Autorius Tema: 2018-11-25 Sekmadienis  (Skaityta 4947 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-11-25 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 26, 2018, 10:56 »
Mano eilė :)
Tai va, visų pirma, pagaliau įvyko Gloomhaven debiutas klube, su kuo reiktų pasveikti Pofkę gavusį geimą gerom sąlygom. Kadangi šiaip tai gana brangus daiktas, galvojau teks ilgokai dar laukt kol kas įsigys, bet vą, lo and behold.
Matau kiti jau spėjo prirašyti pliusų ir minusų, tačiau aš manau tai nėra sąžininga tokio tipo žaidimui, kurio mes pražaidėm gal 2%. Bet mintys šiek tiek susigulėjo, tai šį tą galiu pasakyti:
- žaidimas startas buvo gana nesudėtingas, nepaisant jo svorio: žaidi dvi kortas, vienos kortos viršų, kitos apačią, viskas;
- tai nėra 100% grynas coop, kiekvienas turi ir savų tikslų, tai man patinka;
- viskas žaidime elegantiškai padaryta, neperkrauta nereikalingu flavoru kad beletik teksto būtų;
- monstrų statsai puikiai padaryti, kiti žaidimai galėtų pasiimt pavyzdį.

Žaidime yra visko daug, bet kitaip ir neįmanoma. Pofkei tik reiktų atsirūšiuot visus monstrų tokenus ir kaunterius, kad būtų greitesnis startas.
O dabar kas dėl pačios žaidimo eigos – pagyvensim pamatysim. Manau būtų galima rašyt konkretesnį ir objektyvesnį review, kai bus sužaista 10+ scenarijų. Dėl to ar vertas #1 irgi, negalima spręst ir poros scenarijų. Kol kas man žaidimas pasirodė įdomus. Jei žaisim 1-2 kartus į mėnesį manau bus pats tas.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-11-25 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 26, 2018, 21:58 »
Smagu buvo paskaityt nuomones apie Gloomhaven  :good: Norėsis išbandyti, juolab kad neturiu nieko prieš, prieš žaidimus už sistemą.