Autorius Tema: 2016-10-28 Penktadienis  (Skaityta 7448 kartus)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
2016-10-28 Penktadienis
« Įrašytas: Spalis 24, 2016, 08:28 »
Sveiki (na bent aš jau sveikas pagaliau)
Ką žaidžiam? :)
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016-10-28 Penktadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 25, 2016, 09:47 »
Aš ir vėl negalėsiu..
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016-10-28 Penktadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 25, 2016, 09:48 »
Šliuželiai išvažiuoja į Vilnių

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016-10-28 Penktadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 26, 2016, 14:28 »
Pasikeitė planai, penktadienio vakaras laisvas :)
Ar dar pasirodytų kas nors?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016-10-28 Penktadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 28, 2016, 23:26 »
Susirinkom šiandien tryse - aš, Matas ir Karolis. Dar prieš atvarant Matas skambina man, klausia ar turiu raktus, nu sakau turiu. Sako mano raktai nerakina 517, nu galvoju šakės, nejau kažkas savavališkai spyną pakeitė? Atvarau, Matas išsitraukė raktus, kurių turėjo net dvi kopijas darytas skirtingose vietose, nu ir akurat - nerakina. Vienas išvis net netinka, kitas sulenda iki pusės ir nė krust. Pasirodo mūsų kabineto toks sudėtingas raktas, kad ne visiems raktininkams įkandama. Anyway, įėjom vistiek :)

Buvom nusprendę lošt Small World Underground, tai ir sėdom tryse. Kaip žinia, trims žaidėjams mapas gana mažas, bet vienam žaidėjui savivaliaut vienam kampe susidaro nemenka galimybė. Tai va, vakaro vinis buvo Karolio paimta rasė - Immortal Igors. Sunku net apsakyt koks čia overpowered reikalas buvo. Igoriukai renka visus nukariautus tokenus (net ir savo) vietoj to kad jie eitų į dėžę ir gali mainyt santykiu kiek žaidėjų prie vieno į naują tokeną (šiuo atveju 3:1), o Immortal sako, kad jei nukariauja tave, visi tokenai atitenka savininkui, nė vienas neina į dėžę. Tai va, Karolis buvo tikrai nemrtingas ir su ta rase išbuvo visus 10 raundų iki pat žaidimo galo! Dar taip niekad nesu matęs, kad per visą partiją nė karto nemarintų rasės. Nu ten dar buvo ir kitų gerų bajerių, pvz buvo vieta kuri duoda 3 taškus, paskui atsirado skeptras, kuris dvigubina plote gaunamų taškų skaičių. Tai Karolis dar užsimetė ghost apsaugą, kuri padaro vietą immune, ir ramiai sau rinko po 6 taškus už vieną teritoją, o sumoj vidutiniškai apie 14 per turną :D Nu žodž, mes su Matu tai lošėm daugmaž žmoniškai, bent po du kartus pakeitėm rases, ir dar įpusėjus žaidimui nusprendėm, kad Karolio neaplenksim ir pakovokim dėl antros vietos. Man nepavyko, likau trečias. O Karolis surinko virš 130 berods, kosmiškai :o
Tokia vat įsimintina partija :)

Dar turėjom truputį laiko, tai sumetėm Splendor. Vėl laimėjo Karolis ir pats stebėjos kaip čia stebuklingai laimėjo du geimus per dieną. Nu kur nelaimėsi kai Pofkės nėra :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016-10-28 Penktadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 29, 2016, 10:05 »
Su raktais problema tame, kad darom kopija nuo kopijos kopijos. As du kartus bandziau nuo Povkes raktu kopijuot ir nesigavo, raktininkas iskart pasake kad negarantuoja ar veiks. Paskui nuo Mariaus raktu berods kopija dariau ir tai laukiniu duru raktas stringa...

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2016-10-28 Penktadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 31, 2016, 10:56 »
Tejjp... Imortal Igor kombinaciją reikia drausti! Turėjau galimybę pradėti su jais, bet pasirinkau kitą rasę, nes Imortal Igor pasirodė nobodoka strategija. Nuo pat pradžių jaučiau, kad tai gali būti OP ir vėliau įsitikinau, kai Karolis nuspredė pasiimti :D O, vis gi, reikėjo imti ir marinti kuo greičiau - nes nuo pat pradžių, jau buvo aišku, kad realiai nieko negali padaryti Karoliui, ir telieka su Simu tik pasikapoti, o mums besikapojant Karolis ir toliau auga pasiimdamas mūsų lavonus. Žinojimas nuo pirmo ėjimo negali nieko paddaryti truputį įnešė nuobodulio mano stalo pusėje.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku