Autorius Tema: 2010.01.26 Treciadienis  (Skaityta 16534 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausis 25, 2011, 22:54 »
Manau simai neimk Ad Astros siam kartui, nespesim isbandyti. O prie ko Tomas labiau noretu likti: dominion ar nagasakio? :D

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 10:49 »
nezinau kaip su darbais, bet jei spesiu viska uzbaigti tai tikrai pasirodysiu nervus patampyt vaikam ;)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 10:56 »
tai as manau kadangi abu nera lb ilgi bus kaip tik laiko spet abiem :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 11:05 »
Na tad sia diena manau butinai nesames dominiona, neuroshima, o daugiau manau pravers kazkas is trumpesniu zaidimu (UW, MtG ir pan.)  :Yahoo!:

Cyxres

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 12
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 14:26 »
Atsineskit small world :)) Ramai - jeigu pamatysi , butinai atsinesk :P

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 22:12 »
Nu kagi vagi nagi paturejom treciadieni :) visai nemazai buvo galima pasakyti kaip treciadieniui, aciu atejusiems :) pradejom su UW gavau vilka, bet aciu matui - pranasui jo sizofreniniai ispuoliai kaime visus sumaise tai as dar pakankamai ilgai gyvenau ir sugebejau puse kaimo ispjaut :D nusprendziau taip - arba as mirstu per 2 naktis arba bunu vilks :D cia Sauliui panasiai irgi matyt pas mus karma tokia idomi :D
Paskiau viena kompanija nuejo smallworldintis, kiti mtg'inos, o mes losem dominiona  :twisted:  losem bloga bloga scenariju su bloga bloga ragana ir prisirinkom daug blogu blogu prakeiksmu (cursu) :) likau antras, laimejo - aurelija, geles ir aplodismentai jai :)  :Rose:
paskiau pratesem su Arturu musu kovas, sulosem 3 partijas, baigem 2-1 mana naudai, db rezultatas (Arturas mane pataisys ir pasakys kiek yra tiksliai) 9 pergalem i mano puse :)
Ganetinai ivairus treciadienis buvo, smagu tikrai, gaila kad nepalietem nagasakio kur Marius atsinese, bet laikas taip greit lekia treciadieniais :) tai va tiek ...pshhh pshhh over...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 22:21 »
Per UW buvau paprastas kaimo jurgis, ir nieko nespėjau nuveikt, kai patapau pietumis vilkams :D
Kadangi greit miriau nuėjau MTG su Simu, tai sulošėm 2-2. Visai normaliai. Pirmą partija tai žiauri man buvo, pradžiai gavau handą 7 forestai, kai jų pas mane 10 iš 60 kortų :D tada sakau gal vien su mana nesėdėsiu ir pradėjau muliganint iki 4 kortų :D ir taip nieko gero nenuveikiau..Po to tokenais užmėčiau 10/10 infect insectas buvo  :evil: Trečioje šiaip normaliai normaliai pasikapojom riebiais kol nepradėjau destroyint visko iš eilės. O ketvirtą užskraidė mane ir sudestroino žiauriai :D

Vietoj manęs dominiom sulošė Kristina

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 22:22 »
Rezultatas yra: 25-16 mano nenaudai  :cry:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 23:37 »
Reports (liuc i begemoc),

Snd buvo smagu visai, daug tikrai musu buvo. Valio ! Geris nugalejo, ir siandieninis kaimas nugalejo vilkus ! Vakaro vinis buvo , manau visi sutiks - pranasas apashtalas Matas. Kai as sakiau - "atsibunda pranasas" , ziurau - o jis jau atsimerkes. Sakau - "pranasas neatsimerkia, kol as nepasakau..", o jam netycia issprudo - "tai kad as zinau kas jie..." :) Sale numire....tiesa vilkai dar viena para leido jam pagyvent, o paskui padejo i pavesi. Mariukas, kaip jis pats minejo buvo paprastas kaimo jurgis, bet tikriausiai nedaugelis zinojo, kad jo zmona - karalaite ! Gintaras buvo kaimi chuliganas ir sukele riauses antra nakti. Kunigas irgi buvo priciuozes, sudare sanderi su blogiu ir palaimino vilkolaki. Saulius kaip nekeista buvo gerietis si karta, nu bet uztat praeitam gyvenime jis buvo labai blogas ir tvirkino merginas. Zodziu, zaidimui ipusejus labai greit vilkai buvo demaskuoti, nepadejo jiems nei pasekejas, kuriuo buvo Arturas (ne Hornis, kitas). Taigi, plius vienas gerio naudai.

Po to ejom losti Small world, kur Saulius lose pirma karta, o Ginte - antra. Jei neklystu laimejo Dovydas, kuris labai gerai startavo, jau antru turnu begediskai plesdamas po 17 monetu su misku magais, kurie paskui buvo ziauriai, greitai ir negailestingai uz tokius bajerius isszudyti. Jis dar ir uzbaige gerai su juru keliautojomis fejomis. As buvau Tadas Blinda ir su uzkariautojais barbarais lyginau balansa, cia viena sumusu , cia kita.

Kol mes tai sulosem, uz nugaros , Vip kambariuke , kiti spejo suzaisti Dominiona. Zodziu snd intenstviai naudojom Vip kambariuka, nu bet ten visai jauku, neskaitant, kad byra klubo sienos ir jis gretai sugrius.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausis 26, 2011, 23:43 »
AŠ ŽINOJAU!!!
pliaaa... ir vėl refleksas ;D Smagiai pasijuokėm, šaunu, regis galėsiu pakeisti klauną Traškį. ;D
Ką gi. Dominionas man patiko, bet vis gi turbūt pats aukso viduriukas - keturi žaidėjai. Ir laikas prailgsta belaukiant ir pats žaidimas greičiau pasibaigia šešiese - paprastai tariant: mažiau ėjimų atitenka vienam žaidėjui... tiesiog labai greitai pasibaigia kortos, kai 6 žaidėjai vienodai galvoja apie geriausias kortas. Todėl pasirinkti ilgą kombinacijų strategiją jau ganėtinai keblus variantas - reikia anksčiau žemes pirkti. Dar viena blogybė žaidžiant 6iese - raganos su savo curse'ais. Jeigu kiekvienas turi po raganą, tai nemažai šansų, kad kol ateis paties ėjimas, gausi kokius 4 curse... taip ir galima atsisveikinti su gerom kortų kombinacijom  :cry:
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausis 27, 2011, 08:23 »
Konstruktyvus Mato reportas apie Dominion  :Rose:

Na del UW.. kai atvertes korta pamaciau mesos gabala nupiesta mazumele susinervinau, bet turiu pasakyt, labai keista ka manes nekilino. Na, jeigu buciau buves vilkas ...  :D  bet buvau geris ir kartu su kitais mesgaliais laimejau :D Mato fintai suklaidino, todel galima sakyt pries mirti jis pasirupino dar poros zmoniu mirtimis :D :D :D

Smallworld losiau antra karta, bet pirmojo praktiskai neatsimenu, ten kazkaip viskas kitaip buvo ... bet geimas liuks ir noresiu dar sumesti :)

kas da cia ... ai gal viskas.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausis 28, 2011, 13:43 »

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.01.26 Treciadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausis 28, 2011, 18:17 »
Įdomu, kas dar nepamirš man priminti, kad equipinti galima tik savo gyvūną? :D