Autorius Tema: 2010.03.30 ( Antradienis )  (Skaityta 16013 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.30 ( Antradienis )
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 07:39 »
Andriukai, potkiu nebus, bo nebuvo Gintaro irgi Edzio !
O vakaras buvo ganetinai linksmas pasakysiu...is kart noriu padeka isreikst Sauliukui, kuris vakar vargsas sukandes dantis, per kancias sulose netgi dvi magijos partijas ir pajudejo turnyras musu siek tiek :) Juk taip sunku ji pagaut pazaist ! Ir dabar jam liko atkentet tik kokias dar tris partijas ir visks :)
Kalem dar Dominion, Sab ismegino pirma karta ta geima, tai buvo prisipirkes kaimu ir su jais dare chain reaction, kai vienas kaimas duoda du actionus, jis uz viena actiona meta kita kaima, kuris vel duoda jam actionu, siaip dar vagiu gildija labai gerai veike, man pavyko nemazai pavogti is kolegu, o Evelinai pavyko pavogti man atrodo netgi Simo sidabro ! Ji beje ir laimejo, o as uzemiau paskutine garbinga vieta.
Pradzioj tiesa dar losem kirmeliukus, bet smagiai pradejes juos ant galo kazkaip nebeliko kas losia, apart Sab ir Eves, tai jinai tyliai taip ir graziai juos supakavo ir tuom viskas pasibaige.
Nu ir aisku losem TSURO. Ten crazy geimas, imanoma realiai sulost per koki 10 min. jei ne trumpiau. Tai pats "trumpiausiai losiamas geimas kluba" , man taip atrodo...bet neblogas, kokybiskai padarytas ( labiausiai man patiko taisykles, ant vieno lapo, kaip vokas toks sulankstytas ).
Nu kas dar...beje, sveikinam Neriju, kursai vel pradejo rodytis klube su dviraciu. Jis vakar su merginomos isbande UNO ir dar per peti maciau kazkas lose su Evelina koridoriukus, ar tik ne Nerius ( Versetty brolis ) ??
Ir da Kolia paskui i vakara atejo pabuchtelint...taigi zodziu musu buvo nedaug, bet linksmai sedejomes uztat ! End of review, kai saka...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.30 ( Antradienis )
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 08:32 »
Vakar buvo tikrai smagus vakaras, nes labai daug small game sužaidėm, aš visai užmiršau, kad žadėjau kiekvieną kartą papaveiksluot :D, nu nieko sekanti kart  :smile:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.03.30 ( Antradienis )
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 08:36 »
ai.. visada smagu kai as esu :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.