Autorius Tema: 2010.04.18 (Sekmadienis)  (Skaityta 20282 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandis 18, 2010, 19:12 »
Nu vo, siandien losem GURPS, dooma, sankt peterburga, siek tiek magicko, dominiona ir jei ko nepaminejau prasom papildyti mane  :smile: Nu kadangi losiau GURPS tai apie kitus zaidimus nelabai ka galiu papasakoti tik tiek kad is po dideliu vilciu pagaliau praeiti dooma pirma scenariju viltis liko viltim ir baigem kaip visada :D Del GURPS tai is tikro asmeniskai man lb smagus ir linksmas buvo scenarijus su saunu happy endu :) kiti manau prides zodeli viena kita apie sia die

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandis 18, 2010, 19:50 »
Niekas nemirė, tik spintelė, dėl to aš truputėlį nusibraukiu sau EVIL taškų, kitą kartą bandysiu pasitaisyti  :evil:
Šiaip, buvo smagu, nebuvo, kaip galima buvo tikėtis žaidžiant non fight geimą, stabdžių, ganėtinai lengvai slydot siužetu, tik atmosfera jei būtų buvusi scary - tada būtų buvęs didesnis efektas, bet jei pasirinkot apšviestą salės pusę - jūsų teisė rinktis :D

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandis 18, 2010, 19:59 »
Meistras, turiu uzduoti muzika :P
O siaip labai gerai buvo, tik aisku kaip visda po ilgo zaidimo patiriau brain damge :) Bet kolduniukai atstaineja sveikata po biskiuka! Jo spinteles gaila, bet pacioj prdzioje, ji labai jau isipi..., tai jos galas buvo aiskus :)

"reikia nunesti ta spintele i ta kambari ir sudeginti"
"-kodel jis suristas.... -cia musu toks fetishas"
42 is the answer \"(bow)\"

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandis 18, 2010, 20:16 »
Gurpsai kaip visada buvo labai fun,patiko. Su spintelė gerai, kad susitvarkėm, žinos kaip mumis pult... Frazių tai tikrai buvo gerų, reiktų įrašyt kokia sesija :D, beje man patiko, kaip Arturas atžaidinėjo berniuka, žiauriai gerai atrodė :D Gaila doomininku, kad vėl nepavyko marinam, bet aš iškart pasakiau, kad nepavyks, nors šį kart naudojo kitokia taktika  :smile:

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandis 18, 2010, 22:19 »
jo...pasiilgau GURPS'ų :)
Šauni diena kaip matau buvo ;)  :good:
Mes tai 4se MEQ palošėm, Sauronui (man  :Yahoo!: ) šiaip ne taip pavyko užkariauti middle-earth  :evil: Buvo noras dar revančą daryt, bet nutarėm kitą sav jį daryti :)
Doovydas potkes atsiuntė - einu sukelti į galeriją ;)
TrustNo1

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandis 19, 2010, 00:24 »
Aye, losem neprastai visi. Taigi Doomo buvo tiek norinciu, kad snd net dviem neuzteko vietos, bet nera to blogo, kas neiseitu i gera, Gurpsai manau jiems atsvere su kaupu si pasisedejima klube. Vat o blogis visada laimi, ka ir snd pavyko padaryti su Doomu. Bet supratau viena, kad pagaliau gali buti pasiektas ekvilibriumas, kitaip sakant - zaidimo pusiausvyra, bo snd grizes karstoj vonioj drybsojau ir masciau kaip cia man pavyko sumaitoti marinus ir nesuvokiau iki galo kaip...tikrai buvau pershikes vienu momentu, ir kas tada, middle game , buvo prie manes priejes, net Evelina klause manes "..nu, kaip ? " - purciau galva, sakiau basta - sutrauks mane jie i nosi, o tu beje, buvo net patys marinai itikeje, bo Edis siule Tomui sampes parnest....alas, mes juk zinom kaip greit viskas siame zaidime gali pasisukt. Neturint galvoj, kad Mariukas snd pasakiskai pataikydavo is BFG ( nu aisku, kol jam nepasibaige energetines celes ), ju taktika nepasitvirtino, ir jiems nepavyko iki galo isvalyti paskutinio kambario, kur like du archvile ir vienas hell knightas ( ypach jis ), graziai terliojo marinu krauju grindis, ypach paskutinis potepis, kai Mariukas bego pasiimt vaistineles, bet iki jos dabego jau be koju...
Taigi, ka noriu pasakyt, ytariu, neziurint i tai, kad vel nepavyko geriui laimeti, mes nebedesim house rulsu daugiau, nes viena korta maziau invader playeriui ZIAURIAI jaucias, o marinai tikrai turejo sansa, jei butu kiek kitaip zaide. As maciau tai ir tylejau kaip Maryte Melninkaite, plius, atrode, kad shoviniu per akis, Zazaz savo kuprinej neses, nepabijokim to zodzio, nu gal kokias 8 shoviniu detuves, paskui pora rysuliuku granatu, nu ir celiu buvo iki 3 apkabu uztaupes, tai visiems dalino, ko pasekoje paskaiciavom rezultata: celiu - nulis, granatu - pas Edi viena ir pas Mariu, ir shoviniu/shell'su pas kiekviena gal nu maximum po pora...zodziu tas geris eikvojosi smagiai. Taigi, kita karta as pats zaisiu uz marinus, manau tom paciom taisyklem, nieko nekeiciant mums pavyks, nu bent as labai optimistiskai nusteikes tuo atzvilgiu.

P.S. Andriukai , jei daba skaitai mano rasliava, gal tu gali klubieciu Vilniuje uzklaust , jei jie zaidzia Doom ( o as manau, kad zaidzia ) - kaip jiems sekes, ar praeje yra kas nors pirma ( ar belen kita koki ) scenariju, jei taip, ar jie naudojo kokius house rulsus, ar ejo basic game ? Tiesiog norim zinot, ar cia geimas yra hardcorinis, ar cia mes laminam...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandis 19, 2010, 09:20 »
Nu ja :) Misija Neįmanoma :D O šiaip ar ne tokia pat mechanika kaip Descent? Pabandysiu užklausti, gal ką gero pavyks sužinoti :)
TrustNo1

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.04.18 (Sekmadienis)
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandis 19, 2010, 09:52 »
Joa, ta pati mechanika kaip Descento, BET - mes esam zaide Descent, nera ka lygint ! Descent labiau subalansuotas herojams, nei kad Dungeon Master, o Doomas - priesingai. Mes per pirma Descent sesija vos nepraejom pirmo scenarjaus, tik ant galo siurprizas buvo, daba jau zinom kaip zaist, o su Doom pats matai kas darosi..tikrai zaidimas atitinka pavadinima :)
As kartais pasijuntu toks nevykelis, kas liecia ta geima...juk yra pasauly geimeriu, kas iseina ir su basic rulem... :cry:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...