Autorius Tema: Didysis RPG :)  (Skaityta 52911 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #30 Įrašytas: Kovas 18, 2016, 10:44 »
nu as galiu ir ant 16 val. nes baigiam anksciau siadnien darbus vis tiek :) lauksim povkes ziniu....

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #31 Įrašytas: Kovas 31, 2016, 19:33 »
Šiandien skambino Povkė ir pradėjo dėstyti sąmokslo teorijas apie tai, kad: "gal pasikėsinti į Gaviganą", "mumis praveš kaip kontrabandą per jūrą dėžėse su silkėm" ir t.t.
dar karta pasikartosiu, ką ir sakiau praeitą kartą - kodėl jūs grežiat iš akmens vandenį? Aišku jei jum tai patinka tai welcome bet nesitikėkit tokiose situacijose gauti kažkokios informacijos ir galvoti - kodėl čia taip viskas neaišku vis tiek. Plius kaip sakiau Povkei - nu kam jūs ten VISKĄ imat? taip, gali būti kažkas naudingo, bet gali būti ir tuščia. Naudokit skill checkus - turit occult, cthulhu myhtos ir kt. Pamatot scrolla prašykite metimo ar jis kuom nors gali būdi įdomus, jei ten kažkas tikrai duosiu pamėgint išsiaiškinti, jei ne tai kokia velnia viska dėt kaip Santa Clausui į maišą? :) Jūs patys nebeatsimenat ką kur ir kiek pasidėjot. Kitam kartui padarykit TIKSLŲ sąrašą (pavadinimas - krūva buteliuku netinka) - ko nebus sąraše - to nebus ir banke. Reikia tikslumo. Patikėkit bus aiškiau ir Jums ir man.

Vienas toks niuansas - kur prašėt smuglinimo, gal ne taip supratom vieni kitus bet JŪSŲ tikrai niekas nesmuglins. Tą gali padaryti kažkokiem jų daiktam/ginklam. Jumis niekas neprasidės - geriausiu įmanomon atveju į kažkokią šalį už sienos bet tikrai ne į Afriką. Arfikoje reiks vizų, pasų. Ten bus kontrolės punktai ir t.t.

Prašėt kažkokios informacijos iš buhalterinės knygos. Ten yra maždaug tokia informacija - įrašai siekia maždaug nuo trys metai atgal iki dabartinių dienų. Sužymėta eksporto siuntos. Daugelis yra Ho Fong'ui į Šanchajų, Randolfo Shippingas Darwine, Australijoje, ir daugelis kitų Egipe, New Yorke, Tokijuje, Odesoje, Kalkutoje, Los Angele, Rio de Ženeire. Tipiškas įrašas atrodo taip - 4/9/25 - sąskaita 32121, 60 cm statulėlė, auksinė - į Ho Fong Imports, Šanchajus.

Taigi namų darbai - TIKSLUS sąrašas turimų/saugomų daiktų. PRIVALOMA!!!
Ką veiksit kitą sesija? keliausit ar būsit vietoj?

Ar rytoj tinka kaip buvo pradžioj šnekėta 16.00 ???

lauksiu atsakymų

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #32 Įrašytas: Kovas 31, 2016, 21:32 »
man tinka

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #33 Įrašytas: Kovas 31, 2016, 21:54 »
Dar sis tas - perskaitykite propsus ir ka turite susirase gal pades informacija tiksliau sudelioti :)

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #34 Įrašytas: Balandis 01, 2016, 09:32 »
Man tinka.
Manau keliausim i Egipta arba Sanchaju.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #35 Įrašytas: Balandis 04, 2016, 09:31 »
nu tai ka, dar karta - Welcome to Egypt!
rytoj renkames ane? kelinta valanda pasitikslinam nes nepamenu is tikra? Gintarai kada tu ten sakei gali?

Siaip apie penktadieni praejusi - normaliai pasistumejot si karta :) sveikinu! ka planuojat veikt grubiai papasakokit?

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #36 Įrašytas: Balandis 04, 2016, 12:11 »
As galiu nuo 18h, taip biski veluodamas. Turiu minti eit pas ta ciuva kuri karlailas apvoge, kur senis apibufino kaip pati pavojingiausia zmogu pasaulyje (neatsimenu vardo). Reikia padirbet dar ties legenda, bet noteciau pabandyt jam pastukint penhew fonda ir gavigana, gal pranesus jam kur yra tas biustas iseitu su juo susidraugaut. Cia zinoma jei jis pats nepriklauso kultui kokiam. Dar labai knieti issiaiskint kur yra Jackas Brady ir kame reikalas kad su juo siekia susidorot kultistai.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #37 Įrašytas: Balandis 08, 2016, 09:25 »
planuojames rinktis antradieni. Jei gerai pamenu Gintaras sake 18 val. kaip praeita karta.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #38 Įrašytas: Gegužė 10, 2016, 20:52 »
Tomai, kada tesiam šitą reikalą? Nežinau kaip kolegos, bet aš jau baigiu pamiršt kas kaip. Reikės dabar puse sesijos dalintis prisiminimais  :D

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #39 Įrašytas: Gegužė 18, 2016, 21:10 »
Teoriskai man tinka kitas antradienis t.y. 05.24
Kaip kitiem? Povke? Gintaras? Gedas? Laikas nesvarbu sakykit sava

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #40 Įrašytas: Gegužė 18, 2016, 23:54 »
Galiu nuo 19h. treciadieni - sestadieni laisvas.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #41 Įrašytas: Gegužė 19, 2016, 00:23 »
Tinka bet kuri diena po darbu, 05.24  19 val man tinka  :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #42 Įrašytas: Gegužė 19, 2016, 20:36 »
Aš biški gal ne tiksliai išsireiškiau. 24d. aš galiu nuo 19h. 25-28d. galiu betkokiu laiku.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #43 Įrašytas: Gegužė 19, 2016, 21:07 »
Nu tai davai 25 d. Jei visiems tiks tada galesim anksciau pradet

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #44 Įrašytas: Gegužė 19, 2016, 22:36 »
Na pagaliau! :) Ok, as galiu 25 d. nuo 17:10.