Autorius Tema: Stalo RPG diena Daiskarde  (Skaityta 10251 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Stalo RPG diena Daiskarde
« Įrašytas: Sausis 16, 2016, 19:40 »
Šiandiena klubui buvo neeilinis šeštadienis  - šiandieni pirmą kartą buvo padaryta „Daiskardo RPG diena“.
Po tam tikru techninių pataisymu ir bendru susitarimu buvo nuspręsta, kad vietoj pirminės renginio vietos – IQ Zonos, buvo pasirinkta šią dieną daryti klubo patalpose.
Tai ką mes veikėm? Ką daugiau veiksi, jei pavadinimas pasako pats už save – žaidėm RPG. Pirmą kartą tą dalyką darėm vienu kartu prie trijų stalų. Meistravo 3 GM – aš, Povilas ir Gintaras (kuriam tai buvo kaip jis sakė – „nekaltybės praradimas kaip GM :D )
Pagrinde žaidėjai sudarė asmenis kurie arba visai nebuvo žaidę arba buvo žaidę kokį vieną kartą, todėl viskas vyko intruduction lygyje, tačiau manau, kad nuo to kokybė nesuprastėjo, o galbūt ir anaiptol buvo geresnė dėl mažesnio informacijos kiekio.
Du meistrai vedė GURPS, o aš toliau specializavau Call of Cthulhu. Scenarijaus aptarinėti nenoriu, kadangi yra tikimybė, kad esant reikalui aš jį dar išsitrauksiu ir jis bus pravestas kam nors kitam (su tam tikrais pakeitimais), bet pasakysiu tiek kad buvo lošiamas CoC horror mindfuck‘as, kas ir man pačiam buvo naujo ir šiaip galiu pasakyti, kad visai patiko :)
Noriu padėkoti žaidėjams  už puikų žaidimą, kadangi nors jiems buvo pirmas kartas tačiau pastebėjau, kad jau įpusėjus žaidimui jie puikiai įsijautė į personažus ir „pagavo“ esmę ir kablį tame reikale :)
Labai tikiuosi, kad jiems patiko ir kad ne paskutinį kartą juos mačiau prie stalo žaidžiant RPG. Iš tikro norėčiau paprašyti, kad netingint parašytų atsiliepimą apie šiandieną ir ne tik, kad pasidalintu įspūdžiais tačiau ir tam, kad būtų galima susidaryti bendra vaizdą ir apie gerus dalykus ir apie taisytinus.
Dar vienas dalykas  - noriu asmeniškai pasveikinti Gintarą prisijungusi prie GM ir pirmą kartą savarankiškai pravedusiam sesiją. Smagu ane? :D tai gal iš jo pusės irgi sulauksim komentaro.
Reziume – buvo labai smagu, pabuvom, pažaidėm, atsigėrėme ir po visko visi draugiškai nuėjo pavalgyti picos ir atsigerti po draugystės bokalą :) Ačiū Povilui už organizacines pagalbas ir moralinį palaikymą.
Taigi tikiuosi, kad šis renginukas buvo nepaskutinis ir kad tai taps gražią tradiciją, kad ir kas ketvirtį padaryti tokį renginį ir kad prisijungs ir nauji žmonės ir tie kurie jau buvo.
Taigi, dar kartą dėkoju visiems už dalyvavimą ir lauksim atsiliepimų (Žydrė sakė, kad dar duos ir kitą atsiliepimą apie praėjusį campaign, ko labai laukiam) :)
Ačiū ir iki greito :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Stalo RPG diena Daiskarde
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 17, 2016, 10:51 »
Keli žodžiai iš mano pusės.
Pirminis tokios dienos sumanymas buvo susietas su IQ Zona dėl galimybės po ranka turėti alaus ir kitko atsargas. Bet kaip tolesni įvykiai parodė - galima pasitikėti tik savais žmonėm. Todėl ačiū Mariui už leidimą naudotis mūsų 517 kabinečiuku. Kitas dalykas - GM. Tomas ir aš jau užsitarnavę GM reputacijas, tačiau norėjosi pritraukti daugiau žmonių, o tam reikėjo dar bent vieno GM. Pofke buvo pasižadėjęs pravesti kaubojų sesiją, bet pasirodo jis yra žioplys ir užmiršo, kad jis 6dienį turės dalyvauti magico prerelease. Va čia ir pasirodo 6dienio herojus - Gintaras. Žmogus ne tik, kad per trumpą laiką sugebėjo pasiruošti maždaug 4 val sesijai, bet ir savotišką GM nekaltybę prarado... Ir dar naujų žmonių (net nebandžiusių šito) tarpe. Šaunuolis G ir belieka tik palinkėti nesustoti ir prisijungti prie manęs ir Tomo kartas nuo karto pravedant kokį nuotykį.

Aš pats vedžiau sesiją savo porai draugų (su viltim, kad jie pas mus apsilankys dažniau) ir Žydrei. Veiksmas vyko mano jau anksčiau sukurtame apšąlusio Murmansko mieste ir papildė prieš tai vestą istoriją. Žaidėjai su savo sumanymais buvo mane įvarę į kampą, bet pavyko padaryti rišlią istoriją. Istorijos čia giliau neaprašinėsiu - ji skirta sužaidimui klube. Panašu, kad mano pasaulis pildosi :D yessss... Bet supratau, kad jei noriu tęsinio, mane kas nors kitas turi remt prie sienos ir sakyt "Povilai darom". Tad jei kas norėsi pabūt falloute šiaurėj - drąsiai sakykit. Užtrukom kiek ir planavau 4 val, maniškiai liko patenkinti... Po to dar užbaigėm viską picom, alum ir aptarimu ir užskaitėm įdomią dieną.

Pliusai: mačiau, kad visiems patiko; Gintaras; Galimybė daryt tokius dalykus savo teritorijoj; toks geras startas tarsi ragina tokį renginį padaryti kada nors vėl.

Minusai: maža patalpa + tiek žmonių = daug triukšmo ir kartais sunkumai susikalbant (bet tas neišvengiama); nevienodas sesijų užbaigimo laikas (bet tas yra žiauriai sudėtinga ir ateina tiktai su patirtim).

Dar kart ačiū dalyvavusiems ir prisidėjusiems :)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Ats: Stalo RPG diena Daiskarde
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 17, 2016, 22:53 »
Šaunuoliai! Sveikinu su pirmu blynu  :good:

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Stalo RPG diena Daiskarde
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 25, 2016, 15:47 »
Visų pirma ačiū, kad pakvietėte išbandyti tokią gerą pramogą. Visų antra-atsiprašau, kad taip ilgai ruošiausi parašyti atsiliepimą.

Taigi atsiliepimas-puiki diena, daugiau tokiu.:D

O jei truputį plačiau, tai buvo labai įdomu išbandyti RPG. Ir užjaučiu GM, kad jie turi susidoroti su visokiom nesąmonėm, kurias sugalvoja žaidėjai. Ir siaip juos manau slegia labai didele atsakomybe padėti žaidėjams, kai jie pradeda trypčioti vietoje ir kartais pakenkti, jei viskas einasi per gerai. Tuo RPG tikrai įdomu, kad vienas žmogus veiksmo sukūry gali koreguoti visą eigą.
Kitas aspektas yra informacijos davimas. Mūsų žaidimas vyko "visi prieš sistemą", tai tas nelabai turi įtakos, bet esmė kad ne visi herojai sužino kažkokia tai info. Tai tiesiog būtų daug realistiškiau, jei kitam name esantis herojus nežinotų ką aš radau stalčiuj. Aišku čia jau GM sprendimas ar ta informacija kritinė ar ne, ar vestis tą žmogelį už durų ar sakyti prie visų. Kažkokio paprasto sprendimo nežinau (nebent visi laukia už durų ir užeina į kambarį tik tie, kurie yra toje pačioje lokacijoje ir taip sukasi ratas :D ), bet čia tik mano pastebėjimas ir gal čia yra norma RPG žaidimuose.
Pradžiai toki mano pastebėjimai ir tikrai labai laukiu kito RPG seanso ir pasisėdėjimo po jo su picom. :) Ačiū visiems GM už įdėtą darbą.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Stalo RPG diena Daiskarde
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 26, 2016, 09:13 »
Dėkui Gedui už gerą žodį :)
Dėl informacijos pateikimo, tai čia jau kaip sugalvoja GM. Šiaip būna tikrai tokių atveju, kada dalis žaidėjų arba vienas koks yra išsivedami į kitą patalpą idant tik jis žinotų kažkokią info ir būtų jo sprendimas ar dalintis su kitais žaidėjais ar ne :) šiuo atveju kadangi žaidėm trumpą variantą to daryti nereikėjo, nes nelabai buvo ir tokios crusial informacijos, kad gali žinoti tik kažkas :) bet šiaip pastebėjimas geras, bet čia jau tą apsprendžia GM, aišku yra buvę tokių atvejų kada pats žaidėjas paprašo nueiti kur toliau nuo kitų ir pasitarti, tai čia tas yra labai sveikintina :)