Autorius Tema: 2010.09.19 Sekmadienis  (Skaityta 17492 kartus)

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 09:12 »
uz vakar - asmeniskai didelis AČIŪ Ramui :) rispektsc  :good:

Ooooi, nu Ultra Wiolet'as bu... tpfu - Ultimate Warewolf tikrai geras geimas :) tikrai skaitau tokiai gerai pradziai yra pakankamai it kaimieciu, ir vilku, ir idijoto :) [nieko asmenisko, Evelina], dar pora kartu sitaip sugeiminus ir vilkolakius tikrai verta dadet. smagu is tikruju, kad neuzsitesia, truksta manau dar tik poros, gal keliu zmoniu. kad nereiktu savo eiles laukt. pirma mano, kaip vilkolakio, mirtis man asmeniskai parode, kiek visi pries mane nusistate :D antra karta mat kaimieciam neapsimokejo ale tipo saviskio pjaut. atkersijau :) turekit :D pazadu dar karta tai padaryt :D gal is vampyru puses :D geriausia, kad tas viduramziu kaimas greit bus labai modernizuotas ir aukos bus zymimos lazeriniu taikikliu... cool :D

DOOM'as... mano ten vaizdmuo toks buvo.. nesiot zeimeri :D ta sekmingai ir dariau. buvau jautrus, ir prie manes arti niekas negalejo atsirast, o jau ir prie sunu priprates, arti prie ju eit galejau neuzkabinamas, deja kelis turejau pripjaut, kad vyrukai granatas metyt galetu :) nieko doro nenuveikiau realiai, tik stebejau, kaip visi granatas meto ir saudo, tasko mesas ant sienu ir trypia likucius, nemissina. siaip sita partija nuo pradziu tokia sekminga buvo, beje ant kazkokio mokslininko asistento lavono ir ant daktaro baige Ram'as.. Double hit... tik vienas koridorius gerai pristabde. gerai, kad artimiausiu metu negrysim i ji :) laukiu sekancio scenarijaus :D cia su namioku squad leader'iui, kad nebesinestu kitu geimu, kad galetumem DOOM'a dar pasmaugt :D

 zodziu, vakaras vakar buvo tikrai geras :)

truko tik pabaigai kung-fu prasidauzyt arba prisigert Dragon Inn'e...

tikekimes Ramas bus antradieni/treciadieni ir paruos ka nors naujo ir vel ispudingo :)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 09:52 »
Eam, Eddi, man rodos Tave puikiai suprantu. Suprantu, kokia nuoskauda, buto paskerstam tik del asmeniniu priezasciu, o ne del zaidimo eigos. Labai puikiai suprantu :) Matau UW turi puiku pasisekima. Ar kartais jsi ne taps kultiniu musu klubo zaidimu? :)
O del Doomo tai respects. Gal ir gerai, kad neatejau ;) Beja, manes nenustebino, kad Eddis su zeimeriu :D Kazkada zombius kai losem, jis tobulai valde si guna ir profilaktiskai jam visada reikia ji duoti :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 10:39 »
as isivaizdavau, kad per UW skerdziau kaimiecius su zeimeriu, o ne nagais ir iltim.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 10:45 »
tai va kodel vilkai laimejo :D :D :D KITA KARTA NELEISKIT EDZIUI ISIVAIZDUOTI ZEIMERIO!!! :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 12:54 »
dr dr dr dr dr drdrrrrr drr dr dr dr dr dr zzzZZzzzzzzzz dr dr dr drrrr ddddrdrrrrr... :-x

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 15:52 »
Blin, dziugu matyti tokias geras emocijas po sio sekmadienio  :Yahoo!:
Itariu, tie kas nebuvo, mazume gal ir gailisi ? Nia ?
Siaip savo ruoztu noriu padekoti visiems zaidusiems: UW - uz tai kad linksmi buvot ir smagiai zaidet. Jei ka dariau ne taip, ar kazko truko - sorius, cia mano tik antra UW sesija, as dar nepatyres :) Doom - uz tai kad labai darniai ir koordinuotai zaide marinu komanda, o Dovydas negailejo mums ivairiu siurprizu ir dare taip, kad mum butu kuo sunkiau ( o tuo paciu ir idomiau ) zaisti. Likusiems klubieciams - kurie labai kantriai lauke ir stebejo epini blogio ir gerio musi.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 16:11 »
per UW tai kaimas buvo ištroškes kraujo todėl jam ir nesisekė :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.09.19 Sekmadienis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2010, 21:20 »
Man galvoje jau sukasi naujas ir visai neblogas UW scenarijus...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...