Žaidimai > Stalo RPG

RPG info ir registracija

(1/2) > >>

Versetty:
Neatsibodau dar? :) ką padarysi, štai aš ir vėl apie tą patį :)
Praėjo kažkiek laiko po mūsų pabaigto nuotykio ir aš po truputi ėmiausi iššūkio sau - ruošiuosi vienam campaignui, kuris savo dydžiu ir atsiliepimais lenkia visus kitus. Taip, jis yra žvėriškai ilgas, tačiau jo nereikia bijoti ir skubinti, juom reikia mėgautis :)
Kadangi manau, kad esam pribrendę visi imti jautį už ragų, tai labai norėčiau pradėti po truputi rinktis žmones tam reikalui. Truputis informacijos:

Kadangi campaignas yra didelis ir ilgas ir jį atžaidinėsim skausmingai ir kruopščiai aš nenoriu jo rushinti taigi visų pirmą - atsakysiu i gal kitiems aktualu klausima - ne, mes jo nelosim vien tiktais klubiniu laiku. Idant tam, kad netrugdyti laiko skirto boardgame'ams t.y. vienas kitas sekmadienis - taip, tačiau kitą laiką derinsimes tarpusavyje kas žais ir rinksimes ar po darbo ar šiaip laisvesniu laiku savaitgalį ir skirsim po porą valandų į savaitę (ar dagiau, pagal galimybes, norus ir poreikį visuotiniu susitarimu). Tai nėra tikrai toks kritinis laiko kiekis kurio manau nebūtų galima rasti ir susiderinti 1 kartą per savaitę :)
Dėl ko 1 kartas per savaitę? Dėl to, kad tiesiog neužsimirštu informacija ir vyktų procesas. Kaip minėjau campaignas yra ilgas (bet patikėkite manim, jis vertas to). Esant klausimams atsakysių plačiau arba asmeniškai į PM ar gyvai.
Dar kai kas -  campaign yra deadly. Deadly toks, kad turbūt nesu dar matęs, todėl, tie kas žais ir mirs - veikėją galės pakeisti kitu. Žinoma visada išlieka ta minimali minimali tikimybė išgyventi ir jei jum tai pavyks - jus laimės kūdikiai ir jūs tikrai lošiat super protingai (apie tai papasakosiu plačiau irgi lošiantiesiems)
Paskutinis dalykas - kaip sakė Povkė - "čia turbūt toks dalykas, kur yra lošiamas vieną kartą gyvenime". It's true. Taip kad, be my guests....

Taigi grįštam prie reikalo - planuoju pradžią padaryti 02.19-02.21 (tame tarpe kurį susiderinsim kad visiems tiktų startas.
Man realiai reikia iki 4 savanorių (Povke ir Gintaras sakė 100% tai jiems liks tik patvirtintį mano spėjimą):

1. Gintaras
2. Povkė
3. Gedas
4. ...

Gedas:
As irgi noreciau prisijungti. :oops:

Hornis:
Ar mane priimsit?  :paladin:

smikis:
Aš in, kiek galimybės leis.

Versetty:
Gintarai - galimybes derinsim visiem priimtinu laiku bet pora valandu per savaite rasim manau visi :)

Gedai  - welcome you're in! :)

Hornis - Jei gryzinesi is uk mielai prasom :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją