Autorius Tema: 2010.12.15 Trečiadienis  (Skaityta 15225 kartus)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 15, 2010, 18:22 »
haha, pasakiau ka nori magic, tai To, su juodais plaukais, ir neber... :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 15, 2010, 18:23 »
Citata iš: "visoks"
haha, pasakiau ka nori magic, tai To, su juodais plaukais, ir neber... :D
Kada mane treciadieni matei klube? exactly
ϕyrexian ϕanatic

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 15, 2010, 21:48 »
nu neisizeisk :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 15, 2010, 23:45 »
Snd buvo musu grynai vyriska kompanija, bet buvo nesalta klube ir ziauriai kazko gera atmosfera tvyravo.
Susirinkom 9-se, tai iskart , netempdami gumos emem losti Wilkolakius. Tomas sutiko pamoderuoti, kas galiu paakyt - jam visai shauniai gavosi ! Buvo 8 zaidejai, praktiskai minimumas kada galima zaist. Sastavas : 2x vilkai, 4x kaimieciai, pranasas, asmens sargybinis, burtininke.
As abu kartus buvau kaimo jurgis. Shaika sake, kad as garsiau rekiau uz visus ir aiskinau...nu pirma partija manes nei papjove nei pakore, bet neteisingai isrisau , kad Dowydas buvo vilkas, sukeliau itarima, bet kadangi daug kalbejau tai itikinau, kad esu nekaltas. O saulius, zaraza, abi partijas buvo vilkas ir sedejo salia manes, zaltys. kaip as jo nesupratau...nu bet jam iprasta, kur reikia blefuoti, ten jam sekas, prisiminkime Cash'n' Guns.
Vilkai praktiskai abiejuose partijose pacias pirmas papjaudavo burtininkes, gal del to, kad jos sexy ?? Ir kaimieciai taip nei karto vilko ir nepamate, visada gauruociai laimedavo 2 ant 2, matyt buvo is kazkokio spec burio, bet mes nusprendem, kad kai moderuoja Versetis, tai blogis ir laimi. Dar Mariukas pareiske nora moderuoti ir Xem'as dar is seniau,  kas yra tikrai nuostabu, nes pagaliau gausiu pazaisti :) Yeah...
Nu o paskui emem i naga Time Spiral, ko pasekoje supratom, kad sliveriai - broken. Xem, reiks kazka daryt iki turnyro, seek me - reiks gal pamodifikuot, a ?
Paskutiniai mes isejom kone desimta namo, nes norejom pabaigt kovas. Zodziu man patiko, smagiausiai pasedejom, kad ir nedaug, bet uztat linksmai. Dabar kaupsimes sekmadieniui, o as einu rasyt apie koki viena kita deka dar imesiu infos...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 16, 2010, 08:45 »
Man irgi uzkliuvo, kad vakaras buvo grynai berniuku. Bernvakaris. Ir kai kurie gerai pasiautejo  :evil:  

Siaip gal nereiktu atskleisti, bet kita karta bus smagiau losti, kai zinosit, kaip mastau. As, budamas vilku, visada ieskau kabliuko kitu veiksmuose ir jais meginu pasinaudoti. Pvz.: Ramo zaidimu tiek viena karta, tiek kita. Arba antroj partijoj, kai musu liko keli ir Gintaras pasiule karti mano sebra UN. Jis dar kazka idomiai pasake, kas iskart leido man drasei perimti situacija i savo rankas. as tuo pasinaudojau ir pakorem gudru kaimieti, kuris dar pries mirti spejo pasakyt „Sauliau! Pasigailėsi!“ Bet Saulius atverte vilko korta ir nesigailejo :D Taigi blefo cia nera. ir koks blefas, kai esi vilkas ir zinai kiekvieno prieso veida? Ne, cia ne blefas. :)

Po UW, kaip nostromo minejo, sedom magintis smagintis :) Su Gintaru draugiskai susedom, nes niekam ne paslaptis - abu tokie pasiklyde siam geime esam. Mano dekas buvo raudonas-melynas, o Gintaro melynas-juodas berods. Pirma partija man gerai sukrito korcikes, pasprendziau, ka Gintaras turi veikti, tai jis nusimetinejo handus, berods tris kartus, o kai padedavo gyvi ant stalo - imdavo atgal :) Greitai suvalgiau ir buvau ramus. Deja antra partija jau is pradziu pasisuko kitu kampu ir jauciau mirties dvelksma i nugara, kai jis parode shadow savybe. Teko imtis veiksmu ir liepti susirinkti savo zaislus. Kadangi nekrito kortos, arba, anot Tarano, durnai ble suzaidziau, zaidimas siek tiek uzsitese ir uzbombinau Gintara su defenderiais :) man buvo likusi keli laifai. Abu dekai ziaurus is tikruju :)

done.

p.s. siandien turnyriuks :)

p.s. p.s. Tomai, moderatoriau, ir Ramai, vaiduokli, kita karta, kai pamatysite, kad as vilkas, pasistenkit nerodyti savo emociju, nes vos zvengt nepradejau :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 16, 2010, 09:20 »
Apšilom su TS.
Išbandžiau Future Shock ir Hope's Crusaders. Galiu pasakyt, kad Future Shock - nesveikas GR dekas, ypač dėl [c:r2ztkiyq]Nacatl War-Pride[/c:r2ztkiyq]. Tokia armija gali užsiūst ant oponento, kad baisu :) O Hope's Crusaders toks hmmm... Yra daug flankingo, gerai prieš silpnus padarus, o šiaip didelės galios nėra. Nors turint omeny kad su tuo deku lošiau prieš sliverius - gal taip tik pasirodė :)
Sliveriai gal ir broken, bet manau laimėt įmanoma. Turnyre visvien neprognozuočiau absoliučios pergalės tam kas juo žais. Vistik gali tiesiog landai nekrist :)
Įdomu kaip jie atsilaikytų prieš RDW.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 16, 2010, 10:10 »
dar yra neblogu melynu, kurie vercia susirinkt ka turi, arba nusidiskardint handus. nemanau, kad butu kuriamas vienas dekas, kuris visus sluotu.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 16, 2010, 10:34 »
Sauliukai, tu man pasakyk, kaip galima valdyti emocijas tave vilku pamacius ? :):D Neimanoma !

Nors realiai, kai esi vaiduoklis, ir jau zinai kas yra kas, visiems pabudus, reikia elgtis labai atsargiai, neziureti i tuos zmones kas yra vilkai, galvojant kokia raide parasyti, nes pastabesnis zmogus per vaiduokli gali daug ka suzinoti. Reikia elgtis neutraliai...

P.S. Sauliau ? Tu laimejai magija ? As nustebes....ir savotiskai pamalonintas  :drinks:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 16, 2010, 10:45 »
Jo Sauliui gerai sekėsi vilkų būti :) Per pirmą partiją gerai dviese suvartėm visus. O per antrą jau buvau kaimietis, tai gavau Ramo likimą, bandžiau daug aiškintis ir užtai nepatikau visiems :D Nors buvau jaučiau, kad UN buvo vilkas, nepalenkiau kaimo savo pusėn, tas pats nutiko ir Gintarui po to.

Pabandžiau ir aš magiją, Lošiau už sukilėlius prieš grybus, pirma partiją tai sudėjau sausai 20-0 nes patraukiau 4 neblokuojamus karius. Antra partija jau buvo ilgoka, nes man manos trūko, tuo tarpu grybai smagiai dauginosi. Ir po to padariau lemtingą klaidą išsikvietęs giltinę ten kažkokią, kuri mano pačio armiją suvalgė, ir saprolingais uždaužė mane, nes jau turėjo apie 6 gamintojus. 0-11 kažkur.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 16, 2010, 12:01 »
Citata iš: "Nostromo"
P.S. Sauliau ? Tu laimejai magija ? As nustebes....ir savotiskai pamalonintas  :drinks:

Jo, Ramai. Bet nereikia cia kazi kaip stebetis, nes as sekmadieni losiau su Xemnon! :P paskui Emperor losem ir visur sale budavo UN! va taip. manau kad si karta (kad ir kaip keistai nuskambetu) turejau daugiau experience uz Gintara. Todel tikrai nepuolu girtis, kaip kad del UW :D :D :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.12.15 Trečiadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodis 18, 2010, 01:19 »
To Mariux : brolau, ta giltine, kuri vadinas Bedugnes Magas ([c:j547yvw9]Magus of the Abyss[/c:j547yvw9]) tau visiskai netiko zaidziant pries grybus, nes tu turi geru padaru, o fungusai paaukos koki saprolinga ir issipirks lengvai. Strateginiu poziuriu tau reikejo teisiog neburti mago, o jei jau isburei ir matai, kad gaidys - paaukoti ji pati !

To Saulius: Nu va, matai ka daro geras mokytojas. Gal dalyvausi turnyre ? Nors man atrodo i laisva vieta Sabas uzsirase, o siaip noretusi su tavim pasitaskyt, kai jau patobulejai - juk visada idomiau yra zaisti pries geresni varzova, nei pries visai mtg naujoka, ar nemanai taip ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...