Autorius Tema: 2016.09.18 Sekmadienis  (Skaityta 12794 kartus)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2016, 08:19 »
Man tinka eclipse,

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2016, 11:44 »
Man irgi tinka

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2016, 12:45 »
Man tinka eclipse

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2016, 13:11 »
Tada būsiu prie daugumos, tiks ir man.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2016, 13:15 »
Cool. Vadinas tempiamės Archipelago ir Eclipse.  :good:

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Rugsėjis 18, 2016, 23:01 »
Nu va dar vienas 7dienis atėjo ir prašliaužė. Buvom susirinkę 5iese ir sakyčiau visai normaliai išsitaškėm. Planavom imt du riebius žaidimus, bet pasirodo mums užteko ir archipelago ilgio ir taukų ant duonos.
Geras tas Archipelago... Lošiau gyvenime 3ią kartą ir jau labiau supratau ką darau, bet kai turi kaimyną Pofkę - tai gyvenimas pasidaro labai sunkus. Gavau užduotį, kad gausiu(m) taškų už uostus ir turgus, tad pirmą raundą nieko nelaukęs pasistačiau tą uostą, prisiskyniau ananasų ir pardaviau juos į užsienio rinką susirinkdamas tobulus 16 pinigų už tokį laimikį. Bet čia buvo turbūt vienas vienintelis geriausias mano ėjimas, nes likusį laiką smarkiai kentėjau nuo mus visus užgriūnančių negandų, pakritusių darbininkų, kaimynų užimančių mano statytus uostus ir t.t. O realiai tai pralošiau dėl savo durnumo, nes kaip šiandien išsiaiškinau - PIRMAS DAIKTAS KĄ STATAI YRA BAŽNYČIA. Dzin tie uostai, ananasų skynimas ir prekyba. Bažnyčia. Va kur esmė. Nes kai užpuola negandos - ir tu neturi kaip pasistatyti savo išvirtusių darbininkų - labai ir labai pradedi trokšt turėt tą nelemtą bažnyčią.Šiaip tai smagiai palošėm, padariau kelias foto, padariau bandomąjį video, gal kada gyvenime parodysiu ar pamatysit per youtube. Tiesa pasakius buvo visai smagu sukt šitą dalyką (kalbu apie foto ir video) - atrodo kad mūsų hobis kažkoks turtingesnis pasidarė. Kitą kartą varysiu ilgesnį video, kur matytųsi ir žaidimo raundas, žaidėjų atsiliepimai, situacijos komentarai ir t.t.

Viską paėmus į krūvą - likau paskutinis ir su dideliu noru pakartot žaidimą. Galvojom, kad laimės Pofkė, bet jį vienu taškiuku aplenkė pirmą kartą dalyką bandęs Simas. Šaunuolis, sapudžiu dešinę ir laukiu tolesnių pasiūlymų dėl archipelago.

Toliau Simas pabėgo, o mes likę pačiupom For Sale - žaidimuką, kurį (kaip Pofke sakė) Tomas Vaselis glosto naktim kai nesimiega. Labai fainas fileris, greitai susižaidžia - tikrai siūlau visiems pabandyt. Man teko garbė nusipirkt kartoninę dėžę kaip gyvenamą vietą, kurią vėliau sugebėjau parduot už berods 5litus. Ir lauko tualetą turėjau, kurį atidaviau už dyką.... Bet nepaisant mano tobulų pirkinių - sugebėjau savo turtą neblogai parduot ir laimėt žaidimą. Jėėė.

O dasimušimui pasiėmėm Splendorių. Jis toks iki skausmo paprastas, kad net sudėtingas.. Jei prie kitų žaidimų girdėti nuolatinis šurmulys - tai čia sėdim tylomis paskendę savo galvose ir tik kartas nuo karto pasakom garsiai ką darom. Lyg kokioj pokerio partijoj skamba žetonai rankose ir galvoji savo sekančius 2-3-4 veiksmus į priekį. Nepaisant atrodytų nykokos išorės žaidimas yra jėga, ir visada mielai prisėsiu jį sulošt.

Tai va toks 7dienis. Nuotraukas galit pamatyt Daiskardo FB puslapyje, gal kada ir video bus įkeltas (kaip bandymas). Nors buvom 5iese - smagiai pasėdėjom ir tikrai esu patenkintas 7dieniu. Siūlau ir kitiem nepatingėt prisijungt kitą kartą :)

https://www.facebook.com/Daiskardas-stalo-%C5%BEaidim%C5%B3-klubas-151262770678/photos/?tab=album&album_id=10153972447370679

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: 2016.09.18 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Rugsėjis 19, 2016, 20:36 »
2016-09-18 Archipelago  ;)

In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming