Žaidimai > Stalo RPG

Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)

(1/4) > >>

Povils:
Kažkas nutiko anam įrašui ir man nebeįjungia. Tai darau iš naujo temą ir aptarimus.

GM: Povils
Sistema: GURPS

Žaidėjai:
1. Tomas
2. Žydrūnė
3. Pofke
4. Damaja

Supratau, kad darysiu veikėjus Tomui ir Damaja. Pofke bus sus savo senuoju, Žydrė irgi iš seniau turi savo mergaitę.

Naujiem charam man reikia žinot kelis klausimus:
Rasė:
Žmogus - visko vidurys. Draugauja su ugnim
Nordas - didelis, stiprus. Kažkas tarp barbaro ir vikingo. Truputį žino magiją. Draugauja su vandeniu ir sniegu
Azanas - kinietis + japonas. Beveik kaip miško elfas. Nestiprus, imlus magijai, greitas. Draugauja su žaliaja gamta.
Arabas - imlus magijai, greitas, godus auksui. Draugauja su smėliu ir saule
Nykštukas - neimlus magijai, stiprus, nedidelis. Godus auksui. Draugauja su akmeniu ir žeme

Maždaug skillsetas:
Fighter / Ranger (archer) / Paladin / Cleric / Monk / Thief / Mage / Druid

Kodėl tu nori prisijungti prie "Aanuso Fisterio samdinių kompanijos? (auksas, reikia kažką tėvui įrodyt ir t.t.)

Damaja, jei nesunku pakartok savo veikėją? Human/Ranger.. O tikslo neatsimenu.. Kažkas su Invisble Silence arrow shot išvystymu?

damaja:
Jo Human reingeris Edge'as Silvercloak'as,

o prie Aanuso Fisterio samdinių kompanijos nori  prisijungti nes nori ištobulinti/išvystiti "Invisible soundless arrow of Doom" - ISAD techniką, žodžiu
jam reikia Parčio, nes solint nenori rizikuoti treniruotis šios technikos esant multiple targetams nes gali baigtis liūdnai :D (pakol jos neišmoko bla bla ) :D

Povils:
ok. supratau :) laukiu kitų pasisakymų :)

Simuck:

--- Citata iš: Povils  Birželis 28, 2016, 15:18 ---Kažkas nutiko anam įrašui ir man nebeįjungia. Tai darau iš naujo temą ir aptarimus.

--- Baigti citatą ---
Magišku būdu nulėkė visas praeitas topicas, kol kas nežinau kodėl ir kaip prikelt. Galiu pasitelkt kung fu ir pakopypastint postus jei yra reikalas.

Povils:

--- Citata iš: Simuck  Birželis 28, 2016, 15:34 ---
--- Citata iš: Povils  Birželis 28, 2016, 15:18 ---Kažkas nutiko anam įrašui ir man nebeįjungia. Tai darau iš naujo temą ir aptarimus.

--- Baigti citatą ---
Magišku būdu nulėkė visas praeitas topicas, kol kas nežinau kodėl ir kaip prikelt. Galiu pasitelkt kung fu ir pakopypastint postus jei yra reikalas.

--- Baigti citatą ---

Jei gali - pažiūrėk paskutinius įrašus. Damaja aprašė savo veikėją, aš padėkojau.. ir jei po šitų įrašų kažkas yra - būtų labai gerai jei papastintum

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją