Autorius Tema: 2016.10.09 Sekmadienis  (Skaityta 12569 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalis 05, 2016, 12:34 »
Laba, sekmadienį būsiu.
Jei nesunku, įsimesk Bang the dice game :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalis 05, 2016, 20:55 »
Ne visai prie temos, bet... aš pamenu, kad esu pažadėjęs pravesti Battlestar Galactica sesija šio geimo first-timeriams ir dar pamenu, kad kažkas iš tų first-timerių yra pažadėjęs ten sudalyvauti. Man nuo ryt - atostogos, turėsiu daugiau laisvo laiko. Tad jei bus noro netolimoje ateityje - informuojam Ramą.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 09:35 »
Žaidžiame Alhambra, Blood Rage & Bang !!! The Dice Game:

In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 10:45 »
Visai geras video gavosi :D
Gerai matosi kaip "čirškinam" vieni kitus

galeonas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 15:44 »
Zaidet eclipse ?

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 16:21 »
Nope. Nežaidėm... Pažaidus Alhambrą ir Blood Rage buvom likę 5iese, o tai lygu 40 min taisyklių aiškinimo + minimum 3 val žaidimo. Tai geriau paėmėm masinius kauliukų ir kortų žaidimus

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 17:06 »
Ze Raport:

7dienį buvom visi 8. Labai smagu tas šurmulys ir vienas kito lesiojimas tarp stalų. Mano stalas lošė Alhambra. Klasikinis 2003 metų Spiel des Jahres titulo turėtojas, paprastas kaip 2x2, bet taip pat turintis vietos galvojimui. Justas su Pofke pastoviai lesiojo vienas kitam smegenis, Marius daug mąstė, na o man pavyko nuskint pergalę net peršokus 120 taškų ribą. Sėdau ant baltų ir žalių kortelių rinkimo ir statymo. Kiti kolegos pešėsi tarpusavyje ir dažnai užlipdavo ant lygiųjų grėblio kai reika dalintis taškus. Labai puikus ir nesudėtingas žaidimukas.. net mano uošvienei patiko. Va o po to prasiėjo šiokia tokia maišatis, nes ponas Marius buvo pasiūlęs agricola, o ponas Justas prisiminė šitą pasiūlymą. Buvo atgabenta dėžė, išpakuota ir net paaiškintos taisyklės, bet žaidimas taip ir nesigavo, nes per tą laiką vienas po kito atkrito žaidėjai. Tuo tarpu Simas, Tomas, Milius ir naujas žmogus (berods Aleksas) skaldė Blood Rage. Galvojau kad Tomas vėl paims pergalę su savo šamikus ūsorikus padaru ir mirtim kur tik išeina, tačiau naujokas kaip pylė, tai maža nepasirodė... aplenkė visus beveik ratu. Šaunuolis ir spaudžiu dešinę...



Alhambra



Blood Rage



Bang

Va o paskui ėmėm Bang!!! the dice game. Esu žaidęs ir kortinę versiją ir turiu pasakyt, kad šita su kauliukais kokius 20 kartų patiko labiau. Žaidimas greitas, be didesnių pauzių.. net jei ir tave nušovė - nereikia laukt pusvalandžio kol visi išmirs (ir dar tuo tarpu išsiaiškins ką daro viena ar kita korta). Nu žodžiu "Peslys Joe" taip ir nelaimėjo, bet gerą laiką apturėjo. :D

Va o toliau, nežinau kokiais būdais, bet paėmėm Munchkiną. Ten yra wtf žaidimas. Pusę partijos sėdėjau nesuprasdamas kas vyksta... Taisyklės išeina prieblandos zonoj... nu čia gauni, tada kažką dedi, va rasę pasidedi, dabar gali tartis, dabar negali. Dabar jau vėlu trukdyt kitam, vėlu prašyt pagalbos ir t.t. Tai manau supratot, kad man tas game - nelabai.

Bet viską susumavus - 7dienis buvo laaabai linksmas. Senai buvo toks smegenų lesiojimas ir satyros proveržiai (ypač iš Versečio pusės). Dieną labai užskaitau :) Video yra viršuj, gal kada ir fotkės fb atsiras

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 17:42 »
Nu šaunu matyt, kad ir naujų ir senų veidų sugūžėjo  :) veiskmas vyksta !!! :good: Keep it going !!!
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Spalis 10, 2016, 19:04 »


Analysis paralysis in progress :D
Šiaip tikrai buvo smagus sekmadienis. Juokingiausia buvo kai chebra kelioliką minučių sprendė ar lošt Agricolą ar ne, taip labai nervindami Marių :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.10.09 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Spalis 11, 2016, 02:25 »
Nu keliolika minučių spręst ar žaist vieną geimą, ar ne - čia yra nedaug. Pas mane kai susirenka penktadieniais shaika, tai keliolika minučių sprendžią ką žaist iš DAUG geimų ir paprastai kokiems 4 limpa geimas, vienam ne. Aišku, visada yra burtažodis "Descent", nors šį penktadienį jis man nesuveikė....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...