Autorius Tema: "Rakandai" klubui  (Skaityta 21005 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjis 18, 2010, 22:54 »
Hehe, Arturchikai, tu vis uzkliuni su savo issisokimais :) Nieka nepadarysi, toki ir baznycioje musa :)
Ok, ne apie tai mes. Kas liecia muzika, tai ne tiek svarbi ji pati , kiek fonas. Kaip antai Vidmiukas pamenu, grizdavo is darbo sesdavo prie kompo ir isijungdavo telika...o kam, jei prie kompo sedi ? Be to, as kazkaip gal ne i tema pamaniau, kad zaidziant pvz Ultimate Werewolf, muzika maskuotu ambient sound'a, kad tie , kas uzsimerke, neisgirstu tu kas atsimerkia.
Siaip nzn, kaip kitiems, bet as pasigendu sviesos. Butu smagumelis susaut i palube po 200 W lemputes, bo - juokinga sakyti, kai sekmadieni zaidem RDI, Bralis su sava telefonu pasisvietinejo kortas, nes jam buvo tamsu. Tai gal ir tinka zaidziant Dooma ( kaip sakant i tema ), bet akytes musu ne valdiskos, o ant kortu kartais megsta parasyti tokiom smulkiom raidem..arba pvz, zinot kai buna tos kompu , stalines lempos, prisuki ant stalo krasto, pakeli virs stalo ir sviecia graziai...taigi, sviesa as labai megstu, bralis , Vidmutis dar pamena tuos laikus, kai losdavo magija mano virtuvej po 200 lempa...ir sviesu ir silta :)
Del skelbimu- pasisakymu lentos as uz. Aisku mes turim skype, foruma, bet ten galima butu deti kai kurias naujienas, foto, ar dar ka ? Tiesiog gal kokiam naujokui atejus butu idomu paziuret.
Ir aisku ta VIP kampeli reiktu kazkaip isnaudot graziai, ten arba bariuka daryt, arba kokiam special dalykui - tik dar nesugalvoju kokiam.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjis 19, 2010, 09:17 »
Vip kambariuką aš jau prisižiūrėjau Gurpsams  :evil:
Ne skelbimų lentą, Ramai, iš jos teisingai, naudos ne daug bus - o tiesiog sveikinimų, palinkėjimų sieną. Tokia vieta, kur kiekvienas gali pakeverzoti ką nori, o kiti sulipę skaito visokias mintis ir panašiai :)
200 w lemputės. Sakyčiau iš viso reikia pakeisti lemputes į tas ekonomiškas, bo jei dar sukalsim 200 - neišsimokėsim už elektrą :D
O šiaip - nu tikrai pas mumis nėra taip tamsu, kad pasišviesti su mobiliaku kortas reikėtų :O
Ir iš tikro - būtų labai įdomu šiuo klausimu sulaukti klubo merginų pasisakymų - kas gi subega padaryti namus jaukius, jei ne moterys? A?  :Rose:

bralisv

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 44
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjis 19, 2010, 14:57 »
Horni jeigu tavo akiniaisu pasvietimu is karto, tai man pasiulyk, nes kitu atveju as sakau kad sviesos tikrai per maza. Ziuriu i korts o uzraso negaliu perskaityti, tai koks cia zaidimas gali buti, todel ir tenka pasisviesti su mobilka.
Nevisi turi toki gera regejima kaip tu, kuris net tamsoje gerai mato :smile:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjis 19, 2010, 15:06 »
Pf. Seniai man sakė, kad mano regėjimas yra geras :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugsėjis 19, 2010, 21:32 »
Dėl ekonomiškų lempučių pritariu, tik klausimas kiek tai mums kainuotų. Tačiau kitas klausimas ar nuo to mums sumažėtų mėnesinė sąskaita :)
Šiaip, tie kas žaidžia "didžiuosius" žaidimus kažkodėl nuolat sėdi prie įėjimo, ten kur mažai šviesos. O kas jums trukdo atsisėst tarkim per vidurį salės, kur šviesos daugiausia? Kaip kad šiandien Doomo žaidėjai.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #20 Įrašytas: Rugsėjis 19, 2010, 22:02 »
Tikra tiesa, snd sedejom ten kur yra musu bariukas, ty. paciame tolimiausiame kampe nuo iejimo, ten kur paprastai sedi lengvu zaidimu zaidejai, arba naujokus apmokome nauju geimu - man patiko ! Sviesos buvo neprastai...
Ir dar jei atkreipsime demesi, kai losem UW, sedejom VIP kampelyje, ten sudegus visas sviesa irgi neprastai buvo, ar ne ?
Bet cia kaip su pinigais - sviesos per daug tikrai niekada nebus, bent jau man !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkritis 18, 2010, 13:47 »
Nuo vakar klube jau turime rakinamą spintelę, susidėti "šmutkikėms" :) Aišku, ne stebuklas, bet vis šis tas. Jei kas turit noro, sekantį kartą galit palikti užtiesalus stalams, kad nereikėtų tampytis.

Minėjot dėl plakatų. Kas galit jų parūpinti? :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkritis 18, 2010, 14:20 »
O jo, uztiesalus tai palikit, nes tikrai nebus pvz kokio Dovydo , nebus ir uztiesalu, o dabar po rakciuku bus saugiai...liuks.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkritis 18, 2010, 15:25 »
Turiu viena Ravnicos plakata - galiu duot :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkritis 18, 2010, 18:02 »
Citata iš: "Xemnon"
Turiu viena Ravnicos plakata - galiu duot :)

Ravnica - FTW ! Nesk ji cionai...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #25 Įrašytas: Lapkritis 18, 2010, 18:45 »
Tempiu ji tiesiog ir taip Ravnica - FTW. Mano megstamiausias block'as (nors nezaidziau kai jis standarte ir extendede buvo)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: "Rakandai" klubui
« Atsakymas #26 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 12:12 »
+1 uz Rav.

Nors mana pirmas buvo Kamigawa, Ravnica numeris vienas ever. Kazi a bus geresniu bloku pacia ideja... :unknown:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...