeda :D bijom klaust aplinkinių žmonių, nes prisirinksim dar daugiau įtarinėjimų :D nu žodžiu užburtas ratas su dideliu klaustuku - o ką daryti toliau :D

Nežinau kaip kitiems žaidėjams, bet man tai galva braškėjo belekaip. Pofke dar spirgėjo žaist toliau, bet mačiau kad tiek aš, tiek Žydrė, ir gal ir Marius sėdim nuvargę. Nuvargę nuo nežinojimo ką daryt. Čia Call of Ctulhu, čia žaidžiam pagal scenarijų iš knygos ir čia niekas neveda už rankos. Mažas ir netinkamas žingsnis į šoną gali kainuoti labai brangiai. O iš to kyla baimė ką nors daryti, nes baisiai nesinori prarast veikėjo ir greitai užbaigt žaidimo nacių rankose. Pvz aš turėjau planą gaut sunkvežimį, ir benzinu varomą generatorių - ir taip sukurti radijo ryšį iš automobilio ten įsimetus radiją (nes susisiekus su baze reikia keisti radijo lokaciją 500 m atstumu... o miestelis mažas). Bet supratau kad nei automobilio, nei generatoriaus negausim (kitap kils žiaurus įtarimas ant mūsų galvų). Kita mintis buvo pasinaudoti savo psichologo sugebėjimais ir užhipnotizuoti vieną kitą vokietį, kad padarytų mums naudingų dalykų, bet gerai, kad atsiklausiau GM prieš tai darant ir sužinojau, kad man reikės daug praktikuotis, kad sugebėčiau tą padaryti. Ir paskutinis dalykas - žiauriai sucks, kai aš esu anglas, mokantis vokiškai ir mano pagrindinės stiprybės yra susijusios su kalba - įtikinėjimas, psichologija, istorija, menas... Žodžiu rankutės surištos ir visas žvilgsnis nukreiptas į vokietukus, kurių iš viso mačiau gal 8 visam žaidime.
Linksmos akimirkos buvo, kad žvengėm iš Tomo kapšelio, norėjom sėdėdami kiaulidėj susprogdint mūsų dauną sargą, ar kai aš šokdamas parašiutu tėškiausi į medį ir vos nemiriau. Dar tas daunas buvo visai fun. Ai ir dar buvo labai jėga, kai Pofke užkniso GM su žiniom apie pistoletą ir už tai gavo flashbacką kaip vokiečiai jie puola :D
Apibendrinant tai žaidimas sunkus. GM stilius toks, kad nesicackina su mūsų nesąmonėm :D Už rankos neveda - sugalvok pats ką darysi. Jei nenori greitai mirt - galvok, galvok ir dar pagalvok. Čia nėra taip, kad atėjai ir šaudai ramia sąžine. Mes neiššovėm nė karto, o galvos beveik subyrėjusios. Žiūrėsim kaip seksis kitas sesijas, nes tikrai norisi užbaigt scenarijų ir tada duot galutinį įvertinimą.

Ai ir po to dar sužaidėm Adventurers. Visai jėga žaidimukas, žaidžiasi lengvai ir nevargina. Net sakyčiau atsigavau po Kutuliukų.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 10:54 »
Truputi pridėsiu prie to ką sakė Povilas - taip, žaidimas sunkus ir jis toks bus, ir turesit patys issikapanot :) jei as jums pasakyciau ka daryti as garantuoju sakytumet - ai jo, rimtai, taigi galejom taip ir anaip...todel as to nedarysiu :) galvokit patys!
dar vienas didelis skirtumas - losiam pilna campaign, todel neforsuokit i prieki - atzaiskit normaliai, istirkit, raskit gliuku, raskit silpnas vietas NPC, aplankykit visas vietas, raskit tai kas gali jum padeti ar tai bebutu daiktas/vietove/NPC ar bet kas - kiekvienas NPC turi savo istorija, savo vidini pasauli/paslapti/pomegius ir t.t. praktiskai nera beveidziu-bevardziu :) isijauskit ir galvokit kaip galvoja snipai budami prieso teritorijoje :) nes jus ir esat snipai, o snipu likimas buna dvejopas - arba visiskas slaptumas ir gebejimas isgyventi kritinese situacijose arba mirstat....

kaip minejau situacija - i vietini kaimeli kuriame gyvena iki nedidelis kiekis zmoniu ir visi vienas kita pazysta, atvyksta burys svetimu ir pradeda klausineti apie kazkoki zmogu kuris cia buvo/dingo pries tris metus ir sako kad mes dirbam kasykloj....WHAT? ar jus tikri, kad karo metu kai salimais uz keliu simtu metru yra okupuota vokietijos teritorija tai nesukels itarimo? :)
arba nepazystamas atvykelis viesbutyje snabzda zodzius - BERZAS ir taip is paziuros itartinam tipui ir galvoja kad nebus sukeltas itarimas, kai aplink visi ir sneka apie snipus ir t.t.t :)

Truputi apie iskilusius klausius vakar ir pora mano pamastymu -
Apie dokumentus is tikro praklausiau del didelio sarsalo pries stalo - todel negadindamas situacijos leidau Povkei praslysti (kol kas...) BET is kart pasakau, dokumentus turesit persidaryti, nes jei ne...well your choise :)
kitas dalykas - kaip ir sakiau - taip jus nesnekat ta kalba visi kurioje vietoje esate - ka daryt? susigalvokit back story - kodel, kas, kokiais reikalais esate + Povila siuo atveju gali mokyti draugai ir po 1-2 savaiciu kas vakaro mokymosi tu gal but mokesi bent basic sakinius su akcentu bet turint gera alibi viskas baigtis gali gerai :)
dar vienas niuansas - cia nebus taip kad gaunat zala ir kita diena bunat sveiki gyvi, same story su sanity - per diena niekas neatsistato...
apie flame kurio prisirinkot - as jums pazadu, tai tures atitinkamu pasekmiu, vieniem bus pamoka kitiem pabaiga....paziuresim ka darysit kita sesija :)
kas liecia hipnoze - taip tu gali tai ismokti zinant tavo herojaus igudzius, bet jei tikiesi ismokti per vakara turesiu tave nuliudinti ...
lygiai tas pats kaip kad Marius - ieskojo knygos ir ja skaite kartu sudejus iki 3 valandu ir nori zinoti visus atsakymus? NOPE! skaityk ir analizuok 3 dienas - gausi daugiau atsakymu. Jei taip sugebetumet realiu laiku lb noreciau paziureti :)
zodziu, reziume - busiu blogas ir negeras kaip GM bet jei norit ne hack'n'slash ir speed up game teks pasistengti ir pasukti galveles :) visada galima ta viska pralosti per viena vakara, jus paklausiat - as atsakau, arba galima padaryti kad tiesiog igrusti kiekvienam i ranka po kulkosvaidi ir loskim "Serious Sam" stiliaus rpg :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 11:03 »
Tomas žiūriu pasistengė pahardkorint. Taip ir nesupratau iš Povilo raporto, ar bent patiko?

Anyway, mes (aš, Karolis, Artūras ir Doncė) kaip ir buvom planavę lošėm Runebound. Visiems, išskyrus Doncei, tai buvo pirmas prisilietimas prie to geimo ir, kaip susitarę, visi buvom arba paskaitę rules, arba žiūrėję video su gameplay, tai pradžia nebuvo sunki ir daug pasakot nereikėjo. Long story short - užtrukom ilgokai, visa partija truko berods 4 val, bet neprailgo labai, o laimėjo Karolis, kuris ant galo jau šlavė viską kas tik maišėsi po kojom. Man asmeniškai neitin gerai sekėsi, labai anksti sugebėjau mirt, nors įpusėjus greit atsigavau ir pradėjau levelintis, bet visvien Karolio pavyt nepavyko. Beje, lošiau su Raudona Skorpione, ta pačia kur gavau Descente kai lošėm dar kolegijoj su Ramu :) Nais.
Apie patį žaidimą - tai ne kas kita, kaip Talismanas, tik kitoj saujoj. Skirtumas tas, kad vaikštai ne ratais, o po konkretų mapą ir eini į kurią pusę nori. Kadangi žaidimas nėra itin sudėtingas, tai prikibt ten nėra labai daug kur, gal tik momentais trūko kovos su kitais žaidėjais, nors nežinau kaip ten taisyklėse tai aprašyta ir kada naudot. Na ir ta pati bėda kaip ir su Mage Knight - kuo žaidimas artėja link pabaigos, tuo labiau nėra ką veikt - visi monstrai sumušti ir kad surast kitą turi eit per visą mapą, kas labai neefektyvu. Talismane šiuo atveju kiek geriau.
Dabar prisiminiau, kaip kažkada berods Marius rašė apie savo pirmąją Talismano partiją, kad roll & move yra atgyvenęs ir neefektyvus reikalas ir būtų geriau kaip Runebound - rideni daug ir žiūri kur nueisi. Bet aš jums pasakysiu taip - vakar buvo lygiai tas pats roll & move, tik kitaip apvilktas. Kiek buvo momentų, kai tiesiog teko deginti turnus, nes tarkim niekaip nepavykdavo išrident miško arba kalnų terraino ir tada arba eini kur nenori, arba stovi vietoj. Ypač kai stovi ant kalno, o šalimais esančiam kalno hexe yra monstras kurį nori prilupt, o ant kauliuko kalnas tik vienas, t.y. vieno kauliuko tikimybė 1/6. Kartais net juokas ėmė, galvojau "va pūga užėjo, teks niekur neit ir palaukt kitos dienos" :D Runebounde šiaip degint turnus yra skaudžiau nei Talismane, nes kol tu nieko neveiki kiti kelia levelius ir artėja prie galutinio tikslo.
Aišku, nėra taip viskas vienodai. Runeboundas asmeniškai labiau limpa - čia ir daiktų marketas geresnis, ir levelio kėlimas įdomesnis, ir kovos su monstrais bent man įdomesnės, nors ir trunka kiek ilgiau. Kitaip sakant, drąsiai paloščiau dar kartą, nes manau viskas eitųsi greičiau ir sklandžiau. Ir expansionai tikrai nepakenktų čia, kurių yra koks geras tuzinas :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 11:44 »
Man sesija ir patiko ir nepatiko. Patiko, nes viskas giliai išdirbta: visi NPC turi savo istoriją, reikia mąstyt ir remtis realiu gyvenimu, kad išsisuktum iš padėties. Bet per sunkumą kartais jautiesi bejėgis ir norisi nusišaut :D
Pasikartosiu, kad noriu išžaist visą kampaniją iki galo, kad iki galo pasakyčiau nuomonę ar patiko.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 12:43 »
Simai - Raudonoji Skorpionė, eh ? :) Nežiūrint į bombą figūrą jinai kažkodėl yra viena iš nepageidaujamiausių veikėjų, bent jau Descent'e.... Justas labai visada parinasi, kai ją gauna :D

Gurpsai. Iš išsamaus Povilo aprašymo, man tokia nuojautą eina, kad man būtent toks gameplay patiktų,kai turi pats rasti viską. Čia kaip ant PC yra mano mėgstamas žaidimų stilius - puzzlės. Kaip antai Portal, Talos Principle. Reikia galvot, o ne plaukti pasroviui. Ir tai iš šono atrodo, kad visai kitoks roleplayingas, taip hardcoras, bet jis kažkuom vežą. Na, man sunku lyginti, kai aplamai pats turiu vos kelias GURPS sesijas už diržo, bet sakau, ką jaučiu. Iš pasakojimo kas ten dėjosi - kabina, nes viskas kažkaip TIKROVIŠKIAU, like in real life. Seksime toliau naujienas, sesijas ir Povilo bei Tomo reportus.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 16:39 »
nu dar pamasciau ir ikisiu savo trigrasi....
jei viskas yra per daug hardcore galima viska lengvinti ir siaip palosiam ramiai. Mano tikslas nera jus nukankinti, bet jei viskas tampa kankyne irgi nera gerai, nebera svarbiausio - FUN. Gal as realiai per daug reikalauju  arba kazko nepadarau kaip reikia, nu bet oh well kaip pasakysit :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 17:00 »
Aš siūlau pabaigt kaip buvai sumąstęs - tokiu sunkumo lygiu kaip ir pradėjom. Kai pabaigsim šitą scenarijų - tada ir pakalbėsim ar buvo per sunku ar normaliai. Šiandien su Žydre šnekėjom tuo klausimu apie 7dienį. Pastebėjau, kad praktiškai visada kai lošdavom mes turėjom laisvę ateit ir tiesiai klausinėt NPC apie dalykus, kur šiaip gyvenime taip nedarytum. Šį kartą viskas kitaip - daug sudėtingiau ir mes tam tiesiog nebuvom pasiruošę :) PVZ juk lengva pasakyt - eik tik ant baltų plytelių, nes gausi per nagus.. tą akimirką atsimeni bet ilgainiui primiršti ir gauni į ausį. Čia manau tas pats nutiko... Pvz kai Marius su Pofke patraukė į biblioteką ir pradėjo klausinėt apie žmogų. Mums tai atrodė normalus žaidimo elementas, kurį darydavom visą laiką. Tačiau pamiršom, kad šį kartą bandom žaist truputį sunkiau.
Į tą pačią temą pagalvojimas: jei aš atsidurčiau tokioje šnipo situacijoje - aš prieš eidamas klausinėti apie dokumentų padirbinėjimą - namie bent porą valandų pagalvočiau ir alibi ir klausimus ir apgalvočiau pasitraukimo kelius ir slėptuves. Žaidžiant laikas sukasi greičiau nei realiam gyvenime ir to pagalvojimo gaunam mažiau. Dėl to ir atrodo dalykai sudėtingesni nei yra iš tikrųjų. Namie, prieš žaidimą aš buvau sugalvojęs savo veikėjo alibi tame miestelyje - iš vokietijos atvykęs psichologas, kuris tiria ankštų erdvių poveikį naujiems darbininkams, bei laisvalaikiu domisi vietinėmis legendomis ir istorija. Tačiau mano pasigalvojimas ties tuo ir pasibaigė. Dabar turiu savaitę apmąstyti problemų sprendimus iki kitos sesijos.

Viskas gerai Tomai. Nemažinam sunkumo, pavarom ir užbaigiam nuotykį... o tada imsimės normalių aptarimų.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 17:33 »
Pridėsiu ir aš truputi apie sekmadienio GURPS. Per sunku tikrai nebuvo ir tai nereiškia kad buvo ir laibai easy, klaidu padariau nemažai truputi ne taip viena info interpretavęs :D už tai manau atsiimsiu  :)  Kas liečia pati žaidimą  iš tikrųjų bent man toks jausmas buvo kad visi stipriai pasimetę lakstom visur kur po biški ir pilstom iš tuščio į kiaurą. Tai kaip sakoma nuo žioplumo vaistų nėra, nes tikrai prieš partija nesusigalvojau jokio alibi, kad jei kas tardytu išsivartytum ar keliaujant į kita šalį karo metu pasiimt tos šalies valiutos :D O ne pasimėmus puondus , bandyt mažame prancūzijos kaimelyje apsipirkt  :whack: , gerai kad tomas dar tą leido padaryt  :)  Galima sakyti pas mus dar nėra daug patirties rimtesniu GURPS žaidimų. Užtat pirma partija buvo sunkoka, bet padarę išvadas ką darėm ne taip ir ko įmanoma tikėtis  eisi lengviau. Pirma blynas iš mano pusės kaip žaidėjo gerokai svilstelėjas  :D  Reiks pasitempt ir iš klaidų mokomasi , kas liečia GM priekaištu 0 , to aš ir tikėjaus man tikrai patiko toks "hardcore" jei galima pavadinti.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2015.12.06 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Gruodis 07, 2015, 20:47 »
Trumpai ir aš pridėsiu keletą savo pastebėjimų. Iš esmės viskas buvo OK, tik gal mes kaip žaidėjai buvom šiek tiek nepasiruošę tokiam žaidimui. Visų pirma mes visiškai nešnipiškai žaidėme, tiesiog per daug sukeldavom įtarimų ir kaip Tomas teisingai išsireiškė - forsavom į priekį. Matyt tai persidavė dėl to, kad visos mūsų prieš tai buvusios sesijos būdavo vienadienės ar dviejų susitikimų. Visas veiksmas vykdavo daug greičiau. Geras pavyzdys su tuo knygų skaitymu. Kiek galima skaityti, kai jau norisi vos ne iškart gauti kokios nors naudingos informacijos. Bent taip būdavo anksčiau, bet čia panašu su tokiais dalykais "nepraslysim". Kaip supratau kampanija yra kampanija, čia nebus greito veiksmų rutuliojimosi, turime iš lėto iflitruotis į miestelėnų gyvenimus, neišsiduodant rinkti naudingą informaciją ir tokiu būdu artėti prie pagrindinio tikslo. Na ir žinoma saugotis, nes galim mirti! Tikras hardcoras, bet manau kitaip ir negalėjo būti. Teks galveles pasukti, o svarbiausia - veikti logiškai. Lauksiu kitų sesijų ir nesvarbu kaip bus su pačiu manimi, ar mirsiu, ar negalėsiu ir kas nors pakeis mane, bet kokiu atveju visą scenarijaus eigą norėsiu žinoti ir sekti įvykius. Bent jau tokia tema man labai patinka :good: