Daiskardas :: stalo žaidimų klubas

Žaidimai => Magic: the Gathering => Temą pradėjo: Simuck Sausis 29, 2013, 15:23

Antraštė: Gatecrash draftas
Parašė: Simuck Sausis 29, 2013, 15:23
Vieta: Klubo patalpos (Tilžės g. 170, V aukštas, 514 kab.)
Data: Vasario 9, šeštadienis.
Laikas: 13 val. pradžia
Kaina: 40 lt
Formatas: GTC+GTC+GTC
Prizai: 1 boosteris nuo žmogaus

Dalyvaujantys pinigus paduoda Tomui (arba siunčia jam į sąskaitą, kurią jis tikiuos čia parašys) iki vasario 3 dienos.

Registruojamės:
1. Simonas Kapučinskas
2. Tomas Glazauskas
3. Povilas Gecas
4. Tomas Kosteckas
5. Tomas Samuilis
6. Vaidas Aleksandravičius
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Snickito Sausis 29, 2013, 15:35
Mane kaip gal nes dabar sergu
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Hurris Sausis 29, 2013, 16:01
me is in :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: TomasKJ Sausis 29, 2013, 18:55
in. litus atnesiu tiesiai i drafta jei galima :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Versetty Sausis 29, 2013, 19:42
siaip sorry bet uzmest neturiu kaip, tai geriau butu arba paduot arba pervest arba paprasyt kad kas uzmestu vedant ar duodant :(
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: ExLegendz Sausis 29, 2013, 20:24
visi tokie nusivylė ką patraukėt, bandot dar? :D
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Simuck Sausis 29, 2013, 20:57
Citata iš: "ExLegendz"
visi tokie nusivylė ką patraukėt, bandot dar? :D
Jop.
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: goldenas Sausis 30, 2013, 10:44
tureciau dalyvaut ,paaiskes savaitgali si .
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: waidas987 Sausis 30, 2013, 17:39
Gales dar pasakyti sy sekmadieny klube? dar nezinau, ar busiu laisvas kita sestadieny...
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Versetty Sausis 30, 2013, 18:21
galesi, tik jeigu dalyvausi atnesk is karto uz drafta pinigus sekmadieni :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: goldenas Vasaris 03, 2013, 18:39
as dalyvauju , tai ka mes turim? 6 gaunasi ?butu gerai nors 7 ,bet is bedos ir 6 pazaisim :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: waidas987 Vasaris 03, 2013, 19:43
me in.
vaidas aleksandravicius.
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Simuck Vasaris 04, 2013, 09:32
Registracija baigta, esam šešiese. Sueis :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: goldenas Vasaris 04, 2013, 14:01
Citata iš: "Simuck"
Registracija baigta, esam šešiese. Sueis :)
jei sesiese busim ,tai siulau sulosti 5 ratus kiekvienas su kiekvienu ir nebedaryti topu , o kadangi boosteris nuo zmogaus ,priziniam gaunas 6 boosteriai ,siulyciau pirma vieta 3 boosteriai ,antra 2 ,trecia 1 .Ka manot?
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Versetty Vasaris 04, 2013, 14:12
kaip liaudis nubalsuos :) man jokia skirtuma, tiek kad topai idomiau nes gali kad ir budamas 4, laimet drafta :) nu bet kaip chebra pasisakys :)
realiai butu galima ir 3 ratai, tokiu atveju atsinesiu laptopa prasuksim ant raporterio ir nereiks sukt galvos del paringu :)

boosteriai jau vaziuoja, siandien vakare turesiu pas save :) ciur Gideonas mano :D
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: TomasKJ Vasaris 04, 2013, 15:21
Visai smagu butu sulost su kiekvienu. Nebebutu s*p***o pusfinalio. :D
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: TomasKJ Vasaris 04, 2013, 20:48
Gal imanoma bent pusvalandziu pavelint drafto pradzia? nes kaip pasirodo man sestadienis dirbamas, ant 12:30 speciau..
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: goldenas Vasaris 04, 2013, 20:58
Citata iš: "TomasKJ"
Gal imanoma bent pusvalandziu pavelint drafto pradzia? nes kaip pasirodo man sestadienis dirbamas, ant 12:30 speciau..
man tinka ir 12.30 , o del 5 ratu ar 3-4 ratu ir top 4 tai man nesvarbu irgi,kaip norit,tik pasiuliau
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Versetty Vasaris 04, 2013, 22:05
o gal tinka 14? ana karta karta greitai spejom tai jeigu tinka visiems LABAI noreciau nuo 14 :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: goldenas Vasaris 04, 2013, 22:29
Citata iš: "Versetty"
o gal tinka 14? ana karta karta greitai spejom tai jeigu tinka visiems LABAI noreciau nuo 14 :)
tinka
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: waidas987 Vasaris 04, 2013, 23:11
Citata iš: "Versetty"
o gal tinka 14? ana karta karta greitai spejom tai jeigu tinka visiems LABAI noreciau nuo 14 :)
Jeigu jau galima noret, tai noreciau anksciau... wisgi, kai kurie po sio draft gali wakarop tureti planu. bent as tai turbut turesiu...
bent 13h butu gerai daryti.
nors kaip jau bus, taip. kaip nors issiwersiu :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Simuck Vasaris 04, 2013, 23:22
Tada galutinai nuspręsim penktadienį. Man realiai irgi norėtųsi anksčiau, bet prisiderinsiu prie kitų.
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Hurris Vasaris 05, 2013, 16:38
Nu man nera irgi jokia skirtuma kada pradesim , tai jei tomas negali anksciau galim daryt 14 val  :smile:
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: TomasKJ Vasaris 05, 2013, 16:43
Pasikartosiu, as spesiu ant 12:30 ir as balsuoju uz tuos kurie nori kuo anksciau. :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Versetty Vasaris 05, 2013, 17:48
kadangi dauguma vis del to nori anksciau, ok, VERCIUOS per save kulversciai ir meginu speti atvykt ant 13 :) gaunas puse per puse tiek vieniem tiek kitiem :) manau tikrai spesim ir anksciau pabaigt ir t.t. :) jei ka - nemiegosim draftindami ;)
13 valanda, a db tink visiems? :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: TomasKJ Vasaris 05, 2013, 17:54
Man tinka :)
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: goldenas Vasaris 05, 2013, 17:56
Citata iš: "Versetty"
kadangi dauguma vis del to nori anksciau, ok, VERCIUOS per save kulversciai ir meginu speti atvykt ant 13 :) gaunas puse per puse tiek vieniem tiek kitiem :) manau tikrai spesim ir anksciau pabaigt ir t.t. :) jei ka - nemiegosim draftindami ;)
13 valanda, a db tink visiems? :)
gerai
Antraštė: Re: Gatecrash draftas
Parašė: Versetty Vasaris 10, 2013, 11:15
nu visi duoda raportus tai duosiu ir as apie vakar vykusi GTC drafta :)
draftinom tvarkingai ir graziai is 3 GTC boosteriu, prizinis pulas 6 boosteriai.
realiai ka rinkti apsisprendziau tik po pusantro boosterio nes iki tol emiau grinai kas atrode skaniausia bet kazkaip vis dingdavo kitos kortos (matyt ne viens rinkau ta pati) taigi siaip ne taip apsisprendziau ir pradejo plaukt po truputi kas reikalinga :) susidejau WB decka su dviem (kas parode yra game winner :D) One Thousand Lashes :)

1 partija vs. goldenas - realiai pirma partija buvo lenktynes su laiku, ant jo riebalo uzmestas tas pats minetas One Thousand Lashes, o jis mane musa su wurmais 7/6  :o  bet siaip ne taip jauciu ant 1 life laimejau, antra partija mane suede per kokius 3-4 turnus, kai as pasidejau pirma padara jis jau turejo kokius 6 :D trecia panasiai kaip pirma partija lenktynes su laiku bet laimiu :)

2 partija vs. Simas - pazvengem, pazvengem sedom lost, pirmoj ejom lygiai bet man labiau pasiseke, o antroj jam mana screw man rods buvo tai ten baisu nebuvo :)

3 partija vs. Povke - pirmoj partijoj as sedziu su 4 W landais ir nieko negaliu padaryt mane tiesiog lesa, o antroj papuoliau alfa strike ant rizikos, o jis is lando nulipde flyeri ir mane damuse :)

pusfinalis vs. Vaidis - vaidis kol kas tikrai rodo nebloga zaidima, pre buvo 4 (pataisykit jei klystu), drafte irgi ramiai sedejo top4 , kiek girdejau stumdavo po 18 zalos per turna , tai kazkaip buvo neramu. Bet deja jam, man abi partijas atejo puikios rankos ir zinodamas kas pas ji per stebuklas kalade, viska ka jis puole kisdavau savo jam po ratais, ir mane isgelbejo spekit kas , ogi one thousand lashes ir vienas flyeris su extort :) ir taip abi partijas.

finalas - Povke. Nu va emem revansa is povkes, kuris pusfinali sugebejo nugalet goldena :) tiksliai nepamenu, tiek kad ilgai kankinau jo viena dragona :D atejo drakonas - one thousand lashes, jis sugeba ji nusimest, as dar antra uzdedu, jis vel sugeba nusimest, as exile jo padara, jis in response is jo pasidaro 3/3 froga :D nu lb enoying buvo drakonas :) nu bet kazkaip pavyko laimet :)

tai va reziume, reabilitavaus is po praito drafto kada likau paskutinis turbut :D ka idomaus patraukem kam idomu? Per drafta turejom 1x Domri Rade, 1x Boros Shocklanda, 1x Master Biomanser :)
beje limitede korta Biomass Mutation pasirode yra tokia bomba kad net asara rieda :) Povkei ta korta laimejo turbut kokius 4-5 matchus:) tai va tokie vat ispudziai :)