Daiskardas :: stalo žaidimų klubas

Klubo reikalai => Klubo susitikimai => Temą pradėjo: Nostromo Vasaris 04, 2011, 07:59

Antraštė: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Nostromo Vasaris 04, 2011, 07:59
Yo !

Ka kursim sekmadieni ? As noretau Wow arba Doom. O ko noretu tamstos kolegos ?
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Dowydas Vasaris 04, 2011, 08:37
Manes nebus  :(
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Xemnon Vasaris 04, 2011, 08:41
As atsinesiu decka suproxinta, ta kuri vesiuos i barselona ... tikriausiai :). Seip noreciau Red Dragon Inn'a ishbandyt, jei butu galimybe :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Versetty Vasaris 04, 2011, 09:42
dragon inn noreciau as irgi nes jau senai prasiau as jo bet buva apsirges tai negavau paragaut :) siaip as visai pabreinstormint noreciau ir su gurpsais bet cia klaustuku daug kas kaip ir panasiai :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: ExLegendz Vasaris 04, 2011, 10:36
Resistance apšilimui, dooma galiu lošt, ar šiaip pageidavimu neturiu :) RDI man irgi visad tinka.
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: visoks Vasaris 04, 2011, 10:44
Tarans buvo minejes kazka apie thrones... o jei ne tai net nzn.. RDI prie sirdies, bet visa sekmadieni jo nelosi.. noretusi kazko gilaus. small world gal net noreciau pakartot, galima ir cash n guns. gal net ir Emperor... tik tiek, kad dar nesu issitikines su 100 proc dalyvavimu :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Simuck Vasaris 04, 2011, 11:03
Pas Sauliuką kaip visad - norai dideli, konkretumo nedaug :D
Turėsiu Dominion ir Ad Astra, gal kas susidomės.
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Maroom Vasaris 04, 2011, 11:10
RDI nesu net bandes tai noreciau ir as ji isbandyti. Ad Astra ar SW taip pat gundo :smile:
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Versetty Vasaris 04, 2011, 11:48
Nu TAINIA TAUN butu gerai prasukt :D jei nebus RDI tada imu Ad astra, ten gintars sake lb gerai los ane? :D reik paziuret ant kiek :D
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Nostromo Vasaris 04, 2011, 19:03
Niu, jei shaika zais, tai reiks atsityst RDI. Gaila, kad nezasim dideliu geimu, o juk pagalvojau ir Starcrafta senei kalem. Niu bet matyt nepribrendo dar..taigi, kadangi net 3 requestai del RDI, tai sita nesuos. O del kito geimo..jau senei noriu Carcasonne subelst, bet kazkaip nepavyksta. Siaip Doomui uztektu zmoniu, bet tada kitu geimu nepabandyciau, o juk dar norisi su Xemu pasauli nuo ligu pagelbet, a jei Mindaugas atsines. O gal ir SW reiks atsinest, visgi noriu iki galo isitikint, ar imanoma suvaryti nekromanta.
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Xemnon Vasaris 04, 2011, 22:24
as uz SC pats buciau, losiau online apie metelius, norisi ir stalo versija isbandyt :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: padauža Vasaris 05, 2011, 00:35
Aš negarantuoju, kad ateisiu laiku, nes yra didelė tikimybė, kad vėluosiu. Bet norėčiau sužaisti Carcassonne.. labai labai   :D   RDI irgi neatsisakyčiau jei liktų vietos.
Pasistengsiu nevėluot  :smile:
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: smikis Vasaris 05, 2011, 01:13
Taip, Tomai aka Evil universe master, dabar jau nebebaisu su tavim susiremt dėl visatos užkariavimo :) Carcassonne irgi prisijungčiau, kaip ir prie smallworld'o. Viduj yr subrendęs noras rimtam smegenu islydžiui, tai, Ramai, please su Doom'u nebetempiam arba turesit išmokint Starcrafta :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Nostromo Vasaris 05, 2011, 12:02
Shaika, as jau susibalamutinau - taip buna, kai susikaupia geimu, kuriuos jau senei zaidem...
Ok, kadangi norinciu yra daug - padarom taip. Si sekmadieni vis tik atsinesiu Red Dragon Inn, nes kol kas daugiausia norinciu yra. Ir svarstau del Carcasonne vs Smallworld dar. Nu bet dar turiu visa sestadieni ir puse sekmadienio.

Va, o tada tariames taip - kita sekmadieni atsinesiu dideli geima, tai bus arba Doom, arba Starcraft. Jei Gintarui dar nepraeis smegenu islydis - tai maloniai kvieciam prisijungti prie koshmaro. Xem kvieciamas irgi. Jei kalba eina apie Doom, tai kyla klausimas - kas GM'ins ? Jei as, tai tada jums reiks dar vieno patyrusio marino, tokio kaip Edis, Dovydas arba Mariukas...kitap bus baisu...
O jei Staras bus nubalsuotas, tai trise visai normaliai turetume prasisukt, plius dar tai, kad reiks issaiskinti taisykles. O bus daugiau, dar galimas variantas 2x2 teamais taskytis, esam bande - visai fun ! Pameni, Dovydai, tada kai istaskem zergus, eh ? :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: ExLegendz Vasaris 05, 2011, 12:17
Jei man nesimaišytu tie pabaisiukai ant doomo, gal ir aš pabučiau evil :) O dėl stariko, tai 2v2 daugiau veiksmo, nei tryse, du kalas, o trečias taranas laimi :D
O dėl karkazones vs smallworld tai negaliu padėt apsisprest
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Xemnon Vasaris 05, 2011, 13:51
Zerg rush ftw... anyway, doom'a noreciau as pa gm'inti bet nujauciu kazka blogo :)
P.S. as uz SW'a
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Simuck Vasaris 05, 2011, 13:58
Ramai, ko tu taip malies? :) Toks jausmas, kad čia paskutinis susitikimas šiais metais ir reikia viską susinešt ir sulošt. Carcassonne galiu aš pasiimt, o tu imk RDI ir SmallWorld. Nematau bėdos.
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Dowydas Vasaris 05, 2011, 19:53
Aš gal pasirodysiu kokia 3-4h
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Nostromo Vasaris 05, 2011, 20:12
Uwaga ! Yra 95 procentu tikimybe, kad manes nebus klube, nes varom i Klaipeda pirkti masinos ! Tada teks atideti mano planus kitam sekmadieniui. Bet masinos mes jau ieskom nuo spalio menesio, tad jei cia bus tikrai geras variantas - ciupsim ir nukris rupestis nuo galvos. O jums linkiu gerai pageiminti !
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Maroom Vasaris 05, 2011, 22:03
Gaila RDI nebebus, taip tikejausi isbandyti  :cry:  na bet nieko, bus dar tu progu, o ant apsilimo gal koki reistance bus noro sumesti, as visai nieko pries :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Simuck Vasaris 06, 2011, 10:28
Tiek planavimo ir še tau :) Na kaip nors išsiversim.
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Nostromo Vasaris 06, 2011, 18:45
Citata iš: "Simuck"
Tiek planavimo ir še tau :) Na kaip nors išsiversim.

Uz tai mes dabar turim masina ! Uj, pavargau snd , labiau emociskai gal..

Ka geiminot ?
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Hornis Vasaris 06, 2011, 19:36
Taigi, pradžioj geiminom Pasipriešinimą - mes su Tomu iš karto atkalėm sistemą ir išaiškinom visus blogiečius ir nors mumis nelabai pasitikėjo, mes įrodėm, kad esam teisūs ir paskutines misijas darė tik gieriečiai :)
Po to žaidėm Dominion - Tomas, Simas, aš ir Viktoras. Laimėjo Viktoras (begginers luck), užtat sabotioras ir tinatown buvo ant bangos :)
Po to žaidėm Ad Astrą tik Simą pakeitė Gintaras ir prisidėjo Airis. Na, asmeniškai aš paskraidžiau su lėktuvėliais, pašaudžiau pew pew pew pew ir nepastebėjau, kaip Tomas laimėjo :D Asmeniškai man jis nuobodokas pasirodė. Tada mes su Tomu pratęsėm savo epines MTG dvikovas: rezultatas 30-23. Mano pario shieldas pasiskundė feast famines kardui, kad jį sulankstė elfai ir jame virė sriubą, todėl kardas Tomą pirmas partijas draskė į gabalus. Vėliau mano monstrai pavargo gaudyti po vieną mažutyčius elfus ir jiems pavyko vėl atsiplėšti. Toks šiandien vat buvo turiningas sekmadienis :)
Man :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: ExLegendz Vasaris 06, 2011, 19:49
Per pasipriešinimą, pastebėjau kelis niunsus, kuriuos įneša expansionas, šnipam vienas kitam rodyt savo korteles yra feil, nes iškart įtarimas ant abiejų, reikia kažkam pasiaukoti. Dar Simas, biški negerai sužaidė, išsidavė pradžiai kad yra šnipas, o po to balsavo už geriečius, kai jo balsas lemiamas buvo ir šnipai  gavo malku :D Kadangi kitur vietu nebeliko, palošiau MTG, po to gavom dominioną, likau antras, ir ant galo pridaužėm 6 ima linksmai :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Versetty Vasaris 07, 2011, 07:40
Trumpai apie sekmadieni.....

Palosem snipus, labai greitai demaskavom snipus kurie dar megino purtytis jiems mestu kaltinimu bet teisybe nugalejo ir nors pas Artura galvoj dege serveriai ir zmogeliukas jo galvoj ant deganciu serveriu pilste benzina ir isteriskai juokesi, greitai musu kampas (as, Gintaras ir Arturas) perkandom kame saknys ir teroristai liko nieko nepese va taip :D
Toliau Dominion, as, Simas, Arturas ir Viktoras - turbo TAINIA TAUN i trasa!!!! likau antras, bet juoko buvo nemazai :D labai smagiai dejosi kortos PAWN - PIAUND!!! :D
Veliau atejo eile jo didenybei Ad Astra - atejo Gintaras kuris sako - as tau metu issuki!! Nu paprakaitavom tai kaip reikalas bet vis tiek laimejau ir likau nenugaletas galaktikoj, bet Gintaras kaip padavanas vejasi ir stirpiai :D Galu gale mum abiem nebeuzteko tasku lentos, suniokojom galatika ir palikom kitus be resursu ir be nieko, bet cia jau detales detalytes  :twisted:
Nu ir ka galu galuj sakom reikia pratest Epic Mataron su Arturu.....
Elfai skaniai papietave Troliu sriubos is pario shieldo ramiai sau sedejo ir lauke kada vel gales niokot ...deja...ateja pario shieldo draugelis KARDAS su protection from green ir black (pats tobuliausias derinys man :D ) nu ir prasidejo.... :-x  sparde elfus kas netingejo - ateina wurmas kuris turi dalini shrauda (mana instantai ir niekas jo neveikia, o Arturas gali ka nori daryti) uzsimeta kardziuka ir rukyk :D du turnai ate ate elfai... (kaip tas wurmas karda paima be ranku? :unknown: ) reziume skriaude elfus vakar kaip kas mokejo ir netingejo, ant galu galo keleta partiju atsilose jie tik, rezultatas pas Artura parasyta koks :) liko nebedaug mum jau zaist...apie 50 metu iki pabaigos partijos :D
Sekmadienis, uzskaitytas ir uzanspauduotas. :drinks:
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Nostromo Vasaris 07, 2011, 10:18
Wurmas su dančiais paima kardą aš manau... :)
Antraštė: Re: 2011.02.06 Sekmadienis
Parašė: Maroom Vasaris 07, 2011, 13:46
Na sis savaitgalis man asmeniskai praejo su daug gan greitai susizaidzianciu zaidimu. Suzaidziau 2 partijas resistance, kuris su papildymu pasirode gana lengvas gerieciu atzvilgiu, manau kada reiktu dideliam skaiciui zaideju suzaisti be papildymo (bent pabandymui)  :smile:  daugiau ciupau MtG, Tomas paskolino man savo epini elfu decka, tai is 3 berods kovu, nemokedamas 2 laimejau  :D tikrai kietai surinkta kalade, nors buvusiu varzovu ir ne ka prastesni. Kitos kortos nustebino savo nerealiais "pribambasais", bet realybes neatitinkanciomis kainomis :D  po to teko isbadyti dominiona su daug dar nematytu kortu (taina taunas!). Smagi partija buvo, iki kol nepradejo varzovu (ypac gerdos) saboteurai kristi vienas po kito... smagiai teko nusimetyti i siukslyna savo 6 pergales taskelius :cry:  bet visa laime gerai viskas baigesi, oh boy i win  :D  vakara damusom su 6 ima, smagiai prisijuokem per ta zaidima :smile:   po sio zaidimo kazkaip uzsinorejau kada kokias ir picikes suzaisti. O siaip manau kita savaitgali noresis kazka jau ilgesnio ir rimtesnio suzaisti :yes: