Autorius Tema: 2011.12.11 Sekmadienis  (Skaityta 10830 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.11 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 11, 2011, 12:08 »
OKi, KFF galesiu isimest, kai suDoominsim, bus galima atsipa;aidavimui pasitaskyt, o kol DOominsimes, tai kiti gales taskytis !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.11 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 11, 2011, 21:10 »
Tai ką prigeimijot?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.12.11 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 11, 2011, 21:22 »
Kung fu pasidaužėm, kažkaip nesekės bet normaliai visai buvo Good Game.
Po to ėmėm doom trečia exp scenarijų, nieko apie jį nežinodami. Pataikėm aišku kur nereikia :D pradėjom panikuot lakstyt tai papjovė mus gan lengvai.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.11 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 11, 2011, 21:27 »
Man tik daba dashilo, kad nebuvo Simo :) Geras...

Musu, Simai, buvo ziauriai mazai, gal kokie 8 gezai. Is pradziu, kol laukem visu, tai kalem Kung Fu partija, trys team'ai po 2 zmones. Kas laimejo, klausiate ? Tai aisku, kas as su Povilu. Musu kungfu buvo keistokas bet efektyvus. Sunkiai sekes must Xem'a, jis gerai buvo ismokes kung fu,tai nutarem jo komanda lesti per silpnesne grandi - Mindauga. Paskui kiti ejo mustis, o Marius, Povilas, Bralis ir as eme losti Doom, "Breathless" scenariju, kur subtiliai zaidziama su beore erdve. Niunasu buvo...kas jau kas, bet as (kursai buvau absoliutus blogis) linksminaus i valias,Tomas meluot neleis. Reziume - blogis laimejo (taip visada buna, kai zaidziamas naujas, dar iki siol nezaistas scenarijus). Marinams morale buvo kritus labai zemai. Kas liecia naujoka, tiek klube, tiek Doom'e - Povila, tai pasakysiu tiek - Povke, jei tu busi marinu komandoj, o as busiu blogis, as tave noriu matyt prie stalo, priesingai - sorry ! Matot, kame reikalas - Povilas marinu akademijoj labai gerai ismoko pamoka "Ismokite greitai lakstyti ir palikite likimo valiai savo komandros draugus". Jis naiviai mane, kad Doom galima praeti, tiesiog lekiant per kambarius, renkant raktus, nemusant monstru...hehe, seniau zaidziantys jau tai yra bande ir zino, kas su manim tokie bajeriai neisdega, ka teko stebet ir si karta, kai Povilas, atsispawn'ino su pilnu 12 life, pilnam kambary monstru (gal 8 buvo), tai kai kurie net nebespejo ikasti, zuvo vaikinas anksciau. Dar Hell Knight'as spejo su demonu tinklini pazaist, smugio jega permetes marina per Mancubus'a. Atkasiau fina, kad labai gerai taktiskai laikyti demonus prie teleportu isejimo, kai marinai teleportuojas, suveikia "watchfull" savybe ir jie kanda. Aisku to nebutu buve, jei marinai butu graziai is eiles eje kartu kaip komanda ir vale kambarius. Zodziu mano akim komandos zaidimas man buvo klaikiai tragiskas, net neziurint i tai prisizvengem i valias. Lauksim kito karto, kai kas nors (gal net as pats) megins pereiti si scenariju :) Blogis valdo...MUAHAHHAHAHHAAA !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...