Autorius Tema: 2016.09.25 Sekmadienis  (Skaityta 12182 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.09.25 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjis 26, 2016, 09:11 »
Laba diena su vištiena. Buvo 7dienis, buvo ir piliečių klube. O tie piliečiai ant vieno stalo bombino MTG, o mes prie kito stalo siuntinėjom vienas kitą ant 5 raidžių ir visaip negražiai vadinom :D

Pirmiausia sužaidėm Boss Monster - labai fainas žaidimukas su gera grafika. Man kortos nėjo (na kad normalų dungeon pasistatyčiau), bet stengiausi išsikapanot iš paskutiniųjų. Per tą stengimąsi nepaskaičiavau, kad neleidęs laimėt Gintarui (ir tuo pačiu privertęs pralaimėt) ir pats turėsiu palikt požemius. Nors rašant dalykus šią akimirką supratau, kad nepadariau vienos iš savo suprogramuotų kombinacijų... kuri būtų leidus laimėt. Bet ei... vakar buvo bokalizacija. Tad atsiprašau Gintaro kad taip nachališkai pasielgiau :)

Toliau griebėm Troyes. Asmeniškai man šitas mažas ir sudėtingas niekutis labai ir labai patinka. Bet va turiu problemą, kad vis neperkandu jo iki galo. Ypač kai žaidimo gale sužinai už ką galėjai susirinkt n taškų, bet tuo nepasinaudojai, nes neteisingai supratai kortos veikimą.......... damn.... Nu bet šiaip buvo neblogas galvosūkis, antra vieta dalinausi su Simu, o laimėjo Marius, su kuo jį ir sveikinam. Gal daugiau komentarų kiti numes apie šitą žaidimą.

Va o galui tradiciškai Splendorių pačiupom. Jis rimtai yra tyliausias žaidimas kokį turim - easy to learn, hard to master :D

Žodžiu 7dienį aš asmeniškai užskaitau, nes teko garbė sulošt net 3 žaidimus, kuriuos mėgstu. Buvo jėga, ačiū prisijungusiems

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.09.25 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjis 26, 2016, 09:39 »
Su Troyes korta tikrai sufailinau, nepyk Povilai :'( Ateity būsiu atidesnis.
Marius, beje, jaučiu pamušo Troyes ėjimo mąstymo rekordą - galvojo kokias 5 min :D

tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016.09.25 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjis 26, 2016, 11:50 »
Povilai, aš pats būčiau tavo vietoj taip pat padares:) o Tu bandei Simo turima LUNA? Ten didesnis galvosūkis nei troyes.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016.09.25 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjis 26, 2016, 11:55 »
Simo vaizdinės priemonės mane visad pralinksmina :D Bet c'mon ten buvo tikrai ką pamąstyt, nes turėjau daug gerų kaulų išridenęs, tad reikėjo pamąstyt kuriais geriausiai būtų buvę sužaisti kol dar juos turiu :) partija šiaip buvo gera ir daugiau mažiau visi apylygiai rinkom taškus, kaip sakant nebuvo aišku iki pat pabaigos kas laimės.
Sveikinu beje Povilą įsigyjus priešą  :D Bet iš tikro šįryt į galvą toptelėjo, kad mes vakar vieną svarbų ir esminį momentą praleidom Boss Monsteryje. Taigi Gintaras labai jau skubėjo su tais savo herojais, ko pasekoje gavo iš Povilo burtą ir tokiu būdų prapylė partiją, nors galėjo laimėti. Link ko suku? O gi jei man atmintis neapgauna tai gintaras turėjo eiti paskutinis po Povilo (pagal XP eiliškumą), Tiesiog Povilas būtų pirmas prasileidęs herojus ir padaręs numiro, o Gintaras nebūtų begavęs iš Povilo burtų, kas būtų leidę jam laimėti. Good story bro! :D Užtat neskubėkit kitą kartą ir žiūrėkim eiliškumą, aš ir kažkaip užsikonfjuzinau ir praleidau šį faktą  :)
Pabaigoj Splendorių sumetėm, tai visai gerai susižaidė po ilgesnės pertraukos. Gintaras kažkaip greitai surinko tuos 15 taškų, ypač su paskutine korta +5 driokstelėjęs.

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: 2016.09.25 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugsėjis 26, 2016, 22:18 »
2016-09-25 Troyes  ;)

In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming