Autorius Tema: 2011.01.30 Sekmadienis  (Skaityta 19791 kartus)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausis 28, 2011, 15:20 »
Aš ryt parašysiu tiksliai ar būsiu ar ne, tai jei būsiu lošim warrior knights, o jei ne tada pasigalvokit :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausis 28, 2011, 21:21 »
Ryt butinai parasyk, nes jei tau neiseitu WK, mums reiktu imtis plano B  :D

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausis 29, 2011, 12:11 »
Deja nebūsiu aš, pasiplanuokit ką nors kito  :(

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausis 29, 2011, 12:49 »
Na aš atsitempsiu tada geimų :) gal bus žmonių

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausis 29, 2011, 17:03 »
Tada jamam zombius. Jei Mindaugas bus, gal ir koki sankt peterburga prisimintume, arba ten ta gudru toki, kur nuo jo dukrytes malku pasikrovem....

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausis 29, 2011, 21:18 »
Mariau tada jei nesunku atsinesk savo zombius ir/ar ta naujaji resistance. Mindaugas jei ateitu tai ta stone age butu neblogai suzaisti  :smile:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 02:29 »
turėsiu abu žaidimus su savim.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 11:21 »
bus bralis ir mindaugas kaip ir

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 11:28 »
O man jauciu neverta nieko nestis, bus ka zaist turbut? :)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 11:36 »
na aš ir Mindaugas turėsim, tai kaip ir gali nesinešt, nes perdaug laisvų žaidėjų nebus :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 20:24 »
Pažiūrėjau prieš leidiminio turnyro pradžią, kol susirinko nedalyvaujančiu daugiau. nuoroda
Sulošėm, 6 ima, saborteurs, Sant peterburg, visai pravalas buvo, kai pabandžiau nepirkt žalių :D poto pandemic, irgi žiaurej mus vartė virusai kelis kartus. Tada išbandėm Resistance, visiem labai patiko. Ir dar partiją zombių sulošėm, mums įpusėjus, turnyras pasibaigė, ir visi kiti išsiskirstė, o mes pabaigėm herojų naudai.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #41 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 22:16 »
Na gan daug ismeginom siandien zaidimu VIP kampelyje :good:  antrasyk ismeginau sank peterburga, kuris man buvo sekmingas. Po to kibom gelbeti pasaulio nuo pandemiju, bet nesekmingai.... :o  man pasirode gan sunkokas zaidimas, labai jau ten greit ta pandemija vystosi, bet cia manau ir yra zaidimo idomumas - issukis komandiniu darbu visa tai iveikti. Zombiu partija buvo gana nesunki herojams (kas reta) ir gan greitai, berods per 6 raundus uzbaigem viska. Bet manau visi VIP'e zaide pritars, kad mums vakaro akcentas tapo naujasis mariaus zaidimas resistance  :good: toks UW tipo. Jau uzteko minimaliam 5 zaideju skaiciui ji suzaisti ir pastebeti geru "nusigrybavimu" spejant kas yra snipai  :D  o kas detusi zaidziant pvz 10 zaideju? Manau butu totalus mindfuckas  :D sis zaidimas turetu buti populiarus apsilimui, kaip koks ir UW :smile:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #42 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 22:20 »
man žiauriausia situacija buvo, kai su gintaru buvom šnipai ir pirma misija gavom kartu vygdyt, ir nežinau, kaip reik susitart kuriam reikėjo misija žlugdyt, nei susimirkčiosi nei ką kai visi laukia tavo pasirinkimo, jei abu sužlugdom visiškai išsiduodam, tai pasirinkom nei vienas nežlugdyt.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #43 Įrašytas: Sausis 30, 2011, 22:46 »
Ten kai jus abu buvot snipai tai partijos eigoje supratau kad kazkuris is jusu yra snipas, bet nepagalvojau, kad abu, todel lemiamame sprendime padariau klaida gintara issiuntes i misija :cry:  bet kai mes buvom kartu snipai tai ten man ziauriai patiko ta partija, evelina kuri buvo mane isrisusi, kad esu snipas, savo blefais manau itikinau ir ja pacia, kad as gerietis  O:)  tikiuosi tamsta neisizeis, bet cia grynai sauliaus tipo zaidimas   :D  :friends:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.01.30 Sekmadienis
« Atsakymas #44 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 08:41 »
Evelina buvo??? ar kokia kita cia? :)

Tikiuos, kad treciadieni galesiu sudalyvauti klube ir pavyks ismeginti si geima :) bet kablys jau yra :D

Na, o del sekmadienio...

Atejau, kaip ir zadejau - geriausiu atveju smarkiai veluodamas. Nieko nezaidziau, tiesiog stebejau mtg turnyro finalus. Dziaugiuos, kad mergina pateko i trejetuka, tuo labiau ji zaide uz geri :) daugiau stebejau Domanto ir Tomo kovas, bet jie patys jas aprasys. Is tikruju patiko ir labai gerai, kad atejau tik i gala, o nestebejau visa turnyra - butu uzknise :)

Na ir man asmeniskai vakaro vinis buvo, kai visi mtgistai isbego namo, dar zombiniai uzbaiginejo savo partija, o Tomas, musu visu seimininkas, lyg puokste nesinas zaideju puodeliais, su filosofiniu zvilgsniu veide zenge i virtuvele gramdyt indu. Ir ten, patikekit, ne taip jau lengvai ploves. Labai grazu. Tiesiog pilnas servisas. Ateini, palosi, pageri arbacike ir net issiplauti nereikia. Bravo, klubas. Respect visiems.
Kita karta dar is namu atsineskit, gal kas nors suplaus.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.