Autorius Tema: 2016-11-06 Sekmadienis  (Skaityta 11756 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016-11-06 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 07, 2016, 20:18 »
Seniai taip žlugdančiai nesijaučiau, kaip kad šioje Lewis & Clark partijoje :) padariau gal kokias 2-3 kritines klaidas, kurios man skaudžiai kainavo. Bet vis dėlto tęsiant resursų temą, kodėl arklys negali būti resursu..? :D

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016-11-06 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 08, 2016, 11:35 »
Žaisti TTA be karo, aliancu ir visos tos politikos galima tik naujiem zaidejam zaidziant pirma karta ir tik tam kad susigaudyt zaidimo mechanikoj. Zaidziant ne pirma karta be karo butu tik toks didelis pasiansas kur kazkas kazka daro ir tiek. Nereikia ismest is zaidimo vienos nemazos dedamosios. Karine galia irgi svarbi ir zaidziant su karais tampa svarbu koks yra skirtumas tarp priesininku, o ne tik kad but ne paskutiniam. Šįkart man kolonija per skaudžiai kainavo ir dar suveike toks unluck faktorius, kad Povilas su Karoliu turėjo rankoj reidu kortu. Skaudziausiai buvo kai Karolis is manes pavoge tris lemputes, kuriu butent tiek man ir reikejo, nors bet koki kita resursa buciau atidaves mielu noru. Tas mane sustabde kazkur dviem trim turnais, per kuriuos visi spejo toli pabegt ir man beliko but tik donoru. Pats ju vietoje buciau dares taip pat  :)