Apie bites > Turgelis

Kortu imautes

(1/4) > >>

Nostromo:
Planuoju labai greitu metu uzsisakyt ateiciai imauciu, gal ka domina ?
Imautes skirtos board geimu kortoms specialiai. Ismatavmai - 94 x 62 mm. Tinka ziauriai daug geimu, dauguma is ju zaidziama musu klube : Doom, World of Warcraft, Citadeles, Cash'n Guns, Mamma Mia, Bonanza, Ticket to Ride, Lords of the Rings, Last Night on Earth, Starcraft ir dar daugybe kitu.
As uzsakau PREMIUM sleevsus, kurie yra 125 % storesni, todel ilgiau islaiko kortas idealios busenos. Tokie sleevsai dabar yra "uzmauti" ant mano Doom ir Starcraft geimu kortu. Si sekmadieni bus SC sesija, astinesiu Starcrafta, ka domina, galesim primatuoti sleevsus, jei tinka sakykit.
Sleevsai bus 50 vienetu pakuoteje. Pakuotes kaina - 10 LT.

P.S. Sios imautes netinka Magijos kortoms !

Dowydas:
Jei kam kitokių reiks, tai aš iš ebay sakausi karts nuo karto, tai man ne problema nupirkt  :smile: , jos yra plonesnės (Mayday Games gamybos), bet kaina mažesnė.

WebAdmin:
Last Night on Earth - netinka. toms kortoms eina MTG įmautės

Nostromo:
Joa, as irgi uzsakau is Mayday Games. Ten yra neblogu sleevsu, be paciam saite ju sleevsu matmenys neteisingi, nurodyti mazesni. Ir daugeli reikia pre-orderint. Tai kam reiks plonesniu, kreipkites i Dowyda, kam storesniu - i mane.
Ir butinai matuokit, nes kaip Andriux sake, maza ka, gal kokiam geimui kortos padarytos mgt standartu.

Dowydas:
Šiaip dažnai vienom kortom tinka 2 rūšių sleeves, pvz man ant Warrior knights ir World of Warcrafta tiko dviejų dydžių, vienos tik tik telpa ir labai apsispaudžia, o kitos laisvai užsideda ir dar lieka po milimetra vietos iš visų pusių, tai nelabai patogu, nes slankioja ir gali iškrist korta, o kai apsispaudžia tai patogu, net nelabai matos kad įmautė uždėta

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją